Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

catusca34
17. sep 2010

Ahojte babenky
tiež sa ozývam po 1000 rokoch 🙂 Občas prečítam, čo tu píšete, ale nejako nestíham prispievať. Tiež musím pridať nejaké nové foto toho môjho čertíka, lebo už sa normálne hanbím... ☹
U nás všetko po starom, z malej sa vykľul obrovský čertík, zaujíma ju všetko zakázané, berie všetko to čo nesmie... klasika, asi to všetky poznáte. S rozprávaním je to bieda ☹ Akurát že povie mama, tata, ham, ami (to je kamoš Dami( sem tam starká, a inak len taká latinčina.... Čítam, že väčšine to už ide super. No my v tomto nejako zaostávame... 😒 Každý mi vraví, ved počkaj ak sa naštartuje, tak ťa z nej bude aj hlava bolieť... 😉
Inak babenky, ak by ste mali niektorá záujem, dala som na hačkované čiapočky.... Po večeroch sa neskutočne nudím 😀. Mám ich v ponuke aj tu na modrom koníkovi. Kludne sa ozvite, ak by ste chceli pre svoje deťurence... Budem rada. Aspon si troška privyrobím, lebo ten rodičovský príspevok je bieda ☹
Papa a želáme všetkým veľa zdravíčka 🙂
Katka a Karolínka 😀

katka.ott
17. sep 2010

Ahojte, tak aj ja sa ozývam po dlhom-predlhom čase. Od roka sme nabehli na aký-taký systém spania 1x denne 2,5hodiny a večer max. o 21 obidve spia.
Čo sa týka rozprávania, "závidím" tým, čo deti ešte rozprávajú pomenej. Naše také ukecané... ozaj tá hlava z toho bolí 😎 .
Danielka na všetko vylezie, Terezka uteká z ihriska von., keď sme doma, tak stále sa pýtajú za deťmi a tata.
U Terezky sa začalo obdobie vzdoru - minule sa mi hodila o zem so strašným revom, lebo musela čakať na kolotoč, kým sa iné deti dotočia. Normálne hanba na celý aupark 😠
Konečne začína pohárikovať, no nočníkovanie ustúpilo. Nejako nechcú ☹

macikjm
20. sep 2010

ahojte...co tu taka absencia???

petusko
autor
20. sep 2010

uzivame si babie leto 😀

elfi1
20. sep 2010

no veru, vycasilo sa nam. my sme tiez boli dnes dva krat na ihrisku - zbierali sme gastany na gastankov, ale hlavne sme ich pustali dole smyklavkou, lebo to je obrovska sranda, ked skackaju 😀

catusca - to je super ze si sa dala na hackovanie. ja som tiez take dve ciapocky uhackovala pre kamoskinu dcerku. a teraz vyrabam k vianociam ozdobky na stromcek hackovane - aj na predaj. ale to len tak, ze manzel zobrie do prace a klienti si obcas nieco pokupia. a ja sa tesim, ked ma niekto zaujem o to, co robim. ale toho casu mam malo, to len ked som u nasich a Domko sa zabava s dedkom alebo starkou. na FB mam aj album http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=7387&i...

ivanulienka81
21. sep 2010

ahojte dievcata....
si predstavte, ze ja som este stale 2v1 🙄
inac sa mame fajn, tiez si uzivame slnecne dni, Misko je riadny neposednik, dnes zapotrosil kluce od domu a strcil ich do diery na vysavaci kde sa namontuje hadica 😅 a mame strasne slintave obdobie, aj pod pusinkou a celu bradicku mame cervenu, co je stale zaslintana a utierame, bez podbradnicka ani na krok

dooscoby
21. sep 2010

ivanulienka 🙂 ...baby sa nikam neponahlaju...ja som prenasala tusim skoro tak isto dlho ako krpy daky tyzden dva...zatial si uzivaj kym mas doma len jedneho cloviecika

no nakoniec ma prijali od Novembra do prace a zajtra mam ist pozriet s malou jedny jaslicky, ale ako prisla ta ponuka tak zrazu vaham...chceme totiz druhe mimi a uz sme sa zacali snazit len ja som daka netrpezliva 🙂 ...som myslela ze to bude sup sup 😀 kedze k Barbor sme prisli ani neviem ako....tak preto vaham ale tak aspon rok nech odrobim dakde...myslim ze to prospeje aj mne aj malej...inac je to maly cert, ktory uz ma vlastny nazor...na serbel ani za nic a zuby mame v pocte 16 😉 a tiez soplime cela rodin to tym pocasim 😠

nany100
22. sep 2010

@ivanulienka81 tak teda maličká je stále v brušku 🙂 ...dobre jej je u maminky...nám sa cez víkend narodil v BA do rodiny chlapček, síce o tri týždne skôr, ale už mal 3kg a 49 cm, tak je to OK...akurát išiel chudák KP, tak bol pôrod asi ťažší ☹ , ale prebehlo im to celkom rýchlo...len neviem, či sa to zdalo krátko aj maminke 😀 😀

cikyta
22. sep 2010

Ahojte... 🙂

Tak dnes zomna zase urobila Sisa "blázna".Boli sme na tržici a zase robila hlavného ochutnávača,takže som musela kupiť viac,než som mala v pláne a hlavne všetko,kde bolo nahryznute 😀 Samozrejme,že hryzy neboli v jablčkach.slivkách,broskynkách,ale v paradajkách,paprike,uhorke 😖
Ked som mala zbalený nákup,tak volám na Sisu a tá sa práve pustila do najväčšj papriky,čo tam bola.No paprika,ako jej noha a jak ju hrdusila,tak ju hrdusila 😀 Tak som jej ju zobrala,dala tete,že kupujem aj tu a teta zavolala Sisu,že jej ju umyje a dá....kým sme sa nazdali,Sisa obišla celý 6m pult dookola a išla si priamo pre nu ! (Normálne mi zle prišlo,ked sa mi na 5 sekund stratila) ☹
Potom sme kráčali mestom ruka v ruke a Sisa si hryzkala papriku.....................ludia sa na mna pozerali velmi divne a zrejme im vírilo hlavou,že "prečo pre boha nedám tomu dieťaťu jablčko,alebo tak.... ☹ )"
No vysvetlujte teraz všetkým,že ona mi také sladké "PATOKY" ako jablčka neje 😝 ( 😅 )

cikyta
22. sep 2010

@ivanulienka81 Držím palce......................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!

petusko
autor
22. sep 2010

ahojte dievcata 🙂
naozaj je nas tu poriedko 😅
@cikyta silvia sa nezaprie 😀 vzdy musi vytrcat z davu 😀
@catusca34 , @elfi1 sikovnice ste velike 🙂 skoda, ze nemam babu, ze by mala fesnu ciapku. ale tie ozdobky popozeram 😉 ja som tiez zacala trosku robit, ale asi vam neponuknem na predaj, peciem torty 😀 a tie sa dost tazko posielaju 😀
@dooscoby , tak drzim palec na spravne rozhodnutie 😉
@ivanulienka81 dnes si tu nebola, zeby...??? 😕

cikyta
22. sep 2010

@petusko Krásnu tortu si urobila Peťkovi.Pozrela som si spätne album....Je profesionálna! 😉

petusko
autor
22. sep 2010

@cikyta vdaka, to bola jedna z prvych skusobnych 🙂

petusko
autor
23. sep 2010

dobre ranko 🙂
prajeme krasny prvy jesenny den 🙂 a ak tu mame Zdenku 😉 tak vsetko najlepsie k meninam 🙂
Marcel stale spi, dnes si asi potrebuje natiahnut aj spanok, ked je uz ta rovnodennost 😀

ivanulienka81
23. sep 2010

@petusko nie, nic sa neudialo, som cela, dalsi termin mam 25.9. t. j. podla sona

petusko
autor
24. sep 2010

dobre ranko 🙂

@ivanulienka81 , mala princezna nechava na seba cakat 🙂 hlavne, nech to dobre dopadne 🙂
Marcel akurat polieva kvety, jasne, ze len akoze 😀 zobral nadobu, s ktorou ja polievam a beha od kvetinaca ku kvetinacu a tvari sa strasne dolezito 😀

elfi1
24. sep 2010

@petusko : dakujem. a dobru torticku by som si dala. ja som tiez skusala potahovanu a bavi ma robit ozdobky na tortu, ale je to prplacka, tak to nechavam sikovnejsim - ako si Ty 🙂
ja viem akurat plienkove torticky robit 🙂. akurat mam jednu nachystanu na darovanie, tak sfotim a vlozim na ukazku

petusko
autor
24. sep 2010

@elfi1 len fot, som zvedava 😉
aj ja vam ukazem moju najcerstvejsiu, este je v chladnicke a caka na odovzdanie 😀

@krpcek je to svinstvo 😠 aj ked ja si vlastne prilepsim 😅

krpcek
24. sep 2010

@petusko v podstate aj ja, lebo 256€ budem poberat len do aprila potom by som mala mat 164€, ale aj tak je to svinstvo. 😠

cikyta
24. sep 2010

Baby,ale tých 190 € budeme dostávať všetci od noveho roku. (To,že sme mali mať do apríla 256 €,to padá. Nie? Ja tomu tak chápem.) ☹ či?

nany100
24. sep 2010

@cikyta presne tak...od nového roka budeme dostávať 190 EUR (predpokladám, že v januári ešte za dec. dostaneme pôvodnú výšku)...prídeme tak o 4x 66 EUR a dostaneme 12 x 26 EUR naviac...čiže prídeme o 264 EUR a polepšíme si za ďalší rok o 312 EUR...suma sumárum prídeme k 48 EUR, čo je iný peniaz ☹..ale aspoň sme v pluse ...ale chudery tie mamičky, čo len teraz začali dostávať rodičák, tie to postihne najviac 😖

cikyta
24. sep 2010

@nany100 aha tak. Nany dík,že si to tak vysvetlila. Ja to tiež pochopím,ale sa mi to musí vysvetliť inou formou 😝 😀

cikyta
24. sep 2010

@petusko jéj aká nádherná tortička 🙂

nany100
24. sep 2010

@cikyta no aspoň ja som to takto pochopila...dúfam, že správne 😉 ...a po hodine sme vyspatí 😠 ...ide sa na jarmok 😀

cikyta
24. sep 2010

@nany100 aj my pojdeme na jarmok. Ten u nás má 1 stánok,takže musíme isť do iného mesta zajtra,kde su aj kolotoče 😠 😀

nany100
24. sep 2010

@cikyta u nás je to obr jarmok, ale aj kopa ožratých...ale tiež chcem na kolotoče aspoň nachvíľu kým je pekne...tak idem dovariť obed a bežíme 😉 ...paaa

cikyta
24. sep 2010

@nany100 pápá..............Bolí ma diera po zube,čo mi včera trhali.Mám to zapálené a už ma to štve,lebo ani tabletky neučinkuju ☹ pomooooooooooc 😢 Normálne mi horí pol líca a máme so Sisou "tichu domácnosť" 😢

nikinka008
24. sep 2010

@cikyta viem o akej bolesti hovoris,ja som bola skoro 2 tyzdne v bolestiach po vytrhnuti zuba a este som asi aj schudla 😀 co som nejedla 😝 a s malou som tiez mala tichu domacnost 😀 😖
Inak o mesiac sa chystame na svk ale len ja a mala lebo nevychadzaju peniazky,musim ist k zubarovi si dat spravit novy zub a asi sa riadne buchnem po vrecku 😠
Teraz sa nam tlacia prve 2 stolicky ale celkom dobre to zvlada 🙂 jedlo stale odmietame,ja uz nevim co stym robit, 🙄

krpcek
24. sep 2010

@cikyta nany to krasne vysvetlila 😉 🙂

baby v okoli ziliny, ake mate pocasie? v utorok ideme do rajecky teplic na 4 dni, tak nech viem, co vsetko mam malje pobalit, aby som zbytocne netahala nejake somariny. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre