• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
dobre ranko,minule ste spominali tie jupiky na zimu...my mame.termoska z podobnym otvorom ako ma jupik.je velka 0.35 dcl a ma aj taku tasticku na krk..dam foto
4. okt 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zanulienka perfektna je :slight_smile: ja som sa tiez stale nerozhybala a este nemame.
ako sa mate? co baby? a elaia uz je isto sikovnica velika :slight_smile:
4. okt 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko-ja som na tu flasku natrafila len nahodou.dobre sa mame,..uz cez den sme bez plienok doma,co ma velmi tesi
4. okt 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zanulienka no teda ako hovorim, sikula je Elaia :slight_smile: my sme plienkosi, dudkosi a spachtosi furt :grinning:
4. okt 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam sa polepsil spanok nocny,len teraz ja buntosim v noci.zvykla som si na prerusovany spanok:(.tak chodim behat z muzom,poobede kocikovat zo svagrinami..len dneska u nas prsi a uz dva dni strasne fuka vietor.
4. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tu je kosa a dnes aj fuka studeny vietor :unamused: uz co by bola zasa jar a teplo.
4. okt 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame babie leto,ale niekedy sa to bez dazda nezaobide.inak mame normalne 24-26 stupnov
4. okt 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :slight_smile:
aj my sme začali odučať od plienok koncom augusta a behalo sa len v gaťkách...........
no zrazu prišla zima a prišiel soplík,tak sme s tým prestali. :frowning2: Ale celkom pekne sa začalo dariť.Kebyže je leto o mesiac dlhšie,tak by sa nám to podarilo.
Takto by som ju musela viac krát prezliekať,nieje to kde sušiť v zime a už nemože byť len v gaťkách :frowning2: ,tak neviem,ako to vymyslíme....ale máme záväzok,že pri torte s dvoma sviečkami sa bude sedieť bez plenuchy :grinning:
4. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tomu hovoris babie? sak to by u nas bolo normalne leto :grinning: tu je minimalne o 10 stupnov menej :frowning2: babie leto ani neviem ci vobec bolo, tych par dni, co sa dalo vydrzat bez hrubsej bundy.
4. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko Včera som videla tu flašku v športovom obchode vo výklade.Mali aj s detskými motývmi od 6 € vyššie. :slight_smile:
4. okt 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme babie leto ked svieti slnko a je 9°C :grinning:
4. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cikyta super zavazok, drzim palce :wink: pri siskinej sikovnosti to bude aj skor :wink:
ja neplanujem, kedy to pride, vtedy to bude. ale tak trochu dufam v buduce leto :grinning:
No idem na poštu rýchlo. Pápá........... :slight_smile:
autor
musim sa tento tyzden vychystat do mesta, aj topanky kupit, aj flasku. aj ciapky obidvom.
inak by mal byt vybaveni do jesene.
4. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju kupila za 17 eur
4. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak uz mame "po tom" ... Misko to zvladol statocne, iba sa chce chodit pozerat na sestricku :grinning:
4. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivanulienka81 vitajte aj s Tamarkou a este raz blahozelam :slight_smile:
Misko je super brat, urcite si bude sestricku obchadzat :grinning:
drzte sa :slight_smile:
@zanulienka no kurnik, sak za to sa da kupit aj dvojlitrova termoska :grinning: dufam, ze tu zozenieme aj neico lacnejsie .
4. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 gratulujem :slight_smile: :slight_smile: Tamarka je krasne meno. :slight_smile:

my sme uz doma, v Rajeckych bolo super, len zima. :confounded: :grinning: ale stihli sme toho dost popozerat. :slight_smile:
4. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanulienka-gratulujeme a prosime si foto o malinkej a aj o velkom bracekovy
4. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 gratulujeme k Tamarke...krásne meno...ako zatiaľ zvládate?
@zanulienka ako bolo na SVK? Dlho si sa neozvala... :wink:
@krpcek super...čo si sa nestavila...je to kúsok :wink:
4. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 Gratulujem k Tamarke..........želám dlhý,krásny život plný dobrodružstiev a hlavne veeeela zdravíčka ! Držkajte sa babule. Miško vás bude s ocinkom ochranovať. :wink:

@krpcek Tak ako? Zišla sa výbava?
4. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek Kedy ste prišli? Lebo od včera je tu nádherne :sunglasses: ( :grinning: )
4. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany100 prechadzala som tri krat, vzdy som kyvala :wink: :grinning: :grinning: mali sme dost nabity program. . .

@cikyta veru, ze zisla. . . zimnu bundicku mala ked sme sa prechadzali po rajeckych, lebo uz zima bola velikaaaaa. :grinning: domov sme prisli v piatok.
vsetkym na koho som si spomenula, som kyvala, ked som prechadzala ako miest, kde byvate. :wink:
4. okt 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek dík. Ved aj my sme ti kývali ako divé !!! Sisa poslala Sabinke aj vzdušnu pusu !!! :sweat_smile:
4. okt 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta fiiiha :slight_smile: :grinning:
4. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute,

@ivanulienka81 gratulujem k malej Tamarke a prajeme vela zdravicka a stasticka. :wink:

@krpcek videla som fotky z vyletu, to ste mali babsku jazdu? :wink:

u nasnove tos, ze mala ma soplov a soplov, neviem ci zuby ci z choroby, vcera sme boli u dokyny, brala jej vyter, tak uvidime. a odplinekovanie som chcela zacat uz riesit aj ja, ale ochorlea, tak z toho zatial nic nebolo, ale ked sa jej pytam, ci kakala do plienky, task povie nie, a veru ze nie a ked nakakala tak kruti hlaviu ze ano. tak ked sa dolieci,. tak budeme odplienkovavat aj my. :slight_smile:
5. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik25 ano babska jazda. . . chlapi boli v robote a my na vylete :slight_smile: :grinning:
5. okt 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek Ved hod foto aj sem,nech vidím aj ja.
5. okt 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nie si na FB?
5. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@krpcek vyborne riesenie :grinning:
aj ja som kuk foto, uz vcera :wink:
5. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok