• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
sabi-som tuuu.uz vcera som sa pobalila,dneska este topanky a staci.juj,ale som nervozna,moj muzik smutny,ze co len bude robit 6 tt doma sam a ja jemu-UZIVAT SI TICHO.ale vcera ma zase svokra presvedcila,ze musim vypadnut.vcera sa snazila celou silou o 20.00 uspat malu a chcela to vyriesit tak,ze mala bola v lehatku a zakryla jej hlavu dekou,jebnuta pica-ze uz tak musim nanu napisat.tu dobreze nie 40 stupnov a este pride z dekou a zakryt jej hlavu,ved nech sa zadusi a zacne sa bat
26. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja do jasli malu urcite nedam - chcem byt cele tri roky s nou doma a potom planujeme druheho drobca.
a ak by nahodou, tak mam doma obe babky - tak by som to nejak vymyslela. aj svokra je doma.

ale skolku musim ist vyriesit.
26. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre citam,zomrel Jakson
26. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dam malu do skolky od 1.roka ale len na 3-4 hodinky,tu je taky zvyk,ze deti su v skolke od 5 mesiaca,ale ja az od 1.roka
26. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
moja bubinka spinka na balkone uz dve hodinky...poprsalo nam tu, tak je super vzduch, asi sa jej to paci... :grinning: no uz sa budi... :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze zanu, ta tvoja svokra vzdy vie prekvapit... a cim nas budes zasobovat zo SVK? dufam, ze budes chodit na net, lebo nasa tema aj zanikne pomaly :sunglasses:
26. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som to citala...tiez som bola prekvapena...ale potom vsetkom co podstupil, sa necudujem...srdiecko nevydrzalo.. :frowning2:
26. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som je cumel a este spinka... :sunglasses:
26. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, jacko behal s ruskom, aby nedostal bacile a v 50ke skoncil na zlyhanie srdca... alebo bohvie ake verzie este budu
26. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz, kazdenho nas to caka. :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu ta tvoja svokra, je fakt echt pica. len kopat a kopat. :angry:
26. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, u nas sa schyluje k budrke, uz hrmi a ja mam plnu pracku.
vcera sme boli vecer na pizzu a uz mam za sebou pre verejne kojenie, dala som si plienku a papali sme. a nikto sa nad tym ani nepozastavil a to bola plna restika.

baby poradte co varit na vikend, ja som uz bez inspiracie.

a uz mam aj fotecky, uz v stredu dorazili, tak len album treba kupit.
26. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky.

ari tak to je super ze kupete vo vedierku. a manzo ti pomaha ci kupes sama?
a asi ti nezostane nic ine len kupit vacsiu autosedacku.

ja som vcera mala vyprazany karfiol a uplne v pohode. aj ceresne som jedla aj jablcka jem ale supku si davam dole.
26. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja asi na marhecku ci jak sa to pise:slight_smile: povodne som chcela na ruzovu tam som chodila aj ja ale je to strasne od ruky... na 6 urcite nie tam sa mi nepaci a medzi tymi bytovkami strasne fuka... a ta marhecka je taka rodinna... ja uz som bola minuly tyzden no nebola tam riaditelka tak musim este skocit... zapisat ju urcite musim no neviem ci ju dam od 3 rokov hned...pokial budé moja babka este zvladat tak bude doobeda varovat a na obed uz chodi moja mamina z prace... ja som chodila az ten posledny rok povinny predskolsky a o nic som neprisla... a pokial budes doma s druhym tak myslim ze ti malu ani nezoberu vraj uprednlostnuju mamicky ktore robia...
26. jún 2009 o 12:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyto uz vazne treba zapisat deti do skolky? to nem normalne.
26. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tu u nas v PK je to uz take zle, ze uz ani nezapisuju. Vraj sa mam ohlasit v tom roku ako bude mat mala tri roky. Skor je velm mala sanca. A to este nie je iste, ze ju vezmu. Snad sa to za tie tri roky zlepsi :slight_smile: Aj ked asi nepojde uz v troch, ale bude u babky. Uvidim, aka bude mala a aj babka :slight_smile:
26. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na svk takato zena ako moja svokra nebude,lebo uz fakt nakopem do p... :angry: u nas sa tiez schyluje k burke,ale slubujem,ze najneskor v nedelu vam bude svietit toto nase spanielske slnko-balim ho do kufra :grinning:
26. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? ved nedavno sa to vyliahlo a uz riesite skolky...no neviem ako je to u nas...zatial som nic take nepocula... :confounded:
26. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm neviem ako je to u vas, ale mi tu mame veeeela dostahivalcov z BA. strasne vela ludi sa sem stahuje a este je aj vysoka porodnost. :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som Domca tiez dala zapisat. ale este ked bude mat tusim 2 roky, tak treba prist pri riadnu prihlasku a prihlasit
ho. potom to budu posudzovat a podla volnych miest brat. tiez keby bolo malo miest, tak uprednostnia pracujuce mami. ak by som bola doma s druhym, tak ho nevezmu.
ja mam skolku oproti bytu. chodila som tam aj ja a ucia tam este aj 2 moje ucitelky a obe byvaju tu vo vedlajsich vchodoch, takze oni mi aj povedali, nech ho pridem nahlasit a ze by aj skusili nieco vybavit, keby to bolo plne

mna dnes zas boli hlava. kazdy tyzden ma aspon jeden den boli. ma ide porazit. starat sa o babo a v hlave mi tresti - teda nic moc
26. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ari aj my uz riesime autosedacku lebo sme tiez dlhy a zistili sme, ze su aj take, tie z I. rady, ktore sa daju dat aj do lahu takze budeme kupovat najskor tu, len si nespomeniem na znacku :sweat_smile:

a baby vam uz krpci chytaju hracky? nam sa stale nejak nechce iba by do nich pinkal :grinning:
26. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :wink:

maji, ďakujem za tip. asi mu prestanem dávať jesť a nebude ani rásť :grinning: :grinning:

zanu, vždy sa tak zarehocem, keď napíšeš niečo, čo vymyslela tvoja svokra :angry: ... :grinning: :grinning:

myslela som si, že na škôlku mám ešte tak so septembra čas...
26. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...u nas je riadna burka...zakotvili sme pri mojich rodicoch...neda sa vybrat domov, lebo by sme dosli ako mysky zmoknute...
tak cakame na tatika, ked pojde z roboty, vyzdvihne si nas...malicka spinka...no normalne nemam co robit...asi keby som byvala pri rodicoch, tak sa nudim pri babatku... :grinning: ale nie smejem sa...
26. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak sa po dlhej dobe hlásime... za dva mesiace sme boli 2x v nemocnici, také máme problémy s bruškom :cry: zmenili sme teraz mliečko na prikrmovanie a tento týždeň už bol znesiteľný snáď to teda zabralo a už to otane aspoň takto :confused:
26. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak to ti vobec nezavidim. :frowning2: boze taketo problemy. :angry:
26. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este zajtra som zo svokrou,ideme k nej na obed.urcite sa budem este rychlejsie ponahlat na letisko :grinning: nevidiet svokru 6 tt,neviem ako vydrzim zit v klude taky dlhy cas :wink:
26. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - zanu - to nemyslíš vážne?? :astonished: :astonished: :astonished: tá tvoja svokra má hlavu v poriadku? alebo jej to už nemyslí? :grinning: :grinning: . No ja by som jej vyčistila asi žalúdok....
no ste ma prekvapili so škôlkou - to ma ani len vo sne nenapadlo, žeby som teraz už šla prihlasovať dieťa - hádam u nás to bude jednoduhšie - že tu nie je toľko detí - dúfam :unamused:
majka - no nášmu drobcovi sa sem-tam podarí - chytiť na hrazdičke ale tiež väčšinou búcha do nich a strašne okále pri tom pučí... že čo to hrká :astonished: :grinning:
26. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež dufam že tu je to so škôlkami ešte ok že netreba ešte vybavovať a možno budem na materskej s druhým a nebude treba.
Ja som malej dala hrkalku do ruky a aj ju chytila a trošku pohrkala ale inak sa jej ju bojím dávať bo sa ňou ešte udrie po hlavičke kedže ruky nohy musia byť vždy v pohybe :wink:
26. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamuľky..my sme sa dnes vrátili z nemocnice a som prešťastná,že sme zdravíííí,malému diagnózu cystickej fibrózy našťastie nepotvrdili.... :dizzy_face:
26. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baska - ahoj, no ja tiež neriešim škôlku, ale asi sa pre istotu aspoň opýtať pôjdem, že kedy treba hlásiť... vy plánujete kedy druhé bábo?
ozaj - boli sme v poradni : máme 5540 g - a všetko v úplnom poriadku, z Alexa je krásny zdravý chlapček, tak som rada :slight_smile:
26. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok