Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
29. jún 2009

ahoj nina...my sme na poradnu objednané 6.7 tak nas budu ockovat si myslim, dufam ze to zvladneme bez horucok, a musim sa uz aj na nozky objednat zase, mohli by sme si niekedy spolu vyjst do mesta aj s beou , uz byvame v KE tak nieje problem 😉

ninnaricci
29. jún 2009

my sme už boli na kontrole s nožkami....to máme v poriadku...tak hádam aj to očkovanie zvládne ako veľký chlap...

...noo jasné...môžme niekedy vybehnúť na túru s kočíkmi...ideme na prechádzku...pa paa

krpcek
29. jún 2009

nina a preco ho davas do vajicka? nebolo by mu lepsie v hlbokom?

sabinazv
29. jún 2009

cavesko,

divali ste spravy na markize? v petrzke vraj umrelo dietatko, lebo ho nechali rodit koncom panvovym prirodzene... ufff, v Palbe to ma byt tiez, aj o tych umrtiach na Antolskej... 😒

krpcek
29. jún 2009

sabi hej pozerala som to a s drahym sme skonstatovali, ze keby sme lekara neuplatili som tam este teraz, lebo kokoti to nechavaju na prirodu. 😠 😠 😠

tu palbu si chcem pozret - dufam, ze nezaspim. 😅 😀

sabinazv
29. jún 2009

aj ja sa chystam pozerat ak nezaspim a ak zaspim, tak si to zajtra pozriem v archive na stranke markizy... to asi pravdepodobnejsie...

zanulienka
29. jún 2009

caute baby.mate sa.dneska sme boli z domcou na skuskach,vsetko na 1-sikovna po maminke 😀 .cely den som sa znervoznovala na kociku.mame pozicany,ale je velky ako kombajn.som zvyknuta na moj z malymi kolesami a z pevnou konstrukciou a tento-perovany z nafukovacimi kolesami-z obrovskymi.hroza.a mala mi tu cez den nechce spat aj noci su horsie 😒

ninnaricci
29. jún 2009

krpček...lebo sme behali po lekároch a po obchodoch...tak sme k tomu pridali aj prechádzku...on je rád vo vajíčku...všetko pozoruje 😉
...takže asi mi nikto neporadíte...tak budem musieť niečo vymyslieť...

macikjm
29. jún 2009

ahojte...
miska gratulujem...

aj ja som kukala....az mi mraz presiel po chrbte...strasne nieco...zdrave babo a doslova ho zabiju, lebo rodia konce panvove...nechapem...ja byt na ich mieste, tak neriskujem....radsej mali urobit sekciu a babatko by urcite zilo...no hrozne.... ☹
aj ja chcem kukat palbu...
nina.... ja davam malej do sedacky plienocky zlozenu napoloviu po dlzke, ale aj tak sa poti....

elfi1
29. jún 2009

joooj zienky, ja by som sa asi zblaznila, keby sa mi take nieco stalo. rodicia sa tesia tolko na babatko a takto nezodpovedne nechaju babenko zomriet.

ja cajik alebo vodicku davam len obcas a aj to len par lyziciek. maly nevie moc pit z flase, asi sa mu nepaci ten tvrdy cumel. ja mu kludne dam cucnut aj po pol hodke, keby si vypytal. myslim, ze by dal najavo ze je smadny. ale mna furt niekto "otravuje" s tym, ze by som mu mala davat cajik, alebo vodicku a pod.

macikjm
29. jún 2009

elfi....to aj mna...ale ja nedam...poviem im svoje a bodka...

aj ja davam ninke cucnut aj po polhodke...moj nazor je, ze pri kojeni sa neda riadit pravidelnym rezimom papania...ved nikdy neviem, kolko vypila...mohla byt lenivejsia...spapkala menej a je hladna skor...ja jej davam papat, ked chce...no skusam co chce, ked place... 😀

elfi1
29. jún 2009

macik - asi tak. mne moja mama vyprava, ze ved aj ja som hocikedy smadna a mozem sa napit, hlavne teraz cez leto, ze tiez nepijem len kazde dve hodiny. no ale ved by hadam plakal, nie? a ked len mrnci, ze je unaveny a ked aj nevie nejako zaspat, tak aj po tej hodinke mu kludne dam. alebo ked sa mi zda, ze skoro nic predtym nepapal, tak aj skor skusam. nemyslim, ze by mu nieco chybalo. ale hovorim, ze na take osviezenie mu obcas dam par lyziciek. aj ked si troska grcne, tak aby sa mu to splachlo z pusinky

ninnaricci
29. jún 2009

...my dávame aj čajík...feniklový...ja si myslím...že neuškodí...teraz je naozaj velmi teplo...a drobček sa viac potí

ninnaricci
29. jún 2009

...ale tiež som sa čajíku dlho bránila...ale už dávam...lebo nejako menej mliečka sa tvorí...a je naozaj na nezaplatenie mať čajík po ruke...keď drobec spustí krik v obchoďáku 😀

ninnaricci
29. jún 2009

...už som sa chcela dávnejšie opýtať...ako ste spokojné s kočíkmi?
...ja v celku spokojná...len asi by som si teraz iný kúpila...niekedy sa musím trepať do výťahu...ale ináč je skvelý...jednoducho sa skladá...ale sama by som ho po schodoch asi nevláčila

sabinazv
29. jún 2009

tak idem aj ja pridat skusenost 🙂

my davame na pitie prevarenu vodu... cistu pre maleho... ja sa najnovsie nalievam cervenou vineou, vraj ucinkuje lepsie ako biela.. uvidime 😉

a s kocikom som spokojna velmi... akurat ho musim vlacit na 2.poschodie... co uz... my mame blby vytah, tam by sa ziadny hlboky kocik nezmestil... ale ked mam na konstrukcii vajko, tak sa zmestim... pevne verim, ze aj sportak sa zmesti neskor 😎

arizona
29. jún 2009

čaute 😉

tie, čo idete na očkovanie, majú bábätká už zahojené očkovanie po TBC? lebo u nás to asi ešte nie je OK (stále má chrastičku), tak som zvedavá, nakedy nás preobjednajú 😖 len som sa chcela opýtať, či to prekladajú o týždeň alebo v akých intervaloch...

sabinazv
29. jún 2009

jaaj a Zanu, vitajte na slovenskej pode 😅

sabinazv
29. jún 2009

my tiez mame chrasticku... a o dalskom ockovani viem len takto z netu... nam dokyna nic nevravela... asi uz zije dovolenkou, lebo ma cely jul dovcu... ideme az v auguste na poradnu

macikjm
29. jún 2009

no ja som s kociarikom tiez spokojna...vcelku...aj do vytahu sa zmesti...no na 8. posch. si ho neviem predstavit trepat... 😀

cervena vinea??? hm...
sabi...no a kolko jej vypijes na den...lebo ja ked si kupim vineu...tak ju lognem za jeden den,....chuti mi...lebo je sladka...a ja sladke okrem piskotov a be be keksov nic nejem... 🤐

sabinazv
29. jún 2009

macik, nuz na 8.p by som ho tiez nevlacila... 🙂)

ja vineu tiez vypijem ako nic cez den... a spraskala som kedysi okrem toho aj kopec inych sladkosti, ale uz je tomu koniec!! (aspon na chvilu), rano som sa vazila a plus 3 kg... no je toto mozne??? tak dnes ako sladkost bol jedine jogurt a ta vinea... 😠

arizona
29. jún 2009

sabi, to nie je ďalšie očkovanie, to je len prvé, ale by sa malo preložiť, pokiaľ je stále pozitívna reakcia na TBC... toho sa aj ja bojím, že o 2 týždne už budú mať dofču bohvie dokedy.

miavin
29. jún 2009

ahojte - no my pijeme čajík, feniklový a na dobrú noc - keďže už nekojím pomaly - aj keď som čítala, že dieťatko -ak je kojené - nepotrebuje iný prísun tekutín - čaju, vraj mu stačí mliečko z maminky. no čo sa týka toho pôrodu - nemám slov.... veď my sme boli skoro na tom istom - malý sa dusil a doky chcel použiť kliešte.... už nikdy nechcem rodiť tam kde som bola - no hrúza. a čo sa týka kočiarov - no my sme zatiaľ v pohode - nadmieru spokojní 😀

elfi1
29. jún 2009

nasmu kocku zacli hrozne vrzgat rucky - je to prehadzovacka. a ta vlozna taska mu je uz takmer mala a moc sa mi nepozdava, ze by som ho mala uz dat len do sportovej casti.
tak teraz trocha premyslam, ci nekupit este jeden kocik. paci sa mi ta novinka Firkon Verano, len je este nan malo recenzii na Slovensku. v cechach vyhral nejaku spotrebitelsku sutaz

sabinazv
29. jún 2009

ari jaj, ja som myslela, ze myslis to, co sa bude pichat do nozky... v 3 mesiacoch... a my mame este casu... dnes mame 2 mesiace, jejda 😵

vidis a to neviem ze sa este ide diat nieco okolo tohto tbc... nam to zahnisane cistili a nic viac nepovedali...

lindula3
29. jún 2009

cafte baby...
sabi chces sa pobavit?🙂))) tak mne tie fotky este nedosli furt tak som tam dnes volala ze co jeeee a ze oni tam tu moju objednavku ani nemaju... no skoro ma j... vyberala som tie fotky pracne skoro dva dni...

lindula3
29. jún 2009

ari my ideme zajtra na poradnu no tiez to mame este nezahojene... ale ked sme boli pred 3 tyzdnami na poradni tak hovorila ze niekedy v polke jula by nas zaockovala... tak neboj dva tyzdne hore dole...

zanulienka
29. jún 2009

moja elaia uz bola ockovana donoziciek a este nema 3 mesiace

ninnaricci
29. jún 2009

arizona...my tiež ešte nemáme úplne zahojené očkovanie po TBC...ale dnes nás dr. objednala na očkovanie do nožičiek...čo sa dáva v 3.mesiaci...my sme akurát čakali na vyšetrenie z neurológie...lebo sa mi nezdali nejaké stavy...ale našťastie sme ok...

...čo sa týka kočíkov...môj manžel už by najradšej vytiahol športák...ale ešte máme čas...ale mám pocit...že o mesiac budeme musieť...lebo sa drobec nezmestí do vaničky...tiež rozmýšlam...že ešte kúpim nejaký golfáč...veď tie nie sú až také drahé...hlavne niečo rozmerovo menšie...a ľahšie 😀

sabinazv
29. jún 2009

lindul, coze? a neprisiel ti ani ten mail o potvrdeni objednavky? no by ma siblo... mne tych mojich 101 fotiek len odosielalo hodinu... nehovorim, kolko casu mi trval vyber tiez ...

zanu, caves... tak ako na SK, paci sa ti? vsak tu uz ostavas? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre