Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

giuli
30. jún 2009

nestrachujte sa,plno kojené mimi nemusí mať stolicu aj niekoľko dní,jeho tráviaci sys.všetko m,mliečko využije...nebojkajte ,ono sa vykaká ak to bude potrebovať..

korelka
30. jún 2009

ahojte baby!
my sme boli dnes na poradni a uz mame 64cm a 6650g, tak som rada!!! dostali sme aj ockovania do oboch noziek a to bolo revuuuuuuu ☹ len dufam, ze ho to nebude teraz boliet a ani v noci...

my sme vcera nekakali, doteraz aspon raz denne a dnes len troska, ale prdka o dusu 😀

komisakpd
30. jún 2009

ahojte, tak sme sa vratili z poradne..no za dva tyzdne sme pribrali len 200g..cize nam vyslo ze za poslednych 5tyzdnov len 410g..a ked som jej povedala ze grckame..tak ma podozrenie na reflux a mame ist na gastro..

pre istotu mame doma aj nutrilon protialergicky lebo ja som alergicka..uff tolko penazi to stoji, tak dufam ze sa mi to mliecko upravi a ze budem len kojit..ze mam dokrmovat ked sa mi nebude zdat..

inac hned som volala na gastro ze sa objednam a vieto co...az 25. augusta a ze 4 hodiny pred tym nepapat..ta to je sila

lindula3
30. jún 2009

korelka pekneeee, my mame 6150g a vraj je to vela🙂 ale idem uz zmenit doktorku🙂)))
komi no s tym si musela ratat ked si chcela babatko ze je to drahe... nas uz stala papa pre malu vyse 5 tisic🙂 mame spotrebu jednej pixle ani nie za tyzden

komisakpd
30. jún 2009

no ved viem..veiem ze vsetko je drahe..mame nutrilon protialergicky ale mne vobec nechuti 😖 😀 to nie je ani sladke..

lindula..nemas nejake tabulky kolko maju drobcyvazit podla tydna alebo nieco podobne,,

kolko ti spapa v jednej davke a ako casto...

ni.kolet
30. jún 2009

Ahojte. Ja len toľko, že keď to máte blízko do Maďarska, tak choďte. My sme boli v sobotu a kupovali sme Nutrilon 900 g za cca 170,- Sk.

lindula3
30. jún 2009

ja kupujem bebu ha a 400g stoji 11 EUR a do toho davam este nutriton co stoji jedna krabica tiez 10 EUR...

komi neriad sa tabulkami... my mame tabulkovo a vidis je zle... mam taku knizocku co davali v porodnici k tomu boxu, vy mate 2 mesiace tak vyska je priemerna u chlapca 58,1 a vaha 5,2 kg

mne spapa v priemere 100ml a podla mojej dr. je to vela... ale normalne by malo babo spapat 150ml na 1kg na den... inak podla tabulky beby by sme mali spapat na jednu davku az 130ml

komisakpd
30. jún 2009

lundula tak my mame nejakych 58 cm ale vazime 4,7kg

lindula3
30. jún 2009

ale ved to je individualne... a zalezi aj od porodnej vahy... a mlecka mas dost?

ni.kolet
30. jún 2009

Môj má 6,2 kg a veľ. 68 mu je akurát. 😕 😅 🙂

sabinazv
30. jún 2009

nazdo zeny... tak ja som dnes hadajte co?

zasa zmokla 😀

ale inac mi to uz ide riadne na nervy... cely den pozeram z okna, ake je pocko a ked vytrcim paty z domu, tak hned prsi... no nonsens... malo sa v stredu vycasit, potom v piatok... bohvie ci to bude toto leto este 😠

zuul
30. jún 2009

ahojte maminky,

júj sabi nevrav o zmoknutí 😠 to počasie ma už hnevá. ani kočíkovať sa nedá poriadne.

my sme sa dnes boli fotiť, krásne fotky budeme mať. 😀

sabinazv
30. jún 2009

ahoj zuul, no tak potom sa nam s nimi prid sem pochvalit 🙂

my tiez chceme ist, ale asi az ked bude maly sedkat... v polroku asi

macikjm
30. jún 2009

komi....
hlavne sa nevzdaj...urcite sa to upravi...ked vravis, ze grcka...tak to bude mozno aj tym, ze nepribera...a ked bude grcat aj UM, tak tiez nebude priberat, nie???
ale pribralo babo, sice malo, ale predsa...niekde som tu vo forach citala o jednej mamicke, ktorej dietatko za mesiac nepribaralo nic, a jej dr. to neriesila, ze je to ok...nehnala ju na UM a stale koji....
ja sa tiez modlim, aby som mala stale dost mliecka...o UM nechcem ani pocut, dufam, ze ho nebudeme potrebovat...a jeden z dovodov je aj jeho cena...no moje mame zadarmo...a nemusim nic pripravovat, umyvat, sterilizovat a este neviem co sa okolo toho robi...
takze drzim palce...

zanulienka
30. jún 2009

sabi-nezostavam na svk,uz ledva cakam kedy ideme naspat

macikjm
30. jún 2009

a materske mlieko je fajne...je sladucke... 🙂 a vychutnavam si na kojeni to, ze ked idem kdekolvek, tak aj tak musim mysliet na milion veci, ktore malej musim pribalit...keby ze nieco...ale na papkanie nemusim...len vytiahnut cicik a kojit... 😀

macikjm
30. jún 2009

zanu....prečo??? prve dni su urcite tazke, ale ved by ste sa aklimatizovali, ci nie???

sabinazv
30. jún 2009

jaj zanu, svokra ti chyba, co? 😎

macikjm
30. jún 2009

a este chcem dodat, ze neodsudzujem mamicky, ktore nekoja...je to po prve kzdeho vec a po dalsie, moze nastat aj vela situacii, ktore kojenie neumoznuju alebo stazuju...
len nech su nase bambulka zdrave... 🙂

zanulienka
30. jún 2009

svokra mi chyba najviac,zo sna kricim jej meno 😀 kazdy je zvedavy na nas a kedy mozu prist....nemame klud

sabinazv
30. jún 2009

a nam chybaju historky z espanoly... 😉

krpcek
30. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 mala mi uz od pol deviatej spi. normalne nechapem 😀

zanulienka
30. jún 2009

no vidis to,nema kto robit mi nervy.moja mama je normalna 😉 chcela som dat malej prestrelit usi,ze vraj az od 6 mesiaca,ale v BA od 3 mesiaca

zucha
30. jún 2009

zanu, k tym nausniciam. Starsej mi este prepichli v troch mesiacoch a pri Kati ma vypoklonkovali, ze az v pol roku 😠 To som bola v Ustave lekarskej kozmetiky v BA

sabinazv
30. jún 2009

krpcek a kedy chodite spavat? nas drobec uz spi od pol osmej... po kupani trocha pocical a je KO 🙂

macikjm
30. jún 2009

moja ma nausnice od 4. dna co je na svete, este v porodnici nam prepichli uska... 😕

sabinazv
30. jún 2009

aj u nas v porodnici prepichovali uska na 4.den... ja som malemu nedala 😎

krpcek
30. jún 2009

sabi az okolo deviatej, pol desitej.

zanulienka
30. jún 2009

sabi-a preco nie?ja nechcem dat prepichnut,ja chcem prestrelit

zucha
30. jún 2009

ja som ani nepocula, ze tam, kde som rodila ja prepichuju usi. Aj ked viem, ze v druhej nemocnici ano. Ja som este nechcela davat tak skoro, lebo kazdemu dietatku sa hodia ine nausnice. Pri prvej som chcela jednoznacne biele zlato a take klasicke detske a nakoniec som jej kupila kruzky so zlteho zlata. Jednoducho jej pasovali najviac a tejto druhej zas ide uplne iny typ nausnice, takze ani nebude dedit po starsej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre