Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. okt 2009

no naozaj krásne sedká - aj ja chcem aby náš sedel..

baska19
8. okt 2009

basku sme už asi pred mesiacom skusili dat sadnut ale to vydržala len chvíľku a teraz už vydrží dosť dlho ale obložím ju vankúšmi a na tej stoličke točiacej ju aj krmim a pekne mi sedí 😀

miavin
8. okt 2009

no ja tiež krmim v stoličke - ale dávam ho ešte do polohy ležmo - do tej najnižšej... asi sem-tam skúsim ho dať sadnúť. no krásne Baška sedká

cikyta
8. okt 2009

Ahojte.Mia,myslím,že do pavuka je ešte skoro dávať.

baska19
8. okt 2009

no my sme ju najprv ťahali za ručky do sedu a postupne sme ju skušali či vydrží aj sama ale ona cvičí brušáky aj v kočiari tak možno zato jej to tak ide lebo ked sa zobudí tak už dvíha hlavu v kočiari a to sa z nej len smeju že take decko ešte nevideli 😉

miavin
8. okt 2009

baši - no aj náš robí brušáky sa zatne a už sa dvíha.... ale do sedu - ak leží a chceme ho dať do sedu za ručky... tak za vypne a dvíha sa ako rovná doska rovno na nohy 😀 😀 😀
ciky - aj ja si myslím.....že je skoro - veľmi skoro

cikyta
8. okt 2009

Presne Mia-Mna len nedávno dodrbkal ortoped,že ani sedieť by velmi nemala,ked nemá dokončený 6 mesiac a nieto ešte pavuk!!!! 😲 Kamoška dáva svojho do pavuka a má 6 mesiacov,ale načo ho trápiť,obkladať vankušmi a zbytočne ničiť kolienka a klbiky? Ten mesiac,dva,try ma už nezabiju a ešte sa krpcek v živote nachodí 😀

zanulienka
8. okt 2009

jayslim,ze najprv ma dieta sediet a az potom pavuk-8 mesiac

zanulienka
8. okt 2009

ty kokso uz ani pisat neviem 😅

cikyta
8. okt 2009

Presne Zani.Najprv sedieť. A tej kamošky ešte sám nevie sedieť! 🙄 Tak uznaj...

cikyta
8. okt 2009

Mám známeho,ktoreho dávali v 3 mesiaci sedieť a ide na operáciu chrbtice.Celý život trpí chudák!

zanulienka
8. okt 2009

u nas je sranda,ze ja som elaiu nedavala sediet a kebyze ju dokyna neda tak ja o tom ani neviem.ale hovorila,ze ona patri medzi viac aktivne deti a za 4 dni ma polroka,ze je to v pohode

miavin
8. okt 2009

zanu - tiež si tak myslím, najprv sed - potom pavúk okolo 8 mesiaca......
ciky - to je hroznéé..... moja jedna známa dávala dieťa chodiť od 6 mesiacoch.... ževraj sa pýtal tak ho za ručičky brali teraz má cca 14 mesiacov, sám ešte nechodká len za ručku a stále v pokrčených kolenách ....tak zle.... ja si myslím, že dieťa samo vie kedy má čo urobiť..... ja keď vidím nášho s riťkou v lufte a len na špičkách stojí až ma zimomriavky obchádzajú - a nespadne - drží riťku v lufte a má z toho bohovsku zábavu 😀

zanulienka
8. okt 2009

ja zboznujem takych ludi co robia taketo veci len aby ukazali druhym.som mala akoze kamosku ma rovnako stareho chlapca ako moja domca.chceli mi ukazat akeho maju sikovneho chlapca tak ako 7 mesacneho ho dali chodit po schodoch a vyklbili mu rucku,debili.a ked domce vypadol prvy zub a jemu este nie,dali mu ho vytrhnut

miavin
8. okt 2009

zanu - to nemyslíš vážne??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 čo sú j.....ý????????? no takých by som treba biť palicou...idioti

miavin
8. okt 2009

zanu - takže čochvíľa oslavujeme??? nezabudni urobiť pekné foto polročnej Elaie - dáme do albíka

zanulienka
8. okt 2009

nevies si predstavit ako sa vzdy predvadzali a nakoniec sa rozviedli.
mia-za par dni mame polrok

miavin
8. okt 2009

to sú väčšinou taký idioti.....
no hej - máme to za pár... ale ako pozerám albumček apríloviek - polrôčik, tak skoro všetky detičky sedia krásne , dokonca Miškina Emmka už v pavúku - fuha
ale sú najkrajšie tie naše aprílovčatká

miavin
8. okt 2009

mne sopliak o 6-tej zaspal - a spí furt, vyzerá to tak, že dostane o 8 - mej mliečko s kašou a potiahne do rána.....
😀 😀

zanulienka
8. okt 2009

tato bosorka mi rozpucila celu mandarinku v ruke

zanulienka
8. okt 2009

kebyze mne teraz elaia spi tak vecer ideme spat az o polnoci

korelka
8. okt 2009

ahojte!

no zanu - to su nacisto sprosti ludia?!!!

inak fakt nechapem ako pekne sa uz niektore deticky drzia - aj moj Alexik uz sedka, ale iba s oporou, inak ho stale taha na boky alebo dopredu, ale uz to coskoro bude - v kociari ho mam v polosede a uz sa dviha, tak ja si myslim, ze je to otazkou par dni a bude to, ale elaia fakt nadherne sedka - to uz je potom pre nu svet zaujimavejsi, ci nie? 😀

a vy uvazujete o choditku? ja neviem, som nejako nerozhodna, tak asi casom uvidime... 😖

zanulienka
8. okt 2009

korelka-na 5 minut,potom zase nieco ine.inak nedavam ju samu sediet.mame aj my choditko zaparkovane v izbe,ale az neskor

miavin
8. okt 2009

zanu - no to náš drobec tak niekedy zaspí, včera zaspal o 5 - ale bol o 6-tej hore - tak sme šli do tesca - okúpať , napapať a spať.... ale keď tak spí..... a zaujímavé je že vydrží do 6-tej rána..... ale ak ho dám o 7.30 p.m spať... aj tak vstane o 6 - darebáčik náš malý. no dnes sme potiahli 😀
korelka - aj náš tak kynká.... z boka na bok a dopredu.... nenútim ho sedieť. posadí sa sám, keď to bude vhodné

cikyta
8. okt 2009

Juj Mia,tak si vybuvkaná.Mne Silvia zaspáva od pol 8 do 9 a skoro každu hodinu je hore až do rána.Robí mi to už tretí den a ja padám na hubu 😠

miavin
8. okt 2009

ciky - tha to čo:????? nechce sa Sisinke spať????? náš ráno vstal ako budík - o 6 ale sa hral v postieľke, potom som ho vzala k sebe - fest sa mi nechcelo vstávať.... tak sme zaspali do 8-mej.... ale niektorým babám tu deturence spia normálne takto že od 8 do rána do 8 - ty kokso....

zanulienka
8. okt 2009

ja kupem az okolo 20.00-21.00 potom ide spat neskorsia a aj neskorsie vstava

cikyta
8. okt 2009

Neviem,čo sa stalo.
Zobudí sa,začne mnčať a utíšim ju len na cecku.Urobí try cuci a spí.A o hodinu zas,a zas,a zas.... 😝 Hladná neni,tak neviem... ☹

zanulienka
8. okt 2009

ciky viem ako ti je,ja som pred dvoma dnami spala 2 hodky a 17 minut,plakat sa mi chcelo

jankaaa
8. okt 2009

ahojte babulky nejak nemam cas tu ani chodit 🙂

no poviem vam moj maly dnes bol riadne nervozny zaplakany som myslela ze ma drbne uz vecer pred spanim dostal aj po zadku lebo tolko trucoval ze az....teraz ma to mrzi....ale nedala som mu az tak velmi po tom zadocku

dnes papal zemiacky s mrkvou juuuuj ale mu chutilo

co je tu nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre