Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
3. feb 2010

zanu, aj ja som ju tam nasla.

mia, no ako je nasa emmka starsia, tak tym viac s avraj podoba na ocka, doteraz bola cela ja.

miavin
3. feb 2010

no peti - tak si ma ukľudnila....už sa tým nejdem zaoberať....no ani ja som si to nevedela predstavit, dnes tu bola kamoška, jej malý má 10 mesiacov....a napríklad ani nelozí, ale stojí na nožkach a chodí s pomocou, ale neplazí sa - takže čo dieťa - to rozlišné...

zanulienka
3. feb 2010

ja by som umrela byt teraz tehu,teraz sa len zacina behat za detmi 😝

zanulienka
3. feb 2010

ani moja elaia nelozila

miavin
3. feb 2010

zanu - som mrkla fotky - no tak elaia je aká šikovnica - že si fľašku drží - na toto je náš Alex maximálny lenivec a flegmoš..... je šikulka - a aká je už vyrastená - krásavica..... 😉

petusko
autor
3. feb 2010

ani petik nelozil, ale ako 11 mesacny zacal stvornokovat a chodit zacal ked mal skor 14 mesiacov. aj rozpravat zacal neskoro, az po 2,5 roku. takze asi aj Marcel bude taky pomalsi 😅

beadz
3. feb 2010

no, kocky, na dnes mam dost, idem sa vystriet aj ked pochybujem ze budem spat. zajtra mi drzte palce.

petusko
autor
3. feb 2010

bea dobru a drz sa zajtra 😉
idem aj ja pod paplon 🙂

adya01
3. feb 2010

kocky ja som tiez kukla junovky 2010 a tam uz maju BABO, malinka sa narodila strasne skoro len v 23tt, zatial sa drzi - ma 5 dni. Chudatko, snad im vsetko dobre dopadne

krpcek
3. feb 2010

ahojte. pred chvilou som sa vratila zo zumby - bolo super!!! dufam,ze nabuduce da nejaky rozumny termin, aby som mohla chodit, lebo dnes to bolo od 19-20-tej a o 19.30 som mala este kojit, ale sme to vyriesili, ze som jej vytiahla MM z mrazaku a aj tak sa ho potvorka ani nechytila. muz mi hovoril, ze sa normalne urazila a zacala plakat a kricat mama. 😀 😀 😀 no po 20 tich minutach ju uspal. som rada, ze pokracuje v mojom pankovom treningu.
moja mala sa terraz za posledny dni, tak rozkecala, este aj v noci hovori dede, dada, mama, baba! 😀 a dnes sa prvy raz sama pustila, ale hned padla 😀

zuul ten kocik som pozerala, ale vadi mi, ze tam nie je madlo, predsa si este malicky.

iku
3. feb 2010

Ahojte,
trochu som sa ukludnila,ked čítam vaše príspevky, myslela som, že len moja lea je lenivá, nechce si sama sadnút, iba za ruku, postaví sa tiež len za obe ruky, ale sama stojí len pri nábytku, inak spadne. Blaboce riadne a celý byt preplazí, nechce na štyri. zub máme len jeden,dalšie nám zatial nejdú.

zanulienka
4. feb 2010

dobre ranko
mia-Elaia je uplne samostatne dievcatko,sama si podrzi flasku aj v noci,ja jej ju podam a sama si vypije mliecko a medzitym stihne aj zaspat 😀 .aj sa obsluzi ked nieco chce ci jedlo ci hracku.berie si priklad zo starsich sestier 😉

miavin
4. feb 2010

zanu - to je fakt super, je naozaj veľmi šikovnučká

zanulienka
4. feb 2010

taketo boli vsetky moje baby-sikovne a krasnucke po maminke a zle po ockovi 😀

miavin
4. feb 2010

no jasné - ako ináč, u nás je to tiež tak - alexík je rozumný a šikovný - na niektoré veci - ktoré sa mu hodia - tvrdohlavý ako jeho otec - baran.....ale keď nervačí - tak je po mne samozrejme 😀

pikino
4. feb 2010

cafteeeee. 😉

moja je tiez pekna po maminke a zla ako cert po tatovy. fakt povaha cely tato. taky maly jedos. 🙄

zuul ten kocik som scela aj jaaaa. ale moj mm ze naco nam je dalsi kocik. 😒 chlapi.

zanulienka
4. feb 2010

kuni moje dve baby v albume ako sli dneska do skoly

pikino
4. feb 2010

nejaky sviatok je u vas?

zanulienka
4. feb 2010

kuknite-to malo byt 😅

pikino
4. feb 2010

vsak sa mi zdalo ze ziadna kuni tu neni. 😀 😀 😀

miavin
4. feb 2010

zanu - fíha a to prečo tak šli vyobliekané? ale pristane im to....to nejaký zvyk?
piki - my sme tiež dlho váhali, či kúpiť golfáč, alebo nejaký športiak, nakoniec sme si povedali, že zbytočne - a týždeň nato nám praskla konštukcia 😀 tak už sme museli 😀

zanulienka
4. feb 2010

piki- 😀
ja mam golfaca aj trojkolku,ale ta mi nejak nesedi,ale na spanie malej vyhovuje je viac siroka ako golfac
mia-mame tu taky sviatok,ze kocky idu po ulici a spievaju a ludia im davaju peniazky.idu dve skoly

pikino
4. feb 2010

ja som chcela nejaky lahsi kocik lebo ten co mame je tazka svinucha. do terenu je super ale ked ideme niekam autom tak je to des.

miavin
4. feb 2010

jéééj to je naozaj super, že sa tam udržiavajú také zvyky a sviatky..... tak nech veľa vyzberajú 😀

zanulienka
4. feb 2010

nebudu ich,ale zbieraju pre skolu

miavin
4. feb 2010

no aj tak nech veľa vyzberajú - veď v škole prežívajú veľa času, tak im to určite pomôže....

sabinazv
4. feb 2010

seruste

bola som vonku, je tak nadherne... sice zima, ale ja mam dobru termoregulaciu teraz a drobec bol nababuseny ... slnko, vsetko biele, vrzgajuci sneh... super.. sice mam lica ako Marfusa, ale neva 😝

mia, ja si myslim, ze vas maly je taky vas mix... mne sa ani na jedneho ze uplne nepodoba, ale z kazdeho ma nieco... podla fotiek takto sudim 😅
Nas maly je tiez taky mix... minuly tyzden jedna kamoska co nas pozna oboch vravi, ze to je cely tato... a potom som bola v robote kuknut a tie vsetky hikali, ze ako sa na mna podoba... tak si vyber, ale zasa my s mojim chlopom nie sme nejake extra rozlisne tipy, takze preto je to take zmetocne 😎

zanu, dievky mas uz na vydaj suce 😝

zanulienka
4. feb 2010

sabi-uz len toho praveho a bohateho a nech si ich beru 😉

cikyta
4. feb 2010

Ahojte.Len som vás prišla pozdraviť a už letík ku gyn.s malou v náručí 🙄 😀

Zani-Aj tu chodia ludia po ulici a spievaju,len je to tak piatok-sobota a nikto im € nedáva ☹

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
4. feb 2010

ciky a sem tam nechaju na chodniku nejaky ten pozdrav. 😀 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre