Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
8. feb 2010

ahojte,

nina neo je perfektny, aj ja po nom tuzim, ale muzovi sa zda, ze uz aj tento maly je nam zbytocny 😉

a zapiik kolekcia black and white milujem a mne povedali, ze tam ziadne madlo nesedi, dokonca sme aj zo dva skusali a nevosli tam, ale chicco sme neskusali, to je pravda, ale dobre vediet a do leta mozno muza presvedcim, ze nam este treba ten 😉

a na leto mame zatial len okuliare (doniesol na jezisko 😀 )

cikyta
8. feb 2010

Ahojte.
Tak boli tu dve max.20 ročne baby pozrieť náš byt.Som zvedavá,či ho kupia.Aj ked muž tvrdí,že som bola drzá jednou poznámkou 😅 Asi som ich odplašila 😠 😅

ninnaricci
8. feb 2010

majka...tu je jeden s madlom
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=170...

...tiež som hotová z white kolekcie...aj tá nová Twine kolekcia môže byť zaujímavá...
...musím predať quinny a potom kúpim zapíka 😀

zuul
8. feb 2010

ahojte maminky,

teda aj bludilé dušičky sa ozvali 😀

sme po poradni a máme 9400 g a 74 cm. a idú nám 4 zúbky naraz.

krpy kuk v samokočíky majú tvoj
http://www.samo-kociky.sk/mark len sa inak volá???

zuul
8. feb 2010

zanu plodný rok je to vo vašej rodinke.
majka pekný kočík ste kúpili.

ciky tak predsa bude väčší bytík?
😵

skorvankova
8. feb 2010

ahojky...
som chora ☹

zuul, teba som tu cakala cca tyzden... 😉
Ako pokracujete s treningom?

zanulienka
8. feb 2010

no veru plodny,len dufam,ze ja ten virus nechytim 😅

sabinazv
8. feb 2010

ahojte,

skorvi, aj u nas sa dnes zacalo s vycvikom... totizto vcera vecer po 22.h spadol zo spanku z manzelskej postele, aj ked tam mal zabrany z paplonu dookola... to bolo hrozne ☹ , boli sme aj na pohotovosti, lebo sa nam zdalo, ze ked sedkal, tak ho nieco boli... ale on sa viac zlakol ako udrel - dopadol na brusko, takze asi aj na ruky... na pohotovosti sa smial a gagotal uz...
Ale dnes reku ideme spat v postielke, uz dalsie spadnutie nedopustim... tak hodinovy boj to bol, cely cas som bola pri nom, ale chudacisko, nepacilo sa mu tam... malicky buva, ale ja sa citim hrozne... som si uz aj porevala... 🙄

macikjm
8. feb 2010

ahojte...
sabi...juj...aj my sme sa radikalne rozhodli, ze ninka bude spinkat v postielke po pade z postele... 😕 drzim palce...
inak idu na horne zubky- 2 rezaky...vidiet uz biele ciarocky...
inak zo dna na den je nasa princeznicka uzasnejsia...blaboce si...stvornozkuje krasne...no...sme z nej hotovi... 😵

skorvankova
8. feb 2010

sabi, tak to nam je luto ☹ viem presne ako si sa citila...ale hlavne ze je vsetko v poriadku 😉

no, tak vam drzime palce az sa vam dari 😎
Ani nasmu sa tam nepacilo ale uz dva tyzdne zaspava v postielke, aj ked mu to trva niekedy aj hodinku ako teraz, ale aspon ho nemusim nosit a v noci po papkani ked ho prelozim naspat do postielky, tak vobec neprotestuje. 🙂

sabinazv
8. feb 2010

macik, dikes... no som zvedava na dalsi priebeh, dufam, ze sa mu bude dobre spinkat v postielke...

aj my sme do maleho zalubeni... je uzasni, taky smejo... krasne stvornozkuje, stavia sa tam, kde vyhodnoti, ze je to ako-tak bezpecne... niekedy ked sme po ruke, tak sa aj prestane drzat a postava sam... no strasne mile obdobie je toto... dnes sme mali aj navstevu, tak bol uzasne spolocensky, usmieval sa na vsetky strany... zlaticko to je 😵

sabinazv
8. feb 2010

skorvi dikes aj tebe... kebyze sa nestane tato nehoda, tak to neriesim... mne bude v posteli drobec chybat teraz... no ale hold, bezpecnost je prvorada... Uz len nech si tam zvykne a je mu tam dobre...

cikyta
8. feb 2010

zuul-no bude väčší,len neviem,či práve tieto dnešne záujemkine kupia náš byt.Vraj ešte popremýšlaju...
sabi-fuha.Tak veru postielka je naistejšia.A nech to bol posledný karambol 😉

krpcek
9. feb 2010

ahojte.
tak ja som vcera uspesne zvladla druhu maturitu. 🙂 takze uz mam na chvilu pokoj so skolou (este chcem skusim vysku).
zuul ja idem dnes kupit moon buggy kiss.

sabi a macik drzim palce v treningu - nam este nastastie mala z postele nepadla, ale ine pady uz mame za sebou.
vcera mala malu moja mama a ju naucila, ze ked tancuje ma dat huru hore - tak vecer nam to tu ukazovala, taka zlata bola. 😵

za chvilu ideme do poradne - budu nas ockovat. . uz sa tesim. 🙄

zuzik25
9. feb 2010

cafte,
sabi, juuuj, tak nech sa Dankovi dobre spinka v postielke. Mne raz davno Emmka spadla z postele, to este nelozila, som len na chvilku privrela oci a zrazu bum a rev, ale nastastie spadla na makky kobercek co som asi 2 dni pred padom kupila, takze ziadne zranenie nebolo, skor sa velmi vylakala. Ale ona spava od narodenia vo svojej postielke, s nami len vynimocne ked ju nieco trapi.

A vysli nam uz vcera horne obidva zubky, tak uz mame spolu 4 kusy. Taketo 😀

krpy, gartulacka k maturite. 😉

cikyta
9. feb 2010

Krpy-gratulujem.
Vy ste šikulky,ked aj študujete 😉 Ja by som na to nemala,takže klobuk dole 😉

zanulienka
9. feb 2010

cafte,no Elaia bola zase hore,ale pre zmenu od 1.00 do 6.00,potom pravdaze uz rano nechcela spat aj ked bola unavena jak kon tak plakala,ze az vracala.ale aj tak som ju nechala v postely,ved uz ani oci nevladala otvorit,tak nechapem naco ten cirkus 😠 .no dneska ju dam spat len raz okolo 12.00,ja neviem,ze preco sa mi budi v noci,ved uz je to velke dieta,uz by nemala!!!!!!a zase cez den spi 2-3 hodky,je to vela?

cikyta
9. feb 2010

Zani-Cez den ti spí normálne-teda,ja myslím,že hej.V tom prípade má Elaia jednu chorobu,ktoru má už len jedno dievčatko na svete.A tým je jedna Silvinka zo Slovenska 😀 Je tá záhadná chorobka 😠

zanulienka
9. feb 2010

jaj a idem sa pochvalit z dalsou mojou hlupostou.dala som na ohen olej,ze idem upiect maso,Elaia zacala revat tak som k nej odbehla a Domca mi krici,ze hori v kuchyni,olej zacal horet.no nevedela som,ze co robit,pretoze plamen bol az po plafon.hroza!no ale uhasila som ho

zanulienka
9. feb 2010

ciky 😀 .hladat nejaku protilatku treba,lebo fakt ta psycho to isti 😀

cikyta
9. feb 2010

Zani no fasa! Už to začína! UF.Skoro ste vyhoreli 🙄 Treba čím skôr nejaký ozdravovací relax 😀

zuul
9. feb 2010

kuk maminky,

zanu fúha, ani nevrav také veci!!! tí naši vedia kedy začať plakať.

krpy a prosím len mi dáš vedieť kde si ho kúpila? prosím 😀

skorvi my super spinkanie. včera zaľahol o 19,45 a ja som nespala, lebo manžel je chorý tak toto a tamto.
a o 4,00 už ma prepadli myšlienky, že či miško dýcha, že sa nezobudil. ale o 4,30 už bol 1x hore a zjedol by aj mňa 😀 a potom o 6,45.
cez deň chodí spinkať o 11-11,30 tak 2hodky dá a potom v kočíku okolo 15,00 tak hodinku.
už neplačkáme, položime do postielky poprevaľuje sa, možno zamrnčí ale je tichučko a spinká. 😵

sabi júj treba už drobca naučiť na postielku, lebo aj ja by som sa veľmi bála, stačí že je tam 5min a už je schopný 100x spadnúť 😖

krpy a blahoželáme a ciky neboj bytík predáte a pôjdete do nového. milujem zariaďovanie.

krpcek
9. feb 2010

ahojte.
tak poradna za nami - 8555g a 75cm - od poslednej poradne sme pribrali len 400g,ale vraj je to v pohode, lebo je stale v pohybe.

sabinazv
9. feb 2010

ahojte,

malinkaty spi v kocari, tak vas idem pozriet...
Nasa noc nic-moc, prvy krat sa zobudil po 22.h, nevedel sa ulozit, dostal papat a po polozeni do postielky spal hned... to iste okolo pol jednej, potom okolo 4.h som ho uz vzala k nam spat, lebo nezaspal a len sa prevaloval a mrncal... tak pri nas zaspal nakoniec posediacky oprety o tatika 😅 a potom som ho dala nalezmo a spal do 7.30 asi... ale on sa staaaale prehadzuje, kym si najde polohu vhodnu, to je vecnost... a v postielke mam tu nepremokavu plachtu, tak to vsetko pocut... hned to idem prezliect 😎

sabinazv
9. feb 2010

krpcek blahozelam, maturantka 😉
aj druhu stuzkovu si mala? 😅

zanu clovece, co to tvoje dieta robi... a keby si jej prelozila postielku na ine miesto v miestnosti? ja to tiez chcem dnes vyskusat, lebo mozno ma zle geopatogenne zony na tom mieste... (hocicoho sa chytim, ze?) 😎 zislo by sa dakeho psa alebo macku sem pustit, ze kde si lahne 🙂

skorvankova
9. feb 2010

Krpcek, gratulujeme...
zuul, mohla by si napisat,ako si ho oducila od nocneho krmenia, mne papa v noci 4-5 x a viem ze nie je hladny...

zanu, dobre ze to takto dopadlo... 😉

krpcek
9. feb 2010

sabo nie nemala ☹ 😀 ale mozno dalsi opias bude. . len treba dokojit. 🙂

nany100
9. feb 2010

ahojte, po pár dňoch 😉 ...mali sme nejaký technický problém s netom, ale už je to OK 🙂 ...sabi, držím palce, nech sa Danko rýchlo naučí spinkať v postieľke...keď to tak zrátam, ja som si tie najväčšie plače vypočula cca 10x...zo začiatku hodinu, potom pol hodinu (hlavne v noci a pri večernom zaspávaní, doobeda to celkom išlo a poobede spinká v kočiari)...teraz je to už oproti začiatku super, pomrví sa, pootáča, mrmle, hundre, občas zvreskne (zúrivo 😀 ), ale tak po 10-15 min. zaspí...doobeda na dve hoďky a v noci sa od ôsmej prvýkrát budí okolo pol jednej, potom o pol piatej a o siedmej sme hore...medzitým sa ešte zo dva razy preberie, ale to ju väčšinou len učičíkam, pohladkám a prikryjem a spí ďalej...občas chce ešte raz papať, ale obvykle papáme len tie dva razy...netvrdím, že spím viac ako predtým, ale určite kvalitnejšie a viac hodín v kuse 🙂

krpček ako ste zvládli očkovanie? Ja sa už teraz bojím ☹ ...gratulácia k maturite 😉

ozaj, prerezali sa nám prvé zúbky...dolné jednotky cinkli minulý štvrtok 🙂

sabinazv
9. feb 2010

ahoj nany

tak super, ze je to lepsie a nech teda je este lepsie...
Nas maly kedysi spaval v postielke... ale potom teda zacal spavat so mnou, lebo mu tam bolo "tesno", ale no co uz, musi si zvyknut znovu... a neprehadzovat a neprevalovat sa do zblaznenia... Ja ho teraz len chcem naucit spavat v postielke... ked to zvladne, potom by som chcela to nocne kojenie zacat riesit, vsak uz je velky chlapec, na veceru zje na misku kase, musi mu to vydrzat do rana.. 🙂

krpcek
9. feb 2010

baby dakujem za gratulacie. 🙂
nany zvladli sme to s obrovskym placom, ale uz ked sme boli vonku sa smiala. doma som jej dala vinove obklady a nurofen a teraz spinka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre