Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
4. júl 2009

ja k vigantolu tolko-ze my nemame 😀

macikjm
4. júl 2009

krpcekovia...tak som rada, ze je to uz lepsie...klop klop klop...nech to bude uz len a len fajn...sabinke odkazujeme, nech krasne papa maminkine mliecicko... 🙂

janka...mozno babatko nechce papat, ked nervaci...skus ci nie je unavena...daj ju spinkat...alebo ci jej fakt nie je teplo...prajem vela trpezlivosti... 😉 vydrzaj...bude dobre...

jankaaa
4. júl 2009

babenky chcem sa vas spytat aj vase deti su take nekludne nepokojne ked zaspavaju.moj maly pokial zaspi vkuse nieco robi sa mrvi s rukami rozhadzuje a neviem co vsetko este

cikyta
4. júl 2009

My sme mali vigantol,ale 0 bodov.
Odkedy sme skončili s kolikami+refluxom v nemocke,papáme denne probiotický prášok na pretrávenie črievok.Reflux zmyzol,bruško už nieje tvrde a tak hádam bude dobre.

macikjm
4. júl 2009

zanu ...mozno preto, ze vy tam mate vela slniecka, nie????

janka...aj moja takto zaspava...vlastne len cez den...vecer zaspi na ciculi a budi sa ked jej vypadne cumel...potom, ked zaspi tvrdo, uz nepotrebuje ani dudu... 😵

zanulienka
4. júl 2009

jankaa-moja ano a cim dalej je to horsie a horsie.nie a nie zaspat pretoze ruky a nohy stale funguju-neposluchaju a ona by aj spala,ale nejde to.zbytocne sa jej snazim tie rucicky pridrzat,je to este horsie,tak ju necham sa vynervacit a z toho sa unavy,ale je to poriadne na nervy,ked sa mrvi a rozculuje vyse hodinu

zanulienka
4. júl 2009

macikjm-asi ano,mame len nejake vitaminy

jankaaa
4. júl 2009

presne zanu to iste robi aj moj maly normalne som z toho nervozna...aj v noci predtym ked sa zobudil hned som mu dala cicu vklude sa napapal a zaspal a teraz ked sa zobudi tak vkuse so sebou naraba nervaci a nepapa tak ako kedysi

jankaaa
4. júl 2009

macikjm dnes mu asi bolo zle lebo od pol jednej mi vkuse plakal iba sa krcil nic nepomahalo nemohla som ho ani zlozit asi az po dvoch hodinach placu na 20minut zaspal a potom znova a napapal sa az o pol siestej aj to len tak zeby bolo....ale neviem mam pocit ze mam malo mlieka

macikjm
4. júl 2009

janka..nestresuj sa, ze mas malo mliecka...myslis???tak skus vineu, acidko...ci neviem este ake recepty su na podporu tvorby mliecka...a odporucam anaq...radila si sa s nou???nam pomohla... 😉

jankaaa
4. júl 2009

nie neradila som sa.....ako vam pomohla?

ninnaricci
4. júl 2009

babule...chcem sa opýtať akú vodu používate na dokrmovanie...ja som zatial používala drobčeka...ale velmi sa mi nepáči, lebo po prevarení tam sem tam niečo pláva...vraj je to v pohode...noo neviem
...a dnes sa mi dostala do ruky Humana...tá sa nemusí prevárať...noo je dosť drahá
...a teraz googlujem že aj Tatranská voda sa nemusí prevárať...nemáte niekto skúsenosť?

macikjm
4. júl 2009

moja sa tiez nervacila na ciculi, tak anaq urobila taku malu diagnostiku naho dojcenia...a prisli sme na to, ze mala nervaci, lebo je unavena a vlastne nechce ani cicu, ale chce spinkat,,,a fakt nam to funguje..mala sa zlostila na cicke, ked bola uz dlhsie hore, cca hodinku a pol, videla som na nej ze uz chce spinkat, tak som jej isla dat este napapat, nech pinka s plnym bruskom , ale ona nechcela, pocicala a spustila krik...a tak sa to opakovalo viackrat...teraz ked je takato, tak ju uspavam v kociariku a zaspi mi aj na dve hodinky... 🙂
zatial je to fajn, uvidim dokedy...
ale citam rady anaq aj pre inych a viem sa poucit aj z toho...

jankaaa
4. júl 2009

ninnaricci ja pouzivam iba lucku vodu ta co je ruzova ta sa nemusi prevarat

macikjm ja som u svojho spozorovala ze ked papal a uz mal dost tak nervacil ale ked teraz ta doba kojenia sa mi zda nejaka kratka...zeby mu tolko stacilo?ved niekedy to nie je ani 5minut...ale odgrgnut sa mu odgrgne

korelka
4. júl 2009

Ahojte!
nina a co tak Lucku uplne neperlivu?ja ju pouzivam na caj...
Janka-zas?ty sa s tým malým riadne natrápis☹ale snáď bude všetko dobre po 3.mesiaci;-)

jankaaa
4. júl 2009

korelka vies co ja som uz uplne zufala z toho nasho drobca neviem co mu je to z nicoho nic zacne tak plakat vrieskat az nieco neskutocne....

ninnaricci
4. júl 2009

janka...korelka...ďakujem...tiež som čítala...že vraj sa ružová lucka prevárať nemusí...asi presedlám na to...a uvidíme

ninnaricci
4. júl 2009

janka...a ušká už máte v poriadku?
...a posledná varianta...nespadlo mu z očí?

sabinazv
4. júl 2009

ahojte... tak dnes som nezmokla, hadam som trosku pripecena 😀

kupili sme huggies premium, tak skusame, ci nam budu sediet... bola dobra akcoska v tescu v DT 😉
Anib, dufam, ze uz mas doma pakel 😎

Ja som kupovala pre drobca len na zaciatku vodu-Lucku, teraz uz prevarame z vodovodu... nasa voda je kvalitna a nemame s tym ziadny problem...

macik,mne sa odstriekat mlieko neda... proste mi to nejde

jankaaa
4. júl 2009

ninka ano uska uz mame v poriadku chvalabohu aj vcera sme boli u lekarky aj krv mu brali aj ho vysetrila povedala ze je v poriadku ze to bude ta detska kolika....vies co robila som mu aj uhliky...ale to asi fakt bude to brusko lebo sa napapal potom troska vyvrackal a potom sa to zacalo tak asi ...ja neviem

miavin
4. júl 2009

ahojte - tak ja už začínam byť zúfalá, moj drobec tak hrozne nervačí - keď spinká, tak spinká, ale keď vstane - no koniec, ani jesť, ani čaj, ani nič.... nikdy neplakal, keď som ho dávala spať a teraz už ťahá dobrých 20 minút... vôbec neviem, čo s ním je.... 😢

sabinazv
4. júl 2009

a taka mala anketka: mate doma nejaky ergo nosic?

rozmyslam nad manducou... udajne je zo vsetkych najlepsia...

sabinazv
4. júl 2009

mia a brusko ho neboli?
alebo nieco niekde netlaci? ked ho rozbalis, tak sa neukludni?

komisakpd
4. júl 2009

nam annaq tie pomaha...

jankaaa
4. júl 2009

miavin to bude asi brusko....

ninnaricci
4. júl 2009

noo nechcem urieknuť...ale náš drobec dnes pekne spinká...aj cez deň...čo je u nás nezvyk...a teraz už od siedmej s menšími prestávkami...čo trošku skrivil ústočka...poplačkali...to len také divadielko ale so slzičkou...a opäť spinká...tak hádam mu to dlho vydrží

...sabi...tiež som rozmýšlala nad nejakým nosičom...ale neviem či sa to ešte oplatí...a je to risk...pokial si to neodskúšaš...

jankaaa
4. júl 2009

babenky idem ja hajat pokial moj drobec troska spinka....majte sa tu pekne zajtra urcite pridem...papa

sabinazv
4. júl 2009

no ta manduca je vsade ospevovana, a tie co ju maju, ju velmi odporucaju... a je od 3,5 do 20 kg... od narodenia do 5 rokov, takze vyuzitie iste este ma... ak sa teda drobcovi bude pacit...ale my by sme chceli chodit tak po horach s nim, tak asi na vyber nema, kedze nevie chodit... a ked bude vediet, tak nebude este vladat 😝 😀

ninnaricci
4. júl 2009

sabi ja len..že naše 7kilové bábo už teraz nevládzem...nie to ťažšie...ja viem...že nosič by mi odľahčil...máme v skrini klokanku...skúšali sme...no kým ho tam dostanem...tak ho len podráždim...

sabinazv
4. júl 2009

klokanka nie je dobra...lebo tam si babo svojou vahou tlaci na genitalie... hlavne u chlapcov je to nevhodne... a tato manduca je vraj dobra na chrbticu, ale rada by som si to tiez vyskusala... lebo tych 96 eur je dost len tak vyhodit... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre