Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
26. nov 2009

ahojte!

juj ciky, myslela som na vas, to je super, ze to aspon ako tak v poriadku... 😉 🙂

pridala som 8-mesacne foto... 😵

pikino
26. nov 2009

ciky super, zaujimave aky su ti lekary rozdielny v nazoroch. ja toto nechapem. ved studuju rovnake skoly. 😠

nasa tiez trha letaky ako sialena velmi sa jej to paci ked to robi hluk

pikino
26. nov 2009

korelka taky mlady a uz hadze poldecaky do seba. 😀

korelka
26. nov 2009

piki - ved to uz je velikansky chlap... 😉 😀

sabinazv
26. nov 2009

helou, boli sme vonku a teda troska zimno, no... ale prezili sme 🙂

ciky super, ze sa to lepsi, v lete bude mat sisi super nohy, v tych plavkach 😉

macik, nie, danko si to nedava do pusy... on to zmoli a susti... ak by si daval do pusy, tak lahky trik - strcit cumel do pusy 😅 Vcera som mu kupila taky novy, vacsi - velkost 2, ale nema uspech... uz je zvyknuty na tie male ci co 😎

korelka
26. nov 2009

sabi - tak to si aspon v tomto stastne ziena, ze si nedava letaky do pusy - Alexik sa s nimi tiez rad bavka, ale hned aj do pusy dava... 🙂

sabinazv
26. nov 2009

korel, tak zastopluj drobcovi pusu cumlom 😉

no idem spracovavat jablka... lebo mi aj zhniju kym sa rozhybem...

korelka
26. nov 2009

a este som zabudla napisat - doobeda nam vysiel druhy zubok - po dolnej pravej 1, teraz horna prava 1... tak som zvedava, ako to bude dalej pokracovat 😅

korelka
26. nov 2009

sabi - kedysi sa dalo, ale teraz uz nechce cumel velmi vidiet... 😠

cikyta
26. nov 2009

Fuha,vy sa už všetcia krásne "zazubujete" 😀 a my furt nič.

beadz
26. nov 2009

ahojte.
my sme dnes boli na koznom, tak vraj to nevyzera na atopicky ekzem, lebo ten sa skor prejavuje na brusku, v podpazusi, na laktoch a v predkoleni, ale nie je to vylucene. dala nam masticku, sice mierne hormonalnu ale vraj taku co sa moze dat aj uplne mini babetkam, vraj so slabsim to uz v tomto stadiu nevyliecime. bola super zlata, v utorok ideme na kontrolu.
tak, idem precitat dnesnu debatu.

beadz
26. nov 2009

nooo, tak to som vela citania nemala...
inak este som zabudla povedat, ze kozna ma skusala ze co papame a vraj prikladny jedalnicek na jeho vek a hovorila ze zrejme je to od nejakeho oblecka, a ja na to ze nechapem, lebo ze ja mu vsetko vyperiem skor ako mu to obleciem a ze este aj snurky na ciapke zehlim, tak povedala ze to nie je dobre a aby som sa nestresovala aj ked nahodou mu nieco spadne na zem a potom si to da do pusy, ze neva, lebo ked pojde do skolky tak bude vkuse chory ked ho budem takto chranit a ziadne bacily nedostane. no trochu komplikovane som to napisala ale ved chapete, nie ? 🙂

elfi1
26. nov 2009

bea - a moj sa tu olizuje so psom. no a co sa zblaznim? obcas ma triafa slak, ale nic si nepomozem. maly robi vsetko co aj pes. chodi mu brat podlozku na spanie, natahuje kable (to aj pes robil), u nasich berie spod dveri taku drevenu zarazku, ktoru ako maly zuzlak a ohryzol aj pes - teraz to cpe do pusy Domco. berie psacie hracky .... no niekedy nestiham
a zas pes pride k domcovi a olize mu pusinu 😠

beadz
26. nov 2009

prave som zozrala asi 2 kila mandariniek. prasknem 😕
elfi, no, tazko je odhadnut tu mieru...

zuzik25
26. nov 2009

cafko, no teda dnes sa tu toho vela nenapisalo.

ciky, super, ze klbiky vyzeraju byt na dobrej ceste. drzime palciska.

aj u nas su letaky jednotka v hrackach, tiez dam stopel do ust ked ich chce papat, ale niektore su take pevne, ze ma chuda co robit aby aspon nieco odtrhla.

na plavani sa nasa herecka predvadzala pred chlapmi ako sa patri, flirtovala o dusu, ale chlapci sa dako boja ukacenaj baby. 😀 plakali. aj sauna bola, sme sa povyhrievali, ale zeby ju to unavilo, to by som nepovedala, spala 20 minut. 😒

elfi, u nas je to podobne so psom, akurat ze on bred nou uteka, lebo ked ho zbada, natesena pisti a jemu to asi robi zle na usi. takze mame doma nahanacku, sice nie pes a macka ale Emmka a pes. 😀

zanulienka
26. nov 2009

cafte,aj elaia sa ie zblaznit za psami,ale co sme mali doma Eda,dali sme ho svokrovi,jeho by som uz nestihala.pridala som nejake foto 😉

beadz
26. nov 2009

zuzik, a ty aj malu beries do sauny ? a ako reaguje ?

elfi1
26. nov 2009

zuzi - Domco taha psa za usi a bude to asi este horsie. potom bude pes utekat. teraz mam troska dojem, ze pes ziarli. vlaci mi hracky, aby som mu ich hadzala a postavi sa medzi mna a Domca. ked ho poslem prec, tak zacne behat hore-dole, salie sa sam a robi bordel. potom sa nastvem a zavriem ho do chodby a tam zas knuci.
aspon cez den mame u nasich pokoj od psa

beadz
26. nov 2009

cau zanu, fajne stehienka ma krasavica 😉

zuzik25
26. nov 2009

bei, prekvapujuco dobre, boli sme len 1. krat, ale prezila to.

beadz
26. nov 2009

fiha, tak to skusim aj ja zobrat simona do sauny 😵

zuzik25
26. nov 2009

bei, boli sme tam 10 minut, mala cca 50 stupnov, aspon sa mala zohriala ked sme vysli z vody. len treba zobrat pit malemu, ja som kojila potom, aby sa doplnili tekutiny.

beadz
26. nov 2009

aha, tak to je taka "studena" sauna. to je asi nejaka speci, ze ? pochybujem ze ked pridem do hocijakej tu u nas, tak to mozem stisit skoro o polovicu 😖

beadz
26. nov 2009

no, vsetky uz asi buvate aj s miminkami. tak idem aj ja. krasnu nocku vsetkym 😵

sabinazv
27. nov 2009

Dobre ranko,

no a kde ste zase vsetky ?!
Ide to tu dole vodou... a ja mam prosim pekne dnes vyrocie, co som na koniku, musim spravit nejaku bilanciu 😅

A idem si pozriet Ordinaciu teda...

macikjm
27. nov 2009

ahojte....
sabi...gratulujeme ku krasnemu vyrociu... 😀 konikovskemu...
ninka nedavno zaspinkala...uf...dnes jej varim ryzu s mrkvickou...tak som zvedava aky to bude mat uspech...

zuzik25
27. nov 2009

cafte,
sabi, gratulacka.

od rana som zapla PC az teraz, bo riadim a zistila som, ze ked zapnem PC rano, potom sa mi to riadenie vlecie cely den. uz len spalna a podlahy a hotovka. to cakam kym sa krpec zobudi, napapame sa a pojde von do kocika a kedze prsi, snad si aj dlhsie pospi. a nahanam pracku po kupelni, lebo som tam dala uteraky a take nasiakave veci a dako som ju chuderu asi pretazila tak ma co robit ked zmyka. 😀

zanulienka
27. nov 2009

sabi-gratulujem-to chce nejaku foto z konom 😀

nany100
27. nov 2009

ahojte babule, kedy stíhate ešte aj upratovať? Ja sa od krpca nemôžem posledné dni ani pohnúť, lebo hneď piští, tak som včera utrela prach v obývačke a to je všetko...vysavača sa bojí a keď spí nemôžem robiť hluk, takže ja vlastne nemôžem upratovať nikdy 😀 ...no skúsim cez víkend, ale ak pôjde manžel do práce, tak z toho zase nič nebude 😒

ozaj, dávali ste drobcom už aj kel?...kúpila som, že jej dám morčacie, zemiačik a kel, tak neviem...hm?

nany100
27. nov 2009

ale teraz som si prečítala, že sa už môže v siedmom mesiaci, tak hádam OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre