Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
30. okt 2009

ozaj. Zohrievate všetko papanie? Lebo moja nezje nič studeneAni čaj,nič. 😅

krpcek
30. okt 2009

ciky ja nie - ovocie jej nezohrievam vobec a zeleninku len tak prihrejem.

cikyta
30. okt 2009

no ja aj ovocie veru. 🙂

krpcek
30. okt 2009

davas jej len vyzivu? lebo ja malej urezem kusok jablcka a ona ho kuse - to by sa tazko zohrievalo

petusko
autor
30. okt 2009

ahojte 🙂
vsetkym dnesnym oslavnecom prajeme vsetko najlepsie 🙂
ja sa chystam von zajtra a to dokonca asi bez manzela, len s kamaratkami 😅 a nik nevidi na tom nic zle, teda aspon o tom neviem 😀 pride mamina dnes, tak bude s detmi, Petik sa uz velmi tesi, ze bude so starkou 🙂
Marcel sa uz tiez "rozrecnil", predvcerom len otvaral pusinku naprazdno a vcera uz pridal aj zvuk. je podareny, teraz nic ine nerobi len aba ata ada 🙂
teraz som sama doma, chlapi isli na prechadzku, teda isli popozerat bagre, kopu nam kanalizaciu pred domom, tak maju vzruso 😀
idem rychlo trochu poupratovat a palacinky urobit.

elfi1
30. okt 2009

ja tiez uz vynechavam asi dve kojenia za den. na desiatu - lebo to zje niekedy cele dusene jabko + bananik kusok, alebo to slivkove pyre a pod. potom skusim dat cucnut, ale vacsinou nechce.
o dvanastej dam mliecko a o dve hodky potom zeleninku na obed a to uz tiez nechce mliecko
vecer pred kupkanim dam kasu - uz vypije aj 100 ml a mliecko moje uz len na uspanie po kupani

horsie je, ze cajik ani vodicku nevypije vela. len tak troska pocucka

a po tej vecernej kasi spi lepsie. nebudi sa uz moc na krmenie. skor len cumlik podam, napravim ho v postielke a pod.
ale rano aj tak hore o piatej 😠. dnes este ani pat nebolo a ani sa mi ho nepodarilo do 9-tej uspat. tak som ho potom supla dedkovi a ze v kociku zaspal hned. teraz sa kocikuje

sabinazv
30. okt 2009

elfi aj moj maly asi okolo 9.h zaspal... zaveseny o hrazdu ako v buse zas 😅

krpcek
30. okt 2009

moja mala sa uz aj zobudila. . . ideme tancovat.

sabinazv
30. okt 2009

my ideme vyvesat pradlo a hajde vonku, ked je tak hezky 😵

elfi1
30. okt 2009

sabi - to by som Domca musela Patexom prilepit. on vzdy este s poslednych sil, ale predsa - sa musi vzpierat, prevratit na brusko a hojdat sa. uz mu hlava pada od unavy, ale bude vymyslat. vzdy ho musim najprv nejako udriemat, aby sa stocil do klbka a zaspal pri mne

elfi1
30. okt 2009

ozaj, co ste si davali tie kalenare robit - robili ste si sami ten navrh? a ked hej, tak ste to aj nejak cackali - pozadie a pod.?
lebo ja som sa s tym zacla troska trapit - cez ten program fotolabu, ale moc mi to nejde. aj fotky my to tam nezobrazi cele, asi mam velky format a neviem to tam nijako zmensit, aby bola sice mensia, ale cela

beadz
30. okt 2009

takze my sme zaspinkali. som zvedava dokedy. aj ja idem vyvesit pradlo a idem piect misa rezy. dnes pridu svokrovci, tak nech maju do coho zobnut. a kus-kus je uz hotovy.

cikyta
30. okt 2009

Krpcek.Hej,dávam aj výživu,aj popučím ovocie.Ale ona ovocie nelubi,tak len tak akože jeme. 😀 Kus jablčka hryzkať nedávam.Bojím sa,že si odhryzne a zadusí.To len tak,ak jej držím ja kusok-vtedy skušame hryzkať,ale to bolo len dva krát.Samu ju nenechávam.Ona sa ☹ dusí aj vodou,ked ju kupem 😀

beadz
30. okt 2009

ja este ovocie vobec nedavam. az po masku zaradime. jedine co papa je kasicka na noc s bananmi, ale podla mna to banany nevidelo ani z rychlika

misha666
30. okt 2009

ahojte kocky...tak moja malu vcera asi bolelo brusko alebo co...lebo nechcela spinkat strasne plakala slzy jej isli ako hrachy,,,no nakoniec sa najedla a zaspala, a teraz cirkusuje v postielke uz vyhodila cumlik z postielky a teraz asi bojuje s kolotocom...inak boli sme vonku ale ked clovek pozrie z okna tak je krasne ale ked sme vysli vonku tak nas skoro odfuklo 😠

cikyta
30. okt 2009

Inak v jednej mudrej knižke,čo mám doma ohladom príkrmov a stravovania bábätiek a starších detičiek je písane,že je fajn,ak pôjdu deťom zubky im dať napoly zmraziť banánik,alebo uhorku.Je to lepšie,ako chladene hryzátka,lebo toto má chuť.

cikyta
30. okt 2009

Aj ked-ja tej mojej budem musieť napoly zmrazovať na hryzkanie petržlen,zemiak,alebo kus stehna 😀 Len pre boha nič sladke 😝

misha666
30. okt 2009

ciky....aj moja odmietala sladke ,ale davaj jej kazdy den aspon jednu lyzicku hoci aj na silu a uvidis pride tomu na chut...ja som tak robila a uz pekne papame vyzivky... 🙂

komisakpd
30. okt 2009

a moja zase len vyzivu a najlepsia bola ze jablko z dynou..no mrvku velmi nechcel..teraz davamena obed zemiaky s dynou a poobede vyzivu..

co davate malym papat na obed..ake prikrmy..ja mam nejake recepty, no povedzte..

cikyta
30. okt 2009

No skusim Mischa.Ved aj gelik na zubky je sladký a ten jej skoro denne 1 krát dám.
Už ma hnevá,že sama v postielke nezaspí.Len v lehátku,alebo na cecku.Ale sama v postielke-nehrozí ☹ A také akože"nechaj vyrevať" ja aplikovať nebudem.

zuzik25
30. okt 2009

ahojte.

sabi, k plavaniu, voda vraj mala na zaciatku 29 stupnov,. ale ked sme my prisli, tak v sprchach este bola a bazen uz mal 30,5. ale mne a evidentne ani malej sa nezdala studena, ta sa vytesovala, spliechala okolo seba, skerila sa na vsetky deti a maminky, potapali sme sa a vydrzala tam skoro 30 minut. len po kupani som ju osprchovala len letmo. aspon ritku. a voda nesla preto, ze mali nejaku porcuhu v kotolni, sa teta rozculovala, co jej nedali vediet, ze by to boli vcera zrusili.
a ja naivna som si myslela, ze bude spat minimalne hodku a ona si pospala len cestou domov v aute, doma bola zas ako rybicka. zato zaspala strasne rychlo, bez kriku. ale v noci mala velky apetit, som bola hore 3 krat, co sa velmi casto nestava. no este si rozmyslime do pondelka, ci tam budeme chodit, toto bola bezplatna ukazkova hodina.

a oslavencom fsetko naj prajeme. 😎

cikyta
30. okt 2009

Ja som dnes dávala záhradnu zmes-ale zjedla som si ju sama 😝 Tak o 14:00 nastupi špenátik so zemiakom.

Komi-ja robím doma zemiak+mrkva+brokolica atd...no a dávam aj kupovane výživky napríklad: zeleninka+morčacie mäsko,jahnacie,kuracie.Výživky s marhulkami,jablčkami,zmesky.Len teraz sa vyhýbam karfiolu,kukurici a hrášku.A ešte večer kašičky a to rôzne.Striedam to.
A to,čo urobím doma,dám tam aj olivový olej.

pikino
30. okt 2009

ahojteee eprajem vsetko najlepsie Simonkom a Simonkam 🙂

skorvankova
30. okt 2009

Ahoj kočky.
Ako sa mate? Dlho som tu nebol, som chora a je to dost tazke starat sa o maleho pri 39 stupnovych teplotach, teraz je trosku lepsie, ale stale je to na .....

Je tu nieco nove?
uz 2 tyzdne a stale len jeden zub, kedy pojde dalsi?

skorvankova
30. okt 2009

Šimko vam dakuje za gratulacie a vam vsetkym posiela pusu. 😎 😀

cikyta
30. okt 2009

Skovi,my nemáme žiadny zubok,tak nebudte pahltní 😀 A skore uzdravenie želám.

skorvankova
30. okt 2009

ciky, teraz som si pisala s kamoskou a jej syn ma rok a 2 mesiace a az teraz mu idu asi 4. 😖

cikyta
30. okt 2009

Ja mám 30 rokov aj 11 mesiacov a tiež mám už len 4 (svoje) zuby 😀

skorvankova
30. okt 2009

ciky 😀 😀 😀

beadz
30. okt 2009

skovi, skoro sa vyzdrav.
ciky, sme na tom podobne 😀 , osobne si myslim ze nebudem mat ani 40 a uz si budem odkladat chrup vedla postele 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre