Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
26. aug 2009

babenky prosim vas ma tu niektora z vas take dieta ktore neskutocne place az reve a sa aj zachadza?ja uz neviem ten moj maly drobec aj teraz pokial zaspal tak strasne reval az sa trikrat zasiel som mu musela fukat do ust...pomozte mi ja som uz z toho zufala....je to normalne ze tak place?

zuul
26. aug 2009

jani aj náš Miško vie niekedy tak plakať, keď je maximálne hladný a je robím niečo a nedám mu hneď papať.
alebo keď ho dám do kočíka spať a on nechce. vtedy máme aj my zachádzajúci rev!!!
vyberiem ho, pomojkám a ideme sa hrať a nie SPAŤ.
prečo ti tak plačkal? nechcel ísť ešte spinkať?

jankaaa
26. aug 2009

zuul praveze on bol uz velmi unaveny...tak neviem ci z toho tak plakal ze nevedel zaspat alebo ja uz nechapem

zuul
26. aug 2009

janka môže byť,že s toho. oni sú trošku hlupáčikovia, celý deň môžu pospinkávať - teda náš - ale on sa nechá vybičovať do krajnosti a potom z únavy robí cirkus a ten rev.
hore hlavu, neboj. dúfam, že čím budú starší tým si viac uvedomia, že môžu spinkať kedy potrebujú. 😕

jankaaa
26. aug 2009

ked ja uz nemozem z toho placu som maximalne zufala...neviem ci to je normalne taky plac....uz placem aj ja..je to moje prve babo a neviem ci robim nieco zle alebo preco mi to tak nefunguje ako by malo....hrozne ma trapi ten plac to nie je taky normalny to je az vistanie pistanie strasny krik az zachadzanie

jankaaa
26. aug 2009

a este som sa chcela spytat moj drobec ma vzdy skrcene nozky stale si ich pritahuje nikdy nema vystrete...aj vasi tak maju?alebo nie?

krpcek
26. aug 2009

ahojte. ☹ ☹ jani my sme mali dnes to iste - uz som bola taka nahnevana, ze ju musel ist muz uspat . . . od rana, ako rozlepila oci, tak len hucala.

krpcek
26. aug 2009

jani a neme nieco s bruskom? moja nema pokrcene nozky.

normalne keby som nekojila, uz som niekde nadrbana pod stolom s cigaretou v papuli. ☹

jankaaa
26. aug 2009

krpy ale aj tvoja ked place tak az tak ze je to neznesitelne?

jankaaa
26. aug 2009

krpy ja neviem zajtra idem k dokyne tak sa budem pytat na vsetko

krpcek
26. aug 2009

jani je to neznesitelne . . . hlavne psychicky . . . ☹

jankaaa
26. aug 2009

ved to ze na psychiku je to hrozneeeee...ja sa len bojim ci to je normalne ze tak place

zuul
26. aug 2009

jani my práveže vystierame nôžky, ako špagety. samozrejme nie vtedy keď si ich chybáme a ťaháme k papulke. 🙂
dievčatá čo im rastú zúbky?

misha666
26. aug 2009

no si predstavte ze aj moja dnes ricala na raty...az nakoniec zaspala a spala od 15:30 do 19:30 a teraz kukuckuje tu pri mne na lehatku
😀

krpcek
26. aug 2009

zuul my uz mame vonku jeden . . . ale toto nebolo od zubkov . . . toto bolo preto, ze by sa chcela cely den nosit na rukach . . . ale ked osm si ju posadila na koleno a hrala sa s nou, tak som nie . . .ona potrebuje chodit po dome. 😠 a potom uz revala za vsetko, uz len preto, ze som sa otocila a nepozerala na nu 😠

zuul
26. aug 2009

miska wau, to bol iný spánok! kedy pôjde teraz spať?

krpcek
26. aug 2009

miska zavidim - my sme max. hodinu.

krpcek
26. aug 2009

spime max. hodinu

jankaaa
26. aug 2009

babenky dakujem ze ste odpisali...zajtra drzte palce idem k dokyne nech je vsetko ok....

misha666
26. aug 2009

tha tak o 21:30 ju okupem a potom ju skusim dat spat ...uvidim co bude z toho 🙂

misha666
26. aug 2009

krpcek...sak aj my .,..no dnes sa jej proste fajn buvalo tak buvala 😀

sabinazv
26. aug 2009

dobry vecer 😎
aj danko potiahol poobedny spanok do 17.30 a po 20.h pekne zaspal... aj som mala obavy, ze kedy pojde spat, ale takto je to lepsie, lebo poobede ked si nepospi, tak je taky unaveny, az je nervny a horsie zaspava.. teraz si gagal v dobrej nalade v postielke asi pol hodku a uz buva 😅

krpcek
26. aug 2009

baby zavidim, ze vam drobci zaspia sami od seba - ja musim malu uspavat.

sabinazv
26. aug 2009

uf krpy, aj ja som rada... a slo to tak lahko, ze naozaj som za toto vdacna...

krpcek
26. aug 2009

jaaaaj a tak ma nasral muz . . .ked mala revala, tak mi hovori, ze vyser sa na kojenie a daj jej sunar, ona je hladna. . . . pritom jedla pred pol hodinou a hladna urcite nebola. . .lebo ked som ju prilozila, tak hlavu odvracala.

sabinazv
26. aug 2009

krpcek, ja som mala tiez taku "podporu" doma, ked sme mali krizu s kojenim... chlapi to inak beru...

krpcek
26. aug 2009

najlahsie je to zvalit na hlad. 😠

macikjm
26. aug 2009

krpcek....len tak som chcela skusit, co to drobci papaju, preto som si urobila BEBU.... 😀
ani moja nezaspava sama.... 😒 a najnovsie mi nechce cez den spat...pospi mi 3-krat po polhodke... 😠 a tvari sa ako keby spala 3.....no nastastie sa pekne sama hraje...trosku ju nosim...
vecer potom vresti od unavy....drobatko jedno moje male.... 😵
janka...juj...aj moja tak vrestala, ze bola bordova....ja si myslim, ze to bude bud brusko alebo zubky... ☹

krpcek
26. aug 2009

macik a nechutilo? 😀 😀 😀 ale ty mas uz rozmaznany jazycek . . .babatka este nepoznaju, co je dobre a co nie. 🙂

zuul
26. aug 2009

macik ani my nespíme cez deň. dnes 1x45min a 2x20 min. v aute.
krpy ako musíš uspávať? hojdať?
ani my nemusíme, chvalabohu. prispí sa už na dide a potom šup do postieľky, na bočik, na bruško a už chrní. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre