Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
21. okt 2009

no tak ako tu citam tak vase babatku su ranne vtacatka...moja emmka chodi spinkat o 19.30 a vstava 7.30, raz v noci sa budi na papanie ...takze ja mam doma spachtosa...teraz uz spinka 2xkrat dneska... a este raz bude 🙂

zanu...uz ti ju asi nezoberu naspät... 😀 moja ked niekedy nechce spat co je malo kedy...ale ak sa to nahodou stane...tak ju doslova znicim...sa s nou salim, ona sa rehoce a nakoniec odkvecne 😀

sabinazv
21. okt 2009

zanu, plavanie deti unavuje... neda sa ti ist s nou niekam si zaplavat?

elfi1
21. okt 2009

jaaaj, mna tiez stale taha za vlasy. ale jemu je jedno, on aj za usi vytaha, co trci z hlavy, to chyti 😀 . a tatik, ked si ho tak posadi na plecia, tak maly otvori usta a snazi sa ho kusat do plesinky 😀

a teraz najradsej robi to, ze sa z "rozbehom" a s bojovym pokrikom vrha po nasich rukach a kuse jak divy. vzdy mi tam na cely den zostanu odtlacky.

miavin
21. okt 2009

misha - tak takého spachtoška by som aj ja prijala....náš o 6 jak digitálky.... ale potom už o 8 bubá zase

elfi1
21. okt 2009

sabi, zanu - nalozit do clnka - uviazat na lano a pustit na vodu. zanu zatial moze lezat na plazi

sabinazv
21. okt 2009

no, bejby je uz hore,ideme bojovat s jedlom a hajde von, paaa 😉

zanulienka
21. okt 2009

nicim ju ja ako sa len da a ked uz nevladzem nastupuje domca.neda sa tu ist plavat,nemame plavarne a ked aj mame deti od 7 rokov mozu ist,neviem preco,sice je to voda z mora a otepluju ju,asi preto

zanulienka
21. okt 2009

kocky co poviete na toto-ako ma manzo narodky by som dala do jeho izby sviecky-par,sampanske...potom mu dat pusu na dobru noc,otocit sa a ist spat 😀

elfi1
21. okt 2009

zanu, zanu - par dni po svadbe a ze len pusa na dobru noc a este k tomu na jeho narodky 😀

miavin
21. okt 2009

zanu - no to by bolo také prekvapenie, žeby to asi nerozchodil 😀 😀 😀
všetko by bolo o.k. až po to šampanské - potom nejaké sexi prádielko a príjemná masáž.... no a potom tá pusa a spať 😀 😀 😀

zanulienka
21. okt 2009

ta masaz pre mna,nie?

miavin
21. okt 2009

pre manžela - veď on má narodky, on ťa potom vymasíruje..... 😀 😀

zanulienka
21. okt 2009

mia- 😀 😉

miavin
21. okt 2009

čo????? 😲 😲 😲 😀 😀 😀

miavin
21. okt 2009

mňa sa manžel vždy opýta, keď ho poprosím aby ma vymasíroval... tak, že či obojstranne 😀 😀

zanulienka
21. okt 2009

moj nevie masirovat ak myslis naozaj na masirovanie

miavin
21. okt 2009

no veď ani môj až tak veľmi nie....ale snaží sa

zanulienka
21. okt 2009

ja sa mu vzdy dam cesat,donesiem hreben vzdy mi cese vlasy,vyzera to trochu smiesne...

nany100
21. okt 2009

ahojte babule, tak maličká ešte spí a keď vstane, tak ideme na nákup mrkvy 😀 ..a potom to odštartujeme 😉

inak zaujímavá téma...môj manžel výborne masíruje, večer keď mi masíruje nohy, tak mu vravím, že niekedy lepšie ako sex 😀 ...stále ho presviedčam nech si na to spraví živnosť, ale len pre dámy od 50 nahor 😀 ...a on na to, že kvôli starým tetkám by to nerobil 😎

miavin
21. okt 2009

prečo smiešne....ja mám najradšej keď mi masíruje chodidlá - to lepšie jak sexík dakedy 😀 a vždy pritom zaspím...... 😀 😀

zanulienka
21. okt 2009

on tak mantavo drzi ten hreben a este mantavejsie cese,ale zlaty je 😉

miavin
21. okt 2009

zanu - snaha sa cení....
nanny- no vidíš aký sú tí chlapi..... keď staré baby - tak to nie - oni by radi mladé asi 😀

nany100
21. okt 2009

no ale s tým zase nesúhlasím ja 😠 😀

a už sme hore, tak pádime do obchodu...paa

pikino
21. okt 2009

ahojteee

tak uz sme konecne zaockovani. hura. snad nebude mat teplotu. 😝

miavin
21. okt 2009

ahoj piki - dnes vás očkovali? no tak fú fú fú - bez teplotky....

korelka
21. okt 2009

no baby, my budeme mat 7 mesiacov v nedelu, v pondelok zacneme 8., ale ja sa od maleho uz dnes nemozem ani na krok pohnut - nas sa ta uzskost 8-mesacnych tyka uz teraz a o nociach ani nehovorim a ked sa objavim, uz je po placi...

no ja som sa tesila, ze ked bude mat maly 3 mesiace, nabehneme na rezim, ma skoro 7, ale presny rezim, nikde - kazdy den je iny... 😕

pikino
21. okt 2009

dik mia. zatial je pohoda usmieva sa a prdka do plienky uvidime vecer.

korelka u nas tak ista mala je ako prisavka, nesmiem sa od nejohnut ani na dva metre a ked k nam dojde niekto cudzi tak dovidenia. take hysaky ze ju musim brat prec. a rezim mame akurat tak vecer. cez den si robi co sce.

korelka
21. okt 2009

ved prave, ale u nas su uz aj noci bez akehokolvek rezimu... 🙄

zanulienka
21. okt 2009

elaia sa chvalabohu neboji nikoho,smeje sa na kazdeho cudzieho,nema problem ak si ju niekto zoberie na ruky...ale to bude asi preto,ze nas doma viacej a domca si vzdy donesie spoluziacku domov

miavin
21. okt 2009

zanu - to je dobré, náš sa síce tiež nebojí, ale niekedy ak nepozná - sa zamračí a niekedy aj fňuká, ale zvláda to statočne zatiaľ. snažím sa aby bol medzi ľuďmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre