Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
29. jún 2010

@nany100 Díky 😵

Inak s tým bazenom je to super nápad.Veru,aj my by sme sa člapkali,no dnes ideme o 15:00 na stretko z modreho konika do ZA,takže Sisa (a vlastne ) aj ja pôjdeme prvý krát vláčikom do ZA. Veru aj mám strach,kedže som tam nikdy nebola,ale aspon nebude ten den taký jednotvárny a bude zase trošku zmeny 😉 Našťastie cesta trvá max.20 minut,takže je to v pohode 😉

nany100
29. jún 2010

@cikyta 😉 ...kúpili sme taký maličký asi za 1,50 EUR...to jej tam zatiaľ stačí 😀 ..
super, že máte stretko 😉 ...užite si to...neboj, Sisa vo vlaku nebude ani dýchať...aj ja uvažujem, že sa niekedy prevezieme aspoň do ZA, lebo malá je z vláčikov hotová 🙂 ...nebola si ešte v ZA? Ty ale vlastne nie si priamo z Vrútok, že? Veď baby Ťa vyzdvihnú, nie?

cikyta
29. jún 2010

@nany100 Asi máme rovnaký bazenik ako vy.Celý modry.
Už som šla busom asi 15-20 minut raz so Sisou.Cesta ta bola fajn-ani nedýchala.No späť-už bol čas spánku a bus bol už obkukaný,tak ma strašne zlostila a museli sme vystupiť o zastávku skôr 😖
V ZA som bola len autom sem-tam.Som priamo z Vrutok.Bývam tu 8 rokov,no fakt som nemala ešte dôvod chodiť do ZA vláčikom 😅 Až teraz.(Predtým som bola v PD)A ešte predtým v ZM 😀 (však Petusko?)
Baby ma vyzdvihnu,no ja zvyknem popliesť a nepopletitelné 😀 😀 😀

cikyta
29. jún 2010

oprava: AJ nepopletitelné

nany100
29. jún 2010

@cikyta myslela som to tak, že nie si od narodenia Vrútočanka 😉 ...viem, že tam už dlhšie bývate...lebo mi to tiež máme na skok a od malička sme chodili do ZA na výlety a neskôr na nákupy...a vlastne doteraz tam chodíme nakupovať buď do Maxu alebo do Dubňa 😉

nany100
29. jún 2010

a hej, máme modrý bazénik a na dne by mali byť nejaké rybičky tuším...keď nafúkam, odfotím 😉

nany100
29. jún 2010
cikyta
29. jún 2010

@nany100 Jáj...tak my máme bez rybičiek ☹ 😀

Už viem,ako si to myslela.Vidíš,že všetko dopletiem 😀

cikyta
29. jún 2010

Adelka ju užastný anielik.Velmi chutnučká na tých foto.........................no,neviem,ale neni to na tých foto kočík? A nie bazenik ☹

cikyta
29. jún 2010

Jáj,ked NAFUKAS odfotíš. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sibe mi.

nany100
29. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀

pikino
29. jún 2010

ahojte sunky

viky ja z tej tvojej sisi nemozem to je expert 😀 najvacsia hovadina co ti ani vo sne nenapadne tak ju napadne 😝

moje dieta dnes rano vstalo o pol piatej som myslela ze umriem. potom zaspala o siedmej na necelu hodku a bolo vybavene. teraz uz hodinku lomi lebo by ma z nej piclo uz.

aj vase su take strasne zlostne. prebalovanie je horor, kupanie je horor, akonahle nie je nieco po jej tak hysaky strasne uz si susedia musia mysliet ze ju tyram. 😒 😝

pikino
29. jún 2010

najmladsia matka na svete 😀

petusko
autor
29. jún 2010

@cikyta a ja som v tom case bola v ZC 😀 ja som tu len "priselec" z okresu odvedla 😀 😀 ty si ale riadne scestovana, od zapadu postupujes, zachvilu sa ocitnes v Kosiciach 😀
my bazen vytiahneme mozno koncom tyzdna, od stvrtka zacina kruta realita prazdnin 😅 to bude zase, vymysliet na kazdy den nieco nove a zaujimave, aby sme sa neoblaznili vsetci 😅
Bei, vsetko najlepsie k vcerajsim meninam, predovsetkym pohodove tehu a zdravu Gretku 🙂
aj my dnes trosku oslavime vecer Petikove aj tatikove meniny 🙂

petusko
autor
29. jún 2010

a krasne fotky ste popridavali 🙂

cikyta
29. jún 2010

Piki-foto je super!!!! Ze najmladšia matka...ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (vidím slabšie a ja že fakt nejaká "najmladsia matka atd...zo sveta) A ked som si to zväčšila a vidím,že tam je malá Terezka,tak 😀 😀 😀 😀 😀
Sisa je zlostná,ked je zle vyspatá.Niekedy sa takto buri aj celý den 😒

Petusko-Všetko najlepšie k meninkám juniorovi,aj seniorovi Peťkovi . 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
No veru...skončím v Košiciach na pereši 😀

petusko
autor
29. jún 2010

@cikyta dakujem 🙂 😉
no na Peresi by to nemuselo byt zle 😀 a mat za susedu Noriku 😀 😀
a prajem vam pekny vylet, aj nas Petko je namotany na vlacik, slubili sme mu, ze cez prazdniny pojdeme na Ciernohronsku zeleznicku, tak kazdy den zistuje, ze kedy to uz bude 😅

cikyta
29. jún 2010

@petusko No by som sa hádala s Norikou,že mi chodia jej psíkovia kadiť na môj anglický trávnik 😀 a musela by ma odškodniť za to min.2 OOO OOO € 😀
No idem baliť.papá...............

petusko
autor
29. jún 2010

@cikyta 😀 😀
uzite si stretko, u mna boli dve kamosky z konika pred dvomi tyzdnami 🙂 bolo to super, kedze jedna je z kosic a vidime sa iba raz za rok 🙂

pikino
29. jún 2010

ciky 😀 😀 😀

petusko
autor
29. jún 2010

dobry vecer 🙂
ciky, vidim, ze stretko sa vydarilo 🙂 😉
aj my sme sa mali fajn, dala som aj nejake foto do albumu 🙂 aj fotku nicitela ponoziek, zajtra mu obujem asi nejake bagance, sak take diery a tolka spina za nechtami! a to nevidiet piesok, ktory mal vsade, no zakydani ako ciganske hracky sme prisli dovnutra vecer 😅

cikyta
29. jún 2010

@petusko Ej vydarilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iku
29. jún 2010

ahojte,
už tu asi zasa nik neni, ja to nejak nestíham,ale dnes som zapichla semester, konečne voľno do septembra, teším sa!!
s tými zubami sú len trampoty a keď to vylezie, začnú sa kaziť
dávate už deťom nejaké sladkosti?myslím plnené keksy a pod.
to je dobre,že sa stretávate,ked sa dá, závidím vám...

zuzik25
30. jún 2010

cafte babuchy,

@cikyta mala je uzasna na tych foto, vyletik ju asi zmohol vo vlaku. 😀

@iku nas je tu z okolia BB, ZV viac, uz sme mali jedno stretko,ale to sme boli este tehule (ja som mala presne tyzden pred porodom). takze nic nie je nemozne. 😉

u nas nove nic, vcera nasa expertka spala len doobeda a potom nic, ale vecer ju odpalilo uz pred siedmou (teda ocko vravel, maminka sa bola tarat po obchodoch).
v sobotu mame stretavku po 10 rokoch zo strednej, uz sa tak tesim 😎

nany100
30. jún 2010

@cikyta krásne fotky...super, že sa vám výlet vydaril😉...si ma inšpirovala 😉
@petusko gratulujeme Peťkovi dodatočne 😉 ...prajeme mu (aj vám) krásne prázdniny 🙂
@pikino Terezka je super maminka 😀 ...naša dámička je zlostná hlavne keď je unavko...vtedy sa po mne štverá a piští...zatiaľ sa prebaľujeme poležiačky len jej musím dať do ruky niečo zaujímavé 😀
@iku gratulka k úspešnému semestru...koľko ti ešte ostáva do konca? Ja Adelke žiadne sladkosti nedávam a ani sa zatiaľ nechystám...max. dostane piškótku, detský keksík, kornútok zo zmrzliny...ale ešte nič krémové a plnené a ani čokoládu...to jej úplne stačí...veď aj jogurty aj kaše aj výživky sú sladké, viac ozaj nepotrebuje 😉

cikyta
30. jún 2010

Ahojte.................Tak ako Nany píše,tak nejak sme na tom aj my,čo sa slakých plnených vecí týka....Teda,okrem brumíka 😅

Cesta ta bola super.Šli sme rýchlikom.Obdivovala kudel ludí okolo nás.Vlak bol totálne natrieskaný.Začala sa mi zvíjať až na stanici,no sme už vystupuvali,takže pohoda.
Celý čas len lietala po Ziline,sme sa striedali ju strážiť.Absolutne nesedela na mieste ani len 5 sekund! 😝
Cestou domov sa tvárila,že bude spinkať a vo vlaku sa zložila....No len čo som ju odfotila,tak vyskočila a už sa liepala všade po vlaku kade tade,len nie spať 😠 Celá ufulana,všetky vrackovky padli za obeť.Normálne som ju po ceste vo vlaku 3 krát prezliekala,aby som prešla ešte zo stanice ku domu,lebo bola ako kominár.Ten druhý vlak bol uplný humus 😝
(A ten cappy džus nepije.To len akože.....chcela,no to bol zavretý a môj 😉

cikyta
30. jún 2010

Spala len o 12 na obed a potom až o 21:OO ,no za pol hodinu som ju už išla tíšiť a tak až do rána. Milion krát hore zae! A pol 5 totálne hore 😠
Asi pojdeme pešo nabuduce....no myslím,že ani to ju naunaví ☹ 😀

pikino
30. jún 2010

ahojte sunky

my tiez papame detske keksiky a brumika, ale uz mala aj cokoladu a zmrzlinu, lebo ked mi jeme take veci a jej nedame tak dovi dopo. 😝 tak radsej dame aj ked iba tak na stvrt lyzicky.

cikyta
30. jún 2010

@pikino Ved to ano.Sisa chutnala snád všetko.Od piva,cez čokolády po zmrzku,no tak VO VELKOM som jej nedala ešte niečoho takého vela spapať.Ochutnávky musia byť 😉 😀 Ved by ma dobila na halušku 😀

pikino
30. jún 2010

napodobne a este aj dohryzla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre