Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
13. okt 2009

krpy ved aj to ze ked ma kusne ja bud zjojkne alebo sa zlakne a on potom sa tiez zlakne a zacne plakat

zanulienka
13. okt 2009

krpy-vyskusam aj ja ten recept,ale dam mensiu porciu,ak nahodou nechuti...

krpcek
13. okt 2009

jani ja som jej capla do ritke alebo na nu zvysila hlas a uz to nerobi.

zanu aj ja vyskusam najprv mensiu davku. ovocia mam doma a len vyzivy sa mi robit nechce. 🙄

zanulienka
13. okt 2009

ja to sterilizovanie-to mi je take cudne,ze len otocim flasku dole hlavou 😕

jankaaa
13. okt 2009

krpy a nerozplakala sa?lebo ja ked zvysim hlas tak on sa rozplace...a ja aj tak citim ze uz nemam velmi mliecka.....a ako mala sabinka?ma sa dobre?

bambina
13. okt 2009

krpcek,mna zaujal tento.
dnes mi prisiel katalog

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...

bambina
13. okt 2009

zatial sa majte, ideme na chvilu k svokre a maminka si aspon chvilu oddychne 🙂

cikyta
13. okt 2009

moje koťátko mi práve zjedlo záručný list od autosedačky.
teda-ruzžulo 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
13. okt 2009

bambi to je tak krasne, ze to je skoda schovat do kocika. toto jej kupim az na rok, ked uz bude behat a bude to ukazovat po vonku.

zanu ja som sa tiez divila - ale mama mi povedala, ze to je nejaka hovadina, ze ak to chcem sterilizovat, tak to mam aspon 15 min. povarit.

daanka85
13. okt 2009

Caute baby, tak teda... sme dokukali albumy vase... no kraaasne tie nase babatka... jedno krajsie ako druhe 🙂))
Juuuj, ale nam za ten polrok vyrastli ... Az mi je luto dakedy, ze uz nemam doma take malinke babatko... Ale dobre, ze uz su... Ako ako vravia "kolegyne" z porodky... To najhorsie mame snad za sebou...
A veru kosa jak hrom!!!
Ja dnes s malou som bola v Polsku- len tu nedaleko od nas.. Sa tam pozriet v jednej nabytkarskej firme, kde dvere robia... lebo sa mi zda, ze neludske peniaze vsade chcu- aj za nie masivne!!! A nam treba 3 siroke zarubne, takze hruza.... DRAHE jak...
Uvidime eštre ako sa rozhodneme...

miavin
13. okt 2009

ahojte
všetkým Natálkam a oslávencom polrôčka prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka.... 😉

miavin
13. okt 2009

ježiš baby - chápete aká som blbá ???? som u našich a že tu idem napísať - pozerám do kalendára a že dnes má meniny Natália..... a naši nemali pretočený kalendár 😀 😀 😀
tak sa ospravedlňujem - sa mi zdalo, že Natálkam sme už priali 😀 😀 😀

krpcek
13. okt 2009

mia tak toto bolo super. . . 😀 😀 😀
moja drahy si tu robi nejaky IQ test, a mi hovori, ze za chvilu ho budes robit ty - tak na neho pozeram, ze ci mu nesibe, ze ja som na materskej ja uz nemam IQ. 😀 😀 😀

miavin
13. okt 2009

krpy - to sú dôsledky materskej - nemám pojem o čase a dátume 😀 😀 😀
ešte raz sorry

macikjm
13. okt 2009

daanka...a kde v polsku ste boli???my potrebujeme bezpecnostne dvere...aj take tam maju???

romanakatka
13. okt 2009

ahoj žienky, čo tu nové?

My sme dnes mali poradňu, tak vážime 8600g a už môžeme začať s polievočkou... vraj zemiačik s mrkvičkou a rozmixovať, dať len pár lyžičiek, potom pridávať lyžičky... neskôr aj zeleninku ... zelenú a potom bielu a nakoniec mäsko biele a keď už bude mäsko, tak nemixovať ale pučiť zeleninku... Tak zajtra skúsime navariť polievočku... ale si to neviem predstaviť, to akože jeden zemiak a jednu mrkvičku len mám??? A v akom množstve vody???

Sabi si tu??? Potrebujem jednu radu....pls...

cukruska1920
14. okt 2009

Ahojte mam spravu od mirip......

Ahoj volam sa Bianka, narodila som sa 13.10 o 22.50 s mierami 3800g a 52 cm. Mamu som trapila od 15.00 a mama s ockom su velmi stastni

petusko
autor
14. okt 2009

ahojte 🙂

mirip srdecne blahozelam, dockala sa vytuzenej dcerky 😵 prajem obom vela zdravicka a nadhernych spolocnych chvil 🙂 😉

my sme boli vcera na kontrole s Marcelim, vsetko nastastie v poriadku. len sa chudak spamatava z nemocnicnej diety, raz ho zapeka, potom ho prezenie 😖

ja sa dnes chystam tiez povyberat zimne veci, Petik uz isiel veru v zimnej bund do skolky, nastastie mame nejake zasoby od sestry, tak nemusime nakupovat vsetko.
Marcelkovi poskusam bundicky po Petkovi, ci mu budu pasovat.

Vcera nam prisiel kocik, ani som neobjednavala 😅 Len som sa pytala, ci taky maju a on ho hned poslali, ale nevadi, aj tak by sme sa asi pren rozhodli. Je paradny, tesim sa z neho 🙂
aj Marcdelikovi sa v nom paci, si ho obzeral vcera, sedel tam ako peciatka 😀

ani som vas necitala, len poslednu stranu, neviem co je nove, ale dufam su drobce zdrave. 🙂 a hladne, kedze sa tu prikrmovanie rozbehlo. drzim palce, nech im chuti 🙂 nam trvalo vyse mesiaca, kym sa naucil normalne otvarat pusku, aj teraz niekedy strajkuje, ale je to uz lepsie.

misha666
14. okt 2009

ahojte kocky... tak moja Emmika sa rozhodla ze uz bude buvat celu noc ...aspon dufam ...lebo vcera spala celu nic aj dnes spala od 19:45 do 7mej 😵 a uz na mna kric z lehatka a tvari sa ze by si bumsla zase...ale este ju necham aspon do 9tej nech sa potrapi...bude lepsie spinkat...pri takom pocasi sa jej ani necudujem...

vcera som s nou musela po strasnom vetre ist do skoly...som myslela ze mi vytrhne kocik z ruk jak fukalo...
dnes k nej pride kamoska a ja si idem kupit bluzku na promocie ...ja tak nerada chodim po obchodoch ked musim nieco sebe kupovat 😖 lebo vacsinou vsetky pekne veci su po cislo 44 a mne treba 46... 🙄

petusko
autor
14. okt 2009

misha, super, nech to emmke vydrzi to spinkanie 🙂 😉
ja idem poschovavat muskaty, lebo mam pocit, ze dnes aj u nas padnu prve snehove vlocky 😕 ale sa mi nechce do tej zimy 😝

krpcek
14. okt 2009

ahojte.

petusko ja som kvety schovavala este vcera vecer, dnes este postahujem do kuta tie co mozu zostat vonku, pobalim sedenie z terasi a hotovo.
malu som dala teraz spat von - strasna zima.

a nasa noc, taka ako vsetky ostatne - 10x hore. 🙄

mirip gratulujem.

macikjm
14. okt 2009

ahojte...
miska..super spinkanie...

nase chrapkanie sa pokazilo...zaspala sice pred 20.00 ale bola hore kazde 2 hodky...neviem, ci je to vekom alebo mame laktacnu krizu...ja ju sice nepocitujem...alebo je to spominany zvyk...neviem...uvidime ako dalej...ale vyspata som...zatial to zvladam v pohode...resp. este vcera spala ok...tak asi to bude kazdy druhy den...lebo predvcerom bolo to co dnes...ale to som pripisovala navsteve u svokrovcoch... 😀 😀
uvidime...urcite bude dobre...

mirip...gratulujem aj ja...jej take male mimi...nadhera...

u nas snezi ako dive...fuha vietor...hruza...a to dnes mame ist do prešova...mam stretko zo SŠ po 5 rokoch... 😎

macikjm
14. okt 2009

fuha vietor.... 😀 😀 fuka...

sabinazv
14. okt 2009

dobre ranko, u nas sneh este nist, aj vetrisko zatim slaby... drobec mi zaspal na kolenach... dnes ma velky den, ide papat... tak aj Timko dnes zacina? super, budeme na vas mysliet 😅

macik a ty si aka mladica... ze stretko po 5 rokoch 😎

macikjm
14. okt 2009

no ja som mladica... 😝

krpcek
14. okt 2009

strasne pocasie.

minuly tyzden este leto a teraz zima jak fras. 😠

zanulienka
14. okt 2009

krpy-spravila si papanicu?ja ano,ale je nejaka husta 😖

bambina
14. okt 2009

ahojte, dobre ranko.

drzime palce pri prikrmoch.
macik, po 5 rokoch? mna uz caka po 15 🙂

sabinazv
14. okt 2009

ja budem mat buduci rok stretko po 15 😨 😎

krpcek, kosa veru... vcera uz mal premieru aj fusak... maly tam cusal ako pena 😅

krpcek
14. okt 2009

zanu etse nie - na obed budem robit. . . takze ma to caka az o chvilu.

sabi my uz ho asi tyzden pouzivame . . .ale zatial bez zimnej vlozky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre