Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ivanulienka81
22. jún 2010

@beadz a co robi simonko ked sa tak skoro zobudi, hra sa?

cikyta
22. jún 2010

@beadz a kedy chodí spinkať?

cikyta
22. jún 2010

Sisa mi dnes vstala o pol 9 (ako vždy),tak moj výpočet bol,že okolo pol 1 pôjde spinkať...
No o pol 11 začala zmravčať a mi vraví:
-Hají.....
Tak reku,no ideme skusiť spinkať,ked sa pýtaš,ale pochybujem,že tak skoro zaspinkáš....
A ona do 5 minut zaspinkala 😅
No ja to moje dieťa stále nepoznávam...

cikyta
23. jún 2010

Pomoc...kde ste všetky? Tak včera som ju prechválila a dnes bola v noci každých 15 minut a o 4 vstala už definitývne. 😝
To mi bolo ešte zle a aj som tyčkovala.Zrejme z pokazeného zákusku včera ☹

bambina
23. jún 2010

ahojte,

ciky, chuda a este Ti je zle? nalej do seba vela vody.

trochu som precitala predchadzajucu stranu. ja tiez Simonke cistim pipinu velmi opatrne, ona je aj hakliva a hned sa zacne metat.
len chcem napisat aby ste boli opatrne najma s olivovym olejom. nam tiez v porodnici hovorili, ze pre babatka je naj, ale ked sme sli 1x ku koznej s ekzemom, tak mi vysvetlila, ze nevie odkial sa ten boom s olivovym olejom vzal. upchava to pory a moze byt aj alergenom, kedze tento olej nie je pre nasu kulturu typicky.

cikyta
23. jún 2010

@bambina Už to je lepšie.Rozbehala som to 😅 Teda,pri Sise si nemôže byť človek chorý....hlavu pod pazuchu a funguj 😀

cikyta
23. jún 2010

@bambina inak neviem o jednej veci,na ktorej by sa dr.zhodli 😒

bambina
23. jún 2010

ty si silna zena, a to myslim vazne.

a co sa lekarov tyka, bez komentara. ked nemusim, nejdem 😎

bambina
23. jún 2010

uz ste sa zabyvali?

nany100
23. jún 2010

@cikyta no moja, držím palce aby si dnes dokázala fungovať...my v noci hore štandardne, nerátam to, ale cca 5-6x...strčila didu a spali sme ďalej 😉 ...inak večer som ju uložila do postieľky (má na nej dole bočnicu a tou stranou je opretá o moju posteľ) a keď som išla spať počujem ju plakať a keď vojdem do spálne, tak som volala s hubou otvorenou mm, nech sa ide pozrieť...sedela uprostred mojej postele a nariekala...zlatko moje, asi sa bála a nevedela si ľahnúť 😢

nikinka008
23. jún 2010

Ahojte,ako sa mate? Nemam ani kedy napisat stale menej a menej casu pri malej a ked ma zbada pri pc hned sa namna driape a takto nedokazem napisat ani slovo 😀 ....My mame od vcera strasny hic neda sa ani dychat vonku 😝 toto ja nemusim 😔

miavin
23. jún 2010

ahojte - nejako vás zanedbávam, no naozaj nestíham.-
čo tu je nové???? čo vaši drobčekovia už vedia? my sa snažíme učiť bez plienok chodiť - ale zatiaľ to nejde...len ráno kaká a ciká na záchode - cez deň to neodhadneme ešte.....
počujte - dáke stretko už bolo? alebo bude??????

cikyta
23. jún 2010

@bambina No zabývali...stále je tu v tej tretej izbe binec a stále si poviem,že sobotu to urobím....a už bolo tolko tých sobôt 😀
@nany100 no Adelka vám urobila šoky,ked bola mimo postielky 😀 Bambulka malá 😅

@nikinka008 Co je to "hic?" (už len matne si spomínam) ☹

@miavin No my šerblíkujeme len po zobudení ,takže tak 3 krát denne maximálne.

beadz
23. jún 2010

ahojte.
konecne som nezaspala vecer skor ako som zapla pocitac 😀
dnes sme boli so simonom na poslednom ockovani. bolo to v poho, len do rucky jeden pich... a pytala som sa dr. ci nemam ist s nim na neurologiu, nezda sa mi ze stale v noci placka zo sna. ale vravela ze tie trojky co mu teraz idu su najhorsie a su z nich velmi nervozne deti a ze aj to ze po mne hadze hracky je v podstate normalne... a kazala mi kupit sirup tak som zvedava ako bude spat dnes...
@ivanulienka81 - simon vypije mliecko a hrame sa, uz som skusala ho dat naspat do postielky, ale nehrozi. tak to uz ani neskusam viac.
@cikyta - doteraz sme sa zacali kupat o siedmej a do pol 8 uz bol v postielke, ale teraz ked je svetlo tak sme to posunuli, lebo do pol 9 sa mu malokedy podari zaspinkat.
uvidim ako sa zmeni rezim na dovolenke. uz len 3 dni 😵
zajtra mam poradnu, tak mozno by uz mohlo byt jasne co to bude az to bude, dufam ze bude robit ultrazvuk...

beadz
23. jún 2010

jaaaj a zabudla som, my neserblikujeme zatial vobec. absolutne ho neviem prinutit sediet na nom dlhsie ako dve sekundy. no proste neriadena strela...

beadz
23. jún 2010

dievky, tak kde ste vsetky ?

beadz
23. jún 2010

tak nic, idem si lahnut. drzte mi na zajtra palce do poradne. papaaaaa

ivanulienka81
23. jún 2010

@beadz my mame ten isty problem... tiez Misko neobsedi na nocniku ani sekundu, ale ani ho nenutim uz, pride ten cas ked si aj on sadne...

macikjm
23. jún 2010

@cikyta ach jaj ciky nasa....to tvoje dievcatko ta znici...

ninka sa nam uz pyta na nocnik, ked chce kakat...zacne sa akoze pucit a ide si do kupelne po nocnik...a uz mam dojem, ze si zacina uvedomovat aj ked piska, lebo velakrat ju dam na nocnicek a len sa vypisa...my sedime na nocniku aj desatkrat za den... 😀

ake to je zaujimave s tymi detickami, ake su indi-vindi...ale uzasdne a nase...

@miavin o ziadnom stretku som zatial nepocula, aby sa uz udialo...planuju sa ke...prides aj ty???ale zatial nic konkretne...ked sa umudri pocko a bea pride z dovci... 😉

macikjm
23. jún 2010

@beadz drzime palusky... 😉

krpcek
24. jún 2010

ahojte.
ani moja krpata nevydrzi na nocniku, takze to nejako nesilim. ked bolo tie dva dni pekne 😠 😀 behala mi po terase bez plienky, tak som ju skusala posadit na nocnik, ale ten krik co nasledoval 😅 😀 takze este pockame.

nany100
24. jún 2010

ahojte, čo porábate maminy?

@beadz držíme palčeky na poradňu...daj vedieť, či je to Grétka alebo ďalší pipík😉...samozrejme držíme palce aj na dovču...aj ja som bola s mm na svadobnej ceste už v druhom mesiaci, dr. mi to odobril (aj tak to bolo už dávno vopred zaplatené,museli by sme to stornovať) ...boli sme autom v IT a okrem toho, že to bolo all inclusive a ja som skoro nejedla, lebo ma zo všetkého nadrapovalo a samozrejme nepila, tak to bolo super 😀
ani my nešerbľujeme, lebo malá si tam aj posedí, ale nič z toho 😀
@macikjm šikovná Ninka 😉
@cikyta pusti do tej tretej izby Sisu a máš upratané 😀 😀 😀

zuzik25
24. jún 2010

cafte zienky, ako sa mate?
ja som PN, davno som nebola chora, tak sa o na mne teraz prejavilo, horucky uz presli, ale soplim ako male decko a priedusky ma este bolia, ale nic som nevylezala, kedze sa neustale treba venovat nasmu sidielku malemu.
Emmke vysli dalsie dva zuby, uz ich mame asi 12 (alebo 14) nestiham to ani kontrolovat a ked sa aj pokusam kuknut dnu, tak mi hryzie do prsta.
nocnikujeme uz davno, rano sa pekne vykaka a cika cez den priebezne, ale sama sa nepyta. a ked je vonku bez plienky a treba jej kakat, tak si cupne a kaka. 😀
@beadz drzime palce silno silno. 😉

no a mam taku este novinku, 7.5.2011 si s drahym urobime velku party a predchadzat jej bude vyslovenie nasho spolocneho ANO. 🙂

cikyta
24. jún 2010

@zuzik25 Len sa vylieč babula a k tej poslednej vete,čo dodať???
Strašne moc gratulujeeeeem!

(Ked som bola v 20tt(na moju 30-ku),tak ma muž požiadal o ruku,dal prstienok.....a potom sa narodila Sisa,prstienok šiel dolu,nech ju nedoškriabem tým kameňom pri manipulácií.....a svadba je v nedohladne ☹
Chceli by sme to stihnuť dovtedy,kým pôjde malá do škôlky,lebo to neni príjemné ,ked ťa oslovuju priezviskom dieťaťa a ty ho máš vlastne iné...začalo to v pôrodnici.Kukali na mna,ako na nejaku pobehlicu,takže by som to chcela aspon do tej škôlky 😅 )

miavin
24. jún 2010

JééééJ Zuzik - to je skveléééé - srdečne gratulujeme k tomuto rozhodnutiu - supiš

miavin
24. jún 2010

@beadz - držím Ti silno pršteky - daj info ako ste dopadli a užite si dovolenku naplno a v pohodičke 😉

zuzik25
24. jún 2010

@cikyta no na mna kukaju do teraz, ze preco mam ine priezvisko ako mala, ale ja si z toho hlavu nerobim, mam plno kamosiek, co maju dietatko (niektore uz druhe cakaju) a svadba sa nekona. jedna sa mi dokonca vydava len preto, lebo maly (4r) je z toho mimo, ze maminka sa vola inak ako on s ockom. doniesol to zo skolky a doma nastalo peklo, tak nakoniec robia svadbu.
preskakali sme si toho spolu dost, zleho aj dobreho, zavisti od inych bolo neskutocne vela, a napriek tomu sme stale spolu, tak dufam velmi, ze nam to vydrzi aj v manzelstve.
@miavin dakujeeeem 😉

pikino
24. jún 2010

cafte sunky

jeeeej zuzik superrr tak gratulace a drzim paste 😀

beadz tuzobne ocakavame novinky 😵

cikyta
24. jún 2010

@zuzik25 Máš pravdu.Zelám všetko dobre a už teraz sa teším aj na milé fotečky 😉 Emmka bude nádherná malá družička 😀

majka_dk
24. jún 2010

ahojte,

tak po sto rokoch pisem aj Vam, ale nebojte poctivo citam 😉 a dnes ma vyprovokovala piki, ze "cafte sunky" no idem tu skapat smiechom 😀

@zuzik25 aj my gratulujeme!

@beadz drzime palceky a tiez sa tesime na spravicky ci to bude Gretka alebo pipik 😵

a co nove u nas? mame 10 zubov, este nenocnikujeme, patko na nom vydrzi sediet tak 3 sekundy, uz sa kojime len v noci aj to len raz, cez den nechce ziadne mlieko ani cicik, tak sa snazime aspon jogurtovat a kasickovat, ale patko by radsej salamku do ruky alebo tycinku ako nieco mliecne 😠

inak ak by sa organizovalo nejake vacsie aprilovske stretko tak my sa tiez pridame 😉

drzkajte sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre