Aprílčatká 2014

hotshot
23. júl 2013

Je tu niekto s termínom pôrodu apríl 2014? Dajte o sebe vedieť 🙂

stastenka42
25. aug 2013

Ja vypijem max jednu kavu aj to nescafe,pytala som sa na to lekarky a povedala ze je to uplne v poriadku...

zany76
25. aug 2013

fuuu ale nas je🙂 aprilovych🙂 aj ja poprosim o sukromie🙂

ercsikek
25. aug 2013

@zora256 Ahoj.Nebudeš sama posledná.Ja tak isto,včera na teste II čiaročky a termín podľa netu 29.4.2014.

ingmiriama
25. aug 2013

@aadulik2110 no aj ja som si myslela že to bude problém otehotnieť ... na prvý krát sa nám to podarilo 🙂 a nebolo ti ľúto ho odstaviť ??

ingmiriama
25. aug 2013

@stastenka42 no ja pijem ako kedy jedenkrát denne alebo dva krát denne...ale nepijem vôbec alkohol a ani pivo, energetický nápoj nič čo nemôžu tehotné teda okrem tej kávy ...

ingmiriama
25. aug 2013

@zany76 ahoj a kedy máš termín lebo aj ja som 6tt ale ešte nemám potvrdené od lekárky ....

zany76
25. aug 2013

@ingmiriama 25.04.2014 podla netu a verim ze v stredu to potvrdi aj lekarka🙂

ingmiriama
25. aug 2013

@zany76 no moja lekárka čaká na srdiečko 🙂 ...

zany76
25. aug 2013

@ingmiriama tak drzim palceky nech uz zacne cim skor "tkotat" ja uz sa tiez neviem dockat stredy a terminu u lekarky🙂

jarkaleskova
25. aug 2013

zienky,pridavam sa do vasej skupiny,viacere tu spominate pridanie do sukromia,co to znamena,kedze tu chodim pomenej? a taktiez do ktoreho tyzdna sa caka na srdiecko,teda USG vysetrenie? bola som len na odber zatial a sestricka povedala,ze sa mi ozve a objedna ma na spominane USG,no uz cakam vysse tyzdna a nic...a neviem sa dockat 🙂

zora256
26. aug 2013

@ercsikek Ahoj!
Tak gratulujem to je super 🙂,nuž ja som mala ovuláciu na 20dc takže presnejšie by to umňa mohlo byť aj 1.5.ale tak zurčitosťou sa nedá povedať keďže sa ráta 2 týždne do predu a 2 dozadu 🙂
@jarkaleskova Srdieťko ak sa dobre pamätám počuť od 8tt 🙂

ercsikek
26. aug 2013

@zora256 Ďakujem.U mňa je to tiež iba podľa netu,uvidím čo mi povie doktorka,ale nechcem sa k nej veľmi ponáhľať,lebo ešte aj tak nič nevidno a strašne by som chcela počuť srdiečko 🙂

janinaaa11
27. aug 2013

Zdravim vas, aj ja sa pripajam, poprosila by som o pridanie do sukrom.t. dakujem

zora256
27. aug 2013

@ercsikek Ahoj!
No veď aj ja🙂Tak sa držkajte 🙂

luciauk
27. aug 2013

ahojte, môžem sa aj ja pridať ? 🙂

aadulik2110
27. aug 2013

@ingmiriama ľúto... je to naozaj iné, keď žena nekojí.... to je také krásne a zároveň zvláštne puto (naviac ten môj lapaj vôbec nie je mojkací typ). Ale tak ja som plánovala postupné odstavenie kvôli nasledujúcemu tehotenstvu, takže ku koncu ja som už kojila len 1x denne. A aj napriek tomu, že to bolo takto málo nepodarilo sa nám otehotnieť... ale už sa teším na toho druhého drobčeka a snáď budem môcť kojiť aspoň tak dlho ako malého.

aadulik2110
27. aug 2013

@jarkaleskova ja som bola v 5tt na USG a bolo vidno len gestačný vak a v 6tt už bolo počuť aj srdiečko.... a teraz som ešte nebola u lekára a som objednaná až za 2 týždne - ak nie sú problémy, tak to úplne stačí okolo 7 - 8tt. Ja viem, že je to na nevydržanie hlavne, keď to je prvé... ale to bude pekne rýchlo utekať a brušinká budú rasť a bábätká kopkať 🙂 už čoskoro 🙂

zuzinka44
28. aug 2013

Ahojte, tak aj ja sa pridávam 🙂 my máme termín 2.4 2014 🙂

culia1
28. aug 2013

pridavam sa 🙂

mandy29
28. aug 2013

@culia1 vítam ťa medzi nami 😉
@zuzinka44

luciauk
29. aug 2013

ale nás tu je 🙂 🙂 🙂

zdenka264
29. aug 2013

Terminik okolo 20.4 tesim sa 🙂

lienka2407
30. aug 2013

Baby uz je aj sukromma tema?

anculala
30. aug 2013

ahojte 🙂 zda sa, ze sa k vam mozem pridat 😎

blackcat8885
30. aug 2013

@anculala Jej ty si v našej sukromke Januarcatka 2013 vsak?Gratulujem k tehotenstvu 🙂 ja nie som tehu len tak som si vsimla,ze si tu prispela

anculala
30. aug 2013

@blackcat8885 ahoj, jooo 🙂 akurat vam idem napisat, tak sa tam vidime 😉 A vdaka

ingmiriama
31. aug 2013

juuj baby aj vám býva tak zle ako mne hrúza ešte keď som v posteli si hovorím ako poupratujem a vstanem a bum nevoľnosti naskočia a ja nevládzem nič urobiť ani nejem lebo ked to zjem všetko ide von 😠 klepem sa ako osika 😀 čo pomáha pri nevoľnostiach ?

anculala
1. sep 2013

@ingmiriama mne pomahalo pri prvom tehu najest sa este pred vylezenim z postele 🙂 mala som poruke nejake krekry, keksy,cokolvek, pár som zhltla a dalo sa to vydrzat. Niekedy nepomohlo nic

ingmiriama
2. sep 2013

@anculala vyskúšam večer si nachystám k posteli raňajky a uvidíme či zaberie 🙂

sedmokrasssocka
2. sep 2013

Ahojte, aj ja sa chcem pridať k vám, my máme termín 11.4.2014, poprosím do sukrom čo píšete, pretože nechodím sem často, neviem čo to znamená

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre