• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
V noci v parku souloží dva teplouši, tma jak v prdeli.
(Rozhovor mezi nimi)
„Já tě miluji.“
„Já tebe taky. Jsi úžasný.“
„Ty taky.“
“Budeme se tu scházet vždycky.“
„Ano, každý den. Já bydlím v Praze.“
„Ty jo, já taky. Na Dejvický.“
„Ty bláho, já taky. Číslo 150.“
“To není možné, já taky !!!“
“Karle ?! „
„Tati ?!“
11. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja idem na cigo a dojdi please. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste ale mašiny, som vás akurát dočítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: veru ooops je super, konečne im dali šancu a priestor su fakt dobríííí
aj ja som to kuk :wink:
k tým dovolenkam a relaxu od deti..zišiel by sa veru aj mne...ale ako sa poznám, tie výčitky že ja vegetím a deti sú doma by mi nedali :dizzy_face:
11. aug 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež rada kukam ooops, konečne humor bez politiky
11. aug 2008 o 23:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory !!!!
11. aug 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja aj dve som dala....tri som uz nezvladla a sla spat :sweat_smile: :sweat_smile:
12. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako dnes plánujete deň? u nás je pekne, asik vytiahnem bazénik na zahradu konečne, no teraz musím niečo navariť a sa mi nechceeeee :angry:
12. aug 2008 o 10:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja mam v trube zemlovku :slight_smile: a tiez je u nas pekne :slight_smile:
12. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som ešte nerobila, inšpiruješ ma?
12. aug 2008 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa robit na 100-sposobov :grinning: samo ,prehanam,ale fakt sa da vselijako
12. aug 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv pozriem ake suroviny mam :grinning: ak mam vianocku dam tu alebo lupacky,az nie obyc. rohliky ale tie potom musim dosladit. Potom pozriem ci mam tvaroh,ovocie hrozienka ak nie zarobim pudink ovocie zavarane a idem na to
12. aug 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šikula, musím si ale nájsť nejaký recept pre začiatok, to sa takto nedá, ti si už profik :slight_smile:
12. aug 2008 o 11:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ako sa mate? Chcem sa spytat myslite ze mozem urobit malej uz kakao?
12. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :slight_smile:
a letím... sym vstal a ziape :sweat_smile: :slight_smile:
12. aug 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, včera som rozmýšľala, že granko by som skúsila
12. aug 2008 o 12:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na skok.....baby ak raz date kakao,al.inu sladkost potom musite prichucovat aj mliecko :slight_smile: okusia mnamky :grinning:
12. aug 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ja dávam aj Granko, aj ovocné Frabko banánové a je zatiaľ všetko ok. nemá problém vypiť aj bez toho mliečko. :wink: ja som dopiekla ryžový nákyp a svokor robí zemiakovú polievočku alias cupu. :grinning:
12. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stelke som skusala dat granko aj nesquick a odmieta mi to, chce lem mlieko. podla mna je to jedno v oboch pripadoch ide o cukor, ci mlieko ci granko...davam este umele nutilon3.
detom idem dat vanicku na balkon, nech sa ovlazia...inak v byte mam prijemne a na balkone sklenik.

zacinam mat obdobie, ze som unavena...to to mesto na unavuje.
chce to chatu a prirodu.
12. aug 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po sto rokoch :grinning:
ja som sa lekárky pýtala na poslednej poradni a granko už môže, ak jej ho chcem dávať.. náš ocino raňajkuje studené granko každý deň, tak Zina vždy slintala.. cca 2-3 x do týždňa jej dám do ranného mlieka (nutrilon) kávovú lyžičku ... sa len tak zapráši... a absolútne neodmieta mlieko a ani prisladzovať nemusím
12. aug 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika uz pije normalne mlieko? mam davat aj ja stelke? lbo ma len a len nutrilon a daka je z toho macata.
12. aug 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel neviem či myslíš nás, ale ano, Riško pije polotučné z krabice. Ešte som granko neskúšala, no nemyslím, žeby s tým mohol mať problém žeby chcel sladké, on mlieko zbožňuje, to mu skôr to granko možno nebude šmakovať :grinning:
12. aug 2008 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som veronikup, kedze pisala, ze jej da mlieko a do neho lyzicku nutrilonu....to som sama, co davam este len nutrilon?
13. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky... ja dávam od 11mesiacov klasika polotučné z krabice... Mudr.: povedala, že kľudne... :wink:
Trebami 5litrový veľký pohár... hoďte niektorá do mňa... bacha na hlavu...!!! :slight_smile: :grinning:
Idem ho teda na padláš pohľadať...
13. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasika prvarite - ochladite a podavate? ja som raz zo zufalstva skusila na navsteve, kedze som minula svoje zasoby nutilonu a stelka to nechcela, dokonca sa zozplakala. viem, ze keby som jej ine nenukala, prisiel by cas, kedy by si ho musela vziat do ruky a pit....len chcem vediet kto este dava klasiku nutrilon3
13. aug 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,vratim sa k tomu granku a mliecku :slight_smile: pisala som podla skusenosti kamosky,raz dala granko a teraz kupuje len bananovu bebu :grinning: a potom jej svokra raz varovala malu a dala jej normalnu stravu-tusim gulas a mala jej odvtedy nechce neslane,nesladke...

mel-my este bezime na nutraku3-dokym ho chce dam jej do 3 r :slight_smile:
13. aug 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do troch? ja som bola v tom, ze do dvoch...ma na to doky zvlastny dovod?
mne totizto sa zda, ze stelke to prospieva hlavne na vahe....baculka moja. a keby mala obyc.tak snad nieco zhodi.
13. aug 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eh babeny..... toto tehotenstvo tak mi je zle :frowning2: to pri Tobovi mi bolo cool nevedela som ani že som v tom sakriš! :fearful:
13. aug 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,my sme akurat boli u dr. na 3-ej hexe a vazil ju-ma 11kg-podla mna normal.vaha a to papa kazde 3h mlieko okrem obeda a vecer nutrakovu kasu :grinning: mala velmi lubi mlieko-da si aj po ovoci :grinning:
a zlozenie kravskeho a sus. mlieka je ine-jednoznacne je lepsie akekolvek sus.
13. aug 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady uplne to s tebou citim,mne bolo zle tusim az do 8 m.-ci na lacno ci najedena furt som grckala :grinning:
13. aug 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: Tiez po sto rokoch :wink: Stale malujeme byt, tak sem len nakuknem a precitam Vas :wink:

Mel, zle si pochodpila Veronikap dava do Nutrilonu lyzicku granka :slight_smile: Aj my sme stale len na Nutrilone, samozrejme k tomu jogurty, smotana, syry, normalne mliecko este samotne nedavam. Na poradni pred tyzdnom sme mali 11kg, tiez mi to pride taka normalna vaha pre 16 mesacne babo :slight_smile:

Skoda ze neni az take super pocasie na kupanie, ale dufam ze leto este neskoncilo :sunglasses: Tak idem dovarit spenat a potom startujeme na ihrisko :slight_smile: Tak vsetky vas zdravime a drobcom posielame pusinky :dizzy_face:
13. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok