Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
13. aug 2008

http://85.248.8.28/sporthotel/
ideme sem ... volakedy davno sme tam casto chodievali, ale neboli sme tam uz asi 4 roky ... medzitym t zrekonstruovali, tak sme zvedavi 😀 a kusok odtial je Besenova - ak poznas - tak pojdeme aj tam

veronika13
13. aug 2008

ale tak spoločnou večerou, nejakou prechádzkou, pokecom hádam nepohrdne, alebo mu spln nejaký jeho sen, čojaviem... nech si tam zajazdí na štvorkolke do zblbnutia, alebo čo iné ho zaujíma

maaja
13. aug 2008

mne sa najlepsie nakupuje v Tescu .. Trnavskom 😀 fakt ...

melory, ja vaham nad tymi bodynkami - totiz asi uz take na Mareka moc nezozeniem, ze ? len sa bojim, aby sa mu tielka nevytahovali z gati ...

melory
13. aug 2008

tie stvorkolky su dobry napad, je to tusim pol dna 1500,- co sa da....
maaja len aby ta nezrazil 🤐

maaja
13. aug 2008

ako vies ze su tam stvorkolky ??? 😀
uvidime, mozno sa mu bude vylet pacit - my vlastne ideme prvy krat sami - doteraz sme vzdy isli este s nejakymi znamymi

veronika13
13. aug 2008

vyzerá to super, hlavne ten apartman Lux 😀 pospala by som si tam. Bešenovu poznám, bola som tam raz, ale ešte pred tou veľkou prestavbou, šla by som aj teraz, no nečrtá sa

maaja
13. aug 2008

melory 😵

melory
13. aug 2008

tak to maaja meni plan, kup vibracny kruzok 😀

maaja
13. aug 2008

nejdeme do apartman LUX, "len do dvojpostelovej LUX 😉 staci, ne ?
ani ja som nebola v Besenovej po tom ako to je prerobene ... nasi tam boli a chvalili ... tak som zvedava

melory
13. aug 2008

idem na cigo a doletim..... 🙂

veronika13
13. aug 2008

myslím si, žeby tam mohli byť
ja rada obliekam body, aj kvôli krížom, trička z dlhým tiež hojne využívame, bývajú aj také body na 18-24mesiacov, no tie výdavam malokedy, väčšinou su vypredané v Tescu tie výhodné balenia. Tie by im ešte boli na využitie, hlavne na zimu

maaja
13. aug 2008

ten kruzok mame 😀 nikdy sme ho ale nepouzili, hra sa s nim Marek ... strasne sa mu paci ako to vrndzi 😀 😀 😀

veronika13
13. aug 2008

na to je ten krúžok?? 😕

maaja
13. aug 2008

ozaj veroni, teraz mame na dvore oravakov - robia tu nejake veci, tak som si na teba spomenula 😀

maaja
13. aug 2008

ako si myslela tu otazku, veroni ??? ze ci je ten kruzok na to aby sa s nim Marek hral ??? asi ne 😀

maaja
13. aug 2008

ja skusim Marekovi zaravovat tricka do gati a ked sa mu to nebude vytahovat, tak sa vykaslem na bodynka ... inak ich budem zhanat

maaja
13. aug 2008

kupujete si casopis Mamaaja ? je tam vzdy taka fotosutaz na zaciatku ... teraz bude tema UZ MAM ZUBY ... tak som poslala fotku - mam ju aj v albume, to kde tak ceri zuby - tak som zvedava ci ju vyberu 😀

veronika13
13. aug 2008

myslela som ju tak, ako som ju napisala 😀 len si myslím na čo asi...
môjmu sa všetko vyťahuje z gatí, preto mám rada body
kupujem mamaaja, a tiež som chcela poslať fotku so zubami, no nemám takú dobrú, tak uvidíme čo bude nabudúce

melory
13. aug 2008

tiez bodynka su neprakticke asi len u nas, lebo mne deti veeela piju a ked sa stela vycika do plienky tak jej to ujde z bodycka a pretecie na nohavice....stalo sa mi to uz viac krat a spomenula som si, ze kvoli tomu som to hugovi prestala davat prave ked mal 1,5

inak mala aj dnes bodycko...
len uz do nich nebudem vrazat.
ako pise maja, mna tiez nakupovanie chyti v septembry, lebo bude vsetko male...uz dnes som mala chut kupit tricka s kratkym, ale zdrzala som sa a kupila som sebe rifle 😅

melory
13. aug 2008

vase deti maju medzeru medzi zubami? lebo stela jak madona.

maaja
13. aug 2008

ja sem tam v Tescu kupim Marekovi take tenke tricko s dlhym rukavom, postupne si robim zasoby ... a uz tie tricka nejsu v oddeleni pre babetka, ale medzi normalnymi vecami 😀 decka nam rastu !!!!!!

melory
13. aug 2008

mna ten kruzok odradza v tom, ze vrci...urcite to pocut 😀 to by som sa smiala, az by mi slzy padali, ale dnes som ho mala v rukach...cez pokladnu nepresiel 😔 😅 uzijem si ciste milovanie 😵

maaja
13. aug 2008

aj Marek ma medzeru ... a zlomeny zub 😀

melory
13. aug 2008

zlomeny zub? co sa mu stalo???

maaja
13. aug 2008

ja mam antiku - ten vaginalny kruzok - minule mi Robo hovori, ze tam mam nejaku kost ... dilino, sak to ten kruzok bol 😅 ale mam pocit ze ho to nejak rozptylovalo 😝

maaja
13. aug 2008

spadol ... ale uz davno ... mam taku fotku aj v albume, tak kuk 😉

veronika13
13. aug 2008

tak už viem na čo to je 😀 koťuhy jedne 😀

veronika13
13. aug 2008

medzeru ma, ale nie veľkú, ja som tiež mala keď mi narástli tieto zuby, no potom mi "zmizla"

melory
13. aug 2008

to je kruzok na penis a vibruje pri pohlavnom styku, cize je vacsia rozkos...no neviem - neskusala som.
ten zub by som si ani nevsimla...nieje to vyditelne len tak. az po upozorneni.

melory
13. aug 2008

vidim, ze uz "nevydim"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre