• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
hej? tak to si ma potešila :grinning:
12. nov 2008 o 13:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, to mi povedala psychologicka, lebo ze sa nechce strapnit, ze by to slovo zle povedali, a nemaju potrebu "trepat"
12. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenicky idem nieco porobit,papa az zajtra..dovtedy tu hadam budu aj 3 str.popisane :dizzy_face:
12. nov 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani ja nemám potrebu trepať, ale niekedy sa mi huba pustí, no vy ste to asi nezažili :grinning:
12. nov 2008 o 13:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja podla periody...ked mam plodne aj plodne rozpravam a ked mam pred tak nic..som mlkva
12. nov 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti jedia pomaranc, su tichucko....treba vitaminy im dat
12. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, to je zaujimavé, to ma nenapadlo, skúsim odsedovať, teraz mám pred ale ani nemám s kým pokecať :grinning:
12. nov 2008 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dobrom vám závidím, že vám deti jedia ovocie, môj nechce nič :frowning2: už neviem ako ho to naučiť, dnes mu skúsim popučiť banán a zmiešať s výživkou, tu jedinu zje, inak čerstvé ovocie vôbec :unamused:
12. nov 2008 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
používate to niektorá? jedna kámoška áno a chváli si to, výjde to cca rovnako ako prášok, lebo má k tomu aj ten eterický olej a na biele bio bielidlo, ale šetrí to prostredie. Mne sa to tiež pozdáva, keď budeme vo svojom tak na ne tiež prejdem. Super to môže byť na detské veci

http://www.bioshop.sk/obchod/pracie-prostriedky/indicke-mydlove-orechy-na-pranie+878/
12. nov 2008 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ja pouzivam persil alebo ariel...prote prostriedok co to ovocie vyperie.
12. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? mala spi a ja mam klud...inak urobila som doma opatrenia...hugo ma zakaz dvd. kym sa nebude ucit basnicku v skolke na vianocny cvecierok a zobrala som mu vsetky mece, pistole, proste vsetko bojove.
12. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ariel je super, tiež som ho mala, len je dosť drahý, tak som prešla na rex so soda efektom, ten mi vyperie porovnatelne. Škrvny z ovocia nemusím riešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže tvrdý režim? :grinning: môj tiež spí, ja som akurát dovarila trochu neskorší obed a teraz jem zeleninovú polievku zo včera a trochu pozerám bio veci, hlavne kozmetiku, lebo sa mi strašne zhoršila pleť, ale strašne... neviem si s tým rady, vyzerám hrozne, mel ty isto niečo účinné poznáš
12. nov 2008 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika :wink: na to som mierila :wink: , ze sranda.....
veronika a niesi alergicka na cokoladu alebo orechy ci vajce?
12. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem... nikdy mi alergie nezisťovali, ale my nezdá sa mi, orechy moc nejem iba ak čokoláda a vajcia, ale o čokoláde, je všeobecne známe, že nerobí dobre na pleť, moc ju nejem, len občas... a vajcia, to neviem, na čo to vadí?
12. nov 2008 o 14:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,teda riande kecate :sunglasses: , my ideme obedovat, pa
12. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna vec, asi tri týždne mám ako taký ekzém na pravej ruke, bolo to drsné, červené a svrbelo to, teraz je to bledé, menej drsné a nesvrbí, asi sa to zlepšuje, ale nič som pre to nerobila, len som si to naprela krémom na ruky, lebo už mi tam praskala koža a pred dvomi dňami rybacou masťou, možno ta pomohla, dnes ešte zopakujem, možno to tiež súvisí s tou pleťou :confused:
12. nov 2008 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podotýkam, že nikdy som ekzém na ruke nemala, ani takú hroznu pleť, len nemôžem prísť na to, čo iné som jedla, robila.... všetko po starom.
Lumi, keď sme tu tak prcháš???
12. nov 2008 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vajcia ma napadli preto, ze moja svagrina z nich ma vzdy vyrazky
12. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ich mám len na mojích problémových miestach už od nepamäti, len teraz sa to zhoršilo na pleti :pensive:
12. nov 2008 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som odpozorovala, ze nemozem pouzivat duschgel od avonu, mam z nich vyrazky na pleciach.....ako som zmenila znacku, tak je to o.k.
12. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duschgel? to nepoznám a avon robím už 7 rokov. To myslíš nejaký sprcháč?
12. nov 2008 o 14:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sprchac....robia mi to tie vonavuckave....s granatovym jablkom, jasminova vona a podobne
12. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja používam tie senses a nemám s nimi problém
12. nov 2008 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte skocim vam do sprchovacej temy - len som vas chcela pozdravit, velke ahooooooooooooj a velke cmuk, myslim na vas, no nestiham net, tak papaaaaa
12. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ja ano....tak som presla na niveu a pupaky zmizli.
inak ti moc neporadim, ja dost na plet kaslem.
12. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute baby.. čo sa pleti týka, tak ja by som vedela rozprávať... už od puberty mám problémy... najkrajšiu pleť som mala ako tehotná, som dúfala, že mi to zostane a nič.. :unamused: :sunglasses: len sa mi nejako mení.. (ale to je asi už vekom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).. stále som mala mastnú, ako tehotná suchú a teraz je to také pol na pol.. ja sa viem dosť vyhádzať hlavne pod bradou, neviem prečo... aj sledujem čo jem a tak, ale na nič som zatiaľ neprišla.. čo už, nie každá z nás môže byť modelka :wink: :grinning:
12. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len z rychlika, lebo balim, ideme dnes na vychod na 2 tyzdne.
Veronika, skus sa pozriet na stranku www.nobilis.sk
Ja odtial pouzivam bio oleje na plet a starsne sa mi vylepsila. Skusala som aj kremy, ale tie oleje su najlepsie, nedam na ne dopustit
12. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj preto chodím pravidelne na kozmetiku.. nie že by som nemala čo robiť a kam dávať peniaze, ale raz za mesiac mi to musí ošetriť odborník a vyčistiť póry.. no a jasné, že masáž za odmenu :dizzy_face:
ale teraz som začala používať kozmetiku artistry, tak som zvedavá.. mala by som mať čistejšiu pleť..
12. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok