• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
ano aj to cistenie pravidelne je dobre.......
12. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
práve pozerám mel, že ty si asi rekordman, čo sa týka počtu príspevkov :grinning:
12. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikap jaaaaj boli casy, ked som tu ficala, dnes je skor slavnost, ze som tu zasadla.
12. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to teda áno :wink:
12. nov 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma prechladnutie usadilo.
12. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veru tak, uz tu nezasadavte velmi, baby
12. nov 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peha, to je neuveriteľné, včera som na teba myslela, že ako sa máte a že sa neukážeš :dizzy_face:
12. nov 2008 o 16:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pomoct dietatu rozpravat.......dieta je pohyblivejsie, rozumie ovela viac, ako je schopne vyjadrit. ked povie !mama! casto to znamena aj nejake prianie. ked zistite, co vlastne chce, povedzte "mamicka ti da pit" a znova zopakujte slovo "pit" onedlho povie "mama pit"

co najcastejsie mu citajte z knihy. opakujte jeho oblubene texty, opakujte mena a nazvy predmetov. ukazujte zname predmety a ziadajte ho, aby ich opakoval. ak si nazov zapamata, dajte najavo uspokojenie.

pomenuvajte vetko a vsade. pomenujte osoby, zvierata, veci, farby, vlastnosti.

ked sa naskytne prilezitost, zacnite ratat a pouzivat cisla.
12. nov 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel... :grinning: :grinning: :grinning: nemzaberá :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás zatiaľ tiež nie, asi sú nadmieru inteligentní :slight_smile:
12. nov 2008 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zaberaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

on nasava info a jedneho dna to na teba vyhrkne.....
12. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež to tak vnímam, že vníma všetko, rozumie všetkému a že príde jeden pekný deň,kedy začne kecať :dizzy_face:
12. nov 2008 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to dnes zaujimave...ci len bude...mame jednu plienku na noc........co rano??? hahaha, bude srandy!!! zeby sanca oducit???
12. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo to, čo to... ja som bola na plienky včera, pošlem ti?
12. nov 2008 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by si...lebo logicky pojdem do obchodu rano s nou a ona bez plienky....mozno bude sranda.... :fearful:
12. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, a nemáš nejakú susedu s plienkami?
12. nov 2008 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cute baby,

no ja sa na nerozpravanie stazovat nemozem ... nas maly keca jedna radost ...doknca uz aj slovne spojenia a vecsinou pochopime co chce ...

smiesne je napriklad ked ho napadne nieco odveci - napriklad vidi v telke ohen, tak povie "dedo oňeň" to znamena ze dedo zapalil sviecku na hroboch ... a tak ...

no a ani som netusila, ale ideme podla meloryinho navodu - ked povie uz spomenute slovne spojenie tak ja mu zopakujem celu situaciu ku ktorej sa viaze ... no a ratame kde sa da :grinning:
n
12. nov 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som došla na to, že to robím podobne :grinning: asi je to prirodzené
12. nov 2008 o 23:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze "cute" som napisala :grinning:
malo to byt "čaute"

ale pisem na notbuku a tu mi to furt nejako preskakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. nov 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla v téme o mob. operátoroch, asi tiež prejdem na modrých :grinning:
12. nov 2008 o 23:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja, ako sa máte? Ako Marek a jasle?
12. nov 2008 o 23:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, taka je tema ??? by som mala mrknut, ved som uz spominala ze chcem k tym modrym emigrovat :grinning:
12. nov 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek a jasle myslim ze uz fajn ... aj ked rano ten rev stale je ... ale inak potom uz oki ... aj nam ho tam chvalia ze aky je dobrucky, sikovny, ze pekne papa a dlho spinka :grinning: a myslim ze sa tam uz vela veci naucil ... napriklad len tak kricat z plneho hrdla :grinning:
12. nov 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist spat ... rano vstavam o siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj to treba vedieť :grinning: a tvoja práca?
12. nov 2008 o 23:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme dlho nepokecali, ale aj ja sa chystám už asi hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak paaaa
12. nov 2008 o 23:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja este pridem niekedy :grinning:
papa
12. nov 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, neviete co je so salajcatkom? Neozvala sa tu? Lebo som jej pisala asi uz pred mesiacom a neozvala sa mi, tak ja len tak ci tu nebola.
A inak ako sa mate?
13. nov 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ved vcera pismenkovala.....
13. nov 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok