Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
4. dec 2008

ahojte, my sme dnes boli v MC v Rusovciach a bol Mikuláš.. skoro všetky deti sa báli, ale statočne si išli po balíčky (zvedavosť bola silnejšia 😀 )
sme sa vrátili a hneď sa vypýtala spať.. takto skoro už dávno nezalomila, tak som zvedavá kedy vstane 😝
maji, práveže by sme išli niekde na dedinu hneď, aj keď my sme úplne na konci Petržalky,takže tu je relatívny kľud, nie je to ako uprostred sídliska.. ale domček je domček 😔 😉
aj keď táto poloha nám vyhovuje, lebo v centre som za 8 min., v Avione za 15 ...z jednej strany máme Dolnozemskú, z druhej Panónsku, takže nikde nie je ďaleko... veď uvidíme čo život prinesie 😎

mne je dnes tiež tak nejako na figu.. asi tým počasím a ku všetkému došla "červená návšteva"... chvíľu meškala, tak som dúfala.. ale hold treba sa snažiť ďalej ☹ 😅

luminkasp
4. dec 2008

Ja dnes peciem medovniky a linecke a rozmyslam aj nad krehkymi praclikmi, hm 😎

veronikap
autor
4. dec 2008

ja mám dnes podvečer kozmetiku, tak sa teším na masáž 😀

anielik
4. dec 2008

lumi, maji, neprotestovala by som...este musim vyckat 😉
Maji, tak tolku radost si ani neviem predstavit, ani jezisko by nemusel uz chodit 😉

ja idem pokracovat v upratovani, zajtra mame veceirok z roboty tak bude oddych 😉 a chceme ist aj na trhy do Ba. Snad matkok bude suhlasit 😲

maaja
4. dec 2008

ozaj, trhy v BA ...

uz ste tam niektora zasli ???? aaaaaa ???

my mozno pojdeme v sobotu 13teho ... mame dohodnutu spolocnu taku skoru veceru s jednymi znamymi v jednej restike v BA a tak by to slo ... mohlo by nam vyjst aj pocasie ...

veronikap
autor
4. dec 2008

ja sa chystám so sestrou niekedy večer cez týždeň... ocino to nemusí, tak bude strážiť 😀 už som nebola asi 3 roky po sebe, som sa tam nejako nevedela dostať, tak tento rok si to nenechám ujsť.. nejaké to varené vínko, lokšu 😝 😀

lilu18
4. dec 2008

ahojte
v noci sme nespali teplotovali,potom cez den OK a zase teraz na vecer vystupila teplota 😒 ale spinka sice sa mrvi,ale spi tak uvidim co bude

lumi-sikulka aj ked si kozoroh 😀

drzkajte sa padam na nos ...zeby som muzovi povedala o masaz? nooo,dobry napad a kozmetiku si urobim sama 😀

zuzkafuny
5. dec 2008

Ahojteee...
ja len pozdravím... chváliť sa nemáme čím... hovorím o rozprávaní...
O zem sa meceme stále... včera v meste prásk do mláky 😀 😀 😀 som nevedela či nákup dvíhať, či decko dvíhať a či dáždnik šmariť o zem... No bola so mnou mama našťastie a dáko sme sa dotiahli domov 😀 mokrííí s blaťavou čiapkou na hlave 😅
Ale niečo predsa... malý si včera obliekol slipy (naopak) a potom tepláčiky (naopak) a ešte to priklincoval ockovími blaťavými topánkami 😀 😀 😀 tie boli dobre obuté...
tak ja idem... zatial sa majte pekne...

luminkasp
5. dec 2008

ahojte babulky,

tak luminka s muzikom vcera osupali 150kg cibule, mame zabijacku tento vikend... 😝 takze tu nebudem

upiekla som medovnicky, linecke a vanilkove rozteky

teraz este nieco pripravujem na mikulasa, ked sa mala zobudi, okupem ju a budeme cakat na papiho, aby mohol prist mikulas 😎

lilu18
5. dec 2008

tak caute ,tiez len na rychlo-uz som3-tia 😀

lumi,normalne zabijacka-prasiatko? fiha,asi by som mohla len na zaverecnu fazu 😎 asi to zabijanie by som nezvladla

babenky vsetkym prajem krasneho Mikulasa 🙂 a dietkam plnu cizmicku dobrot...papa

luminkasp
5. dec 2008

tak u nas uz mikulas chodil, idem hodit foti

lilu, normalne ze 4 prasata

lilu18
5. dec 2008

aaaaz 4,to bude roboty na tyz. a papanie na cely rok..nie? 😀

uz chodil Miky? a posluchala si,?hmmm ,bola plna ponozka ci este bude len nadielka 😀 ...ked mala zaspi 😀

luminkasp
5. dec 2008

xixi, lilu, xixi

no, bude roboty, uz sa tesim, vcera som usupala aj s muzikom 150kg cibule, takze si vies predstavit, a to bol len zaciatok 🙄

luminkasp
5. dec 2008

babulky, opustam vas..., ked bude cas zmazem jeden album a nahodim viac foto, ale uz sa neda...

lilu18
5. dec 2008

terka je naaadherna a pozerala som.ze ciapku si nakoniec zohnala akurat ten mikulas bol akysi malinky ale zato balicisko riadne-co z neho vyskocilo?????????? idem malej tiez zavesit cizmicku nech si hned rano najde

maaja
5. dec 2008

nikto tu ???? ☹
asi uz vsetky cakate na mikulaska, vsak ??? 😀

no ja som uz boty nachystala, tak snad tam do rana nieco bude 😀

veronika13
5. dec 2008

ahojte, u nás už miki bol, ale maminka asi neposlúchala cez rok ☹ ale možno ešte zajtra 😀
príde mužík, tak sa tešíme 🙂

maaja
5. dec 2008

ja som vedea ze tu niekde spehujes .... davno sme sa "nestretli" onlajn 😀

maaja
5. dec 2008

to je super ze ti pride muzik domov, dufam ze uz bude az do vianoc !!!

a coze den vopre chodil u vas ?

maaja
5. dec 2008

ja som mikulaskovi povedala ze by som chcela taky Milka dezert - su to take Milka gulicky, 4 druhy, take chrumkave, strasne je to mnam ...ale nikde v obchode som to nevidela 😠 noi nedavno mi to robo doniesol z Metra, tak dufam ze si v cizme najdem zasa 😉

maaja
5. dec 2008

mnam, jak tu o tom pisem tak asi zbehnem dolu si zobrat, si to setrim tak kazdy den len troska si dzobnem 😵

maaja
5. dec 2008

... a potom sa divim ze z coho priberam 😠

veronika13
5. dec 2008

nešpehujem, len som písala do inej témy a potom som zbadala, že si tu, tak som rýchlo nakukla 🙂

veronika13
5. dec 2008

hej, mal by byť až do Vianoc, no môže sa stať, že pôjde ešte niekde ale to len na deň, dva...
hej tu chodí deň dopredu, neviem, tu to tak funguje, ale aj v nedeľu bude v kulturáku, tak pôjdeme aj tam

veronika13
5. dec 2008

ja mam strašne rada tofife, či ako sa to píše, kedysi to bolo drahšie, teraz 50,- a je ich tam asi 15, mňam 🙂

veronika13
5. dec 2008

inak baby, ja som sa tak tešila na pečenie a teraz sa k tomu akosi nemôžem dokopať, som chcela po Mikuláši, ale akosi ma to neťahá 😝 ale hádam sa to do pondelka zmení

veronika13
5. dec 2008

a kde si sa ty zašila čo? si minule písala, že ktorýsi deň v týždni nepracuješ, ktorý? žeby sme spravili prepadovku, ak pôjdeme náhodou na dolniaky

maaja
5. dec 2008

hm to aj ja mozem, ale ja mam napriklad radsej Rafaelo to biele s mandlou ... mnam

u nas vzdy chodi mikulasa do topanky .... no a potom este ked ideme k rodicom ... no a kedze zajtra je vikend tak zajtra mame v plane to obehat ...

ozaj, mate sneh ????? lebo tu len leje a leje cely den 😠

veronika13
5. dec 2008

aj tu leje, na dvore máme blata po členky a keď by sme vyšli von, že kočíkom sa ísť prejsť, tak tam Riška nanarvem, lebo chce behať a to by bol do 5 minút ako prasa, no chodíme aj tak, lebo doma je to na zbláznenie

u nás tiež do topánok sa dávalo, tu je to také všeliake, tak som mu dala do ruky, takú miniknižku, no zajta mu dám tiež do topánočky, to je iné čaro, no nie?

maaja
5. dec 2008

idem haji ... papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre