Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
10. feb 2009

mne sa stal trapas o ktorom viem len ja....teda, len ja som ho videla....sla som rano s hugom k psychologicke, dostala som menzes a dost silny. na zastavke som si kychla a citila som mokre na rifliach. mala som nastastie minisaty a rifle. na zachode u nej som si to pozerala a viet to nebolo.....ale stale to bolo mokre. ked sme prusli dnu...zbadala som snehobiele sedacy na ktore ma uctivo chcela posadit a ja som odmietla....asi 10x 😀 ona stale ale ved si sadnite....a ja s kamenou tvarou, ze nie, ja postojim...stala som opreta o radiator 😅 si mohla mysliet psycho mama - psycho syn 😀 😀

melory
10. feb 2009

idem ja uz off......postele traste sa.....idem zjest muzika...papa

lilu18
11. feb 2009

dobre neskore ranko-ste vcera riadne ponocovali

zuzkafuny
11. feb 2009

Lilu... kde si bola? ha?
Môj pes niečo zožral... tak z toho prdí 🙄 🙄 🙄 až mi oči priviera 😀
A furt visí na tom okne ako netopier...
A robím ryžový nákyp 😵 držte palce nech sa zadarí 😀

lilu18
11. feb 2009

zuzi-asi som uz chrapala a vy ste tu zatial navarili,posmiali... 😵 tie prdy musia smrdieeeeet 😀 ,dovarene-mnam dala by som si,ale ten moj take nelubi a sama pre seba ...dokonca ani mala take nelubi,len to co je od masa jej smakuje

😀

veronikap
autor
11. feb 2009

ahojte, tak u nás práve začalo snežiť.. že si tá zima už nedá pokoj 😠
naša opica už asi 20 min.! spí... normálne sme prišli z obchodu, ona mi zahlásila,ž e je unavená a ide si oddýchnuť.. som myslela, že sa ide len tak vyvaliť, knižku čítať.. a ona normálne zaspala... 😕 som zvedavá do kedy bude.. dnes bude dlhé poobedie...
čítam, že tie naše deti si to medzi sebou pekne podelili... tie ktoré rozprávajú majú plienku a naopak 😀 naša kecá odušu... z knižky Môj macík vie odrecitovať prvé tri slohy, kukulienka u nás tiež fičí, aj prší prší.. najlepšia je, keď si to začne medzi sebou miešať.. to niekedy vyzerá jej spev nasledovne: kukulienka kde si booola, bola som ja na vodičku budem variť šošovičku.. 😀 😀 ale už bežne fičíme na vetách tipu: mamina urobíš mi prosím čaj, ocino daj mi suchú plienku a pod. ... a musím ju pochváliť, že pekne artikuluje, tak jej dokonca aj jej prababka rozumie.. 🙂
do záchodu chodíme kakať, nočník si občas sama donesie, vyzlečie sa a vyciká.. ale to tak raz za týždeň... ale ešte ju nechávam tak.. tiež sa mi do toho odúčania nechce.. počkáme kým bude teplejšie a verím tomu, že do leta budeme bez plienky úplne.. 😅

melory
11. feb 2009

lilu18 ked jej chuti maso to aspon vies ze je zdrava..... 🙂
ludia lovili zvierata na masko a zivili sa tym odjakziva.... 😉
teraz od veci, ale nas rodinny priatel hovorieva " najlepsi zakusok je klobasa"

lilu18
11. feb 2009

to hovori aj moj muz 😀

veronikap-otvaram usta...to mame riadne co dobiehat

mounty
11. feb 2009

ahojte, sme spat z poradne, Niki zatial pobiehal okolo Drazdiaku............nic sa nedeje, som len na 2prsty, ta mam prist buducu stredu zase na poradnu...........som sa uz tak tesila ze mi da vyvolavacku, ale ze on nie je zastancom takychto vyvolanych porodov, no super..........idem spat...

lilu18
11. feb 2009

dobru...oddychuj a papkaj co ma prist pride 🙂

zuzpidka
11. feb 2009

ahojte.
Veronikap, Rastík nerozpráva veľa, ale zase sme radi keď je ešte trošku tichšie doma. Dadka bola na tom takisto a od prvého mesiaca v škôlke sa tak rozkecala, že až až veľa. tak si zatiaľ užívame ticho. 😉 keď to rozprávanie na ňho príde tak rozpráva celkom zrozumiteľne, ale to on musí chcieť. zatiaľ to neriešim.
Mounty, tak pekne oddychuj a papkaj. presne tak ako to napísala Lilu. 😀
Rastík má strašne rád cestoviny. aj dnes som robila zapekanú brokolicu s karfiolom a tú maggi omáčku so šampiónmi na to. príloha cestoviny-potrubie. 😀 😀 😀

melory
11. feb 2009

tiez deti lubia cestoviny, pada im z ust, ked maju masko na stave a cestovinku

luminkasp
11. feb 2009

ahojte, je tu niekto?

luminkasp
11. feb 2009

mounty, budem na teba velmi mysliet, ja som si myslela, dnes, ze si uz porodila, neviem preco, a som sa pripojila, ze ci tu uz nebude sprava 😉

luminkasp
11. feb 2009

zda sa, ze lieky nam konecne zacali zaberat. ALe keby ste videli ten boj, ona sa aj hodinu vzpiera, bije, kope, sme na nu aj s papim dvaja a ak z toho prehltne polovicu, hotovy uspech... 😠

modriny mam este furt, neviem, kto sa pytal, vysledky o tri tyzdne, tu vsetko straaaaaaaaaasne dlho trva ako v spanielsku, tak sa snazim na to nemysliet.

luminkasp
11. feb 2009

no, nasa v spanielcine rozprava uz ako velky clovek, vsetci su z nej prekavepni. Po slovensky az tak nekeca, ale myslim, ze ked bude na slovensku sa rozkeca, lebo nebude mat s kym po spanielsky 😎 Ked vola s nasimi, tak pekne povie, chyti telefon, ma pocuje po slovensky rozpravat, strhne k sebe a zahlasi dedo palo? a zacne sa s nim po slovensky rozpravat akoby nic. Mne po slovensky zaspieva len ked sa jej chce, sak co sa bude natahovat, ked mamina chce, nech si aj ja pospievam, nie? Ale v poho si aj sama odspieva pesnicky, ked sa jej chce. Rozprava dokonca aj zo sna.

melory
11. feb 2009

luminka neviem ako podavate lieky, ale ja mam dobry trik. medzi nohy si dam hlavu, cize stehnami drzim a nemoze otocit hlavu, ruky mam zas pod hohami, takze nemoze mi vyrazit liek z ruky a potom dal liek do ust a hlavu drzim, kym neprehltne, ked zacne kloktat na vyplutie, zapcham nos....vtedy musi prehltnut, aby sa nadychla...viem, ze je to surove, ale da sa to urobit jemne a citlivo a hlavne je to ucinne.

luminkasp
11. feb 2009

luminka sa tu zas pekne sama so sebou rozprava, ale aspon citam, co pisete.

No, ked ste pri tych postavach, na vas sa kila naliepaju a zo mna odliepaju, pri 172 cm uz len 51kg, hm, to asi nikto nie je spokojny, mna aj dr pochvalila (ironicky)

melory
11. feb 2009

luminka ty mas 172??? ja som bola v tom, ze patris k nam 165 🙂 na fotkach nevyzeras.

luminkasp
11. feb 2009

mel, u nas ani ten nos nepomaha. Ja uz som z nej zufala, to ju prosim drzi papi ako ty pises a fakt ak polku prehltne uspech

luminkasp
11. feb 2009

hehehe, mel no, ja som mojmu muzovi pred zoznamenim tvrdila, ze mam 168 a on mne to iste, no a dosli sme k zaveru, ze niekto si pridal a niekto ubral, lebo ja som vysia, hehehe. Ale tak mi dr namerali, ze 172, ale rada prerada by som tu v spanielsku mala menej 😉

luminkasp
11. feb 2009

este som z toho vydedukovala, ze mozno su spanielske metre kratsie 😀

melory
11. feb 2009

silna bojovnicka, cudujes sa? ved ma spanielsku krv, neda sa len tak zlozit na kolena. aha. spaniely su krpci...moj je vzrastom taky spaniel. ked sme boli v prahe, mylili si nas so spanielmi. 😵 🙂 na dovolenke budem ako doma...len muzik vymysla s tou dovolenkou...ved nechame sa prekvapit, co nam zivotne situacie pripravia...ci nebude radsej nove auto a len dovolenka v egypte mi dvaja.

luminkasp
11. feb 2009

mel, kde si sa mi stratila?

luminkasp
11. feb 2009

mel, ak dojdete do spanielska, dame stretko aj s detmi 😉

luminkasp
11. feb 2009

mel ma opustila ☹ , no pripojte sa rychlucko niektora 😉

melory
11. feb 2009

nie, nie som tu

melory
11. feb 2009

do spanielska urcite pojdem, ci tento rok neviem, ze mame dost silny krizu.

melory
11. feb 2009

a do spanielska chceme ist s detmi, to by bolo mile, to stretko, no zalezalo by asi ako budeme daleko od seba. ci nie?

luminkasp
11. feb 2009

no, snad pridete na juh spanielska, nie? tu sa oplati viac ako sever, toto je krajsia cast krajiny (nie preto ze tu zijem ja 😀 )

aj tu je riadne silna kriza, uf, uz nech sa skonci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre