Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
18. máj 2009

tak ta pistaciova deli, to akoze nevidim, ale ananas je spalovac tukov.... 😉 takze nic hrozne sa nestalo.

veronika13
18. máj 2009

😀
mel, vy máte záhradku?

salajcatko
18. máj 2009

čaute babenky
MEL som odpadla..na tých jahodách a čerešnách..no u nás ako u veron - zelené čerešne, malinké, a jahody kvitnú. ale však čo chcem, ved u nás ešte sem tam je zlatý dážď a vy ste naň už isto aj zabudli 😀

V piatok ma byť vraj 31 stupňov, tak paráda, len aby to aj pravda bola.Ale inak hlásia aj dažde 😒

Idem tie vaše nové fotočky popozerať

melory
18. máj 2009

ano, vlastne svokra, ale nieje to az tak zahradka ako velka rola a pracuje cela rodina ci chce ci nechce. 🙄 😵

melory
18. máj 2009

aj tu je stale ako pred burkou

veronika13
18. máj 2009

no to som aj ja bola dnes na takom 😀

melory
18. máj 2009

salajcatko ja som uz okukala

veronika13
18. máj 2009

u nás sa asi pred hodinkou prehnala riadna búrka, silný lejak,tak salaj máš sa na čo tešiť 😎

melory
18. máj 2009

tak to tu vasu burku citim az sem

salajcatko
18. máj 2009

Veron, riško vážne vyzerá oveľa starší,ale je zlatučký. A tá prvá foto z prírody je do časáku normálne. to prasiatko, to ste ako zachraňovali???

Zuzkafuny, no Mišiačik je zlatý, a s tou plienočkou je bohovský. A tie jeho kučierky, no jak čertík malý

veronika13
18. máj 2009

no prasiatko priľahla jeho mama, bolo pri stene, tak zastydlo a už sa skoro vôbec nehýbalo, tak sme ho zobrali dovnútra, zabalili do uterákov a hriali na radiatore až do večera, krmili sme ho zo striekačky, lebo nevládalo ani piť. Prebralo sa, už nám aj vyskakovalo z krabice a potom sme ho vrátili k ostatným a hneď ku ciciku a nasááávalo o 106 😀 Teraz je už riadny šúlok z neho 😎
do časopisu? to hádam nieeee

melory
18. máj 2009

veronka nebud taka skromna

salajcatko
18. máj 2009

jáj, tak to bola pekná záchranarská akcia

ja som baby včera veľmi zúrila na to, ako vedia byť ludia nevľúdni, či ako to nazvať - šla som s karinkou ku svokrovcom na chatu, bicyklami, Simonka sedela vzdadu v sedačka, a karin mala ozaj dosť škaredý pád, našťastie mala prilbu na hlave, ale koleno a lakeť totálne rozbite, potrhaná koža, kopec krvi, plakala,až vrieskala, bicykel celý dokryvený, ja som ju "dávala do kopy na mieste činu" ale nikto sa ani len nepristavil, nespýtal, milion rodinných domov okolo, aut prešlo okolo asi 5, aj ľudia na pešo, ale nik,ani noha, ani slovko ☹ ☹ ☹
Možno som len taká naivná, ale keby som videla maminu, malé deco v sedačke na bicykli, a druhé uplakané a krvavé leží na ceste, srdce by mi nedovolilo len tak to odignorovať a tváriť sa že nič nevidím 😖 😨

veronika13
18. máj 2009

to vážne nikto? 😢 😖 kde to spejeme...

keby tam nebol taký zamračený, tak možno hej, ale slnko sme mali oproti

melory
18. máj 2009

tak to by sa ti pri mne nestalo

veronika13
18. máj 2009

a veľmi si ublížila?

salajcatko
18. máj 2009

dobre Mel, nabudúce padneme pri tebe 😀 😀
ale ja dúfam, že takto už nekydne, ona je dobitá ako frontový vojak, fakt každý kúsok tela = niejaká hystorka 😵

veron, mne raz karinka, teda fotka kde bola ona vyhrala celé kolo o naj foto v mama a ja, a to som ani len netušila, že ju tam zaradila a ani to že vyhrala, až kámoška mi volala, že je to isto ona, tak som si poobede z práce šla kúpiť to číslo a vážne to bola ona a vyhrala - tak presne ako MEL nebud skromná, ta fotka je pekná ja milujem momentky, nie také škrobené a la "sýýýr"

salajcatko
18. máj 2009

veron, tak prežila to, ako som písala, mala prilbu, to ju zachránilo, lebo narazila ňou o obruvník 😨
ale má zodratu kožu na lakti a totál roztrieskané koleno, asi jej ostanu aj jazvy 😅
ale bála som sa o hlavu a o hrudník, lebo ju bolel ľavý prsník, ale už je to OK, len sa jej zle píše v škole, lebo je praváčka a ma to práve na pravej

veronika13
18. máj 2009

no tak na také pády si dobre pamätám, neraz som tak tresla, našťastie hlavou nie
tiež mám momentky rada, no on sa na málo fotkách usmieva, celkovo sa nechce ani do foťáka pozrieť, skoro každá fotka hlava dolu,alebo sa mi otočí tesne predtým... no sranda, preto sa o to viac teším z každej vydarenej fotky 😀

melory
18. máj 2009

tieto detske pady to je fakt o zivot. ja som vcera zdvihla adrenalin pozretim na balkom. stelka sa tam hrava, otvorene len vyklapacky, ale niekto chcel vetrat a nezatvoril....stelka uz stolicku pri okne a nakukala a tahala sa, aby lepsie videla...byvame na siedmom poschodi.

melory
18. máj 2009

tak moje fotky radia do serie UNICEFu....haha 😝

melory
18. máj 2009

salajcatko ja vam tak zavidim tie modre ocka...v dobrom.

salajcatko
18. máj 2009

jejda Mel, toto aj ja trpnem, deti a okná, to je vždy strach. a ked sa k tomu pridá ešte detská zvedavosť 😅 😅

baby, to je koľlko hodín???????? no, vidno že je salaj na nočnej 🙂 😝

ježiši, dávaju na jojke to so sajfom, neviem rýchlo ako sa to volá a má tam tu blondinečku playmate, minarikovu..ufff, no...katastrofa...kde má to s čím sa rozmýšla?????? 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

veronika13
18. máj 2009

no o balkonoch mi hovor... u mami často sedíme na balkone a Riško tiež hneď na stoličku a kukať cez zábradlie 😖 alebo aj do okna hneď beží, keď otvorím.. preto vetrám radšej keď spí, lebo chvíľka nepozornosti a... radšej ani nemyslieť

salajcatko
18. máj 2009

MEL ,ja som to s tým unicefom asi nepochopila- pre tie hlboké hnedé oči??? alebo prečo? 😵 😵 😵 😵 😵

salajcatko
18. máj 2009

Mel vďaka za pchvalu tých očí modrých - karinka ich ma vážne krásne, modré, jasné a suprove mihalnice, dlhé husté a tmavé. Ale Simonka ich už nemá také pekné, dokonca sa mi zdá, že jej idú už do zelena po salajovi.

musím vám ich pofotiť, dosť staré foto tam už mám 😉

salajcatko
18. máj 2009

kočky moje, majte sa krásne, prajem vám dobrú noc a sladké sničky 🙂

melory
18. máj 2009

salaj neviem, asi ze vyzerame ako z afriky 😝 😅
webmaster s minarikovou? ona je tak primitivna, ze to sa snad ani stretnut neda. a rozculuje ma, ze vyhravaju umele baby, kazda ma silikony, nalepene mihalnice a zvacsene pery.....tak potom ako je krasna?

melory
18. máj 2009

pofot, ja sa tesim...modre oci si rada pozriem.

salajcatko
18. máj 2009

hej mel, webmaster, som si nevedela rýchlo spomenúť.
fu, fakt primitívnosť, skloňovanie a slovosled nula bodov....
to, načo odpovedá asi často pre média, to jej ako tak ide, to ma naučené,ale inak...no eee
a máš recht, aká je potom pekná????? mne sa ľúbi na Prime "nahá si krásna".. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

idem ja, pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre