Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
27. okt 2009

ahojte, cakam, ze stelka dostane kiahne. boli sme s dievcatkom co ich akurat mala.
chcela by som si to odbit teraz na jesen, pred vianocami, ziadne leto...uvidime co sa mi to splni....najviac co ma strasi je, ze by som nastupila do prace a sup mesiac kiahne.
skola!!! nooo, nas to na rok caka s hugom. u nas otvorili montessory skolu, velmi radi by sme ho do nej dali, avsak zalezi, ci to financne utiahneme, cize odomna.

luminkasp
27. okt 2009

mel a kde si v praci?

melory
27. okt 2009

luminka momentalne som na materskej a nezamestnana. budem si pracu hladat a dufam, ze dobre platenu, nech to mozem hugovi zaplatit a hlavne aj sebe. nenosia domov domace ulohy a ucia sa formou hry.

melory
27. okt 2009

lumi - citala som si basnicky, nieco v tebe je.

luminkasp
28. okt 2009

dakujem mel,

ja som si myslela, ze uz zamestnana si

veronikap
autor
28. okt 2009

mel, veľmi pekná fotka 😉

zuzpidka
29. okt 2009

ahojte.
čo ste dnes varili? ja zemiakovú polievku a ryžový nákyp s čerešňami a banánom. uvidíme ako táto kombinácia bude chutiť. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
29. okt 2009

rybaciu polievku a ryby 😉

veronikap
autor
29. okt 2009

zemiaky zapečené s mletým mäsom a so syrom... a ako vždy ani tohto sa zina ani nedotkla..

zuzpidka
29. okt 2009

tak nám Rastík začal teplotovať, 37,9 C, ale všetci sme soplaví. 😒 tak zajtra klušeme k lekárke. ☹
Veronikap, Rastík celkom dobre papá. nám najviac chutia zemiaky a cestoviny. mäsko môže, ale nemusí byť. 😉

luminkasp
29. okt 2009

u nas uz svieti tekvicka... 😵

zuzpidka
30. okt 2009

ahojte.
tak my sme na 11,00h. objednaní k lekárke. teplotovali sme celú noc. tak nám držte palce. ☹
prajem pekný deň. 😉 🙂

zuzpidka
30. okt 2009

tak Rastík má angínu. Dadka je zatiaľ zdravá, ale preventívne jej dala vitamínové cukríky na cmúľanie a probiotiká. antibiotiká a probiotiká má aj Rastík. ideme spinkať.

luminkasp
30. okt 2009

Zuzi, drzim paluch, nech ste skoro opat zdravi.

ak mate niekto zaujem, nahodila som dalsie basne, su pod nazvom lumi 3, www.mamtalent.sk lubica miklusicakova, straaaaaaaaaaasne ma to chytilo 😵 😎

salajcatko
30. okt 2009

idem vás kočky moje opäť po dlhom čase pozdraviť - ako sa máte? verím, a dúfam, že dobre.
Mne odbíjajú posledné týždne materskej ☹
hodlám si ich s malou užiť a vychutnať naplno, zatial som teda nezačala, dnes salaj začal prerábať podlahy, tak všade prach 😠 môžem si s malou robiť tvorivé dielne, písať prstom po zemi, stole, nábytku (do prachu) toľko ho tu je 😒
aspoň že ešte nemám zahájené predvianočné upratovanie - to musím stihnúť ešte v novembri, potom už nemám šancu 😅
Karinku sme v stredu odviezli do Tatier na liečenie, zatiaľ to berie skôr horšie ako lepšie, ale snad to prejde.
Malá opica Simonka, to je taká dobíjateľná baterka, čo ma tá energie, to niekedy je až neuveriteľne..aj vaši?
Dnes má meniny, ráno som jej gratulovala tie klasické slová "všaatko najlepšie atď" a simonka na to "a kde idem?"
no zlatá bola 😀
konečne už rozpráva, isto nie ako vaše, ale už sa ako tak dohodneme, nechce síce opakovať, len to, na čo sa ona "cíti" ale už je to lepšie 🙂

no a tu je čo nového?? dajte najnovšie infošky

zuzpidka
30. okt 2009

Salajka ahoj. Rastík je chorý.
Simonke želáme všeeeeeeeeeeetko najlepšie, hlavne veeeeeeľa zdravíčka, šťastíčka, úsmevu na tváričke. Rastík posiela pusinky. 😉 🙂

salajcatko
30. okt 2009

Zuzi dakujeme, ste zlatí 😉
simonke som to prečítala, otázka znela "kde je Astík?" 🙂

salajcatko
30. okt 2009

Rastíkovi prajeme skoré uzdravenie a Dadke nech to nelapí od neho 🙂

zuzpidka
30. okt 2009

Salajka, ďakujeme. dúfajme, že to Dadka nechytí. jedine ešte ona je z nás zdravá. 😒

luminkasp
31. okt 2009

tereska beha v kostyme jezibaby 😵

zuzpidka
31. okt 2009

ahojte.
Luminka, dnes je Haloween, tak preto?

luminkasp
31. okt 2009

jasne a strasi o dusu 😉

zuzpidka
31. okt 2009

musí byť Terezka zlatá. 😀

luminkasp
31. okt 2009

babulky, ktore mate fcb hodila som fotky z halloweenu, mozete kuk 😉

zuzpidka
2. nov 2009

ahojte
Luminka, Tereska bola ozajstná ježibaba. 😀

luminkasp
2. nov 2009

diky, zuzpi, mala radost 😵

zuzpidka
2. nov 2009

tak to jej verím. 😉

veronikap
autor
2. nov 2009

ahojte,
zuzi, dúfam, že vám je už lepšie... lumi 😀 😀 😀
my sme boli na víkend v TO a pozrieť našu chalúpku.. urobili sme veľa nových fotiek (domček už vidno, zelina je už vytrhaná 😀 ).. už sa tam vidím na terase s kávičkou v ruke 😎 😝 😵
http://pokec.azet.sk/veronika/fotoalbumy/chalup...

zuzpidka
2. nov 2009

Veronikap, vidím že aj vás čaká kopec práce. 😒 ale keď to bude, tak to bude super. 😉

zuzpidka
3. nov 2009

ahojte.
my sa liečime, včera sme boli trošku pred obedom vonku na dvore a potom Rastík spinkal od 12,30 do 16,15h. večer zase skoro zaspal, tak okolo 21,15h. tak uvidíme ako to bude zo spaním dnes. 😒
u nás v noci mrzlo, tak musím pozakrývať ruže vonku.
prajem pekný deň. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre