Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
3. nov 2009

tak tu uz nik nechodi, len zupidka, luminka a veronikap obcas 😢

zuzpi, rychle uzdravenie

veronika, domcek je uzasny, uz sa isto tesis na leto, vsak? 😉

zuzpidka
3. nov 2009

Luminka, aj ja mám ten pocit. kde sú všetky? pracujú? ☹

mounty
3. nov 2009

nepracuju .......teda nie na cudzom 😉 My sme dnes doobeda stavali snehuliaka a poobede boli na velkej prechadzke na poste.....Johi zacina byt ale problematicka v kociku, uz ju prestava bavit len tak sediet......a to je pred nami cela dlha zima. Niki ma stale super dobre obdobie, stale sa iba mojka, usmieva, je velmi ustretovy a pomaha mi, uplne ine dieta ako ked ho chyti zachvat vzdoru.....normalne si to uzivam plnymi duskami ako dovolenku 😀

lumi, ja tym basnam neviem prist na kluc..ved to sa vobec nerymuje.........asi som divna ale aj ked to ma krasne hlboke myslienky, ja by som to basnou nenazvala........prosim o vysvetlenie, uz som asi davno zo skoly von a na svete su dake nove styli....Ja mam inak velmi rada Daniela Rausa, neviem ci poznas, ale je to moj velmi prevelmi oblubeny poet......odporucam 😉

luminkasp
3. nov 2009

mounty, vola sa to volny vers, nie vsetko co sa rimuje je basen a naopak 😉 Ak sa niekedy este vyberies na tu www., odporucam precitat richarda miskeho, tiez sa to vobec nerimuje, ale klobuk dole, vie co robi a je fakt dobry 😉

veronika13
4. nov 2009

my sme boli chorí, teda hlavne ja, 39,5 a zápal močových ciest, už je lepšie
mounty, snehuliaka? nebodaj je v Blave sneh???

mounty
4. nov 2009

Risa poznam, pravdu povediac nesedi mi az tak tento styl, ale ma pekne myslienky, niekedy veru aj chvilu dumam nad hlbkou.......

veronika13, zapal mocaku je nechutny, dufam ze uz si z toho von. Drzte sa v zdravi aby sme coskoro stavali snehuliaka spolu vo Vlk. Tu uz treti den snezi ale iba tu pod lesom sa to drzi, v meste nic. Dnes sme boli v lese, ani psa sme nestretli, a to uz je co povedat........ale ja s tym mojim Nikim musim chodit lebo by sa doma zdivel..ozik, moja sestra caka stvrte!!Okram mna sa ale asi nik netesi ☹ , neratali tak skoro, chceli az o dva roky, ked uz budu dievky odrastene a samostatne........ale pre nas je to super, lebo bude doma partak 😉

luminkasp
4. nov 2009

mounty zavidim vam toho snehuliaka, u nas nehrozi, stale mame nad 20 stupnov a ja s tere musim tiez kazdy den chodit von, inak ani dobre nespi, proste sa potrebuje vyvetrat a vybit energiu.

veronika13 skore uzdravenie 😉

veronika13
4. nov 2009

mne sa tieto uro problémy dosť často opakujú, no už viem, že to musím podchytiť hneď na začiatku

u nás teraz začal poletovať sneh

veronikap
autor
4. nov 2009

mounty, to ako keby si ani v BA nežila.. že snehuliak 😀 tu u nás v Petržke síce snežilo, ale hneď sa to aj topilo...
veronika, nezávidím.. ja som zatiaľ chvalabohu nič také nemala, ale pamätám si v akých bolestiach bola sestra.. 😖

no my to máme s tým chodením von asi tak, že keď sme niekde vonku, tak Marek sa ani na jedenie nezobudí a keď sme doma, tak mi do minúty zaspí na rukách a po 5 min. akože spania v postieľke už kričí a takto stále dokola.. teda občas vydrží aj 10 - 15 min. .. už je to dosť vyčerpávajúce, keĎže Zina spáva doma a obyčajne tak 2 a pol hodiny, kým sa preberie, napapá a pod. tak sa dostaneme von tak o 5, niekedy aj neskôr...

maaja
4. nov 2009

fuha, mounty, stvrte ??? to je uz ale dost, ne ? 😅

ja som dneska bola v Auparku - ja som vam tam toooolko tehotnych videla, neuveritelne ...

maaja
4. nov 2009

bola som s Marekom u alergolociky, kedze uz mesiac kasle a je doma, a Dr nevie co mu je ...
zrejme to bude mat alergologicky podklad ... cakaju nas vysetrenia ...

zuzpidka
4. nov 2009

ahojte.
tak u nás na východe po snehu ani chýru. 😒
Rastík sa práve zobudil.
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
4. nov 2009

Tak, teda, asi budem musiet castejsie napisat, ze uz tu nik nechodi 😉

maaja, drzim paluchy, aby bol marek v poriadku.

veronikap, tak to teda vobec nezavidim a zinka sa budi, ked marek tak zle spi?

no, mne sa 4 tiez zdaju dost, ale asi zalezi od dvojice, poznam jednu, ktora uz maju 8 a rozdiel nie je nikdy vacsi ako 18mesiacov, to by som ja uz urcite nezvladala 😎

zuzpidka
4. nov 2009

viete že mne úplne stačia tie dve moje detiská. pred chvíľou som už skoro skolabovala. naťahujú sa na všetkom a potom sa túlia. no horor. 😒 😉

luminkasp
4. nov 2009

surodenecka laska 😵

veronikap
autor
5. nov 2009

ahojte,
lumi, našťastie je Zine úplne jedno, či Marek plače alebo nie..
dnes som bola konečne u lekárky po šestonedelí, tak som rada, že som sa tam dokopala.. u nás mrholí a popŕcha, tak to vidím, že skončíme niekde v avione.. a to dnes príde ocino domov až niekedy v noci, tak to bude dlhý deň 😝

maji, dúfam, že už konečne prídu na to, čo mu je... podľa mňa je vždy vedieť niečo aj keď nie veľmi príjemné, ako stále nevedieť nič...

no, štyri deti som aj ja vždy chcela.. ale momentálne mi dve prídu tak akurát 😀

tak pekný deň 😵

mounty
5. nov 2009

Ja by som este velmi chcela dvojicky chlapcov, tak o dva roky 😉 ja si neviem predstavit mat iba jedno dieta, ja to citim doslova ako poslanie tu na zemi, mat viac deti........ale kazdy na to nie je a ja si myslim ze kazdy sa ma riadit tym ako sa na co citi........takze maaja, klud 😉

veronikap, nic v zlom ale teraz besnia kadejake chripky a neduhy, ja sa Avionu aj Auparku vyhybam s detim.....ale chcela by som ist vecer na Coco Chanel, uz ste to niekto videli? Mna velmi oslovuju taketo zeny, maju zaujimave zivoty......

U nas v lese je furt sneh, ale uz nam aj na zahrade zliezol, po snehuliakovi ostala iba taka neidentifikovatelna gula ☹

salajcatko
5. nov 2009

čaute kočky
aj u nás sneží, raz sa sneh udrží, raz nie, ale len tu hore, kde bývam (pod horou) inak jasnačka, že v meste nie je.

som si prečítala poslednú stránku aspoň, nech som ako tak v obraze 🙂

ja by som už viac deti nechcela, aspoň teda nie za takýchto podmienok. ale raz som vyhlásila, že keby som sa ešte raz vydala a za niejakého raidneho pracháča s veľkým domom, kde by deti mali dosť priestoru a ja sa nemusela desiť, či sa budem mať kde vrátiť do práce, tak ešte by som chcela s nim dvojičky 😀 😀 😀 😀 😵 🤐

Ja tie básne tiež akosi nechápem, ale sú pekné..hlavne sú iné, ako tie klasicke veršíkované, ako pre deti 😉

salajcatko
5. nov 2009

veronikap - ta chalúpka je utešená, síce zatiaľ staručká,ale krááásne sa to bude dať porobiť, veru.
to ste si kupili na trvalé bývanie? či na relax?

luminkasp
5. nov 2009

Baby, uz sa neviem dockat, ako mi niektora odfotite sneh, tu sa dnes strasne ochladilo, mame iba 12 stupnov a zajtra to ma este klesnut 😢 , ako nam bolo dobre, ked sme mali nasich krasnych cez 20, a sanca, ze by tu snezilo...

mounty
5. nov 2009

poradte!!! Niki mi zvykne vonku zahlasit ze chce kakat.......des a hroza, musim komplet celu kombinezu, pancusky, slipy vyzliekat v tej kose, ludia na mna kukaju ako na sprostu, ale co mam robit...navyse to potom vzdy pekne dat do sacku a sup do najblizsieho kosa.......som fakt taka vadna alebo si to len moja svokra a psiari myslia? Ako to riesite? On mi jednoducho domov nevydrzi, na plienky ho znovu zvykat nechcem.......

luminkasp
5. nov 2009

uf, mounty tak to netusim a nevydrzi ti vonku? teda, mne tere vydrzala zatial no na parkrat vzdy, aj ked neviem, ako bude teraz ked sa zmenilo pocasie, aj ked u nas kombineza nehrozi, nastastie 😎

veronikap
autor
6. nov 2009

dobré ránko 🙂
katka, ja by som sa týmto shoppingom tiež najradšej vyhla... ale moje dieťa odmieta chodiť v tej zime von (teraz máme také obdobie, tak dúfam, že to prejde) a byť celý deň zatvorená v byte, tak sa asi scvoknem, hlavne keď Mareka to ešte stále neprešlo, spať cez deň len niekde vonku v kočíku... 😅 preto chodíme do avionu, lebo tam býva doobeda málo ľudí..

inak,mne zina tiež už pár krát zahlásila, že musí rýchlo cikááááť.. mne sa ju zatiaľ podarilo vždy presvedčiť, že nech skúsi vydržať domov... zatiaľ vydržala 😎
ale v tvojom prípade by som to riešila asi rovnako.. ale kombinézu máme len jednu, ešte z min. zimy, inak máme oteplovačky na traky, že ak by sa niečo také stalo, nech nemusí byť úplne celá povyzliekaná

no idem si ešte prečítať čo nové vo svete, lebo za celý deň sa na net poriadne nedostanem
tak pekný piatok a celý víkend 😵

veronikap
autor
6. nov 2009

no tak hneď prvá správa aká "super"... u dvoch školákov v BA diagnostikovali prasaciu chrípku.. na škole, ktorú máme rovno pod oknami...

ozaj a salaj, tú chalúpku máme na relax a ja s deťmi hlavne v lete na trvalé obývanie 😀 je to aj neďaleko mojich rodičov a sestry, tak budeme aspoň častejšie spolu a budeme sa mať kde stretávať, lebo sa nejako rozrastáme a už v tej činžiakovej obývačke býva tesno 😀

melory
6. nov 2009

veronikap. chalupka nikdy nie je zla. my stale rozmyslame co a kde.
stelka je este stale v tom obdobi, ze mozu vyrasit kiahne. uvidime ci ich dostane, alebo nie, ale sanca je.
hugo ma dnes narodeniny ale oslava bude az po vyplate 🙂 mala som tu mamu, tak som si oddychla od varenia. stelka je mala partizanka, nepovie nic, len ked hori za patami.

luminkasp
6. nov 2009

mel, hugovi vsetko naj 😵

zuzpidka
6. nov 2009

ahojte.
Hugovi želáme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a úsmevu na tváričke. Danielka a Rastík posielajú pusinky. 😀
ja som dnes presúvala v izbe trošku nábytok, lebo nám majú priviezť pohovku pre Dadku. pofotím a potom nahodím. tak som hotová. ešte sme chorí a ja tu pijem coldrex. Rastík mi zaspal v aute cestou pre Danielku a ešte spí.
prajem pekný deň. 🙂 😉

salajcatko
6. nov 2009

Hugovi prajeme aj my veľa veľa všetkého, čo mu k šťastnému detstvu treba 🙂

dnes som vyriadila detailne kuch. linku, ja som taká šťastnáááá 😀

veronika13
6. nov 2009

Hugovi všetko najlepšie 🙂

my sme boli dneska u kožnej, už neviem po koľkýkrát, máme zas ešte maste, ale zdá sa, že sa to zlepšuje.
tento týždeň mám taký vychádzkový, včera som bola u našich, aj u kaderníčky, večer u kámošky, dnes sme boli u tej Dr. potom u ďalšej kamošky, tak som rada, že som trochu vypadla odtiaľto... zajtra ideme tiež k našim, tak sa vytešujem 😎

zuzpidka
6. nov 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre