Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
11. dec 2009

dokonca som tak mlada, ze si ho planujem az za pat rokov 🙂

melory
11. dec 2009

dnes sme boli na nakupoch bez deti, pozerala som, ze sme kupili dost veci, uz len take najhlavnejsie. stelke chceme kupit maly detsky "laptok" maju barbi a este dusan niekde pozrie iny ci by nebol v ponuke. neodolali sme a zobrali sme stelke v tescu kabatik ruzovy ako slovensky kozuch ak viete ako nieco take vyzera, velkost 3-4 roky a je je akurat. veliiiiice sa jej paci, sa tak nezne na seba pozerala v tom zrkadle. baby musim vam povedat, ze to je uuuuplne iny nakup bez deti, hlava v ragali a nie na detoch 🙂
ja som si kupila ponozky konecne 🙂)))) a spraj pred zehlenim vlasov 🙂 lebo jezisko to dako nepochopil a zehlicku doniesol z prace - ako chleba!
na vianoce s avelmi prevelmi tesime, stelka je taky anielik - ona spravi atmosferu nadpozemsku a hugo svojou radostou v nas roztopi lady.

anielik
12. dec 2009

mel tak ti tisko zavidim, ja ani na vcko nejdem bez drobcov..

uz sa tesim aj ja na viance, chystam sa s matkom piect medovniky tak som zvedava ci najdem kuchynu :D ale varenie ho velmi bavi a aj z plasteliny piect tak snad nieco spravime. My budeme mat vianoce tu skor...musime ist k svokre, lebo tento rok ma 55 na vianoce tak nas pozvala...a pre mna je to hruza, este nikdy som nemala vianoce skor...je to take divne ☹ ☹ ☹

veronika13
12. dec 2009

a to nemôže spraviť oslavu po Vianociach?

veronika13
12. dec 2009

práve pečiem marlenku-kakaovu a už sa neviem dočkať, kedy si z nej poriadný kus odrežem 😀

salajcatko
12. dec 2009

ahojky
tak som si prečítala dozadu stránku a som sa normálne "zasmiala"..aj my sme spachtoši...teda ja a salaj isto, Karinka ako kedy...no a Simonka, tá je "spachtoška" na slovo vzatá...tá rozlepí oči o 5.OO ráno a myslí si, že všetci sa budú hneď s nou hrať 😒 😔
ked vstané o 5.3O hod. tak to som už happy...ale aspoň nemám také problémy vstávať do práce 😵

Veronika13 ako dopadla marlenka??? vraj je to mňamky koláčik..je to ťažké??? ja nie som pekárka, tak sa preto informujem 🤐 😵

veronika13
12. dec 2009

sali, tak to by mňa asi porazilo, keby Riško vstával o 5 😲 😲 😲
ťažký nie je, najhoršie je na tenko vyvaľkať 6 plátov, ale aj to je vec cviku a triku... ale je perfektná, oplatí sa vyskúšať, nespraví sa síce hneď nejaké dve hodiny to zaberie určite

anielik
13. dec 2009

veronika nemoze...to je "figel" ako nas tam dostat na vianoce, lebo vzdy prideme az 25 alebo 26 :((( ale akovzdy sme jej to prekukli:D

daj pls recept si mi narobila chute mozno spravim 😉

veronika13
13. dec 2009

to je koťuha 🙂 ja by som na Vianoce z domu nešla, keby sme už bývali sami 😎

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11825

anielik
13. dec 2009

jej super tak ho asi spravim na vianoce :D

no vies je to tazke ked mate od seba 500km...raz za cas musim prizmurit oci a nejako to prezut...len si to v situacii s 2mi detmi neviem predstavit 😠

veronika13
13. dec 2009

práve preto by som mohli pochopiť... ale nechcem sa starať, aby som nikoho neurazila 🤐

melory
13. dec 2009

ahojte mamicky, dvojnasobne mamicky a tehulky i snazilky...u nas su uz vianoce, len stromcek chyba 🙂 keby boli vsetky darceky, stromcek a kolace sned si ich urobime aj dnes.
od zajtra peciem, chcem zacat medovnickami 🙂 tesim sa ako budu deti vykrajovat 🙂

anielik
13. dec 2009

mel aj ja som chcela zajtra ale este nestiham...najskor v utorok 🙂 aj ja sa tesim na matka...som zvedava kolko ho to budebavit...5min???

veronika...to je skoda slov 😠

veronika13
13. dec 2009

anielik, chápem...

mel, to je fajne, že už vianocujeme, my už máme tiež výzdobu, zatiaľ len takú skromnú... ale na stromček sa už veeeľmi tešííím 🙂
piecť sa chystám začať tento týždeň, no akosi sa mi do toho nechce, keď mám pravdu povedať a to som sa už dlho na to tešila 😝

melory
13. dec 2009

anielik nezavidim ti veru, u svokry na vianoce. ja mam tiez rodinu prec, svoju rodinu, ale na vianoce som doma u nasich nesedela...proste nie a basta, ale ja som kozorozec tvrdohlavy. anielik huga to bavilo do konca a najviac ukladat na plech....vies ze to slo rychlo? fakt! stelka bude zrejme vykrajovat....ved napisem, lebo tento rok budu dvaja 🙂 a stelka si to neda ujst, ona aj ked sa caj vari sa zapaja. zlata je ako nas obsluhuje 🙂

melory
13. dec 2009

detom mame darceky kupene tak som taka spokojna.....len muzovi ani jeden, no jeden som mala a uz som mu ho aj dala 🙂 som nevydrzala....kaligraficku supravu 🙂

veronika13
13. dec 2009

my sme sa dneska bavili s plastelinou, bola tu aj moja segra, celkom nás to všetkých chytilo, Riško "opravoval" naše výtvory 😀

melory
13. dec 2009

plastelina je vdacna vec, stelka robi take mini gulicky akoze ozdoba na kolace 🙂 kulili sme im pod stromcek plastelinu ako zmrzlinaren, strasne je to pekneeee, uz sa tesim na to a hugo mi to nahodne ukazal v casopise, ze sa mu to paci, tak som spokojna 😉 inak dostanu doslova, na co si prstom ukazali 🙂

veronika13
13. dec 2009

mel, ty si teda... ja už pre muža mám, ale jeden chcem taký spoločný kúpiť, scrabble, v Anlicku sme to radi hrávali, tak to chcem trochu obnoviť, bolo to fajn tráviť tak spolu večer... tiež teraz hrávame pexeso s koníkmi, celkom fajn je to, vrátiť sa na chvíľu do detských čias 🙂

melory
13. dec 2009

to kup, mna bavia spolocenske hry, ale mojho nie - on si radsej cita....ale hugo je dobry kandidat, hrame clovece nezlob se, no dnes som vynimocne vyhrala 🙂

veronika13
13. dec 2009

kúpim, nevieš či to aj v dráčiku majú? lebo zajtra tam pôjdem

melory
13. dec 2009

na 100% v nasom, pozerala som po tom totiztoooo!!!!

veronika13
13. dec 2009

stredu, štvrtok nám hlásia snežiť, tak možno budú biele Vianoce 😵

anielik
13. dec 2009

scrable je fajn...nehrali sme ho aani nepamatam

jedn sedi pri jednom pc a druhy pri druhom a piseme si cez skypa 😀 ale teraz makame a pracujeme..inak ja zehlim alebo somv obyvke pri nom :D

nas plastelina bavi, matko nosi tatovi "kolacikyL"

ja som si tiez dupla ze vianoce tu a potom mozeme ist kde len chcu, ale tentorok nam len oznamila ze 25 je oslava a pridete uz na vianoce vsak? obaja sme ostali ako obareni...a ja to vselijako posuvam, uvidime mozno ako ked sa matko narodil skoncime na vianoce na kramaroch a bude po nasom 😉

melory
13. dec 2009

anielik veris ci nie, ale mi tiez, ale piseme si na facebooku 🙂 ako vietnamci, ze?

anielik
13. dec 2009

he he
ja nejako neviem prist na chut FB

melory
13. dec 2009

nemas tam spravnych priatelov 🙂 mne vyhovuje, aj ked niekedy otravuje 🙂

veronika13
13. dec 2009

nás tiež väčšinou zamestnáva pc, ale teším sa, že pri tej hre sa trochu odreagujeme

anielik, si písala, že si idete spraviť Vianoce skôr? tak si spravte, a čo je na tom Stromček ozdobite skôr, povečeriate, dáte si darčeky ... mne by to asi chýbalo, lebo si viem predstaviť, že u svokry, keď s ňou nebývate to nebude to prave

melory
13. dec 2009

hry nehravam 🙂
anielik jezis sa narodil 22.12 tak si sprav vianoce trebars aj 23.12 🙂

anielik
13. dec 2009

veronika hej spravime si , len mne to dako nejde do hlavy... vsetci v zhone a my vianoce :( a tiez koledy... vies ten den je vsade vianocny a nie skor

no u svokry...straaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlha vecera ... a kecanie o nicom a potom rychlo sa pobite o darceky a vsetky naraz otvorte ... no a samoska to im Matko ukazal na narodky...ze sa na nich moze, on si ich otvori ako a kedy on chce a ziadne ponahlanie a svagrinu slo rozhodit, nevedela sa dockat kedy otvori ten jej 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre