• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
hry na pc ani my nehrávame :grinning: akurát ja farmville na facebooku :zipper_mouth:
14. dec 2009 o 00:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koledy si pustite z cdčka, Popolušku tiež a hurá robiť zemiakový šalát :grinning: a my ostatní vám budeme závidieť, že my sa ešte potíme pri trúbe a vyťahujeme vanilkové rožky, a vy už pekne vo sviatočnom sedíte pri stromčeku :grinning: to na odľahčenie, neboj bude to pekné a u svokry sa dáte repete a budete sa na tom baviť :wink:
14. dec 2009 o 00:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik, budem ti drzat palce, ale urcite bude dobre nakoniec :slight_smile: len neviem si to ani ja predstavit, u nas 24.12. 18:00hod na minutu :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy máte také šteklenie vtedy?
14. dec 2009 o 00:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahradku nas peknu :slight_smile:
to som si vsimla :slight_smile:
baby ja som taka hladnaaa, vsade sa pecie, teraz tu citam o zemiakovom salate.
14. dec 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my hovor, ja posledné týždne jem ako kyselina, fakt, už aj muž po mne divne kuká :sweat_smile: pokiaľ viem, tehotná niesom, aby som vás zas nezmiatla :grinning:
14. dec 2009 o 00:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ja citim, ako cele slovensko je " v tom" a som velmi dojata, ledva dopoviem nieco pri stole, mame zvyk, ze dusan nma prihovor, to uz sa mi slzy tlacia do oci a potom, ked mam ja, tak som vedla :slight_smile: niekedy len podakujem, co nemozem, v krku v hrdle. ja si tak rada ulietavam na tom pocite. velmi sa hanbim pozerat darceky a mam sa prejavit :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ale chces, treba pribrat, nech sa dobre usadi :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, presne presne si to vystihla, že celé Slovensko je "v tom", tiež to tak vnímam... a to máte pekný zvyk,že mať príhovor, taký rodinný, to aj my zavedieme, keď už budeme vianocovať sami... my sa zvykneme pred večerou modliť, to tiež zachováme :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he ja nemam chut, aj ked ta marlenka...

mel ja som na tom rovnako s tym dojatim...ja budem plakat uz pri stromceku ked ho budeme stavat :wink: :grinning:
14. dec 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa nemodlime tak mame len prihovor...
14. dec 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: anielik ano :slight_smile:
modlenie zachovajte,to sa patri. je velmi pekne, ze dusan povie nam osobne nieco a potom spolu aj podakujeme, ze sme spolu pri stole dalsi rok, nieco poviem ja a potom este detom. :slight_smile:
kupila som pod stromcek hugovi tri pohare detske so skla a stelke tiez a na vianoce im schovaaam flase!!
14. dec 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co mame nezvyk je, ze mi jeme kapustnicu na obed a na veceru len hlavne jedlo :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, Hugo má ešte fľašu? Ozaj, toto som sa chcela už dávno opýtať, len vždy som zabudla, ked som tu sadla. Z čoho dávate deťom mlieko? Leby my stále ešte flaškujeme
14. dec 2009 o 00:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stelka mlieko nepije, nechce ani take, ani hentake, len v gulickach cerealnych. mliecne vsak lubi dost. hugo?? jasne!! on je mamin cecek dodnes :slight_smile: na vecer ma vzdy flasu s kakaom. uz ho oducam, tak chce leho indiana jonsona, ze treti den uz flasu nemal, ale cez den vidim, ze zoberie stelke a pije sirup! ale do vianoc pomaly sa oduci.
14. dec 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tym chcem povedat, ze po vienociach ziadna flasa!
14. dec 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my neflaskujeme uz straaaaaaaaaaaaasne davno a ked sa mal narodit misko uz som ho tlacila len do poharov... a na von ma take od rajca...ale aj to radsej pije z normalnej flase ako chlap

ja som chcela tento rok ze bude obed slavnostny a ked sa zobudi tak hup na darcky....aby si ich uzil nie len rozbalil
14. dec 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, tak to je teda nezvyk :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera a pred vcerom mrncal, ale lego je silnejsie :slight_smile: je z neho velky stavitel bojovych scen a aj dobru architekturu ma. stelka zacala zas vytahovat riadiky a varit, tu plastelinu ma rada. necita vobec knihy, skor evu a emmu :slight_smile: si sama listuje a moce sa stale v kuchyni :slight_smile: uklada babiky spinkat a po byte vidim hocikde prikritu babiku aj s utierkou z kuchyne :slight_smile:)))
14. dec 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji uz nevladzem pekny dnicek a veeeeeeeeela snehu :wink:
14. dec 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, u nas snezilo dnes
14. dec 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji súrodenci mali tiež fľašky dlllllho,sestra už do školy chodila :grinning:
14. dec 2009 o 00:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopozeram este super star, zajtra uz nebude cas....zvyknem kukat v pondelok doobeda, ked mam navarene po nedeli.
14. dec 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to individualne u kazdeho dietata, ja som mu flasu nezobrala, ked som mala, lebo stelka mala a nechcela som, aby to vnimal ako ze je menej, alebo nebodaj, kvoli nej
14. dec 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musí byť zlaté, keď tak bábiky ukladá
ja tiež kukám superstar, zatiľ len tretiu pesničku, ale asi nedopozerám, nechám na zajtra

ja si myslím, že z pohára by mi to mlieko nevypil, neviem kedy odučíme, zatiaľ mi to nevadí, že pije z flašky
14. dec 2009 o 00:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapci zvyknu dlhsie cuckat :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech si len cucká, keď budú na teste dve čiarky, začneme odvykaciu kúru :grinning:

už dávno sme takto nepopísali, čo?
14. dec 2009 o 00:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, ti poviem, ale dusan si robi na pc, a samej sa mi nechce do postielky. som ti hovorila, ze idem robit s kamaratkou? budeme po skolkach chodit s keramickym kruhom a potom, ked sa vzchopime aj daky domcek vymyslime, kde budu rozne akcie, ale hlavne o keramike :slight_smile: bude sa volat pernikova chalupka, alebo prenikovy domcek :slight_smile:
14. dec 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovorila, fíha a to za peniaze budete chodiť také kurzy robiť?
14. dec 2009 o 00:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne ako praca :slight_smile: zivnost. najprv len vyskusame, kym nam neskonci materska......takze casu je dost, jej maly ma len rok....tkaze dva roky sa mozeme zotavovat.
14. dec 2009 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok