Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
3. jún 2010

maaja, my už pláveme. všetky obecné ulice sú pod vodou. pred a za každou bránou sú vrecia s pieskom a uvidíme do kedy bude fungovať kanalizácia. je to horor. 😢

ingrid78
4. jún 2010

To je strasne s tou vodou,ked vidim tu bezmocnost ludi ako sa musia len prizerat ako im mizne to na com cely zivot pracovali. Si to ani nedokazem predstavit.
Zuzi a aku mas pracovnu dobu, nejaku priatelnu, alebo cely den?
Ja som uz hotova z toho dazda, tak potrbujem slnko, cely den zavreta v klime a ked vyjdem konecne von tak zamracene a leje, cista depka. A este k tomu ta moja reuma, mi to pocasie velmi nepomaha k nej

maaja
4. jún 2010

boooze, zuzi 😢
u nas nastastie uz dobre, fakt !!! a pride mi to smiesne ze co sa ja stazujem, ked som dneska videla spravy, naozaj chudaci ludia, ukazovali Kezmmarok, komplet mesto zaplavene !!! to je neuveritelne co sa uz deje v tomto svete !!!

veronika13
6. jún 2010

je to ozaj strašné, Zuzi, dúfam, že nemáte veľké škody 😔

melory
7. jún 2010

ahojte, konecne je tu slnko a leto. snad uz vsetka voda vyschne a bude po "burke"

zuzpidka
8. jún 2010

ahojte.
škody my osobne nemáme. konečne slnko a leto.
Rastík je od včera večera v nemocnici na pozorovaní. dal si do pusy jednu tabletku naftalínu, ktoré môj svokor nevhodil do smetnej bedni, ale položil len k nej. cez noc som bola ja s ním, aj teraz doobeda a pred obedom ma vystriedala svokra, lebo mi treba ísť na 13,30h. do práce. možno by som dostala voľno, ale nechcela som robiť komplikácie. hoci nebudem sústredená na 100 %, ale aspoň tam budem telom. od večera mu tiekla infúzia do obeda a teraz už behá. ináč mu nič nie je, ale pre prípad si ho nechali na pozorovanie.
tak ja sa idem pomaly chystať do práce.
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
8. jún 2010

moji zas dostali virozu, v sobotu!!! ked bolo leto...maju zapalene oci, plne nosy a vykaslavaju samozrejme 🙄
co by sme mohli po vonku chodit,sme doma, lebo aj teplota vyskakuje.

zuzpidka
8. jún 2010

Mel, tak to mi je ľúto. ☹
Rastíkovi je už lepšie, ešte je v nemocnici a vyzerá to tak, že príde domov až vo štvrtok okolo obeda.
😒

maaja
8. jún 2010

mel, rychlo sa uzdravte 🙂
zuzi, Rastik je macher, ked take veci skusa 🙂

bola som v poradni - secko OKI 🙂 ale ze vyssi tlak 130/90 ... co ja viem, mne to nepride na vysoky tlak ;)

luminkasp
9. jún 2010

maji, to je este v poho, na konci tehu je tendencia stupnut, normalny je 120/80 😉 , tesim sa s tebou, ze vsetko ok

rychle uzdravenie vsetkym

veronika13
9. jún 2010

Zuzpi, nech ho už máš rýchlo doma
môj krpec odmieta poobede stať, ale o 5 večer je už k.o. žeby zaspal aj posediačky... musím ho nejako donútiť spávať, lebo to je takto strašné... potom je dlho hore a to je na nič

Maji, tebe sa to už riadne kráti 🙂

maaja
11. jún 2010

no veru, krati ;) ved uz len mozno dva tyzdne - ja vlastne uz kazdym dnom cakam 🙂 🙂

lumi, hej, viem ze ten normalny je tak ako pises, to som mala cele tehu ... a preto myslim ze ntreba robit paniku z toho 130/90 ... v utorok idem zasa do poradne, ak by b ol vyssi, asi by som uz troska vahala ... no sak ale ved som uz v termine, tak asi poho, ne ?

veronika, to ti verim s tym spanim - tiez som rada ze marek spi cez den - aj ked niekedy nechce ( teda ja to mam len na vikend, kedze normalne je v skolke )

zuzpidka
11. jún 2010

ahojte.
Rastík došiel domov včera ráno. už vystrája ako predtým. tak uvidíme či si z toho vzal ponaučenie. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
14. jún 2010

Caute, my sme uz spat z Vlkaca, bolo uuuuuuuuuuzasne. Krasne slniecko, prijemny chladivy vetrik z hor, ovecky, kozicky...........Niki sa vozil na traktore ked obracali seno......skratka, taka mala dovolenka. Boli sme dve kamosky s detmi bez musikov, tak aj to bol oddych, bez chlapov chvilku 😉 veronika13, v juli ideme opat, tak snad budem mat aj brm, brm, lebo teraz som bola bez, tak sme nemohli vas prist pozriet ☹

veronika13
14. jún 2010

mounty, ja som aj rozmýšľala, žeby sme k vám išli, no mali sme teraz dosť hektický týždeň, že až v nedeľu som si spomenula, že ups.. Vlkáč... v júli by to mohlo výjsť, dáme si vedieť 😉

luminkasp
15. jún 2010

@maaaja, ved ty to uz mas len za 14 😉

melory
15. jún 2010

ahojte babulky. uz sme sa boli aj kupat. deti nie a nie vytiahnut z vody 😒 hugo si kupil plutvy a okuliare 🙂 vola to ze kupil som si "potapnika".
stelka je stale skupa na slovo, ale zaklad povie. jedno slovo a konci ..pit, cikat...von...hugo...hihihi ved v skolke bude musiet 🙂

pozeram sa uz po robote na pol uvazka, lebo hugo ma odporucene od psychologicky nebyt v druzine.

ked tak nad tym rozmyslam, nam zacne poriadna hektika...hugo skola, stela skolka a ja robota 🙂

pozdravujem Vas a Vase deticky. rada by som vas videla.

anielik
15. jún 2010

ahojte,

maaja, uz zachvilku ta to caka ...uz sa tesim na spravu 🙂)

mel preco nema chodit do druziny hugo?

No a nasa novinka .. 7 dni v skolke a matko sopel a misi par dni na to laringitida...uz 4ta a samoska 4te ATB...ani sa nevyjadrujem... 😠 😠 😠
tak sme domka a buduci tyzden ideme na vychod k babke....a tesime sa z leta...

by sme mohli dat dake stretko? aspon tu zapadoslovenske??? kym sa rozprchneme do roboty...

maaja
15. jún 2010

dneska som bola v poradni - sice na porod to nebolo, ale v pondelok mam prist do porodnice a ked to bude oki, tak sa aj Filip narodi 🙂
inak mi je fajn, az na to caste tvrdnutie, hlavne vecer 🙂

luminkasp
16. jún 2010

@maaja, majiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

mounty
18. jún 2010

Ahojte, mojej segre sa dnes narodila stvrta dievka 🙂 tak bude v dome veselo. Byvame spolu........maaja a lumi, vy to mate uz na panvici ako dalsie.......drzte sa.

luminkasp
18. jún 2010

@mounty, gratulujeme segre, nech sa drzi 😉

maaja
19. jún 2010

mounty, ze gratulujeme 🙂
takze ma nepockala, no nic ... ja snad v pondelok ... uz mi tvrdne brucho kazdych 20 minut, ale neboli zatial

luminkasp
19. jún 2010

@maaja, maji no som zvedava co ty v pondelok 😉

maaja
21. jún 2010

pondelok: stale nic, z nemocnice ma poslala Dr domov, ze vobec to nie je pripravene ... tak cakame 🙂

luminkasp
21. jún 2010

maji, este na mna cakas? 😎 nas sa otcil, taka som stastna, ze nemusim ist na ten cisarsky, inak ja dufam, ze este chvilu vydrzime, baby, nas vazi len 2300g, vobec sa mu nechce priberat, tak uvidim, co nam povedia o dva tyzdne

mounty
21. jún 2010

Caute bruchatice 😉 mate sa na co tesit..........sestrina mala je taka kraaaaaaaaaaasna, uzasne vidiet po roku opat take drobciatko. Ma len tri kilecka, je najmensia zo surodencov, vola sa Justinka 😉

lumi, super ze sa maly otocil, to je ozaj rozdiel rodit normal a mat cisarsky, kamoska na jar musela cisarskym a teda sa nemohla ani pohnut prvy tyzden.........

maaja, ako Marek? Tesi sa?

veronika13
21. jún 2010

Maji, ešte tvrdneš?

Lumi, neboj priberie... 😉

Mounty, tak to budete mať ozaj veselo, v tom vašom dome je asi rekordne veľa detí na Bratislavu 😀

maaja
22. jún 2010

no veru, my este cakame ... ja som taka zvedava ze dokedy - ale ved Filip ma pravo vybrat si sam datum narodenia, nie ? 😀

veronika, dokonca mi aj to tvrdnutie nejak ustalo, tvrdne uz len malicko ... hadam sa nerozhodol ostat v bruchu este dva mesiace 😀

mne je totiz uuuplne fajn, az podozrivo ...

lumi, a kde by sa ti v tom malom brusku schovalo tazsie babo ?! mimochodom, tie odhady ani nemusia byt realne, mozno este nieco priberie a mozno to jednoducho bude len taky drobcek ... napriklad ja som sa narodila normalne na termin a mala som len nejak 2,7 kg !

veronika13
22. jún 2010

neboj Maji, o pár dní nám odtiaľto zdúchneš a my už budeme vedieť koľká bije 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre