Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
23. jún 2010

maji, ved ty mozno uz zajtra 😉

maaja
23. jún 2010

no, ved ja som si zajtrajsok aj vybrala 🙂 uvidim, ci bude Filip suhlasit 😀

maaja
23. jún 2010

boooze, sak mne uz pise ze 40tt 😎

luminkasp
23. jún 2010

maji, sak to uz bude len 5 dni pred terminom, tak snad ano, ci nas este chvilu ponatahuje¿ 😎 a aj sa citis ako pred porodom, ci filipovi sa dnu paci?

maaja
24. jún 2010

vyzera ze to este budeme natahovat 😅
vobec nemam pocit ze by som mala ist rodit 😖
aj ked posledne dve noci mi hrozne bolelo brucho ...
no uvidime, idem dnes na kontrolu, tak som zvedava co povie Dr ...

maaja
24. jún 2010

mimochodom, mojej kamoske sa v noci narodil syn !!!! jupiiiii ...
sice o mesiac skor, ale su ok ... babetko je taketo malinke 2350g a 46cm 🙂

luminkasp
24. jún 2010

maji a kedy mas dnes kontrolu?

melory
24. jún 2010

majka zo soboty do nedele je spln, teraz je to obdobie porodov....🙂 co som ti sponimala

maaja
24. jún 2010

zo soboty do nedele by som uz mala mat Filipa pri sebe 🙂
Dr dneska povedala nech pridem rano 😎

luminkasp
24. jún 2010

maja, no, uz zajtra budes mat, neboj, drzim paluch.

no ja snad porodim, som vobec nevedela, ze dnes hrame futbal, mi poslala mama smsku, tak pocuvam na slovenskom rozhlase 😎

luminkasp
25. jún 2010

prave mi prisla sprava od maji:

a mam doma o chlapa viacej;), aj ked filip je este len take chlapciatko 3300g a 51cm. Je krasny a zdravy;)

mounty
25. jún 2010

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, maaja taaaaaaaaaaaaaaakto sa tesime a gratulujeme, budes mat doma veselo tolko chlapov..........a o dva roky este dievcinka do tretice 😉 drzte sa a Filipko nech je stastny a dobrucky, papa

veronika13
25. jún 2010

Maji tak aj tu ti srdečne blahoželám 🙂 nech rastiete do krásy

veronika13
25. jún 2010

lumi, si na rade 😀

zuzpidka
26. jún 2010

ahojte.
Maaji, gratulujeme a želáme veľa zdravíčka obom. 😀

luminkasp
26. jún 2010

verca, no som, ale snad este vydrzim dva tyzdne 😉

anielik
27. jún 2010

maji, tesime sa, 🙂 dalsi chlap do partie, budu sa lepsie hrat futbalove zapasy 😀 posielame pusinky a tesime sa na fotooooooooooo maleho anjelika 😉

melory
29. jún 2010

majka asi vas uz aj pustili dnes, co? ozvi sa a tesime sa na fotky filipka 🙂

luminkasp
1. júl 2010

maja je uz doma, filipko je krasny, pekne spinka a papa a marek ho stale hladka 😉 , len je strasne unavena, uvidime ako to budeme zvladat my 😎

maaja
1. júl 2010

ahojte dievčata 🙂
Filip sa narodil 25.06. - bolo to vcelku v poho, ak sa to vobec da povedat 😎 islo to rychlo, az moc rychlo, tak asi preto ten dobry pocit z toho nakoniec ... ani EPI mi nestihli pichnut ...
v utorok nas pustili domov, tak si uz uzivame ... je to ovela mensi stres ako ked sme doniesli domov Mareka 🙂
aj kojim, ale vyzera ze ne nadlho ☹ musim uz obcas aj umele mlieko dat ...

takze Lumi, si na rade ;) nech to mas aspon tak dobreee ako ja !!!

ozaj, a nejaka dalsia tehotka ?????????? 😀

luminkasp
2. júl 2010

maaja, tusim mounty nam o chvilu napise, ze cakaju tretie 😉 a som na rade, fakt, ale citim sa super, az na to, ze v noci sme mali cez 20, tak som nemohla poriadne spat, teda nikto z rodiny a nohy a ruky mam opuchnute uz teraz rano 🙄

maji a fotku nam kedy hodis?

ingrid78
2. júl 2010

Ahojte baby,
v prvom rade srdecne gratulujeme Maji a zelame vela radosti 🙂
My sa stale trapime s chorobami, nasa hranica tyz a 3 dni pobytu v skolke zostava neprekonana 😠 Takze momentalne riesim skolku a presun do inej triedy, lebo velmi nie som spokojna s uč.
Baby ja viem ze to trochu prehanam so zdravou stravou, ale zda sa vam normalne, aby mali deti v skolke v 30 stup. teplach oskvarkovu, sardinkovu lecovu natierku, kotlikovy gulas atd...Mne sa to zda strasne 😠 😠 😠
Najhorsie je na to mze s tym nemozem nic urobit, ked sa budem stazovat, nechcem to tam Kajke stazit, aj tak je na nich moc akcna a vkuse sa mi na nu stazuju

ingrid78
2. júl 2010

Zuzipi, hned vidno, ze si zacala pracovat, uz ta tu tak casto nevidiet 😉
Riesim dilemu 2-mes. volna v skolke, tak mame rozpis sluzieb s nasimi a svokrovcami, poviem vam vykryt 2 mes nie je sranda, hrozilo ze ani s muzom nebudeme spolu na dov.

anielik
4. júl 2010

ahojte,

juj uzivame si konecne teplucko a snad aj bezsoplikovost :D vcera sme boli v galandii, dnes sama s 2mi detmi na jazerach, a zajtra kupko v madarskuuuuuuuuu sa tesim, ako keby sme boli na dofciiiiii :D

@ingrid78 nezavidim s tou skolkou, ale myslim ze sme lepsi ako vy, od velkej noci sme boli raz skolke 3 dni a druhy krat 6 dni...a skoncili sme ze matko 3je ATB + 2je do nosa, a misi 4re ATB a aj do nosa. Takze sme skoncili na imunologii na kramaroch, kde nam povedali ze co chcem, ze sak mam skolkara, mam ho vybrat zo skolky... tak potom este raz vyborna pani imuno v Raci, miska mi objednala dalsi tyzden ale ja som prisla aj z matkom, a ked videla cim vsetkym sme presli vysetrila oboch. Uz sme na rybonule a zlepsujeme imunitu...tak uvidime co bude. Ach jaj

Inak to maju aku dovnu stravu...podarilo sa ti ju dat do inej skolky?

@maaja, ako si zijete?? ako to zvladas?

maaja
7. júl 2010

anielik,
zvladame to vcelku fajn - babetko je ozaj dobrucke ...
no ale my sa zrovna stahujeme !!! takze mame stres nieklde inde ... ale do konca tyzdna by sme uz mali byt ok 🙂

luminkasp
8. júl 2010

@maaja , tak ste nakoniec predali dom? nezavidim ti to stahovanie, neviem si to predstavit s takym malilinkym babatkom.

zuzpidka
8. júl 2010

Maaja, prečo ste predali dom? kam sa sťahujete?

veronika13
8. júl 2010

Maji, držím palce pri sťahovaní, neboj zvládnete to....

Lumi, ako sa cítiš?

zuzpidka
11. júl 2010

ahojte
my pomaly finišujeme s prestavbou vzadu a do konca tohto mesiaca by sa mali svokrovci presťahovať. držte palce. 😉
takto vegetíme po práci. 🙂

maaja
16. júl 2010

zuzi, predali sme lebo sme museli ... ale neva, postavime dalsi, uz vybavujeme pozemok, projekt, atd 🙂
my si asi nikdy nedame pokoj, stale musime nieco riesit ...

stahovacka s babetkom - ina sranda ;) ale dalo sa, fakt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre