Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
10. feb 2010

nikde nik? 😕 😕 😕

jancia
10. feb 2010

Cauteee ja som tu 🙂 kukala som romantiku s Keanu Reevesom 😵 juuuuuuuuuuu

Jaj uz planujete Valentin? No pekne... my to nejak neoslavujeme, teda manzelovi sa to ako sviatok moc nepaci takze ja mam smolu 😅 a ja taka romanticka dusa... 😝

No doma je doma, co Vam budem hovorit, niektore co mate tiez neslavne pobyty v nemocke za sebou viete... Ale Tomik sa vytesoval, hned si vyhrabal v krabici kladivko - zatlkadlo a uz buchal 😀 a potom vsetky kocky porozhadzoval, knizky... a pusa sa mu nezastavila, stale si nieco pre seba rozpraval, no podareny...

elly111
11. feb 2010

jancia 😵 musí byť zlatučký, super že ste doma
a ostatné mamuľky kde ste? 😨

kape
11. feb 2010

Jani - ahoj a vitajte doma aj tu na MK , uz aby ste boli fit.

Jaj ten vcerajsi film, zas po dlhej dobe jeden krasny jemny romantak, ma tak dojal, som si aj poplakala.

A Valentin sa ani u nas nenosi, ako u VAs Jani, vsak mame Petov, tak co sa cudujeme. Ja som tento rok dokonca aj zabudla ze mame vyrocia 12 rokov co sme spolu, no uz je to dlha doma. 😉

Dnes nam v BA zas krasne snezi, tak asi zima az tak skoro neskonci. Treba sa asi nieka za teplom vybrat, lebo tu pomrzneme.

katuska.
11. feb 2010

jancia, vitajte doma 😵 inak, my sme s valentinom na tom rovnako. prve roky mi to bolo luto, ale uz som si zvykla 😅

vcera sme boli cely den u madi a simonka.. bolo nam faaajne. drobci sa pohrali, my sme poklebetili, dali si kavicku 😎 ... a v pondelok su zas madikovci u nas, tak sa tesime.. je to fajn mat niekoho poblizku naladeneho na rovnaku strunu. aj na koniku je fajn, ale osobne je osobne 😉

aj u nas v ke snezi.. chcela som ist s marekom na dlhu prechadzku kocikom, ale asi by sme to nezvladli, lebo na nas kocik sa nedaju namontovat lyze 🙂 takze pojdeme asi len autom objednat na urologiu. marek ma este stale jednu hydrokelu, tak dufam, ze sa to aspon trochu polepsilo a nebude musiet ist na dalsiu ope. uz je predsalen starsi, neviem si predstavit ako by to zvladal 😔

jancia
11. feb 2010

Ahojte

katuska vdaka, velmi Vam prajem aby ste uz nemuseli na ziadnu operaciu, ale toho sa neboj lebo deti naozaj velmi vela zvladnu, su to uzastne bytosti, to my mamy sa trapime aj za ne 😔

no a viem o com hovoris, tymto by som tiez chcela "vyznat lasku" mojej spriaznenej dusi kape 😉 ktoru som stretla vdaka konikovaniu, uz sa tesime kedy sa zase ku Vam pridame na obhliadky po tom nasom sidlisku 🙂

a tiez vsetkym co sme sa tu zisli a piseme si, povzbudzujeme sa, prajeme si navzajom uspechy a tesime sa z pokrokov nasich pokladikov 😵 ked uz ide ten Valentin tak vedzte ze Vas mam rada a vzdy sa tesim co nove si od Vas precitam 😵

iwuskaaa
11. feb 2010

Danielka, škoda, že iba skoro sme sa stretli 😒 . Nevadí, nabudúce, keď pôjdeme, ešte chceme ísť do toho Babysveta, tak sa Ti ozvem a stretli by sme sa 😉 . Davidkovi sa páčilo, bol ako odtrhnutý z reťaze 😀 .

Janci, tak pekne si to napísala 😉 😵 . Ja, aj keď som Vás osobne ešte nemala tú česť poznať, tak Vás mám rada, ste moje "bútľavé vŕby", na ktoré sa môžem kedykoľvek obrátiť, keď niečo potrebujem 🙂 . Viem, že u Vás nájdem odpoveď na všetko 🙂 .

Dnes sme boli v poradni, aj na injekcii. Takže to máme za sebou, na veľké prekvapenie bez plaču 🙂 . Davidko bol u pani Dr. ako doma, pobehal všetko 😀 . Vážime 12,5 kg 🙂 .

Nám dnes netečie voda...žiadna 😠 . Nikto nás ani neinformoval o tom, takže vodu som si nenachytala...no...21. storočie 😕

leguanik
11. feb 2010

cafte babule a babuliatka....

...timkovi este ani kiahne pomaly nepresli a uz je zasa chory, vnoci 39 horucky...vcera vrackal, hnacku ma neviem co s nim je...dnes ideme k dr poobede, tak snad nic vazne....kua a to sme mali ist cez vikend k Bolkovi na ranc...sme sa velmi tesili asi - no hlavne nech je Timko v poriadku...len spinka alebo mrnci, skoro vobec nepapa a malo pije..fnuk

jancia
11. feb 2010

legu ☹ no uz som myslela ze choroby pomaly prechadzaju... tak drzim prsty nech nic vazne a ste rychlo fit 😉 mozno len nejaka viroza ked ma hnacky a vracka

jancia
11. feb 2010

hlavne nech ma vela tekutin aby nebol dehydrovany! drzte sa

danulik
11. feb 2010

joooj..co je to zase vo vzduchu? 😖 ja sa tiez necitim uplne fit, lili stale soplikuje a kasle, uz to vyzeralo byt lepsie, ale nie je.. ak sa to do zajtra nezlepsi, tak pojdeme k dr.
tami s leuskou su tiez chore ☹

leguanik - timimu prajeme skore uzdravenie, uz toho mate asi aj vy dost 😒

iwus - ok, budem rada 😉

janka, iwus, katuska - ako ste to pekne napisali 🙂 🙂 🙂 ja to citim podobne 😉

kape - tak nevrhni nejake exoticke stretko 🙂 🙂 🙂 ja uz tuto zimu nechcem!!!

danulik
11. feb 2010

kupila som lili chrumky a cudujem sa, ze co ich nechce a potom pozriem a to boli solene - uz si tak zvykla na tie bezchutove, ze tieto su fuj 😝 😀

iwus - este k tej vode - to aj nam obcas spravia - odstavia vodu na par hodin a my sa mozme osprchovat v mineralke 🙄

kape - malo tam byt "navrhni" 😉

leguanik
11. feb 2010

babulky tak isto vam prajeme skore uzdravenie, ako citam je tu dost pacientov 😒 ale je to asi vo vzduchu, kazdy nieco....kua fix

dakujeme, hej snazim sa mu davat cajik ale malo chce, tak mu streikackov nasilu striekame...vnoci sme mu davali vlaznu sprchu plakal strasne a je a snim skoro...chuudatka nase...fakt ked tripa oni my este viac...

uz sme sa konecne tesili na poriadnu sankovacku, na taky paradny kupel po troch tyzdnoch....a do rici tot, tak uvidime u dr.

leguanik
11. feb 2010

danulik treba ist nabrat do potoka vodu do hrnca zohriat a ako v roku 100 sadnut si do neho 😀 a hned aj mate slepičí vývar - budes to mat dve v jednom

tessie
11. feb 2010

legu - držte sa, nech je Timkovi dobre. A snaž sa doňho dostať naozaj čo najviac tekutín...

jani - ty sa teraz vyžívaš v internete, čo? ved si už konečne doma

čo sa týka Valentína, tak ja našťastie mám doma romantika, takže u nás toto funguje. Akurát dnes ideme kúpiť s malou tatinkovi darček, ešte musím vymyslieť, čo mu pripraví malá, nech sa teší... 🙂

my sme dnes robili Monikine placky, ale brokolicové - moja malá veľká pomocníčka je odfotená v albume 🙂 perfektne mi pomáhala. Teraz si užíva zaslúžený spánok a ja som jej zatiaľ urobila hlavné jedlo - brokolicovo syrovú omáčku s mäaskom a ešte uvarím cestovinky. Dnes máme brokolicový deň 🙂

boli sme aj včera v tej soľnej jaskyni, a dnes ideme znova. Pýtala som sa majiteľky, že či mohla jaskyňa spôsobiť teplotu, tak povedala,že áno, v prípade, že bol v tele nejaký zápal, tak to mohlo vyústiť do teploty, lebo sa telo bránilo. Dnes sa malej už po včerajšku pekne spustil soplíky, čo mi tá majiteľka aj povedala a som rada. lebo chúďa len smrkala, noštek plný a nič nešlo von, tak som nechcela, aby sa jej to zapchalo v dutinách. Malá sa tam včera super vyšantila, boli sme tam sami, tak nám pustili detské pesničky, nie relaxačné, malá sa tam neskutočne vytešovala, ležala na zemi a hrabala sa v tej soli, ako keby plávala na suchu... odkrývala a zakrývala svetielka zo zeme, no super, celú hodinu nás ani nepotrebovala... ani raz. Len už na konci si vypýtala dudu a vzala ma za ruku a išla ku dverám. Bola unavená, lebo sme tam išli až o siedmej večer, nemali skôr voľné (aby tam mohli byť aj deti). Takže zatiaľ to vyzerá dobre, uvidím, či sa nám to osvedčí. Pýtala som sa jej aj na tie naše kožné problémy, tak povedala, že jej to môže trochu pomôcť, ale nech nečakám, že jej to 100% zmizne, že na to jej pomôže morská voda... takže huráááá na dovolenku k moru 🙂 🙂 🙂

elly111
11. feb 2010

ahojte pekne píšete 😵
ale zle sa číta že sú ďaťúrence choré 😖 , snáď to rýchlo prejde
my sme našťastie ok, klop, klop

danulik
11. feb 2010

legu - verim ti.. moje dieta je zavrete doma len par dni a uz mi chudatko par krat za den nosi ciapocku, bundicku, salik, nech niekam ideme ☹ a ked ju nechcem obliect, tak sa zacne sama 😅 boli sme von len chvilocku, ale teda vobec jej to nepomohlo 😖

tess - super fotky si pridala 🙂 🙂 🙂 sophinka si krasne navarila a aj spapala 😉

tessie
11. feb 2010

dani - a čo tie psie záprahy? My ideme zatiaľ, musím naštudovať program, lebo máme tam ešte nejaké stretko v BB, ale na 99% tam aj spíme 🙂 🙂 🙂 Malá má len soplíky, tak to neberiem ako nejaká vážny problém zatiaľ, možno sa jej to ešte trochu ustáli dovtedy... však vonku byť môže, kým nemá teplotu...

a ja tiež som šťastná a vďačná, že vás mám, lebo kto najlepšie pochopí naše pocity ako ten, kto má rovnako staré dieťa...??? Mám pocit, že vás super poznám a to sme sa mnohé ani nevideli...

dani - leguánik ti dala ale radu 😀 😀 😀 to by som si len tak nenechala 😀 😀 😀

danulik
11. feb 2010

legu - to mam brat osobne????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulik
11. feb 2010

tess - a ktory den pridete? my by sme vas radi videli, ale zavisi to od zdrav. stavu..

jancia
11. feb 2010

no teraz hlasia druhu vlnu chripky tak sa dopujte cesnakom a citronikmi 😵

legu ze slepaci vyvar 😀 asponze humor Ta neopusta, vy ste tiez uz asi dlho zavreti doma, co?

tessie ja som akurat predchvilou hladala recept ze zajtra budeme aj my mat placky 🙂 mnam uz sa tesim, len asi ich budem jest sama, no mozno Tomi neohrdne, mm zeleninove jedla moc nemusi ked to neni citit masom... 😝

no tak tie co mate povolenu romantiku tak si ju pekne uzite a potom nam referujte 😉 Dani a na co pojdete do kina?

jancia
11. feb 2010

Jej Tess, aku mas super pomocnicku, sikovna je, no to Tomasovi by ta miska dlho neostala na tej stolicke 😝 uz by som mohla surovat podlahu 😀
A uz ma taky dospelacky kukuc, joj, rychlo nam rastu...

leguanik
11. feb 2010

tess - a tie zaprahy psačí kde su a kedy? mozno ak by bol cas pojdeme aj my daj vjedet, vdaka napis mi prosim o tom postu nech to tu potom nemusim gledat, vdaka

danulik - ano ber to osobne a aj vy vsetky ostatne so mnou na čele 😀

jancia - nooo uz 3tt sme neboli vonku, teda timi to je tak na psycho...uz chce ist von ale len cez okno vidi aj sniezik fnuuuuk

jancia
11. feb 2010

legu tak to sme na tom tak rovnako... 😖 niekedy je to na maslu...

danulik
11. feb 2010

jani - film sa vola "valentin" - tak si vies predstavit, ako sa moj anti-romanticky manzel tvaril 😀 ale uz si zvykol, co ine mu pri mne ostava? 🙂 😉

ja som take placky niekedy robievala, uz som ich davno nemala, ale po diete si spravim 🙂

danulik
11. feb 2010

legu - ok 😀 😀 😀
zaprahy su cez vikend na donovaloch 😉

tessie
11. feb 2010

legu - záprahy sú na Donovaloch, tu je link http://www.parksnow.sk/donovaly/kalendar.php

dani - uvidíme, budeme v BB asi sobotu aj v nedeľu, určite sa ozvem, chceme vás vidieť...

leguanik
11. feb 2010

jáj tento viiik? tak to mozeme it akurat tak do rici ☹

leguanik
11. feb 2010

pučurky idem s tym malym k dr. papa

danulik
11. feb 2010

legu - aj som si myslela.. ale tak hadam nabuduce - o rok 😉
drzte sa u dr., potom napis!!

tess - ok, budeme cakat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre