Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
18. dec 2008

aktak - tak sa drzte!!

teutoniu predava u nas zatial len babymarket,ale nema obrazok: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co..., tak som ti vygooglila: http://images.google.sk/images?hl=sk&q=teutonia... 🙂

danulik
18. dec 2008

ja by som brala asi cierny: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9502851&tab=0 😉

aktak
autor
18. dec 2008

pekny, to je len sportiak? kolko stoji? my mame 3kombinaciu takze este minimalne rok mam o kocik postarane 🙂 a v lete uz bude mala ficat na trojkolke urcite, mame tu s ruckou a s vlozkou na sedadko uz pre 10 mesacne babetko 😵 je to lepsie ako kocik v lete, velmi sa nam to osvedcilo

katuska.
18. dec 2008

prave som dotlacila rezanky z azijskeho bistra, mnam 😝

boli sme tak trochu na nakupoch a kupila som marekovi teplakovu supravu, ale uz vacsiu, myslim 74 a rukavicky v h&m.. maju tam pekne vecicky.. a maminka si tam kupila rifle.. take, co zapne a nevylieva sa z nich 😀

pridala som fotky.. a aj tie na traky su z toho vyhodneho nakupu... nechapem doteraz, ze 15 veci a 208sk 😅

kape
18. dec 2008

Danulik ja sa tiez obavam ze to nevydrzim a ze ju nakoniec kupime, a to som si myslela, ze mne sa nieco taketo nestane, ale toto je jednoducho prosto idealny kociar, laska na prvy pohlad 🙂

Co sa spania tyka, aj nas Samko horsie spava, dost casto sa budi ze zamrnci, to sa mu predtym nestavalo a vcera tiez zaspaval na viackrat. Ale o pol desiatej som uz spala aj ja s nim tentokrat. Danulik ak Vam susedia nebuchali, tak v pohode, nam uz dvakrat buchali, ze aka to drzost ze nam dieta uprostred noci reve. No ja prosto za to nemozem, ze on ma este aj take silne hlasivky a ked mu nieco chudacikovi je tak v noci place. Ale inac v 🙂 case nocneho kludu o nom susedovci skoro vobec nevedia, to ked on place v noci je vynimocne.
Zato suseda nad nami asi trapia koliky, lebo im pravidelne place od osmej do takej jedenastej. A ak buchaju oni co nam aspon zda ze hej, tak su to velki uboziaci, ked to nechapu 😖 Som sa zas raz na nich vyzalovala, lebo mi celkom slusne zeru nervy, dnes som si povedala, ze oni su moja zivotna "vyhra" , tak mam aspon velku motivaciu na rodinny dom. 😉

kape
18. dec 2008

Aktak - chuda mala, ja som sa tiez bala ze na to budeme musiet ist s malym, ale 3x klopem... a ak sa smiem spytat, aku mate Vy vysoku stolicku. My sme momentalne nakloneny Prima Pappa od Peg Perego.

mhviezdicka
18. dec 2008

ahojte,

kape,
teda ja by som im to asi vratila, ked ich maly bude plakat - nech si uvedomia ... nechapem, ked uz oni neamju pochopenie .... 😖 🙄

mhviezdicka
18. dec 2008

dnes sme boli na poradni - Lucka je uz poriadna baba, ma 6 910 gramov a 64 cm. dostala aj druhu davku hexavakciny, tak som zvedava, ci aj tentokrat to bude bez horucky - zatial spinka, tak ked sa zobudi, prevntivne odmeriame...

mhviezdicka
18. dec 2008

katuska,
teda to bol krasny ulovok - wau 😲 😉 je to az neuveritelne 15ks za 208 Sk ...

my sme nasej malej kupili za dvesto satocky, nech je peknucka na Vianoce a chceme ju aj pokrstit ked budeme teraz skoro 3 tyzdne na Orave, tak nech je fesanda. no a neodolala som ani riflovej skuni na traky, takze to bolo dalsich 250 Sk ... ale kupovali sme trolinku vacsie nech to aj trochu vynosi - boli sme v tom Garlene, co nam tu kedysi poradila basky - ozaj ta sa tu uz tiez davno neukazala 😕

mhviezdicka
18. dec 2008

teeeda,
mam stastie, asi ste uz vsetky off - a ja si tu pisem sama so sebou 😀

mhviezdicka
18. dec 2008

aktak,
drzime palceky, aby uz Adelku netrapili ocka 😉

a tie fotky Adamka s Adelkou na gauci su naaadherne - smejovia mali 😵

aktak
autor
18. dec 2008

hviezdi vdaka 😉
nasa mala pred tyzdnom 64,5cm a 6220g, neni tucna ale licka ma riadne 🙂 krasne tie deticky rastu, zachvil ab sme sviecku na tortu kupovali 😵
som zvedava ci bude to ocko uz ok, dufam ze ano a uz nebude treba zas preplachovat

kape
18. dec 2008

Hviezdi - dufam, ze doktorka bola s vahou spokojna, pekne rastiete. To kde je ten obchod co si spominala. My Samka budeme krstit az na konci februara, to uz bude riadny chlap ked zvrieskne tak sa bude kraaaaaaaaasne ozyvat v celom kostole 😀 Podla slov nasich susedov, su ohladuplni lebo vedia, ze mame male
dieta , tak si asi ohladuplnost s niecim mylia 😉

slaviq81
18. dec 2008

Ahojte, dnes je tu veselsie 😉
Aktak, nase slecny su teda rovnake. Lara mala minuly stvrtok 6230g tusim, dnes vecer vazim znova.
Posledne dni je mala nervozna, stale si pcha paprcky do pusy a hneva sa pri tom a vecer kaka aj trikrat. Zeby zuby?
Aj ja chcem tak paradne nakupit 😝

kape
18. dec 2008

Slaviq81 - to by mohli byt uz zubky

mhviezdicka
18. dec 2008

kape,
je to na Hranicnej 16 - hned vedla ustredia Slovenskych elektrarni. je tam viacero skladov, toto je nieco ako diskont a nachadza sa to vzadu, da sa to najst podla ruzovej tabule s bielym napisom WENICE (to je znacka toho oblecenia)

mhviezdicka
18. dec 2008

kupili sme tam celkom pekne veci - kuk album 😉

kape
18. dec 2008

Pekne su, tie zelene satocky su rozkosne

madi
18. dec 2008

ahojte, no vidim, ze budem musiet ist aj ja do sekacov nejakych pokukat.....mne sa velmi osvedcil mmb.... 😉
musim sa vam postazovat...bola som vcera kuknut kamosku, co porodila 5.12. - cize malicka ma necele dva tyzdne...no... a ona ze "mala s nami riadne cvici, iba po rukach by sa nosila" - mne az do placu prislo....boze...sak ved take male cudo este ani nevie ze existuje a potrebuje citit maminku pri sebe....fnuk...nechapem ako to tak moze rozmyslat....a ze ju nebude predsa nosit na rukach, lebo si na to zvykne....bozeeeee ako moze take male babatko vybabrat s rodicmi ze si zvykne na nosenie a tak.... myslim ze jancia tu raz hodila link na jeden clanok (ako mama nechala dieta v izbicke.....) strasneeee
normalne mam depku z toho jej pristupu...a ani nekoji....lebo ze ju to bolelo... tak sa na to vyprdla...ja viem , je to kazdeho osobna vec a mna do toho prd...len som z toho taka smutna cela... a nechapem ze uvazuje uuuplne diametralne odlisne ako ja....a pritom sme si dost rozumeli...hm...fnuk

kape
18. dec 2008

Madi - kazdy mame ini pristup, a asi to naozaj niektore zeny pri kojeni strasne boli a pokym to nezazijeme my tak nevieme akia je to bolest , kamoska kojila 5 mesiacov cez slzy, dalej uz nevladala

slaviq81
18. dec 2008

Madi, moja kamoska porodila 6.12, maleho si rada popestuje, ale tiez nekoji, vraj po porode nemala mlieko tak ho neprikladala, a vraj sa nevedel ani prisat, tak ho zacali krmit UM. Teraz ho nim krmi a ked nieco odsaje tak mu da to. Tiez sa trochu hnevam za taky pristup. Moja Lara bola spava, prve dva dni takmer nejedla, musela som ju budit, vyzliekat az do naha aby sa prebrala a tak som si ju prikladala. Tiez sa nevedela prisat ale zvladli sme to vsetko. 😉

kape
18. dec 2008

teda chcela so Ti len Madi povedat, ze sa tym netrap 😉

kape
18. dec 2008

No ja som maleho v porodnici priklada o dusu a mlieko sa nie a nie spustit, a nakoniec den pred odchodom , ked som sa poriadne vyplakala, tak sa sputilo a bola som hned opat ta najstastnejsia mama na svete 🙂

madi
18. dec 2008

kape - snazim sa nemysliet na to.... ale aj ja som mala prbolemy s kojenim...aj bolesti aj vsetko....ale proste aj cez slzy...bolo to pre mna prioritou...a ona sa pred porodom tvarila ako najlepsia mamina a hrdinka si nedala nic poradit, lebo ona vie najlepsie.... a takto to dopadlo... a ja sa ani neodvazim jej nieco hovorit, lebo ma posle kade lahsie, ze sak ona vie... fnuk

a inak kape - manduca uz funguje o sto sest...super je to... este mi katuska ukaze satku a uvidime ci aj satkovat budeme ci co.. 😉

kape
18. dec 2008

No to som rada, my sa uz tiez dost casto manducujeme hlavne doma, ale Jancia je uz ina frajerka s Tomaskom oni uz veselo ficia aj vonku a ja ju casto beriem so sebou na navstevy, ked je maly unaveny tak si ho dam do manduci a ja mozem byt dalej v spolocnosti.

aktak
autor
18. dec 2008

madi to je smutne s tou kamoskou 😢

kape
18. dec 2008

Podla mna ohladom kojenia je dost mala osveta, keby bola vacsia percento kojenych detiby bolo podstatne vyssie

madi
18. dec 2008

kape, suhlasim s tebou
ale ona praveze patrila medzi tie scitane a presne vedela dopredu ze co a ako.....prave preto som prekvapena z toho ako sa zachovala....teraz mi volala, nech jej dam cislo na donasku - ze si idu objednat pizzu
hm...fakt mi pripada, ako by to dieta bolo na pritaz alebo iba ako hracka ci co....ach jaj..... no...jednoznacne mam ine predstavy o vychove a starostlivosti o dieta ako ona....

idem sa venovat simonkovi aj tatikovi...
to aj vy mate taky skvely pocit a tak vas hreje pri srdiecku - ked sa tatik hra s vasim babatkom? ja zazivam vtedy pocit uplnej blazenosti.... ja som taka stastnaaaaa 😵 😎

kape
18. dec 2008

Madi - presne ako pises a ja vtedy chytam fotak a preto manzel viac fotiek s malym ako ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre