Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
19. jan 2009

ahojte, vdaka za pochvalu fotky 😉

tami uz som pridala do toho spolocneho albumu aj Vas dve, chutne ste v tych copikoch 😀 kto Ta cesal? By si aj na ples do opery kludne mohla, tromfla by si nejednu namyslenu celebritu 😝 😉

baby co ste nedali este fotky, inspirujte sa a poslite!!! 🙂

katuska my mame M/L tie bamboo a organic su tiez tak tusim a este nejake flanelove mame 3v1 a aj popolini mame par takych, dnes mi kape doniesla ella´s house-ku tak som zvedava, prave sa perie 😉
inak ja som tie bamboo a organic kupila cez inzerat uz parkrat pouzite ale su fajne, akurat ze dlhsie schnu.

jancia
19. jan 2009

basky cavko, no ved ked zacne byt teplejsie tak dame velke stretko v sade J.K. hm? 😵

tunylyk
19. jan 2009

tessie - pohoda 😀 moj Kubko mal pred týždňom 6340g,to moje drobčo sa vkuse mrví a otáča,že sa ani nedivím,že nepriberá viac 😀

kape
19. jan 2009

Basky- stretko sa teraz nekona prve az 5.2. lebo mame chorych hlavnych veducich , tak nech sa skoro vyliecia 🙂
Stolicka este objednana nie je, ale tento tyzden to doriesime.

Aj ja som chela napisat ze Tami s malou Leuskou su super na tej fotecke 😀

Jancia - neboj dobra bude urcite aj ta nova plienocka. My zajtra podskusame, ked pojdeme von. A tie BL organic 3v1 su podla mna super plienky za super cenu.

A ja chcem kupit plavky na plavanie Popolinky. Este musim napisat ci nam taketo plavky na plavanie schvalia, dam potom vediet. Tessie - si bola posledna co si sa pridala a platila si prva, si sikulka. Inac to asi mozme zaplatit asi aj v sobotu alebo nedelu, nie ? Ked sa to plati na recepcii.

danulik
19. jan 2009

tami - to co tie copiky?? 😀 perfektne ste 🙂 🙂 🙂

my stale nemame vybratu druhu stolicku - kape - si ma teraz nalomila na tu chicco, lebo je pravda, ze drevena sa neda polohovat a stolik so stolickou kupime hocikedy v ikey - to tusim aj tami spominala..

kape a basky - ta chicco je mensia ako PPPP? lebo ja by som PPPP nechala u nasich a k nam sme chceli nejaku mensiu..

hankahc
19. jan 2009

ahojte

tak aj my sa uz pripajame k zubacom, prvy zub je vonku 😀 , ale s malym to bolo fakt o zivot, ked som si ho chcela pritulit tak sa vzdy vrhol na mna ako sup a hryzol ma do krku, az som zlakla 😕 🙂 ale asi sa tlaci uz aj druhy lebo dneska si robil opat chut na moj krk, bodaj by nie ked hadam uz aj na krku mam par deko tuku navyse..cakam kedy zacnem priberat uz aj na usnych chrupavkach 😀 😔 . manzel ma volal ked som bola tehotna ze stavbarka lebo som mala tak opuchnute ruky ako stavbar a teraz som guloucka a mozem sa prihlasit na OH2009 vrch gulou do 100kg... 😒

v stredu ideme kupovat aj my stolicku, zatial peg perego mam v hlave, uvidime cim ma ohuria...

danulik ty si tusim raz spominala kocik Stokke, nevies je hodny tych prachov co stoji?? lebo mne sa velmi paci ten sportovy...len neviem ci je az taky prakticky, zatial som nemala to stastie aby som si ho vyskusala.

nnikka
19. jan 2009

ahoj chcela by som sa opytat odbornicok, ci je uz brusko velmy vidno v 24 tyzdni tehotenstva?

hankahc
19. jan 2009

mnikka ja ti asi neporadim lebo mne brucho stale je vidno 😀 😀 , ale brucho tak riadne je vidno hadam okolo konca 6 mesiaca 7,8 mesiaca 😉

danulik
19. jan 2009

hanka - je to asi skor taka imidzovka, vraj je dost nepohodlny a maly.. pre maminku je sice pohodlny, nemusi sa velmi sklanat do kocika 🙂 neskusala som ho, neviem posudit, ale asi by som ho nekupila..

nnikka - ako komu, ale vacsinou uz vidno 😉

hankahc
19. jan 2009

danulik dik, mne sa videl tiez dost malicky, no uvidime musim vidiet na vlastne oci.. 🙂

danulik
19. jan 2009

maju ho asi v pre deti v BA 😉

nnikka
19. jan 2009

hankahc

dakujem za odpoved

ada11
19. jan 2009

tak ste toho popísali, dalo mi to zabrať pokým som to prečítala 🙂
ja mám pocit, že obom mojim herečkám pôjdu zúbky naraz - Anetke mliečne a Maťke trvalé /už sa jej 2 mliečne kývu. 😕

katuska.
20. jan 2009

dobre rano!
tak my uz hore, klasika.. akurat, ze marek sa od druhej budil kazdu hodinu 😒 je len pol siedmej a uz ma boli hlava.. zato on ma naladicku paradnu. vyspevuje si, pisti.. musela som ho dat do vanicky, nech trochu tlmi zvuk, lebo by pobudil vsetkych susedov 🙂 ocko si dal o piatej rano stuple do usi 😀

katuska.
20. jan 2009

nnikka, ako komu.. mne este nebolo vidiet. teda brucho bolo, ale nevyzeralo ako tehotne, ale ako po poriadnom obede..

katuska.
20. jan 2009

a k tym stolickam.. tak ja som este v stadiu, ked chcem drevenu, lebo aj ked budeme robit kuchynu, tak chceme taky typ, ze by sa nam tam plastova nehodila.. a ani sa mi velmi nepacia. a davat ho do nej budem az ked bude sediet, zatial v lehatku, vajicku..

madi
20. jan 2009

ahojte
blahozelam zubkacikom, nam zrejme idu dalsie, lebo simono je straasne divy uz viac ako tyzden...v noci sa nam budi kazdu chvilku, zalostne place alebo iba place bez toho aby sa zobudil...no kovbojka....

stolicky na papanie zatial neriesime...mam velmi zachovalu stolicku po mne - taku tu drevenu s takym deklom vyberatelnym na zadku 😀 tak uvidime...ako poznam mojho manzu, tak inu ako drevenu nebude akceptovat...ale vravim, este sme to neriesili....
tiez to vidim tak ako katuska, ze prve prikrmy budu v lehatku a potom sa uvidi...

nnikka - trosku podla mna vidno, ale taky extra rastovy boom nastava az okolo 30tt a neskor...

a isto ideme kupovat aj my latkofky...simonik ma permanentne cervenu ritku...nech robim cokolvek...furt... a horuce vajka 😒

a vsetky deturence su roztomileeee...a maminky stastne....to sa velmi tesim 😉

kape
20. jan 2009

Danulik - chod v Europe do Toys tam su obe, aj ked ta Chicco tam po sviatkoch nebola prave s tym najkrajsi m potahom, ale aj tak je tam draha, takze ked chces len porovnat velkost a skusit praktickost, pozriet mozes ist 😉 Ja si myslim, ze Chicco je o kusok mensia. Daj potom vediet ako ste sa rozhodli a dam Ti tip do IP ak by si ju chcela kupit, kde sa da lacnejsie 🙂

Mne uz bolo celkom slusne vidiet ze som tehotna v 24 t. , ale zas az tak obrovitansky balon to nebol.

Katuska - ved zajdite u Vas do Kiky, ty si z KE ak si dobre pamatam, tam mas vystavenych dost druhov a v BA mali aj STM (alebo Recaro - ale oni su rovnake)

madi
20. jan 2009

a pridala som par foteciek.... tak pokukajte ... a idem poslat mail aj jancii do toho spolocneho albumu teda 😉

inak - nas simon spi cez den zasadne 30 minut...niekedy 40...kazde dve hodky si takto schrupne...predtym fungovalo to, ze ked sme sa kocikovali, tak chrnel dlho..ale teraz aj vonku iba 30-40 minut haja...hm...
a dnes asi idem na kozmetiku...alebo zajtra...konecne budem mat normalne obocie 😀 😔 😅 🤐

danulik
20. jan 2009

kape - dik, pojdem sa tam pozriet 😉 potom ti napisem..

madi - vy ste sa nejako rozbehli s tymi zubkami 😀

kati - no nezavidim ti to budenie - ja som chcela napisat, ze lili je hore uz od siedmej, ale spinkala skoro 10 hodin vkuse, takze sa naozaj nemam na co stazovat 😅

dnes nas caka poradna a ockovanie, dufam ze lilus bude ok a nebude mat teplotu a pod..

lalunna
20. jan 2009

ahojte, ja len v rychlosti a padame plavat, prvy krat tento rok...
kape, ako bolo na plavani? my sme v pondelok zaspali... uz som ti pisla IP

dnes rano som odoberala patrikovi moc, poviem vam, bola to sranda velka, trvalo mi to cca 30 min. 😀 aj s jednou rozliatou skumavkou, ale mame to za sebou... dolezite je steklit 😀

zazili sme vselico zaujimave posledne dni, napr. pretacanie z bruska na chrbatik, uz klasika sa posuva patuch vpred jak vojak na bojovom poli, jeden den nejedol 7 hodin a potom ked sa najedol vyzvracal asi 1/2 L mlieka a tak dalej...

vecer pridem precitat a este volaco popisem

zatiala papa vsetkym maminkam 🤐

nesca
20. jan 2009

Caute všetci,
inak ja vas uz zase ledva čítam a chcem prispievat, ale tan môj Patroš (Lalu to je obdoba Patuch a manžel neznáša, ked mu tak hovorím, ale on s ním nie je celý den 😀 ) si vyžaduje moju neustálu účasť na jeho aktivitách 😝 , no povedala by som, že je to stále horšie, ledva od neho ostúpim už mrnčí, alebo plače 😕 . Tak ja neviem, predtým sa aspon pár minút sám zabavil. U vás je to ako? Ste stále pri nich?

Madi, so spaním cez den sa to tiež radikálne zhoršilo doobeda zvykol 2X zdriemnuť aj ked len pol hodku, teraz ledva raz, alebo vydrží aj celé doobedie, ale potom ho už pracem o pol 12 do kočíka, lebo už nevládzem.

Chcela som k tým stoličkám papacím hlavne. My máme po Michalovi drevenú, čo sa dá z nej urobiť stolička a stolík. Nevýhody: nemá zahnutý pultík, tak z tade padajú veci, kľudne aj miska s jedlom, ked on rozhadzoval rúčkami a do tých zárezov čo sú okolo putíka sa ukladá humus, ked tam cápe špinavými rúčkami a skoro sa to nedá odtiaľ vybrať. Ale aj tak sme mysleli, že to s nou nejako prežijeme, že načo vyhadzovať eurá 😀 , ale ked som pozerala tie linky čo tu už dlhi hádzete, tak som to nevydržala a presvedčila manžela, že predsa len potrebujeme novú 😉 a už sme aj objednali z toho Malvíka čo tu niekto dával link, tú Chicco Polly za 98Eur, tú s tými autíčkami, tiedrahšie boli krajšie, ale zdalo sa mi zbytočné kvôli obrázku dať viac o 30. Takže dakujeme za sprehľadnenie, lebo mne by sa nechcelo a nemám kedy.

tunylyk
20. jan 2009

nesca môj Kubko je tiež na mne ťažko závislý 😀 dnes som potrebovala ísť k lekárke tak bojoval s babkou o 6.30 do 9.30 a zvládli to 🙂 cez deň tiež spinkáme málo,také 2 20minutovky,ale v kočíku aj 4hodiny 😀 a večer ajajajaaaj skôr ako pred23-tou nezaspí,po večeri je plný energie

angelina22
20. jan 2009

čaute baby, mam otazočku, do čoho skladujete odsate mliečko , a ako ho potom pripravujete pred podávaním, iba ohriať,alebo ako ho rozmrazujete , kdže by som ich chcela tam skladovať..budte take dobre, tie čo s tým máte skusenoti.....

nesca
20. jan 2009

No aj mne spával v kočíku niekedy aj tie 4 hodiny, ale to je už tiež čas minulý, teraz tak 2 😒 A on nie je na mne závislý, on je na spoločnosti, môže to byť aj manžel, aj starká, no a Michala zbožnuje, ale ten na neho zväčša kašle, má svoje záujmy, hlavne sedieť pred TV a pozerať rozprávky, niekedy ho už dobreže neprosím, aby sa trochu povenoval bračekovi 😠 .

A ešte ste tu rozoberali zuby, tak ja som v živote nemala také na prd ako teraz, prvý krát sa už teším k zubárovi, už žujem doslova len na jednej strane, na druhej hore mám kaz to som objednaná na budúci pondelok a dolu to mám také citlivé, že už sa bojím si aj ústa vypláchnuť pri umývaní zubov čo ma to hrozne bolí ☹ . Tak som zvedavá čo to je, zrejme další kaz a ešte sa mi urobili 2 také dosť veľké medzery medzi zubami a zubár povedal, že s tým už nič a že či sa mi tam zachytáva jedlo a ja že áno a on, no tak si ho musíte vždy po jedle vyberať tou niťou, alebo kefkou. No to je skvelé, rozmýšlam či ho nevymením 🙄 . A manžel mi stále hovorí, že to mám zato, že som nebrala poriadne tie tehotenské vitamíny, lebo som myslela,že sa od nich hrozne priberá. Ale je to blbosť lebo pri prvom som ich brala poctivo a zuby som mala v poriadku a pribrala som pri oboch rovnako - VELA. Tak asi mal aj pravdu.

nesca
20. jan 2009

Angi, ja nemrazím, myslím že mám tak akurát, alebo ledva ledva. Včera večer cucal a plakal, tak sme ho trápili asi pol hodinu a potom sme mu dali 100 Nutrilonu, vypil 80 a zaspal.

nesca
20. jan 2009

A mne už asi šibe z toho že som furt doma, lebo ma stále napadá taká otázka, tak to musím s niekým prebrať. Ze keby sa niečo stalo a vy by ste sa museli rozhodnúť, že či zachránite manžela, alebo dieťa, ale na beton môžete len jedného, tak ako sa rozhodnete ☹ . Poobede pôdem von, lebo mi to tu škodí 😀 😝 .

slaviq81
20. jan 2009

Bry den 😉 ,
tak som si vas precitala a mam dilemu ze aku vlastne stolicku kupit 😖 . Drevenu? Ano, paci sa mi, ale je pravda ze sa neda polohovat plus tie nevyhody co spominala vyssie Nesca. Plastovu? Teda....

Lalunna, aj mne doki kazal nabuduce doniest moc. Ty to mas aspon lahsie 😀 😀 😀 Som zvedava ako sa mne zadari 😝

Inak my uz mame rezim. Doobedu spi 2 hodinky, poobede tiez 2 hodinky. A po spanku sa vyhra sama aj hodinu. Len vecer je niekedy ako z divych vajec 😀 😀 😀

slaviq81
20. jan 2009

Nesca, ty by si urcite oboch zachranila 🙂 Veru chod na cerstvy vzduch. Uz aby bolo leto, posadime drobcov do sportiakov a hajde....

tunylyk
20. jan 2009

Kubko ma tiež rád spoločnosť,hlavne aktívnu na vykecávanie,podávanie hračiek,nosenie na rukách 😀 občas sa zapája do debaty aj s našou Ginou 😀 😀 😀 ale stačí že ma nevidí,už ma hľadá... hm ťažka to otázka,ale musím sa priznať prvá myšlienka,spontánna reakcia bola - dieťa,ale rozhodovať sa takto no neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre