Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tamita
23. jan 2009

Danduliatko 😉

angelina22
23. jan 2009

aj ja som tu, len som čakala, či nebudete ohovarat hihihihihihihi 😀
ja babylucy nepouživam, lebo sa mi nepačia,,,aj mokre dost boli,ale kedže sa nepouživaju, niesu ani zprate...takže možno preto, akokoľvek, v pmperske, mam stale pocit že ked ich menime, tak su suche a tieto su vlhšie,,,neva,,možno si zvyknem,,,a ak nie ,,tak by ma to aj tak lakalo, kym by som ich nevyskušala,,,

angelina22
23. jan 2009

ja ich ozaj teraz periem ručne,,,aj mydlo som si žlčove kupila,,,aj kokosove na ručne pranie,,som ekologocká až nedobre...aj odpad triedim, akože eko citenie vo mne bude,,,,ale neviem dokedy,,,ked som nedavno videla ako triedený odpad zobralo auto na komunalny netriedený tak ma to moje eko srdce zabolelo,,,,, 🤐

angelina22
23. jan 2009

tami, musim ti niečo povedať, teda napisať, ty tak pekne píšeš, ja stále ked vidím ako je tu od teba príspevok tak čítam tie tvoje zdrobneninky a prirovnania, tak pekne spisovne ,,no jedna radost ta čítať....aj poradíš mi stále,,si proste zlatá..akože ozaj v dobrom to mysl,,,,inak všetky ste zlaté, samozrejme,,,
ja niekedy píšem ako tatár

tamita
23. jan 2009

A rovno sme ťa chceli poohovárať-no čo,tak nabudúce 😉
Prečo je to žlčové-žlčové??

mhviezdicka
23. jan 2009

danulik,
ja som kukala tiez na tie Bum Genius Organic, aj ked ta cena 😝 ale spekulujem aj nad BL, maju priaznivu cenu, a zatial som na ne citala len same pozitiva, tak teraz uz fakt neviem - som zase na zaciatku 🙄

tamita
23. jan 2009

Sa tak červenám.... 😵 ...ešte že ma nikto nevidí... 😅

mhviezdicka
23. jan 2009

angeli,
tak to rucne pranie ti nezavidim 😝 ale mas moju pochvalu 😀

mhviezdicka
23. jan 2009

tami,
mne muz ergo "zrusil", lebo on by radej nieco viac "turistickejsie" ... ale pre mna by bolo ergo po dome fajn a pacia sa mi aj satky, len neviem, ci by mi tam nasa fesanda vydrzala, lebo nam z nej rastie riadne sidlo, co uz nevie chvilu v klude vydrzat 😀

mhviezdicka
23. jan 2009

dokelu, ja by som uz tiez mala nakuknut so tej pivnice, co za stolicku nam to pozicala ta moja kolegyna 😅

angelina22
23. jan 2009

no tak ja som za manducu ale kým nanu našporím tak malá bude behať,
žlčové sa vyrába zo ˇylče hovedzieho dobytka a púšťa ako šlak,,,,a pri tom ručnom praní,,,ja nevim, aj si spievam a baví ma o, periem tak len plienky,,ostatné u našich,,,pohodáá dá sa to,,ja momentálne naháňam stoličku,,ale ja som taka nerozhodná koza,,,že kým budem omýšlať malá bude aj sediet za stolom,,,,ale donedávna som bola za plastovú, teraz už aj nad drevenou rozmýšlam,,,tak ja vám neviem...
a som si myslela že o mne budete....kecat

mhviezdicka
23. jan 2009

jeeeminenku, to uz je tolko tiktakov 😲
no, idem ja do hajan

bru noc a krasny vikend 🙂

tamita
23. jan 2009

Hviezdi-na tej stránke je aj forum-potriedené do tém: šatky-manduca-ergo....
mne sa šatky tiež páčia,ale najideal.sú pre úplne malé mimi,manduca je O.K.-ale niektorým babám prekáža,že má zvláštne vykrojený pás a nie každému sadne a na to ergo sú zväčša len pozitíva. A je tam aj -že prečo nie klokanky a turistické nosiče...

mhviezdicka
23. jan 2009

angeli,
a preco by sme mali, prosim ta, o tebe kecat 😕

mhviezdicka
23. jan 2009

tami,
zajtra s muzom pokukame a dam mu to nastudovat 😉

no, ale teraz uz naozaj vypinam 😀

papa

ada11
23. jan 2009

tami, ja som uvažovala tiež nad Ergom, ale aj Manduca ma zaujala a už ju máme doma. 🙂

tamita
23. jan 2009

Angi-to hádam musí to mydlo aj trochu odpudivo vyzerať a smrdkať 😀

tamita
23. jan 2009

Aduš-akú farbu mate a čo na to Anetka-páči sa??

angelina22
23. jan 2009

VIEš čO ANI NIE,,ALE JA SOM TI VOĽAJAKý FETIšISTA NA VONE,,MNE NESMRDí SKORO NIč,,,TO Už MUSí BYŤ OZAJ SMRADLAVé AKO,,,, ja neviem čo,,,,dajme tomu,,hocičo,,,
a vyzera ako normálne mydlo,,,,nič extra,,,
už by som aj ja mala ist

angelina22
23. jan 2009

ten capslock bol omyl nechcela som zdoraznovat že som fetišistka

ada11
23. jan 2009

tami, máme červenú, netlačí ma nikde, Anet najskôr trochu protestovala, ale teraz OK, aj dnes som išla v nej ku dokine a Anet tak pozerala na svet, že čo toto jééé. 🙂 Ja ju v byte ani moc nenosím, lebo ona papá málo a často, takže by som ju stále musela dávať dole, ale teším sa keď bude teplejšie, že budeme chodiť v Manduce von. Chceme ísť aj za bratom do Prahy, tak tam ju určite zoberieme. Banujem, že také niečo som nemala pri Maťke. 😉

angelina22
23. jan 2009

hviezdi, srandovala som,,,, 😀

tamita
23. jan 2009

Tak super-my sa doma občas nosíme v baby-vaku,ale už nie naležato,ale nasedato a na boku...zlatá je ako si tam sedká a kuká zúčastnene na všetko-čo robím.
Manduca je myslím aj dlhšie využiteľná ako Ergo.
Angi 😀 ,tak bežkaj a dobrúúú 😔 ,ja už tiež idem pomaly odsávať polnočnú večeru 🙂

angelina22
23. jan 2009

idem ja spinkat,,dobrú všetkým

ada11
23. jan 2009

tak dobrú..... 😔

danulik
23. jan 2009

teeda..vy ste rychle 😀 ste sa nejako rozkecali 🙂

hviezdi - vyskusaj aj BL, vam mozno sadnu 😉

inac, ja som kupila uz aj golfac, manzela skoro porazilo 😀 ale co uz.. mame cosatto diablo a este sme ho neskusali, ale vyzera dobre 😉

uz asi vsetky spinkate, tak dobru noc prajem 😵 aj ja uz pomaly pojdem..

stankaji
24. jan 2009

Ahojte!!! 🙂 🙂 🙂

...čítala som, že ste rozoberali plienky...tak nič proti tým všelijakým látkovým, určite sú skvelé a

angelina (aj ostatné) máte môj obdiv, že ich ručne periete, ale mňa ani vo sne nenapadlo sa zaoberať týmto, že by som si ich kúpila... 😝 😝 😝 .....ja som úúúúúplne spokojná s jednorázovkami - pampers, wieckies... ja malej dobre natriem riťku a záhybky okolo frndičky SUDOKREMOM a zatiaľ je dobre..., však za chvíľu ju budem učiť na nočník, tak nech si užijeme trochu kľudu a suchu...a ako písala

tamita, ja sa tiež naperiem pre celú rodinu a stačí mi, že prepieram ručne brindáčiky a prekakané bodička (aj to už pomaly nie, lebo tuhou stravou tuhnúúúú kaky)....tak len toľko....

papa, idem aj ja spať

tamita
24. jan 2009

Až sem Vás všetky počujem - ako si spokojne odfukujete..... 😔 😔 😔 .....ale čo to mľaská? ahááá - Vejinka kojí....a ešte niekto,ale to už neviem dešifrovať....

A Jamaica pridala foto,ale ani sa neozve 😉 Ale Alexa je už veľká kočka 😵 a v reštaurácii uplná suverénka.

a taká Jankamaniková - ktovie ako si nažívajú v tom novom byte....?

Bammbi - ty si ešte na Slovensku? Škoda,že sa to počasie tak popsulo,ale aspon úvod vám vyšiel.

Katinka- čo štátnica?Už máš??

Klaudinka dávno nepodala správy,ako malá rekordérka Natálka? dobiehate bratislavských Valibukov?

Ja to nechápem - všade vypisujú,že MM sa najviac tvori v noci a ja takto nad ránom ledva odsajem 15O... 😨

jamaica77
24. jan 2009

ahoj Tami, hej hej tu som.....ja vas sem - tam pridem precitat.....(vy ste tu poriadne plodne) a kym par stran precitam, tak mam dost 😝 a potom uz ani neviem naco som chcela reagovat 😀 Tak aspon napisem o nas troska.....
Alexa nam robi velku radost, troska je chorucka (aj manzel aj ja) - takze chora cela rodina 😖 ale pomalicky z toho sa dostavame. Dala som jej uz 3 krat ryzovu kasu ale nechutila jej 😝 takze som ju s tym netrapila, skusila som banan - oblizovala sa pri tom, a skusila som sladky zemiak- chutil tiez. to je vsetko zatial. Od 6m zacneme uz kazdy den, zatial stale kojim, cez den je to kazde 2h, vnoci vseliako - tie dobre casy skoncili - ze raz v noci, teraz sme momentalne aj na 2 aj na 4 kojeniach za noc 😠 Cez den este stale spinka 4krat ale uz ovela kratsie ☹ ale inac je velmi dobra, skoro nikdy neplace a je velmi sikovna. Robi pokroky, uz sa kotula do obydvoch stran, aj z bruska na chrbat a z chrbta spet na brusko, dava sa aj na styri, a snazi sa posunut ale este nechape ten princip, takze z lozenia zatial nic, a sedenie - to je paradicka, cim dalej tym dlhsie uz posedi, len do toho sedu sa nevie dostat, snazi sa takym sposobom ze sa prehodi na bok a potom sa vytlaca tou rukou hore na ktorom boku je ale dostane sa asi len do 30stupnov a zlozi sa, ale ak sa zachyti s tou druhou rukou o moju ruku tak je hned hore a ked sa jej sediet nechce tak sa spusti pomaly na bok alebo do zadu 😀
No a idem rychlo este troska posmyrovat vase fotoalbumy 😵 😵 😵

jamaica77
24. jan 2009

No pozrela som plno albumov, isla som od zadu....a same dievcataaaaaa 😉 krasne fotecky az som dorazila na predposlednu stranu a tam som si pozrela aj chlapcekov.....juuuuj ake su vsetky deticky krasne.... 😵 😵 😵 no augustovcatka su fakt nadherneeeeee 😉 Tamita - ty by si uz aj nejake nove fotecky mohla prihodit zo svojej herecky 😉 Stankaji - Martinka ma nadherne modrucke ocicka 😵 Lucinka a Lara supis kocky 🙂 , Od Hankahc - super vlasy ma Dominik na fotkach 😵 a este som stihla pozriet aj Mateja od Bibiani, uf, ale uz mam dost, idem aj ja do hajan,d obru noc, no vy vsetky uz davno drichmete zachvilu budete aj vstavat, po niektore ste uz mozno aj hore - ale kojite....ze? 😉 tak som zvedava kolkokrat ja budem dnes v noci kojit 😅 na buduce musim dopozerat aj ostatne albumy....vidim ze aj nejake nove mamicky a babetka nam pribudli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre