Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

nesca
27. jan 2009

Ešte som chcela , že ja som tú stoličku Chicco Polly objednávala minulý pondelok večer a bolo tam napísané, že o 5 dní príde, ale asi pracovných lebo ešte neprišla. Inak presne tú čo má malá rekordmanka Klára 😉 ona je fakt neskutočná, my sa ešte stále nepretáčame 😒 , ked budeme mať 6m, tak nás už asi tá neurologia neminie. No je to nezvyk po Miškovi, ten bol také šidlo 🙂 A to sme nejako vôbec tak nesledovali, že kedy čo . . . brali sme to tak automaticky. Ale aj Pato sa mrví a kopcuje nohami a furt je v takej kolíske čo sa snaží si dávať nohy do úst a tiež piští a kričí o 106, ale pretáčať sa, to nie.

A na tých Kaskádach ponúkajú aj také víkendové balíky, s procedúrami a plnou penziou a čojaviem čo ešte, ved keby sme začali hádzať eurá do prasiatka už teraz 😀 . . . majú aj web www.hotelkaskady.sk, tak kuki 🙂.

tessie
27. jan 2009

no tak vidím, že máme čo robiť, zohnať krásny hotel so super službami a ešte aj lacný, aby si to mohli všetci dovoliť... to nás bude musieť ísť riadne veľa, že by sme obsadili celý hotel a dali nám bezkonkurenčnú zľavu... Ale myslím, že keby je aj nejaký krásny penzión, tak by ste to hádam elly zvládli, nie? 😉 😉 😉 Musíme brať ohľad na všetkých... Ved si vezmi, že väčšinu z nás už od tohto mesiaca živia len naše polovičky a nie všetky majú na to ísť k tomu aj do drahého hotela. Aj ked mne by sa tiež páčilo byť v takom hoteli a tiež s tým zatiaľ nemám problém, no zrejme nie pre všetky to je také jednoduché... Ak to chceme urobiť dostupné pre všetkých, tak budeme musieť urobiť kompromisy... ja tiež do stanu alebo chatky bez jedla nejdem, ale zasa drahý hotel oželiem ...

elly111
27. jan 2009

no veď musím začať šetriť a popredať niečo na nete 😀

lalunna
27. jan 2009

suhlas s tessie zvolme zlatu strednu cestu aby doslo co najviac augustoviek
myslim ze kaskady si nemoze dovolit kazda z nas, aj ked je tam fakt supeeeeeeeer, a je to v strede SK, ved uvidime dalsie ohlasy

elly111
27. jan 2009

beriem všetky kompromisy 🙂, tiež máme jeden plat a materskú 😝 ja som napísala len to čo poznáme 🙂

tessie
27. jan 2009

ten hotel je nádhernýýýýýý, ale len za tú cenu ubytovania majú niektorí celú letnú dovolenku pri mori 🙂 🙂 🙂

elly111
27. jan 2009

tessie súhlasím, ma skoro prekotilo z tých cien, všetkým sa ospravedlňujem za moju predchádzajúcu reakciu, my sme tam chodili firemne=my sme to neplatili, to fakt môžme dať stretko rovno niekde v Grécku na pláži 😀
ale nie veď mnohé z vás poznaju krásy Slovenska a navrhnú nejaké pekné miestečko 🙂

tessie
27. jan 2009

to budem aj ja rada, lebo sa priznám, že Slovensko poznám tiež len z firemných akcií... a som si povedala, že toto môjmu dieťaťu neurobím... Už teraz si predstavujem, ked bude väčšia, ako budeme chodiť po hradoch a zámkoch, ktoré ja nepoznám a potom si pripadám, ako z iného sveta, ked sa ľudia bavia o nejakom mieste. Aj ked som zo stredného Slovenska, pre mňa všetko od Bystrice dalej bol vždy východ Slovenska 😀 😀 😀

elly111
27. jan 2009

tessie máme podobné pocity a predstavy, snáď to vďaka našim deťúrencom napravíme 🙂

elly111
27. jan 2009

snažím sa získať od malého moč pre doktorku 😀 , nechce spolupracovať 😀

nesca
27. jan 2009

Pripájam sa k zamietnutiu Kaskád 😀 😝 , my sme tam chodili s Mišiakom len na bazén a aj to nám sčasti preplácal manželov zamestnávateľ a aj ten to potom zrušil, lebo to bolo drahé ☹ 😠 .
Tak čakáme nové návrhy 😵

lalunna
27. jan 2009

ved som sa aj cudovala ze co tu tak veselo navrhujete tie kaskady 😕 😅

elly111
27. jan 2009

čakáme 😀
lalu čo sa čuduješ veď sme na materskej, nechci logické myslenie 😀

lalunna
27. jan 2009

😀
cakame
...
len ci sa dockame 😎
my ideme radsej von 😀 😝

katuska.
27. jan 2009

dobre ranko! tesime sa na stretko.. hned pri prvom prispevku sme zacali nad tym vazne uvazovat, a my sa teda tiez pripajame.. a urcite v jeseni, ked uz budu chodit aj ti lenivsi.. 😉 tu je nejaka linka, ale este som nepozerala..
http://www.kamsdetmi.info/hotely-a-penziony-c15...

nesca
27. jan 2009

Akurát som sa chcela opýtať, že čo robia drobci, ked vy si tu tak veselo diškurujete 🙂 , lebo ja si to dovoliť nemôžem, mne momentálne kočíkuje starká 😎 .

nesca
27. jan 2009

A ešte čo sa týka Kaskád, tak úplne blízko ani nie je nejaká super možnosť precházky, jedine že by sme si urobili exkurziu do cigánskej osady, ktorá je odtiaľ naozaj na skok 😀 😀 😀 .

elly111
27. jan 2009

náš drbec spinkal, potom som ho dala do vaničky a chytala moč a mám hurá, snáď to bude stačiť

hribikana
27. jan 2009

Ahojte, no moj drobec prave zacal spoznavat krasy hraciek a zacali ho bavit 😉

elly111
27. jan 2009

nestačí volala som, treba vic, tak ja idem ahojte a krásny deň
hribi tak sa teš 🙂

tessie
27. jan 2009

už ste mi začali posielať počty zúčastnených... super. Ak vás napadne, čo ešte by sme potrebovali hned vedieť, tak mi dajte tip, nech potom nemusím všetky naháňať, že ešte potrebujem nejaké dodatočné info. alebo na začiatku zistíme len počet chtivých??? dík za tipy

tessie
27. jan 2009

http://www.rendez-vous.sk/index.php tak toto ma zaujalo hned ako prvé, ked som otvorila tú stránku od Katušky... nemám teraz čas, ale určite to ešte pozriem. Tá stránka bol dobrý tip. Pokukajte aj vy a dáme určite niečo dokopy...

elly111
27. jan 2009

ten westwrn na budúci rok keď budú deťúrence väčšie 🙂 , ale pekne hľadáte to už sú lepšie ceny, ale šetriť musím 😀
my sme boli odovzdať moč, aj skúmavka bola malá 😀 a teraz spí v autosedačke 😕

aktak
autor
27. jan 2009

uz aj my mame stolicku 🙂 mala sa tvari ako najvecsi sef ked je tak vysoko 😀
http://www.malvik.sk/Jedalenske-stolicky/stolic...
len stala o 30 eur menej ako na tej stranke 😀

tessie
27. jan 2009

kati - krásna stolička 🙂

ivana33
27. jan 2009

Ahojte dievcata!
Prepacte,ze sa takto trepem do vasej diskusie,ale tiez mam augustoveho synceka a aj ked chodim do inej diskusie,tak dufam,ze mi nieco poradite.Predsa mate deticky vo veku mojho Dominika.A vidim,ze tu tiez chodi Jamaica.Mam problem,ze mi moj drobec nechce papat nic lyzickou.Ja este kojim,ale skusam mu davat rozne kasicky a aj zeleninu a on mi to vsetko vypluje a normalne ho pri tom nadvihuje....uz zacinam byt trochu z toho nestastna. ☹ Dakujem za nejake rady.

nesca
27. jan 2009

Ivana,

ja ked som začala prikrmovať staršieho syna, tak som mu tú kašičku dávala najprv na môj prst a do úst 🙂 On to olízal a potom podobne aj lyžičku. Ale to ma len tak napadlo, neviem či by to pomohlo, ale za vyskúšanie nič nedáš.

nesca
27. jan 2009

Ten westernový vyzerá super 😵

elly111
27. jan 2009

Ivana ja čo mu nechutí a vypľúva, tak vždy nejako kamuflujem. Nechutí mu samotná mrkvička, tak ju pomixujem s kúskom jabĺčka a to mu chutí a tak ju spapá. Niekedy mixujem nahladko a spapá z fľaše, aj kaše niekedy večer keď je unavený urobím riedku ako mlieko a z fľaše. Treba len skúšať, on si zvykne na nové chute 🙂
nesca ako dnes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre