• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
a dnes prisiel aj konik co som si vydrazila na MMB :wink:
29. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten sa uz na kona podobaaa to prve je oslik :wink:
29. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moko tu su vsetky zienky uz maminky skus temu august 2009 :wink:
29. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moko123, my sme vsetky uz termin mali v roku 2008 :slight_smile:
29. jan 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,spominate tu ovocie,teda hlavne vy co kojite.Myslite ze mozem ananas?Taku mam neskutocnu chut ze az.A jedavate rajcinove jedla?Ja som skusala a maly mal potom hnacku,tak uz ani to.Inak uz jem skoro vsetko okrem ovocia,to iba banany a surovej kapusty to nam nerobi dobre na brusko.
29. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme na očkovanie hexa + prevenar, ale rozmýšľam, že poviem doktorke, nech nám to rozdeli... Už sa tlačí von ten druhý zúbok, tak malá je trochu nekľudnejšia, menej spí, v noci aj cez deň. Tak neviem, či by jej to bolo dobre dávať naraz obe očkovania...
29. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuratenko - ja som ananas jedla na vianoce....taky zivy...asi 2 "krajce" ci ako to nazvat.... a kompotovy som uz jedla tiez, simonovi sa nic nedialo...
paradajkove veci som este nejedla...ani kecup ani nic...ale uz idem pomaly umriet od tuzby po paradajkovej polievke... a este som jedla aj kel - ruzickovy...vareny...a nic pohoda (a zevraj sa nema , lebo nafukuje....hm)

ahojte vospolok, dnes az takto neskoro, mala som nabity program...boli nas navstivit dve tehulky (obe cakaju buduce frajerky simonove :grinning: ) a plus som robila ani neviem co vsetko....
jaaaaj chcem sa pochvalit - simonko mi dnes kraasne spinkal cez den...viac 3 hodky (na tri krat)...som bola stastna ako blcha... a z toho 2 hodky spinkal v manduce...to bolo take fajneeee

no..a vnoci nespime dobre este furt

ahoj ivuska - sa tesime ze si online :wink: davidko je velky chlap...vlastne...ako vsetky augustovcata...
aktak - adamko ma aku bozulu na cele chudiatko :unamused:

ahoj nehetka, vitame ta v augustovkach
vsetkym choruckym augustovcatkam zela vela vela energie a aby chytro vyzdraveli

ja sa normalne bojim ockovania...my ideme buduci tyzden na preockovanie a tieto hororove scenare...uf uf... mam dost s tymi zubkami a nieto este nozicky ratovat....hm snad to prezijeme bez ujmy...

no..a uz neviem co som este chcela....
hm...snad len krasne snicky a dobru nocku babatkam aj mamickam...
29. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi dik,hned som sa do toho pustila a zozrala som cely :frowning2: :slight_smile: ale bol len taky malinky :wink:
vies o tom ze mame rovnako narodenych synav a este aj menovci su? Drzim palce na to ockovanie,my ideme az v marci
29. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuratenko :slight_smile: :grinning:
papkala si ananasik??? :grinning: :grinning: :grinning: ja sulance so struhankou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to mam 90dnovu dietu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a
29. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessi radim ti daj si to radsej na 2x. my sme boli minuly tyzden na ockovani hexa+prevenar dokopy na jeden sup a na druhy den vychadzal malemu zub, no bolo to nieco hrozne...som nevedela co sa deje!!!! velmi plakal...bolo toho dost na neho bolave nozky a este zubky no chudacik mal co robit, slintal az az.. :cry: :cry: :frowning2: 2 dni ani nejedol skoro nic...nastastie som radila anulinych pokynov a dala som mu hned po prichode domov paralenovy cipok pre deti, takze horucku sme nemali nastastie a este jeden vecer pred spanim...
29. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som jedla čerstvý ananás a v pohode, kečup tiež, čokoláda musí byť :wink:
29. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hankahc- teda pozerala som teraz Tvoj album, maly vyzera uplne v pohode akoby bol ked cvicite vojtovku, a na ostatnych som sa dobre zasmiala ta s tym zemiakom a obzeranim usiek sa mi velmi paci :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuratenko - waaw...to som si nefsimla...jeeej...sranda....pojdete na augustovske stretko? to budeme musiet spravit nejaky zaznam z tych nasich simonov :grinning: haluska :sunglasses: :grinning:

hanka - 90dnovku drzis? aj ja budem....ked dokojim.... pred tehu som s nou schudla nejakych 10 kg...takze overene, funguje... drzim palce.... a sulance so struhankou mnaaaam....sulance mam v mraznicke....uz viem co budem bastit cez vikend :wink: diik za tipa :dizzy_face:

no...a ja cokoladu nejako nemam rada... hm...som asi jedina co? zato kavenky mooozeeemm... :sunglasses:
asi uz idem spat....tatika mame na "zatahu" tak ho asi necakam...a simonko odfukuje, mala by som to vyuzit...
29. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik sopa baby....ja tu haluzim na konovi a zabudla som dovarit zajtrajsi obed....bude kura na smotane...a maso je hotove aj cestovina k tomu, akurat ze mi to treba "osmotanovat" - ale ta uz teraz nejdem....uz je vela hodin ne? hm :sunglasses: :grinning: som hviezda no.. :rolling_eyes:
29. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madi - si , lebo si uz predvarila na zajtra. To varievas taktoo vecer na druhy den ? Ja varievam cez den , ked maly spi. Vecer by som uz robila velky hluk a my v kuchyni nemame dvere.
29. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda myslela som to ako pochvalu Madi :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kape, ani my nemame dvere...zvyknem varit cez den, ale dnes som bola taka vyvedena z miery z toho ze simon tolko spal, ze som zabudla realizovat planovane aktivity :grinning: a varim niekedy aj vecer, lebo muzik si potom berie obed rano so sebou do prace...ale tak ...zajtra bude musiet prist domof...lebo ja kvoli tomu o siestej nevyletim z postele.... hihi
a dakujem za pochvalu...ja som to aj tak pochopila ze ma chvalis...ts ...teraz som namyslena uz celkom :grinning:
juuuj, dnes bol skvely den....uvidime aka bude noc...
29. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi - si sikovna :slight_smile: a tiez to myslim ako pochvalu.. mne sa podari navarit mozno raz za tyzden..
od tej nasej bambulky sa nemozem vzdialit ani na krok, spokojna je len ked je pri mne - aj ked sa hra, tak musim pi nej sediet.. neviem co to ma za obdobie, predtym taka nebola, zahrala sa aj sama a teraz takto :confounded:

precitala som si iba posledne prispevky, idem citat dalej :wink:
29. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aby si uz isla hajat :wink: , ja tiez varim manzelovi do prace. Ja ale zvyknem varit tak na dva dni. A vymyslam jednoduche jedla, aby to nebolo velmi casovo narocne.
29. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik - nedavas Lili do lehatka ? Ja si niekedy takto beriem Samka so sebou do kuchyne, ale najviac makam, ked spi na balkone.
29. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik- ked som bola teraz v BB , tak som citala nejake tie miestne inzertne noviny, ci co to bolo a tam bolo , ze min. rok sa v BB narodilo najviac Samkov ale aj jedna Lilien, tak som hned myslela na Vas.
29. jan 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuratenko - aj ja som jedla ananas a v pohode..

90 dnova dieta je super, ja som na nej ficala pred svadbou a fakt funguje - a okrem toho je zdrava :wink:
planujem zase zacat ked dokojim.. hmm..ale co dovtedy?? dnes som akurat tami hovorila, ze mam brucho ako keby som bola v takom 5. mesiaci :angry: vlastne aj som - ale 5 mesiacov po porode :grinning:
29. jan 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kape - aj ja som si to citala :slight_smile:
do lehatka ju davam, ale my mame taku sprostu kuchynu - teda kuch. kut, ze ju tam nemam ani kam polozit a z obyvacky na mna nedovidi, lebo je tam priecka :confounded:
29. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, moj manzelik uz dorazil....ta sa idem tulit :dizzy_face:
kape - ved toto bude hadam aj na tri dni....plno vela som navarila..teeda predvarila :pensive: a na toto smotanove kura som dostala chut strasnu, cize tak

aj my zvykneme varit tak, ze simon je v lehatku a asistuje mi...obcas aj v manduce ale je to dost neprakticke...lebo zasadne sa naklana na tu stranu ktorou sa snazim sledovat co robia moje ruky...

a simon ked spi na balkone - najviac sedim pri pc prave vtedy :grinning: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
danulik- vasa Lili bola aj v novinach? waw...

moj tato si odlozil vystrizok z novin z cias mojho narodenia...tam sa vtedy pisalo ze v tyzdni od...do... sa v kosiciach narodilo ... x... chlapcov a ..x... dievcat.. - no a tymto sa on pysi ze som bola v novinach :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik- Jancia kupila nieco podobne Tomimu, a nemas miesto ani na zemi, ja mavam Samka na zemi v lehatku.
29. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi - boli tam vsetky deticky, co sa narodili za to obdobie - vychadza to asi raz za mesiac a v jednom cisle boli aj eliska (mima), leuska (tami), nasa lilienocka a aj natalka (klaudi) - pekne vsetky spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kape - ten kuch. kut je od kuch. linky asi meter k stene :grinning: som rada, ze sa tam zmestim ja, nie este lehatko :grinning:
pomoooc, ja sa uz chcem stahovat!!!
29. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde sa idete stahovat? Do ktorej casti BB?
29. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foncorda (kyjevske nam.)
29. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok