Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
1. feb 2009

Jéééééééj, tak netreba.

hankahc
1. feb 2009

jej slaviq ty si to vyriesila 😀 😀 😀 😀

koonnnnnnnnnneeeeeeeeecccne druha strana 😀

ahoj kuratenko 😀 😀 😀
zajtra drzim palce a myslim na simonka 😵

slaviq81
1. feb 2009

Hanka 😉 , už si nič iné z e-bay nevydražila? 😀 😀

hankahc
1. feb 2009

slaviq nedrazdi 😀 😀 😀 😀

slaviq81
1. feb 2009

🤐

jankamanikova
1. feb 2009

Ahojte!
Srdecne Vas pozdravujem!
Dnes ma nas Jakubko 6 mesiacov, ani sa mi nechce verit, ze uz ubehol polrok jeho zivota.
Chcela som sa len s Vami podelit o radost. Aj ked tu neprispievam, ale poctivo si Vas citam stale, aby som sa co-to naucila.

Mame sa dobre. Jakubka stale dojcim a budem dojcit este mesiac a potom zacneme s mrkvou a tak. Velmi sa na prikrmovanie tesim, aj ked sa mi moc nechce, ked si uvedomim, ake je dojcenie pohodlne. V podstate mu zatial nic nechyba, ma nieco okolo 9 kg; stoji na styroch a chodi dozadu (ako mnoho Vasich deticiek); otaca sa a blaboce jedna radost. Je velky smejo a obdaruva nas svojim usmevom stale.
Stale sa nosime v babyvaku (kociar nemusi vobec 😉 ), stale je na mna napojeny, stale chce byt pri mne a uz ma chyta za vlasy, pusinkuje a tesi sa, ked ma vidi. Je to nadherne a ako citam, aj Vy prezivate kopec radosti.
Prajem Vam vela zdravia a stastia, vela radosti a snad sa mi podari aj prispiet (ak bude cas), ale citat Vas neprestanem ...
Majte sa krasne!

tessie
1. feb 2009

jankamanikova - ahooooj, a ja že čo sa s tebou stalo... ale máš toho asi pri troch deťoch dosť.

My sme prežili pekný víkend, po očkovaní v piatok sme mali trochu teploty z piatka na sobotu a hlavne v sobotu ráno, ale dali sme Panadol a bolo super. Druhý zub nám stále nevyšiel, ale už ho cítim pod ďasnom, tak už hádam vyjde každú chvíľku.

Idem kuk, čo ste prispeli do stretkovskej témy...

katinka0000
1. feb 2009

ahojte!
ako ste prezili vikendik? u nas snezilo. takze zase clapkanica. nech uz je leto, uz sa nevieme s nicom dockat.
aj ja idem pozriet do stretkovej temy, co ste zase povymyslali.
pa

ada11
1. feb 2009

nooo...leto by bodlo 😉

bibianna
1. feb 2009

ahojte, pozdravujem vás. Pridala som nové foto.
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tessie
1. feb 2009

Bibi - krásne fotky, ja mám pocit, že augustoví chlapci vyzerajú oveľa väčší ako dievčatká... Už je z neho veľký chlapec. A koľko má vlasov!!!

danulik
1. feb 2009

bibi - krasne chlapciatko 🙂 😉

tessie
1. feb 2009

jancia - super fotky, Tomáško je krásny chlapček

ada11
1. feb 2009

tessie, ale veď to by aj tak malo byť ☹ Nech veľkí chlapci ochraňujú malé slečny 😉

stankaji
1. feb 2009

jankamanikova - ahooooj!!!! telepatia funguje, lebo som dnes na teba myslela, že budem už reklamovať, že sa dlho neozývaš... 😀 ...to som rada, že tiež prežívaš radostné obdobie s drobcom/cami 😉 🙂

kuratenko - držím palce s tým preplachovaním slzného kanaálika
....a ozaj, ja som popri kojení mala už 2x mrchu (prvý krát po štyroch mesiacoch a ďalšiu po mesiaci) 😠 😠 tiež som sa tešila, že keď budem kojiť, tak si od nej oddýchnem, a nevyšlo to 😲

bibi, jancia - krásne fotky 🙂

ada11
1. feb 2009

oprava, ten prvý smajlík mal byť tento 😉

stankaji, ani mne to nevyšlo a dokonca ja som mala už 3 razy 😕

stankaji
1. feb 2009

Babulky - už dávnejšie som sa chcela spýtať, len furt som zabudla, ako sa vám darí strihať nechtíky drobcom??? 😕 😕 Martinka je skoro stále doškriabaná, ja jej furt strihám a asi nikdy poriadne nedostrihám, lebo sa mi neskutočne pri tom vrtí, mravčí, a tak sa vždy nejakým nechtíkom poškriabe....☹ ☹
dnes sa mi konečne podarilo vymáknuť, že bola nejaká kľudnejšia ráno, tak som jej dokázala ostrihať naraz nechtiky na oboch rukách...ale to bola snáď len taká výnimka, ináč sa dosť trápime,
..máte na to nejaké finty??? poraďte, plííííís

tamita
1. feb 2009

Ahoj Stani,
My tiež musíme strihat 2x týždenne. Ja jej zvyknem ostrihat ked spí,alebo ju dcera zahovára a ukazuje jej hračky a ja strihám.

stankaji
2. feb 2009

Tami - ahoj nočná sova!!! 🙂
...v spánku som už skúšala strihať, ale sa zobudí na to, pri synovi mi to fungovalo v spánku, on mával taký tvrdý spánok - ako typický chlap, jeho nič nezobudilo, ani teraz ho nič nezobudí a Martinka, to len šuchnem s niečím a už sa mrví... 🙂 😲 😵

mimabb
2. feb 2009

dobre ranko mamulienky!

tami: veru mas pravdu, mame fajnovky, co sa tyka bruska...
my sme uz zacali s prikrmami a celkom sa nam dari 😉

stankaji: s nechtikami nastastie problem nemame... niekedy sice na 5x, ale ostriham... ked uz velmi vymysla, tak ju posadim, nech pozera tv a potom rychlo ostriham 😎

iwuskaaa
2. feb 2009

Dobré ránko, alebo skôr už obed 😀 ?
Stanka, my na šťastie problém s nechtíkmi nemám, síce rastú ako huby po daždi 😀 , ale na moje prekvapenie sa pekne drží a ja sa môžem vytešiť 😀 . Tak Ti neporadím 😖 .
Bibi, malý je už veľký chlapisko, už aj v stoličke sedká ako vidím 😵 . Náš je ešte na takéto veci lenivý, on sa mi nechce ani pretočiť 😢 . Ale Dr. zatiaľ nič, tak uvidíme 🙂 . Keby bol celý deň vyzlečený, nieje problém, ale s plienkou sa mu nechce 😒

kape
2. feb 2009

Chcem sa opytat tych, ktore ste uz dlhsie na rodicovskej dovolenke, mate z UPSVar o tom aj nejake potvrdenie, zo socialky nam prislo ked sme nastupili na MD, tak ci nieco taketo dostaneme aj teraz.
Dakujem.

madi
2. feb 2009

juuu dievcence,
krasne pondelkove "rano" vam prajem....dosiel nam baliiik z latkoveplienky.sk - podlozky prebalovacie, navleky na nozky a 2x vypredajove popoliny vsetko v jednom....tak to obzeram, ohmatavam....a som takaaaa vyytesseeeenaaaa... uz nech dojdu aj tie dalsie plienky nech sa mozem pustit do latkovania 😀 😀 😀

my sme nechtiky strihali v spanku, ale uz sa mi na to budi...cize ho posadim na kolena a kuka telku a ja striham.... to som myslim okukuckovala od tessie 😉 😎

kraaasne babatinka.....

madi
2. feb 2009

kape - ja som iba minuly tyzden posielala tu ziadost na socialku...nech mi ju potvrdia...cize budem v omeskani zase 😖
a treba to pisomne nahlasovat zamestnavatelovi? 😕

lalunna
2. feb 2009

bibi, krasne chlapciatko, fakt

madi, aku znacku navlekov na nozky si objednala? ja uvazujem o zn. babylegs http://www.nosime.sk/kategoria18-baby-legs
len som niekde citala ze mozu tlacit, tak terazky nefim 😉

lalunna
2. feb 2009

kape, dobry napad s tymi fotenim v roznych farebnych odtienoch novych plienok, urcite to tak urobime, nech mame pamiatku 😉

hani, neviem ci ti odpustim ze si takto lahkovazne odhalila moju identitu 😀 😨

lalunna
2. feb 2009

patrik dnes v noci buntosil asi tisic krat a ranna rehabilitacia s pani doktorkou prebehla s velikanskym placom 😔
aj ja som mala na male, slzy na krajicku

na nepokoj zo zubov odporucam homeo viburcol - nam funguje, ak chcete skuste
vecer dame jeden cipok a pekne zaspinka pri prsniku, teraz ako mu idu zubky nevie sa ani sustredit na kojenie, stale si pcha prsty do pusy, musim pred kojenim natriet gelom a az potom nakrmit

lalunna
2. feb 2009

ideme sa niekam von najest
papa

nikka23
2. feb 2009

ahojte milé mamulienky,

ja si vás zvyknem z času na čas prečítať, keď mi to moja malá princezná dovolí 😉
ako vidím všetky riešime tie isté problémiky.........ja malej strihám nechtíky, iba keď ju niekto zabáva, lebo inak mi to nedovolí
čo sa týka zúbkov, tak asi jej tiež čoskoro pôjdu, lebo má neustále jednu ručičku v pusinke a zdá sa mi trošku umrnčaná ☹
a chcela som toho ešte viacej napísať, no môj pokladík sa prebudil a už nechce byť sama, tak za ňou utekááám

hankahc
2. feb 2009

mata 😔 uz to neurobim 😀 😀 😀 😀 😀 😀
co za to? zeby nejake navleky pre patucha? 😀 😀 😀 a tebe čokinu! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre