• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
to áno tak šup do postielky a cha tak bru nocku aby sme mali dosť energie na zajtrajšok. pa pa :slight_smile:
17. feb 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak už som pridala fotky aj ja. V prvom albume sú ešte fotky z mini BB-BA stretka a v druhom albume prvé pokusy nášho jedenia... :slight_smile:
17. feb 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,
Tessie malicka je straaasne krasna :wink: aj tie fotky su paradne :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau tess :slight_smile: uz som to tu niekde pisala, ale sme radi, ze sme ta videli :wink:
sophinka nema chybu, je zlatucka :dizzy_face: a ako pekne papa :slight_smile:

BB - nedame zajtra stretko?

cau klaudi :wink:
18. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence to moje uspavanie skoncilo fiaskom..nevydrzala som a dala mu cicku a zaspal.. :pensive: a odvtedy mi nexce zaspavat sam :angry:
18. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji - ale ved on je este malicky, pride cas, ked bude zaspavat sam, teraz si uzite spolocne zaspavanie, ved je to krasne :dizzy_face:
18. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
co robite
18. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oraia, ani patuch nechce nic ine okrem ryzovej kase nestle
takze zajtra skusim kalerab :grinning: aka som optimistka :grinning: a ked nic, tak tyzdenna prestavka

baby ba, dnes je v clube lilly prednaska o komunikacii s babatkami, my ideme, neprida sa niekto?
18. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Lalunna, ja surfujem kým môžem, polievočka sa varí a mladá spí :wink: Kašu dávaš malému kedy, večer?
18. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdi, aj my sme zapadli za dostihovou, zrazu pestali byt chodniky odhrabane a... :grinning:
tlacili sme kociky jak besne a deti sa na nas rehnili :grinning:

patrik pije len troska, prevarenu vodu z avent cucacika, uz mu to docela ide :dizzy_face:

tess, ked sa umudri pocasie ja som tiez za stret v meste
18. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihi veji, vidis maly zvitazil nad tebou, ale ako pise danu, je to predsa to najkrajsie... :dizzy_face:

patrik zasa posledne vecere zaspi sam, nepotrebuje ma, fnuk :frowning2: tak sa nanho len z dialky kukam a semtam ho chytim za rucicku :pensive:

slaviq, kasu davam treti vecer, ale nebudem davat kazdy den, od zajtra ma prestavku v papani prikrmov
patrik tiez spi a ja popijam kafco, periem a tak
18. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,
mam otazocku. Tie ktore mate monitory dychu, dokedy ich planujete pouzivat?

inac, pekne fotky zo stretka v bb :wink:

Nasa bambula uz zacavala mrnkat, ked nas videla jest a usta otvarala za nas, takze sme sa rozhodli, ze je cas na prikrmy... Zacali sme vcera prvy krat s kasickou - bio baby ryzou zmiesanou s materinskym mliekom podla odporucenia tunajsich lekarov. Zevraj je to dobry start predtym ako sa zacne so zeleninkou... konzistenciou aj nevyraznou chutou, aby si zaludok zvykol. Cez vikend skusime bio mrkvicku...
18. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej bambuš? u vas sa zacina takto?
18. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak špagety sú už v bruchu, polievočku nechávam na neskôr :slight_smile: . Už týždeň čakám mrchu a nič :angry: Ksichtík mám ako taká puberťáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lara ešte spinká, keby v noci tak pekne spala ako cez deň, tak by som bola najšťastnejšia mamča na svete.
18. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - ak vam deticky nechcu papat prikrmy, tak kludne tyzden - dva (aj mesiac) pockajte.. oni vraj na to musia dozriet aj fyzicky aj psychicky.. naozaj sa nemate kam ponahlat :wink:
my sme skusili mrkvicku a chutila :slight_smile: ale este 2 tyzdne pockame, kym bude mat lili 6 mesiacov a potom az zacne papat pravidelne - ak teda bude chciet..

lalu - ja nerobim nic, len sa hram s lili, teraz sme sa premiestnili zo spalne do obyvacky :slight_smile: a uz protestuje, lebo sa jej nevenujem :grinning:
18. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bambi, to som teda netušila, tu vyhráva mrkef :grinning:
Lara začala pľuť, nechápem :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu, ved som rozmyslala, ci zacneme hned mrkvickou ako na sk...
Ale som sa rozhodla, ze pojdeme na to zlahka, najprv zmenou konzistencie a az potom chuti (lebo ta ryza je v podstate bez chuti, takze cela ta kasicka je akoby huste mater. mlieko...)

inac, neprikladam tomu az taky velky vyznam, ved mrkvicku budeme mat v brusku uz o par dni tak ako vy... len dufam, ze nam bude chutit :wink:
18. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bammbi - aj nasa lili prehlta s nami, ked nas vidi jest :grinning: aj slinky jej tecu :sweat_smile:

lara - my by sme zase prijali aspon jeden dlsi spanok cez den, lebo takto nemam sancu nic spravit.. doobeda zdriemne pol hodinku, poobede v kociku cca hodinu a vecer dalsiu pol hodinku..
18. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviq, aj ja mam strasnu plet, uz asi tyzden
dala som si peeling, trosku pomohlo :sunglasses:
18. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zas peelingy nemusím :pensive: , čítala som tu na koňovi o derivačnom kúpeli, tak ho asi začnem praktizovať.
18. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik, ved ano, to je nas pripad, len aby ta prestavka netrvala... :confused: :grinning:

patrik spi dnes od 10,30 :dizzy_face:
som ho unavila tou mrkvou :grinning:
18. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha a to je aky?
18. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kupel myslim
18. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu - neboj, za chvilu nebudes stihat varit, tolko toho spapa :grinning:
18. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sa vraciam k povodnej otazke, potvorky :wink: :sunglasses:

dokedy planujete pouzivat monitor dychu?
18. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuš, my nemame :wink: ja som jeho monitor :grinning:
ale co som citala, odporucaju do 6m
18. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bammbi - ja som citala, ze pol roka urcite a najlepsie az do roka.. my budeme pouzivat do roka :wink:
18. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu :grinning:
danulik, dik... pouzivate to aj cez den? my len v noci...
18. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm slaviq, tak o tomto som este nepocula a to som pocula uz vselico :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok