Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

gabrielkabj
17. feb 2009

to áno tak šup do postielky a cha tak bru nocku aby sme mali dosť energie na zajtrajšok. pa pa 🙂

tessie
17. feb 2009

no, tak už som pridala fotky aj ja. V prvom albume sú ešte fotky z mini BB-BA stretka a v druhom albume prvé pokusy nášho jedenia... 🙂

klaudinka21
18. feb 2009

ahojteee,
Tessie malicka je straaasne krasna 😉 aj tie fotky su paradne 😀 😀

danulik
18. feb 2009

cau tess 🙂 uz som to tu niekde pisala, ale sme radi, ze sme ta videli 😉
sophinka nema chybu, je zlatucka 😵 a ako pekne papa 🙂

BB - nedame zajtra stretko?

cau klaudi 😉

vejinka
18. feb 2009

ahojte dievcence to moje uspavanie skoncilo fiaskom..nevydrzala som a dala mu cicku a zaspal.. 😔 a odvtedy mi nexce zaspavat sam 😠

danulik
18. feb 2009

veji - ale ved on je este malicky, pride cas, ked bude zaspavat sam, teraz si uzite spolocne zaspavanie, ved je to krasne 😵

lalunna
18. feb 2009

caute
co robite

lalunna
18. feb 2009

oraia, ani patuch nechce nic ine okrem ryzovej kase nestle
takze zajtra skusim kalerab 😀 aka som optimistka 😀 a ked nic, tak tyzdenna prestavka

baby ba, dnes je v clube lilly prednaska o komunikacii s babatkami, my ideme, neprida sa niekto?

slaviq81
18. feb 2009

Ahojte,
Lalunna, ja surfujem kým môžem, polievočka sa varí a mladá spí 😉 Kašu dávaš malému kedy, večer?

lalunna
18. feb 2009

hviezdi, aj my sme zapadli za dostihovou, zrazu pestali byt chodniky odhrabane a... 😀
tlacili sme kociky jak besne a deti sa na nas rehnili 😀

patrik pije len troska, prevarenu vodu z avent cucacika, uz mu to docela ide 😵

tess, ked sa umudri pocasie ja som tiez za stret v meste

lalunna
18. feb 2009

hihihi veji, vidis maly zvitazil nad tebou, ale ako pise danu, je to predsa to najkrajsie... 😵

patrik zasa posledne vecere zaspi sam, nepotrebuje ma, fnuk ☹ tak sa nanho len z dialky kukam a semtam ho chytim za rucicku 😔

slaviq, kasu davam treti vecer, ale nebudem davat kazdy den, od zajtra ma prestavku v papani prikrmov
patrik tiez spi a ja popijam kafco, periem a tak

bammbi
18. feb 2009

Ahojte maminky,
mam otazocku. Tie ktore mate monitory dychu, dokedy ich planujete pouzivat?

inac, pekne fotky zo stretka v bb 😉

Nasa bambula uz zacavala mrnkat, ked nas videla jest a usta otvarala za nas, takze sme sa rozhodli, ze je cas na prikrmy... Zacali sme vcera prvy krat s kasickou - bio baby ryzou zmiesanou s materinskym mliekom podla odporucenia tunajsich lekarov. Zevraj je to dobry start predtym ako sa zacne so zeleninkou... konzistenciou aj nevyraznou chutou, aby si zaludok zvykol. Cez vikend skusime bio mrkvicku...

lalunna
18. feb 2009

heeeej bambuš? u vas sa zacina takto?

slaviq81
18. feb 2009

Tak špagety sú už v bruchu, polievočku nechávam na neskôr 🙂 . Už týždeň čakám mrchu a nič 😠 Ksichtík mám ako taká puberťáčka 😝
Lara ešte spinká, keby v noci tak pekne spala ako cez deň, tak by som bola najšťastnejšia mamča na svete.

danulik
18. feb 2009

baby - ak vam deticky nechcu papat prikrmy, tak kludne tyzden - dva (aj mesiac) pockajte.. oni vraj na to musia dozriet aj fyzicky aj psychicky.. naozaj sa nemate kam ponahlat 😉
my sme skusili mrkvicku a chutila 🙂 ale este 2 tyzdne pockame, kym bude mat lili 6 mesiacov a potom az zacne papat pravidelne - ak teda bude chciet..

lalu - ja nerobim nic, len sa hram s lili, teraz sme sa premiestnili zo spalne do obyvacky 🙂 a uz protestuje, lebo sa jej nevenujem 😀

slaviq81
18. feb 2009

No bambi, to som teda netušila, tu vyhráva mrkef 😀
Lara začala pľuť, nechápem 😀 😀 😀

bammbi
18. feb 2009

lalu, ved som rozmyslala, ci zacneme hned mrkvickou ako na sk...
Ale som sa rozhodla, ze pojdeme na to zlahka, najprv zmenou konzistencie a az potom chuti (lebo ta ryza je v podstate bez chuti, takze cela ta kasicka je akoby huste mater. mlieko...)

inac, neprikladam tomu az taky velky vyznam, ved mrkvicku budeme mat v brusku uz o par dni tak ako vy... len dufam, ze nam bude chutit 😉

danulik
18. feb 2009

bammbi - aj nasa lili prehlta s nami, ked nas vidi jest 😀 aj slinky jej tecu 😅

lara - my by sme zase prijali aspon jeden dlsi spanok cez den, lebo takto nemam sancu nic spravit.. doobeda zdriemne pol hodinku, poobede v kociku cca hodinu a vecer dalsiu pol hodinku..

lalunna
18. feb 2009

slaviq, aj ja mam strasnu plet, uz asi tyzden
dala som si peeling, trosku pomohlo 😎

slaviq81
18. feb 2009

Ja zas peelingy nemusím 😔 , čítala som tu na koňovi o derivačnom kúpeli, tak ho asi začnem praktizovať.

lalunna
18. feb 2009

danulik, ved ano, to je nas pripad, len aby ta prestavka netrvala... 😕 😀

patrik spi dnes od 10,30 😵
som ho unavila tou mrkvou 😀

lalunna
18. feb 2009

fiiiha a to je aky?

lalunna
18. feb 2009

ten kupel myslim

danulik
18. feb 2009

lalu - neboj, za chvilu nebudes stihat varit, tolko toho spapa 😀

bammbi
18. feb 2009

takze sa vraciam k povodnej otazke, potvorky 😉 😎

dokedy planujete pouzivat monitor dychu?

lalunna
18. feb 2009

bambuš, my nemame 😉 ja som jeho monitor 😀
ale co som citala, odporucaju do 6m

danulik
18. feb 2009

bammbi - ja som citala, ze pol roka urcite a najlepsie az do roka.. my budeme pouzivat do roka 😉

bammbi
18. feb 2009

lalu 😀
danulik, dik... pouzivate to aj cez den? my len v noci...

lalunna
18. feb 2009

hmmmmmm slaviq, tak o tomto som este nepocula a to som pocula uz vselico 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre