Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
23. feb 2009

danu, vidim, ze my dve tak skoro krcove zily mat nebudeme 😀 😉

a pohanka je dobra aj na zahustenie poliefky 😎

inak skusam tie nove latky dnes, a prve postrehy su: ib mi presiakla na body ale z dovodu pouzitia inej vlozky ako originalnej, tie mi este schnu na susiaku 😕 nejako dlho, myslela som ze vyschnu skorsie, mommys touch je supeeeeeer, flisik pri ritke je suchucky a jemnucky a vkladam do nej popoliny vlozky co ich mam mrte nevyuzitych, a aj ta konopka ellys house je ok, tenka plena a prijemna na dotyk

lalunna
23. feb 2009

ada, tak kup flasticky hipp s maskom, to je tusim bio, aspon na zaciatok kym si crievka zvyknu na masko

inak, ked som citala v tej prirucke o prikrmoch mamaaja, ze masko kazdy den a raz zltko, to sa mi zda vela, ved ja jem maso raz tyzdenne a staci mi, ale je pravda ze vajicko aj kazdy den 😕
ale zda sa mi to vela davat kazdy den babatku maskove jedla

danulik
23. feb 2009

lalu - to dufam 😀

basky
23. feb 2009

Lalu, aj mne sa to zda vela, kazdy den, ja inak maso nemusim vobec, len ryby.
Pohanka dopadla vyborne, spapkal s mlieckom rozmixovanu cca 220ml, a chutila aj mne 😉 . A vecer zasa zemiak mix s mliekom, tiez si pochutil.

jankamanikova
23. feb 2009

Neboli sme doma, idem studovat, co ste popisali.
Boli sme od stvrtku na vychode, prisli sme vcera v noci. Inac sa mame dobre, Jakubko lozi vsade za mnou; rad sa nosi a spi len v babyvaku (takze ziadna zmena); stale len dojcime a sme zdravi. Je velky smejo a obdivovatel svojej maminy (teda mna). Tak zatial a idem citat ...

iwuskaaa
23. feb 2009

Ahojte, pekný večer prajem 😉 ,
tak my sme tri dni papkali mrkvičku, zajtra pridávame zemiačik 🙂 . Dávidko sa tvári tak "nijako", tak neviem či mu chutí, alebo nie 😀 .
Idem Vás prečítať 🙂

ada11
23. feb 2009

basky, 220 ml 😕 To my asi nikdy nebudeme mať také číslo.... 😉 ....jedine na dvy razy 😀 Anet papá dobre /keď to porovnám so staršou dcérkou, lebo to bol a aj je toatal nejedák/, ale ja som happy keď spapá 80 ml príkrmu a to si hovorím, že jej chutilo 😉

ada11
23. feb 2009

lalunna, vidíš to ma nenapadlo, hm...to je tou pokročilejšou hodinou.... 😉 Skúsim tak 😉

jancia
23. feb 2009

caute baby
no citam kolko pokrokov a novych zubkov zase... parada... 😵

my oki, dnes sa mi nikam nechcelo, toto pocasie je velmi divne, ani neviem ako sa mam obliect a ako maleho, chuda dnes spal na balkone a ked som ho vyzliekla bol total spoteny, aj celu capicku mokru 😔, to pritom nemal na sebe ani vela, ciapku len tenku plus kapuca z overalu a bol vo fusaku...

tento stvrtok ideme na poradnu a potom asi cez vikend zacneme aj my uz nieco ochutnavat, som zvedava... ale nie som este rozhodnuta s cim zacat 😕

lalunna
23. feb 2009

basky, ja cumim, simik je super papkac, ani sa necudujem ze nechce flasu, ved on normalne objavil caro jedla 😀

janka, aj patrik ma strasne obdivuje 😀 hlavne ked soferujem ma nenormalne hypnotizuje pohladom, musim si hovorit nekukaj nanho ale na cestu inak... 😅

ja si hovorim ze jupi ako sa nazral ked patrik zje 20ml prikrmu 😀

lalunna
23. feb 2009

ano jancia, su tu nove zubky, ja normalne zavidim, patrik sa strasne trapi, chudacik, zuje decku az do krvy, aj auticko na cviceni dnes zakusol tak, ze mal krv v pusinke a tie sproste zuby stale nikde 😠

obliekat treba veeeeeeeelmi rozumne, zbytocne sa nebat teraz ked su + lebo je riziko, ze sa spotia a potom nachladnu takto, ja som patrikovi odstranila jednu vrstvu - mikinu, rukavice, teple ponozky a decku, nie je v overale len vo fusaku a ja tak sa mi zdal teply, oni su samovyhrevnici, jak nejaky radiator

jancia
23. feb 2009

lalu neboj, o chvilu si budes hlavu trieskat ked do seba nasupuje 5 reznov a bude pytat dalsi 😝

lalunna
23. feb 2009

jani 😀

ale sme povyleeeezali na noc ked deti a muzi uz spia co? 😀

jancia
23. feb 2009

lalu no a co ma teda na sebe?
ja som mu dala to co mava doma - teda bodynko s kratkym plus tricko s dlhym rukavom, take normalne tenke, no potom pancusky tenke, ponozky, rukavicky tiez len tensie, tenku ciapku a potom ten overal a fusak, ani deku som nedala uz... tak nevim zase sa bojim nech nenachladne... vsak ja chodim tak oblecena jak on, niekedy sa mi zda ze ja mam toho na sebe viac 😨

jancia
23. feb 2009

hehe no veru 😀 ja tu strasim furt vecer... 😝

ada11
23. feb 2009

lalunna, veru u nás je ticho, len ja buntoším a Anet sa pridala ku mne od 20,30 už 2 razy 😉

lalunna
23. feb 2009

jani moj mal dnes a bol este teda dost teply 😀 body s dlhym, pancuchy, gate na traky, usianku, bundu, a bol vo fusaku - tot vsjo 😕

ada11
23. feb 2009

tak to ja sa musím polepšiť, lebo ja Anet ešte babuším, ale keď mne je stále zima 😉

iwuskaaa
23. feb 2009

Janci, tak príkrmy ešte nedávaš? Ja som tiež nechcela, ale už som sa nevedela dočkať tých grimasiek 😀 .
Ja som dnes pre istotu ani von nebola, lebo už ma nebaví toto počasie a keď mám rozmýšľať, do čoho sa obliecť, čo dať malému... 😠
Janci, ja obliekam rovnako ako Ty 😉

jancia
23. feb 2009

lalu tak to takto vsak by ma svokor pod ciernu zem zniesol keby to videl 😨 totiz balkonujem maleho u nich...

jancia
23. feb 2009

iwus zatim este nie, no uz som mu skusala dat oblizovat jablcko a skoro by mi ho aj zjedol keby som mu dovolila... bude zrutik si myslim ale ved uvidime co povie na zeleninku 😝

stankaji
24. feb 2009

tak my sme mali dneska, teda včera hrozný deň ☹
Martinka už dávno nemala taký dopletený režim ako včera, spať cez deň ani za svet, až poobede 1.5 hod,
...vkuse umrnčaná a umamkovaná, už nepomáha ani keď je s ňou jej brat, pritom ho miluje 😲 a ešte aj v papkaní sa pokazila, keď papá tak robí také zvuky brrrrrm a všetko vypĺúva von, pritom viem, že jej to aj chutí, no proste zážitky a nakoniec zaspí hodinu pred kúpaním od šiestej do poldesiatej a keď sa zobudí s plačom, potom sa zas tvári, že je už vlastne vyspatá, takže davaj sa s ňou baviť, takže som si ani film vkľude nedopozerala a išli sme si ľahnúť o jedenástej a ja som s ňou pospala do pol druhej, 😔 😔 😔 spratala konečne kuchyňu a sadla ešte k notebooku 😵 😵 😵 takže tak a teraz idem pekne spať, a som zvedavá do kedy????

ale ešte ...
..k madi - to ako fakt ťa dáke baby, čo poznáš šmirujú, popíš mi, že ako si na to prišla 😖

ináč gratulujem k všetkým pokrokom, ktoré vaše babätká porobili v posledných dňoch od zúbkov, štvornožkovania po papkanie príkrmov a

jankamanikova - gratulujem k Jakubkovmu lozeniu, to ako naozaj už vie trebárs z izby za tebou priliezť do kuchyne a tak??? čo ideš študovať, to ak vážne, tak ťa obdivujem, že popri troch šarvancoch si trúfaš...ja som dnes využila čas, keď Maťka spala na to, aby som pomohla synovi (12-roč) s referátom na angličtinu a vyskúšala chémiu, ale bordel v byte, to ani nespomínam, že aký... 😖 😲 😉 😵

stankaji
24. feb 2009

Ozaj baby, pozreli ste dakto naše nové foto v albume, či ani nestíhate prezerať, však??? lebo nikto ništ 😖

hankahc
24. feb 2009

caute baby.

cestne hlasim ze my uz mame 4 zuby dva dole dva hore... 🙂 tie horne vysli v pohode len viacej slintal zato tie dolne to bol des...len fesakovi nejako stupla kariera do hlavy ako mu narastli zubky hore, lebo pravidelne je hore od piatej 😖 😔
zacal uz aj stvornozkovat ale nie smerom dopredu ale cuvame ako Michael JACKSON...
a vo stvrtok odchadzame do rehabilitacneho centra Cilistov pri Samorine, ale este neviem na ako dlho 😲

Lalu chcela by som sa ta spytat na tie navleky co ma patuch na labkach, velmi sa mi to paci, len neviem aky ucel to ma splnat 😲 , v tom je len doma, alebo mu to budes davat aj v lete? aj topanky k tomu patria alebo ako?? lebo chcem to aj ja kupit malemu a bojim sa ze nech ho nedogabem aby nevyzeral ako nejaky supajdes 🙂 ci das mu nohavice a na to tie navleky? lebo ja som to nosila na tzv. elastakoch 😀 😀 dik za info 😀

tinka66
24. feb 2009

stankaji - ja som prave kukla fotecky, martinka je perfektna a uz takto sama sedi??? a ako to je s tym sedeni, treba alebo netreba davat???moja mala chce len sediet a stat....stvornozkovanie a uz ani plazenie nehrozi, taka je lenivka

elly111
24. feb 2009

stanka krásne fotky 🙂 Martinka vyzerá taký dlháňik 🙂
tinka koleso sme objednali príde o týždeň 😉

tinka66
24. feb 2009

elly - super daj potom vediet ako ste sa kupkali...

danulik - super zaujimavy recept si hodila, urcite vyskusam...milujem varit, ale teraz som sa akosi pokazila....lebo troska dietujem, tak sa nechcem vela vrtiet v kuchyni....este mi chybaju 4 kila do 60.....tak dufam, ze to do konca marca zvladnem....

stankaji - moja mala mala tiez vcera divny rezim, vzdy si pospala len 40 minut a ficali sme dalej a to bola hore od 5,45, ale pripisujem to soplikom, uz je to celkom ok, ale vecer mi isla uplne hotova spat o 7 a spala do rana do siedmej s dvoma prestavkami na papu...lara si uz pije z flase sama, rada si ju drzi, tak bolo aj v noci, ja som si odbehla na wc a ked som sa vratila, tak vypita flasa bola vedla hodena a mala si veselo chrnala - perfektny pohlad....

madi, danu - tie baby, to je sila, asi nemaju co robit, mali by navstivit psychologa....urcite neprijemny pocit....

baby konecne malej nieco chuti - vcera a dnes na desiatu rozvarene jablcko a taktiez mi pila tu vodicku, v ktorej som to varila...supeeer ale neviem co mam robit s tou zeleninou - nechce - asi skusim pohanku 🙂 uvidim, co povie na maso....ja tiez maso velmi nemusim....len panenku....na vselijake sposoby...

madi
24. feb 2009

hani - 4 zuby??? waaaw, ja tak tuzobne ocakavam ten nas treti / stvrty ale nic...nechodi...
tinka - neviem - vraj by sme ich nemali davat sediet, kym sa same neposadia....ale simon odkedy objavil "caro sedenia" tak na chrbatiku ani za svet..na brusku trosku sa pohra ale neni spokojny 😒 chce sediet..alebo stat... ach jaj- najnovsie ho davam do toho kojaceho vankusa...ze ho skrutim, zviazem a do tej "diery" posadim simona... ja viem ze by som nemala ale ked on je taky stastny vtedy 😀

tinka66
24. feb 2009

madi - napodobne s tym sedenim, u nas je to tiez teraz len o drzani v takom akoze sede alebo na nohach....no o chvilku bude zabava, ked budu chciet len chodit....

tinka66
24. feb 2009

hankahc - pridaj foto s tymi zubkami, ak mas....ja uz sa tiez neviem dockat tych hornych, to musi byt maly zlaty.... a inac super foto tam mas...betarkovia malí....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre