Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

kuratenko11
27. feb 2009

Lalu jasne,kasa ma taku konzistenciu,ale v tych ostatnych su viac take hrudky,no proste nutrilon nam asi najviac chuti 🙂
Jancia,diki za tie rozpravky aj ja som jej to vravela,len ona to nema s kym porovnat,nepozna tak stare dieta ako je jej maly.Podla mna je to individualne.A co sa prikrmov tyka,myslim,ze kazdy lekar hovori podla seba,nam zase korenovu zeleninu vobec neodporucala 😉 tak si potom vyber
Danulik 😀

jancia
27. feb 2009

kuratenko n.z. 😉 no a vy ste co dali ako prve? a kase nam tiez kazal az tak neskor... hm...
danulik no hej, doteraz som zehlila 😝 , ale pojdem asi spat pomaly...

pekny vikend vsetkym 😵 dufam ze bude slnieckovy

danulik
27. feb 2009

kuratenko - ako ti mozem skratit nick? "kura" by bolo dost divne 😀
my sme skusili kasu od nestle, ale lili velmi nechutila, vyskusame nutrilon 🙂

jani - aj ja uz idem.. dobru noc vsetkym 😉

madi
27. feb 2009

danulik - ze nocna smena 😀
ani my nemame ziaden echt rezim a tiez to neriesim
ja tiez nepocujem plno veci co hovori doki
a s tym prikrmovanim - co lekar, to ine papanicka odporuca....tak ja neviem...

inak pridala som par fotiek, tak mrknite
bruu nocku seckym

jancia
27. feb 2009

madi pekne fotecky, trochu mi Simi pripomina Tomiho...
inak dufam ze ta zehlicka nebola zapojena, vsak vas este dakto uda na socialku ked to uvidi 😲 😀

madi
27. feb 2009

jani aj mne na niektorych fotkach...
vidis toto ma nenapadlo...ale mna vela veci nenapadlo a holt stalo sa... asi ju stiahnem... hm...lebo ono mam aj inu taku zehlickovu a na tej vidno, ze snura je off ale som kukla, tak na tejto nevidno 😅

drzime palceky na zajtrajsie papkanie 😉
danulik - to s tym polrokom Lilkinym 😖 ale isto nieco vymyslite 😉

tamita
28. feb 2009

Čaute hviezdy 😵 ,
ako?? Ja som po dnešku utahaná ako taký pes 😠
Pridávate také krásne fotá-že ani nemôžem chválit jednotlivo...a rastú nám chrobáčikovia rastúúúúú...o chvilku bude nimi puberta plieskat 😅
Kape- tak nech vám dnes krstiny dobre dopadnú a hlavne aby sa to Samkovi páčilo 😵
Bammbi - vdaka-zlatá 🙂,zatial odolávame-klop-klop...
Lenka-teším sa s tebou,tak sa zadarilo-paráda 😅 Teraz už bude dobre,pevne verím,pozdravujem a možno to bude pre zmenu dievčatko 😉
Tess-Sofinka má krásnu fotku v Dieta-ti,škoda,že som ju objavila až po 12.tom,nestihla som už zahlasovat,no pre mna ste vítazi.
Tak dobrú 😔 ,idem .

kuratenko11
28. feb 2009

Ahojte,baby ja som tiez Daniela 🙂 tak sa vykaslite na nick,alebo ma kludne mozte volat kura,mne to nevadi 🙂
Madi pekne fotecky,Simco je fesak a gratulujem k pol rocku 😀
Jancia my sme davali ako prve mrkvicku,ale kedze sme nemali bio tak som dala z DM,ale nie Hipp,ale tu prvu mrkvicku,neviem od akej firmy to bolo.To nam chutilo naramne,druhe bol zemiak,to fuuujj ☹ a potom kalerabik,cukina,brokolica,to uz nam chuti.A kasu davam vecer.
Tak pekny vikend

tamita
28. feb 2009

Dani-kura 🙂 ,vidíš,my máme zase krumplík v oblube.Skúšali sme prvú bio mrkvu na pare,potom k mrkve bio zemiak-že fajné a potom zemiakovú kašu s MM a to malo najväčší úspech,dnes dáme zemiak + tekvicu,tak som zvedavá. a tú brokolicu dávate normálnu,či mrazenú?
inak ja môžem vrelo odporúčať parný hrniec-ja mám taký plastový Tefal.Je to mimoriadne chutné,až sa musím krotit,aby som jej to nezjedla všetko prv,ako to vymixujem.

danulik
28. feb 2009

ahojte,
dnes sme vyskusali zemiacik plus mrkvicku a bolo to bleeeeeee 😝
skoda, tak som sa tesila, ze aku fajnotku varim a lili vsetko vyplula..

jancia
28. feb 2009

Caute babule

my mame dnes za sebou prvy "obedik" 😵 - uvarila som vo vode mrkvicku, potom rozmixovala, supla par kvapiek mojho mliecka a papali sme a chutilooooo, normalne spapkal vsetko co som dala do misky, neviem presne kolko toho mohlo byt, tak cez pol deci... 😅, mame aj foto...
ja som dala obyc. mrkvu ale taku mensiu s vnatou z Tesca, nie tu hrubu co vyzera ako vykrmna 😝

a do zasoby som dnes kupila nejake bio hippky s maskom, ale to este pocka chvilku...

bibianna
28. feb 2009

ahojte, vytvorila som si stránku, ak sa chcem niekto pozrieť
http://eva0911121254.cz.tl/

madi
28. feb 2009

ahojte...normalne som zadychana, sme sa jasili so simonom...fuuuuj to bol iny telocvik 😀
lalu - myslim ze tebe patri tato otazka (ale nedam za to ruku do ohna) - ze ako sa vlastne deticky same posadia? si myslim spominala ze teta na rehabilitacii ti to ukazovala...a ja neviem co mam teda od simona cakat... ci sa posadi z polohy lezmo na chrbte - akoze spravi sed-lah alebo nejako zboku? neviem si to predstavit

blahozelam k prvym papanickam - ci uz spapanym alebo vyplutym 😀 my este cakame...

angelina22
28. feb 2009

ahojte baby,,ahoj kuratenko,,,aj ja som daniela.....
,,no tak moja mala normalne zbašti aj 150 ml kašičky, dávam jej nutrilom, ryžovu, tu sme už dopapkali,,ale nedávam jej ju pravidelne, ked mám náladu tak jej spravím, obyčajne okolo obeda,,,ale nie každý den,,,,a dnes mala po prvýkrát tiež nutilon obilno medovu,,,,je výborná a malej velmi chutila,,tak danulik skus tuto,,,
ja som mojej už skušala davat aj zemiačik,,aj vyzivku,,ale nič jej nechutilo,,tvárila sa dokonca akoby som jej niečo hnusné a kýslé ako citron dávala...
no a našej 26.2 vyšli dva zubky!!!!!!!!!!! v noci vstávala asi aj každu hodinu,,,nie od hladu ,,ale len tak, bola nekludná,,ale na prsníku mi hned zaspala,,,,no a ráno ma ukusila do cicky tak som vedela že tam niečo bude... 😀 😉
inak len makáme na dome, takže vobec nemam čas sem písat,,,ale čítam poctivo,aj ked nešmírujem,,,,,
len tak vrámci nás,,,,stále ma zaujíma čo máte nové....

vejinka
28. feb 2009

ahojte dievcata spenatik mal u nas uspech..taka som rada

lalu veru vidim ako to ma len vpredu..ale tvoj to ma take vacsie na vacsej casti hlavky..a moj betar to ma cisto len vpredu ako pankac 😀

bibianna
28. feb 2009

my kupujeme kaše od sunarky, sú veľmi dobré. Chcem sa opýtať či aj vy máte podobný problém. Náš Maťko už druhý deň, keď je nervózny, tak sa bije a škriabe po ušiach a po hlavičke.

bammbi
28. feb 2009

Ahojte babulky,
danulik,
tak s tym 30tym to je sranda 😀 , moja babka sa narodila 29.2, takze ona ma takyto problem kazde 4 roky...
😉 myslim, ze si spominala, ze mrkvicku ti Lili minuly tyzden papala... asi jej to ten zemiak spotvoril... my sme tiez uz mali mrkvu+zemiak a nastastie chutilo... dnes sme mali bio hrusku, hrusku tu dokonca odporucaju pred mrkvou a jablkom... (neviem preco)

tami,
aj ja pouzivam ten parny hrniec uz niekolko rokov, chut zeleniny je podla mna neporovnatelna s varenou, mozno aj preto to moja bambulka tak basti... 😉

madi, simonko je krasne babo, ta posledna fotka je super, inac aj mna by zaujimalo presne to iste, ze ako sa da dostat do sedu. U nas sa dostava do sedu s pomocou a potom uz zmenit polohu nechce, sedenie je proste najoblubenejsia cinnost..

bammbi
28. feb 2009

Inac my sme teda po neuspesnom boji - dvojminutovom trapeni kazdy den- uplne skoncili s polohou na brusku.
Nasa herecka konecne prisla na to, ako sa pretocit z bruska na chrbat, no a samozrejme to zneuziva vo svoj prospech. Urobi tak po 5tich sekundach, vzdy ked ju dam na brusko...

ada11
28. feb 2009

tak som rada, že taký ne-režim nemá Anet sama 😉 My sme dnes papali ryžu s brokolicou a karfiolom a chutilo- spapala 100 ml. Žienky zajtra nemusím variť, lebo ideme na obed našim, paráááááda... 🙂

tamita
1. mar 2009

Ahojte,
Bibi,aj Lea si začala chytať ušká a škrabat hlavu za nimi.Príde mi to,že ju to tam ako keby svrbí,má tam dlhé vlásky a ked sa spotí a ona sa spotí aj vtedy ked z chuti papá,tak ju to asi šteklí.
Bammbi - no vidíš,aká šíkovnica je Natalka,poradila si,čo sa bude zbytočne pachtiť na brušku 😅
ada -to si jej normálne uvarila ryžu,či hotovú výživu?

vejinka
1. mar 2009

ahojte..bibi my tiez kupujeme od sunarky..muz ich miluje...teda ked maly vsetko nepopapa tak muzicek s radostou doje a ako sa pri tom olizuje 😀 😀 😀

danulik
1. mar 2009

bammbi - ano, mrkvicka jej chutila 🙂 dnes vyskusame mrkva + brokolica a som velmi zvedava, ci to spapa..

aj my mame parny hrniec - tami ma nakopla 😀

vcera som kupila v metre frutapura od hami - papate to niekto? mysim deticky 😉

kase idem teda kupit aj nutrilon aj sunarku a potom napisem, co na to lili.. dik za rady 🙂

jankamanikova
1. mar 2009

Ahojte!
Nebol som na nete, lebo som zaspavala vzdy s detmi. Najprv rozpravky citame a rozpravame sa a tak, celkom mi to vyhovuje, lebo Jakubko sa naucil zaspavat pri nas na posteli (pocuva, co citame a zaspi bud na prsniku, alebo len tak). A potom s Janym len zalahneme a hotovo, romantika, co?

Mame sa dobre. Tesim, ze chlapci su trochu chori, lebo celu jesen a zimu boli zdravi a nieco teraz chytili, tak sa vytesujeme, lebo aspon podporia imunitu. Cely tyzden sme tiez reorganizovali kuchynu, lebo Jakubko mi vlezie uz do linky a hladala som ho uz aj v kosi, tak sme to museli trochu pretriedit. Tie, ktorym Vam este deti nelezu, tak sa teste, lebo potom sa uz nezastavite. Jakubko je samostatny, vlezie hoc-kde, nahana sa za mnou a ide si hore-dole. Je to uzasne, aj ked uz musime davat velky pozor, lebo minule sme ho nasli v prasku na pranie. Takze mame veselo, tesime sa z kazdeho dna.

Majte sa krasne!

jankamanikova
1. mar 2009

No, aby som nezabudla - Jakubko stale spi v babyvaku; stale miluje moj prsnik; ked sme vonku, tak je vo vaku (lebo kociar nemusi 😉 ); stale rad sa nosi na rukach a je velky smejo.

kape
1. mar 2009

Ahojte 🙂

Tak mame za sebou krasnu sobotu. Samko sa zobudil s vynikajucou naladou, ked sme mali ist uz na krst do kostola nie a nie vstat, tak som ho musela zobudit. V kostole vobec neplakal, aj ked ujo farar nanho lial studenu vodicku a potom v restike sa Samko prekonaval kecal a usmieval sa na vsetkych. A potom po obede u nasich sa ma kazdy len pytal,. ci Samko aj vie plakat. No Samko si proste svoj vcerajsi velky den uzil, tak ako sa patri. Som bola vcera velmi hrda mamina a aj tatino bol 😀

Som rada Lalu, ze nakoniec aj vam IB sedia a ze som Ta na tu prvu ukecala vtedy po telefone 😉
Ja dnes periem aj tie nove co nam priniesol tata z BA sem k babke, Jancia dik 😉

No nas Samulo si povedal, za on ine ako moje mlieko papat nechce, v BA mu to uz celkom pekne slo a dva dni pred odchodom sa zatal a tu v BB je to uplne o nicom. No som zvedava, ci sa to moje dieta vobec nauci papat niec ine ako moje mlieko, Jancia Tomi je hviezda ako basti mukvicku 😅

A este sme sa vcera dozvedeli jednu super spravu, ze Samkova tetka - moja segra na Samkove meniny caka babatko, tak po roku "skoroô do roka a do dna ako sa hovori budeme mat dalsie babatko. Tak uz maju kam putovat Samkove male vecicky 🙂

danulik
1. mar 2009

kape - tak super, samko je frajer 🙂 😉

jankamanikova - blahozelame jakubkovi k 7. mesiacom 😵

kape + BB - moze byt stretko v utorok?

inac, dnesna brokolica skoncila podobne ako vcerajsi zemiak - bez uspechu 😝

katinka0000
1. mar 2009

ahojte!

lalu: aj podla mojho nazoru je nutrilon kasa ovela lepsia ako nestle. malemu to stokrat viac chuti.

katinka0000
1. mar 2009

danulik: neboj, zo zaciatku staci ked spapa par malych lyziciek. postupne jej to zachuti.

katinka0000
1. mar 2009

dneska sme boli na hroooozne dlhej prechadzke aj s tatinom. vonku bolo nadherne. uz sa neskutocne tesime na leto.

lalunna
2. mar 2009

jani, neva ze zemiak neodporuca hned
patrik ho moc nechce, co som citala vela deticiek ho nema rado a aj z neho vracaju, asi je tazky na zaludok alebo co

danu, take podobne chrumkam arasidovym len tam neni su tie arasidy, a kupujem take kukuricne, ryzove a pohankove
http://www.bio-obchod.sk/produkt-2884/kukuricne...

a patrik ma konecne 1.zub! hura 😀
ale nie dolny ale hore v lavo 😀
noc bola priserna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre