Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
3. mar 2009

tinka - ok 😉

katinka0000
3. mar 2009

idem si pomaly odsat mliecko a hajat. zajtra si vas docitam. dobru nocku!

danulik
3. mar 2009

kati - aj ja som o tom rozmyslala, ale brat ma odhovoril, ze to bude o nicom.. takze dik za info 😉
dobru noc

tamita
3. mar 2009

No super - tak som vás prešvihla ☹
leuška mrnčala,potom som musela uvolnit počítač a už nikde nikto....bééééé 😢

lalunna
4. mar 2009

tess, dik za echo, aj ja som sa chystala do rakuska, ale v takomto pripade sa mi ani nechce tam trepat
tovar nemali lebo slovaci im to tam vsetko vykupili 😀

nuz a este pochvalim, patrik si uz sam sada 😵 do tzv. sikmeho sadu, ako som sa dozvedela dnes rano na rehabilitacii 😕

elly, bud rozbor vody alebo filtracnu jednotku 😉 my ju mame a vsetci pijeme len taku vodu, aj patrik, neprevaram ju

lalunna
4. mar 2009

jeeeej, ake zlate mamulky v BB
danu, jasne ze vy do Ba, ved uz kolko Ba bolo vyslanych tam k vam, teraz ste na rade vy 😉

tinka, patrik ma taku istu supravu ako lara a lili len v modrom 😀 dostal od muza z prace 😀

lalunna
4. mar 2009

tess, aku foto ste poslali? daj do albumu 🙂
a gratulujeme k zasluzenemu 1. miestu 😉

lalunna
4. mar 2009

tami, ved daj vediet vopred kedy sa v noci pripojis a my sa sem zbehneme na e-conference 😀

lalunna
4. mar 2009

no a teraz pre istotu som tu ja opustenaaaaaaa 😢
babyyyyy co robite? nespite tolko, ved uz je 10

danulik
4. mar 2009

cau lalu - nespime 🙂
tu supravicu dostala lili od ocka 😉

lalunna
4. mar 2009

cauko, no esteze tak 🙂
aky mate nadnes program?
my ideme kuk kamosku, narodila sa jej dcerenka, vcera o 11,30, mala kliestovy porod, chudatko ☹

ada11
4. mar 2009

tessie, gratulujeme 🙂

my sme včera boli na sono obličiek a VýSLEDOK BOL DOBRý, LEN ABY TO VYDRžALO, NA ĎALšIU KONTROLU IDEME V APRíLI. hops...zase caps lock.. 😠 Len včera aj dnes má zase teplotu 37 st., takže teraz už ani ja neviem či to budú už konečne zúbky alebo zase nejaká chorobisko.. ☹ Zajtra sme sa mali očkovať, ale asi zase z toho nič nebude. ☹

danulik
4. mar 2009

lalu - ani neviem.. vonku je skaredo, ani sa mi nikam nechce ist, ale budeme musiet, vcera lili nebola von, tak sa premozem 🙂 pozdrav kamosku

ada - hadam su to "len" zubky a nebude chora ☹

elly111
4. mar 2009

lalu 😉 a akú filtračnú jednotku máte, nech viem s ktorou sú dobré skúsenosti 😉 ?
ada snáď to bude ok, náš má tiež vždy okolo 37,2 keď má dni drhnutia ďasienok 😀 a zuba nikde iba biela bodka už týždeň
konečne zaspinkal, už sme boli aj vonku ale tak nespinkal 😝
nás s malým manžel vždy volá nech s ním ideme do Bystrice chodí utorky a štvrtky ale čo by sme tam robili celý deň??? 😕 A ja tam poznám iba nemocnicu a záchranku - helikoptéry 😀

nika.r
4. mar 2009

katinka, jáááj 🙂 tak ešte ma napadli tričká s menom..aspoň tomu môjmu rozmýšľam, že dám urobiť také, že "správna dvojka" - pre neho aj Tomiho ..myslím, že je to na sránke www.bess.sk

ada, držkajte sa, nech tá teplota neznamená žiadnu chorobu...

pridala som pár aktuálnych fotiek Tomáška

tessie
4. mar 2009

kati - ja som dala na 30-tku manželovi pozemky na Mesiaci a ešte len balónom pre dve osoby... hi hi, samozrejme, že vzal mňa, tak sme mali krásny zážitok obaja... on sníva o skoku s padákom, ale to som mu povedala, že mu nedám, lebo si nenechám dobrovoľne zabiť manžela... a kamošovi sme na 30-tku kupovali let vetroňom, bol to pekný zážitok, keby som nebola tehu, tak by som bola letela aj ja, tak ma to nadchlo... ak nájdem, hodím odtiaľ foto...

tessie
4. mar 2009

nie len balónom ale let balónom... madar som 🙂

tessie
4. mar 2009

a na 25-tku som mu kupovala lístky na Hungaroring (formula 1), vtedy sme poctivo obaja sledovali formulu, tak sa z toho veľmi tešil. Nič iné mi nenapadá... Ja idem pozrieť tú školu šmyku, to by sa môjmu páčilo... zachvíľu má narodky, uvidím, koľko to stojí, lebo teraz šetríme...

tessie
4. mar 2009

smutná správa.... pozrite do témy Celoslovenské stretko augustoviek 2008 😢

sanik
4. mar 2009

ahojte,

chcem sa len opytat, nebuchaju sa vam babetka po bruchu? trochu divna otazka. no moj maly, ked sa naje, vzdy ma tolko energie a sa jasi, smeje sa a vzdy si rukami trieska po bruchu. ja len ci si nemoze nejako ublizit, on ma taku silu 🙂

dnes sme mali poradnu, vazime 8115g, papali sme uz ryzu, mrkvicku a zemiacik a zatial vsetko s uspechom. zajtra asi vyskusame mrkvovoryzovu kasicku.

elly111
4. mar 2009

sanik po brušku sa náš nebije 😀 a akí ste pekne štíhli 🙂
a mrkvovoryžovú kašičku sme mali dnes 😉

kape
4. mar 2009

Ahojte.
Stretko sa nam so Samkom velmi pacilo, mal si z coho Samulo vyberat. Spociatku sa tvaril akoze preco sme tu, ale potom uz rozdaval svoj usmev na vsetky strtany. Dievcatka su krasne vsetky. A maminy tiez krasne mile osobky, tak potom sa hlasime na letne kocikovske po namesti stretko. 🙂

Nika.r. - Tomimu pristane ta IB 😉 a tu poslednu spolocnu mate krasnu.

Samko sa bije po brusku jedna radost a ako minule pisala Lalu o Patrikovi aj Samulo uz objavil svoje vajka a teda taha sa za ne poriadne.

Baby co ste robili, ked Vam deticky pri priblizeni lyzicky s nejakym papanim drzali zatvorenu pusinku a nie a nie ju otvorit, ja Samka musim bud prstom alebo si pomahat cumlom, lebo lyzickou ani za svet a samozrejme, kedze zelenina velmi nesla zacali sme s ovocim skor, to je o cosi lepsie a Tessie Ty si sa pytala na tu ryzu ja som ju rozvarila a prepasirovala cez sitko a spolu s brokolicou zmiesala, dnes som do toho kamuflovala aj jablcko, aby aspon nieco zjedol.

Danulik- uz si objednavala to puzzle co to boli linky? Lebo ja som haldala v Tescu aj u Vas v Europe a nic, tak si budem musiet cez net.

elly111
4. mar 2009

kape v Ba sme kúpili v Rači : http://www.si-si.sk/index.cfm?s=kontakt
takéto máme - album druhá fotka
ak nemajú, vedúca, mladá baba ochotne objedná 😉, my tam objednávame a kupujeme skoro všetko, je to strarý obchodík ale dobré veci a ochota čo nemajú, pošlem linky z internetu že toto chcem... objednajú a zavolajú mi, že už to tu máte 😀 😀 😀
a náš drobec otvára pusinu na všetko, on už čaká s otvorenou 😀 a vajká našťastie ešte nenašiel 😀

danulik
4. mar 2009

kape - basky mi poradila tieto: http://www.peknehracky.sk/product/penovy-kobere...
ale momentalne su vypredane, maju prist v polovici marca, tak cakam 😉
sme radi, ze sa vam u nas pacilo a pridte zas 😉

lili otvara pusu na vsetko, co sa jej mihne okolo, ale nie vsetko tam aj udrzi 😀 zemiacik a brokolicu hned vypluvala..

tess - a kedy si pojdete obriet pozemok na mesiaci? 😀 planujete tam ani nieco stavat? 😀 😀 😀

kuratenko11
4. mar 2009

Ahojte,tak my mame za sebou hroznu noc,vcera sme boli an ockovani ☹ do dvoch noziciek a najskor nic a v noci o 2 taaakky plac,no hroza.Dneska sme boli mrchavy cely den,poobede uz bola aj teplota 38,tak som dala cipok,ale v zapeti ho vykakal 😉 tak potom nurofen sirup,to mam istotu ze stravi 🙂 Baby od akej teploty sa davaju sirupy,alebo cipok?Viem,ze sa odratava pol stupna ked sa meria v zadocku.My sme po prvom ockovani nemali ziadnu reakciu,az teraz.A zajtra mame ist plavat 😢 myslite,ze ked mu uz v noci nic nebude,mozem ist,alebo to radcej necham tak?

elly111
4. mar 2009

tuším prvýkrát som tu večer 😀
malý spinká a ja čakám na manžela 🙂

katinka0000
4. mar 2009

baby hrozne moc vam dakujem za napady. urcite nieco vymyslim. zajtra sa mam stretnut s jednou cukrarkou, idem mu dat urobit nejaku speci tortu. tak uvidim, co vymyslime. uz som zajednala aj restauraciu. este pojdem dohodnut menu.

katinka0000
4. mar 2009

tessie: my sme mojmu svagrovi na vianoce dali skok padakom. este to neabsolvoval. chce ist, ked bude pekne. tak potom dam vediet, ci sa mu to pacilo. on lieta na lietadle, takze je vasnivec pre taketo sporty.

katinka0000
4. mar 2009

mojho manzela ani do lietadla ani do balona nedostanem. hrozne sa boji. 🙂

katinka0000
4. mar 2009

tessie: a kde si kupovala tie listky na formulu? to kde ste boli? v akom state?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre