Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

dales
18. nov 2009

ahojte mamicky... neviem ako to tu chodi .. chcem vam len odporucit nieco krasne pre vase babetka.. krasne originalne veciccky.. pozrite si moj album na azete pod nickom : dales10 v albumoch mam nafotene vecicky pre deticky.. neolutujete ked sa pozriete.. ozaj.. odporucila mi aby som tu napisala jedna babenka co tu s vami pise.... a tam mi prosim aj piste... dakujem vopred...

mizulienka
19. nov 2009

ahojte dievcata, tak aj my sm chori, ja nevladzem ani zit, strasne ma boli cele telo, este ze maly to neschytal, teda klopem na drevo, zatial.
tiez vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie 🙂
chcela som sa este spytat tych, co uz maju vianocne darceky pre deticky na nejake tipy 🙂))) dakujeeem

nika.r
19. nov 2009

ahojte 🙂

ja by som tiež probiotiká dlhodobo nedávala. Myslím, že je to úplne iné, keď niečo nefunguje alebo je na organizmus zvýšená záťaž.

Ja by som dlhodobo nebrala a nedávala ani žiadne vitamínové doplnky. Iné je to napr. v tehotenstve, chrípkovom období, keď je oslabená imunita a tak, ale inak ani sysntetický vit. C či iné vitamíny by som preventívne nebrala. Oni tiež obsahujú veľa prídavných látok. Najlepšie je, keď je všetko potrebné v strave. My na trávenie všetci pravidelne jeme ovsené vločky, do jogurtu a Tomáškovi aj so Sunarom. A teraz mu dávam do čaju pár kvapiek citrónu a papáme veľa ovocia. Ale je pravda, že on ovocie miluje, takže ho nemusím doňho nijako pchať.

bammbi, u Vás je tá chrípka o niečom inom,uff, držím veľmi palce, aby ste boli OK.

Všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie.

aktak
autor
19. nov 2009

tamita som rada ze je mala kludnejsia a uz tolko neplace, mozno naozaj chce byt s vami pri zaspavani, je to tak u vela deti 😉

casy30
19. nov 2009

Ahojte dievčatá.....tak malý je ok, ale pre zmenu ja som K.O. ☹ a to mu vyliezajú stoličky, takže len na rukách, na rukách a na rukách......už meliem z posledného.....Pán Boh vedel, prečo sú matkami ženy a nie muži 🙂 tak majte pekný dník a nech Vás choroby zďaleka obchádzajú...

hribikana
19. nov 2009

ahojte,
vitam casy 🙂
my sa mame celkom fajn, mala uz spinka iba raz denne a to poobede, takze zvykame si na novy rezim. Chvalabohu v Bj nie su nakupne centra na vyber a uz vonkoncom nie s kutikmi pre deti, cize nas tam nemoze lakat 🙂 a zatial sme zdrave klop klop
vianocne darceky - no svokrovci kupia modru kuchynku http://www.biedronka.pl/img/ofespec/xmass_2009_... , ked zalistujete v katalogu, tak ju najdete na 2. strane a pacia sa mi tam aj tie drevene kocky, tak aj tie budu pod stromcek, ale tie uz od nas. Inac nakupene nemam nic pre nikoho, iba som svokrovcom a nasim nadiktovala, co si na vianoce zelame my 😀 ako im je dobre, aspon s nami nemaju starosti a ja musim pre nich vymyslat

jancia
19. nov 2009

Baby inak ak chcete dobru knihu pre seba alebo pre niekoho, idem trosku robit "reklamu" mojej byvalej spoluziacke : http://www.vydavatel.sk/prvasmrtvrodine-p-15333...
Kto ma rad poviedky a tak trocha haluze, pride si na svoje 😉 fakt odporucam! A nielen preto ze poznam autorku...

hribi kuchynka vyzera skvelo, my sme kupili neterke ale len taky pultik, nie taku velku, vsak to uz ani neviem kde by dali...

baby skore uzdravenie vsetkym, ja uz sa aj bojim citat tuto nasu temu ci na mna volaco neprelezie 😔 vsak uz skoro vsetky ste tu chore... my sme tak tak, Tomi ma trocha sople a z toho kasel ale nic ine, boli sme aj u dokiho, ja som tiez taka nie uplne fit ale zvladame zatim v pohodke 🙂

tak pekny den, dnes je tu u nas naaaadherne 😵 😵 😵

elly111
19. nov 2009

ahojte, ja už nás ani čítať nestíham 😅 , ale želám všetkým skoré uzdravenie, vonku je krásne tak fičíme zasa niekam 🙂
darčeky pre seba nakúpené nemáme, pre malého áno, to je podstatné, lego, knižky, autíčka, formule, nákladiak,...

hribikana
19. nov 2009

janci - nam do kuchyne kludne vojde dalsia kuchyna pre dospelych, takze myslim, ze s miestom nastastie problem mat nebudeme. Sice ked to videl MM, tak povedal, ze o rok otvarame sekac s hrackami 😀

jancia
19. nov 2009

hribi no to su chlapi... 😉 tak ale to ti zavidim tu kuchynu, my mame taku pidi a este v nej mam aj susiak na pradlo rozlozeny... 😝 hruuza

vejinka
19. nov 2009

ahojte kocky...takze riesite hracky pre drobcov? my sme malemu kupili sanky (dufam ze tento rok sneh bdue) a hovriaci hudobny klavir z tesca 😉 od svokrovcov dostane auticko na ovladanie a uz nic neviem svagrovi som povedala nech da peniaze ze hraciek ma vela..povodne som mu chcela nejaku interaktivnu hracku psika alebo nieco..ale svokra nasla v garazi psa co mali este jej deti oprala ho (stiahla z koze) a chlpac funguje..len je velmi hlucny..no co aspom ma 😀

vejinka
19. nov 2009

maly je hore..prcham

elly111
19. nov 2009

baby prosím vás nemáte niektorá recept na mufiny od lalu taký s banánmi, ja som si ho totiž tak dobre uložila že ho neviem nájsť. Ďakujem 🙂
hribi o rok ešte sekáč neotvárajte, na to je ešte čas 😀

danulik
19. nov 2009

ahojte kocky,
dakujem(e) za podporu, asi pomohlo, lebo dnes mi je uz lepsie 😉 vcera som skoro umrela, cely den teplota, moj zaludok neprijmal nic, ani vodu, ani lieky, jedlo uz vobec nie, dnes som tiez este okrem cierneho caju a slanych tyciniek nic nejedla, ale tami ma potesila, ze aspon schudnem 😝
hrdlo boli stale, ale ovela menej, sice kaslem ako tuberak, ale aj to casom prejde 😉
lilienocka sa drzi (klop klop), radsej nech to schytam ja este raz, ako by mala ona takto trpiet 😔

tinka - som sa zasmiala 🙂 dam tipy, ale musim sa trosku spamatat..

drzte sa vsetky!!

casy30
19. nov 2009

Danulík, tak to nás rovnaká pliaga chytila... ☹ katastrofa...muž mu zobral malého von a majú prísť až pred spaním....tak som zaľahla....ale nejde do mňa ani čaj....no nič, idem sa potiť, nech vám sem nenanosím bacily 🙂

hribikana
19. nov 2009

ahojte,
danulik, tak to som rada, ze s bacilom bojujes
a fuj bacily uz nech idu od augustoviek prec 🤐
nasa kraska posledne 2 dni spi az 1,5 hodky za den, no tak si pomaly musim zvyknut, ze mi je non-stop v patach, rano sice spala az do 7,30, to si asi vykompenzovala to nespinkanie a v noci sa zobudila iba 1 krat, to mame zatial rekord
janci - zas to ma vyhodu, ze mas popratane za chvilku 🙂
pekny vecer, konecne mi prisiel domov MM, huraaaaa

katinka0000
19. nov 2009

ahojte!

iwus: tak ty uz mas na vianoce celkom dobre nakupene. ja mam nieco pre nicolaska ale pre inych este nic. nicovi este kupime nejake knihy a to je vsetko. a ostatnym musim zacat pomaly vymyslat, asi nieco objednam cez net, tiez si to nechcem nechavat na poslednu chvilu.

vsetkym skore uzdravenie zelame! my sme uz o.k.

tamita
19. nov 2009

Ahojte žienky,
kedže už 2.den svieti slnko,aspoň kedy-tedy,bacily začali kapať jedna radosť a všetkým marodom už bude od zajtra lepšie... 🙂
Inak všetkého,teda aj dobrého veľa škodí,takže tak je to aj s probiotikami...
My sme asi pre 1,5mesiacom brali ATB.Počas liečby som dávala aj probiotiká. Po nejakom čase sme šli na plávanie a o 2dni malá dostala riadnu plienkovú dermat. Nechápala som,ved doteraz sme nemali ani zapareninu,tak som naklusala hned na kožné a výsledok : Narušené vnút.prostredie po ATB,podráždenie chlor.vodou a zároveň liezli stoličky...Naštastie rýchlo to prešlo,pomohol Imazol krémpasata a znovu probiotiká- NutrolinB týždeň,potom týždeň pauza a teraz dám ten Dophilus niekolko dní.
Dnes mám normálne sviatok,leušku sa mi podarilo uspať po polhodine,samozrejme v našej posteli,tak tam lietam každú chvílu,či nevisí dolu hlavou 🙄 preložiť sa ju ani neodvážim,aby nezopla sirénu ☹
čaves 😅

aktak
autor
20. nov 2009

tami rodicovska postel je rodicovska postel 😉

neviete kde kupim detsky matrac mensi ako 120x60? napriklad 100x60? robia to nekde namieru? dik

elly111
20. nov 2009

aktak také maličké som našla iba do pelíškov pre psíkov 😀 🤐 😀
ale na mieru robia napr.: http://ostas-cz.czechtrade.sk/matrace-na-mieru
nám je malý aj 200x90 😀

iwuskaaa
20. nov 2009

Ahojte,
Janci prajem zajtra skvelú zábavu na svadbe 😉 . Užite si to.
Dani, ako Ti je? Dúfam, že už lepšie 😉 . Ja dnes tiež cítim už hrdlo, niečo na mňa lezie, malý v noci dosť zle tiež spal, tak verím, že choroba ho obíde a nieje to jej náznak 😒 .
Katinka, no celkom áno, ale ešte mi čo to treba 🙂 . Ak Vás niečo napadne, dajte tip 😀 .
S wellness to je dobrý nápad, pozdáva sa mi 🙂 . Alebo predplatné nejakého časopisu, napr. Zdravie... 🙂
Pekný dník 🙂 a držte sa 😉

pepies
20. nov 2009

caute babenky,
tak ja som bola off, utorok a stredu som behala po Polsku a uz nechcem obchody ani vidiet. 😀

cez den sa mi vobec nedari ist na pocitac, maly je umrncany, stale len na ruky, tak uz som ho nechala aj vyplakat, boze, som hrozna matka ☹
v noci sme pokrocili - kojim 1x za noc. Spavat chodime stale o 21,30, niekedy aj neskor - hroza 😝
Takze ked uz nevieme co so sebou, chodime sa cela rodinka o 19 prechadzat prip. trenovat nozicky popri kociku. 😉

Iwuskaaaa predplatne casopisu je podla mna super, ja som nedavno predplatila kamoske Mama a Ja a mne zasa moja mama predplati na Vianoce Mama a Ja. Vzdy sa potesim. Podla mna lepsie, ako kupovat nejake kravinky. 😉
Svokrovcom asi dame pod stromcek vikendovy pobyt v Besenovej, pre nasich mam digitalny fotoramik.........
Pre maleho som kupila v Polsku furik, kosacku a bubon + lego. Teraz som kukala, ze co vsetko pre neho mam, tak mi to vypadava zo skrine. Uz nebudem kupovat skutocne nic pre maleho !!!! iba ak nejake knizky, tych nema vela, lebo ho nebavia.

Pekny slnecny dnik vsetkym. 🙂

casy30
20. nov 2009

Ahojte babulky 🙂 dnes je horšie ako včera ☹ malý to musí cítiť, tak mi chce byť stále na rukách...tak beháme po dome, ja s plienkou cez nos..no, vyzerá to dosť komicky 😀 ešte, že mám krsného lekára, tak mi bol pichnúť kalciovku a trošku sa mi uľavilo...ale fakt len trošku...rozmýšľam, že malému kúpim pod stromček detský notebook...ten moj miluje, len neviem, či mu bude vácny ten jeho tak ako je mu ten moj 🙂 a okrem toho som mu nakúpila kopec kníh o zvieratkách, tie miluje....hlavne, keď sú zvukové...tak majte pekný zvyšok tohto krásneho dňa...pááá 🙂

iwuskaaa
20. nov 2009

Pepies, ja si tiež myslím, že je to dobrý tip na vianočný darček 🙂 . Ako vravíš, lepšie niečo také ako kravinky 😀 .
Jáááj víkendový pobyt v Bešeňovej, to je super a ako by som aj ja išla 🙂 . Oddýchnuť si 🙂 .
MM bol tiež v PL v utorok. Vraj sa stále oplatí, všetko podstatne lacnejšie ako u nás. Ako vždy u nás drahota 😠 .
A gratulujem k nočnému kojeniu - 1x. Je to super, však? 😉
Na mňa ide asi chrípka alebo čo... ☹ ...svrbí ma v nose, kýcham, začína ma bolieť hlava, hrdlo pri prehĺtaní 😒 . Na noc si dám asi niečo, nech sa mi uľaví.
Casy Tebe skoré uzdravenie tiež 😉

casy30
20. nov 2009

iwuska,držím paste, nech ťa to nedrapne.. 😔 neviem, či kojíš, ale ak nie, šup jeden čaj so slivovicou.... 😉 malý spinká....idem aj ja....som total vyšťavená 😢 dobrú nocku.

casy30
21. nov 2009

DObré ránko 🙂 kdeže ste všetky? u nás prší....ale aspoň mi nie je ľúto, že musím trčať doma...mallý vkuse kýcha....uvidíme, čo bude 😔 idem niečo navariť, aby som si mohla aspoň na chvíľku ľahnúť....p.s. už ste rozmýšľali nad tým ako popripevňujete stromček ? 😀 Pri mojom Dodkovi rozmýšľam, že ho spustím z plafóna 😀

elly111
21. nov 2009

ahojte casy my sme rozmýšlali že ho spustíme zo strešného okna a asi ho tam veru minimálne upevníme 😀
baby strašne ma bolí hlava od rána, ja už ani nevidím 😖

iwuskaaa
21. nov 2009

Casy ja som tu 😉 .
Tak mňa to nezdraplo, ale zdraplo to malého 😔 . Teraz spinká, som zvedavá dokedy, lebo nevie poriadne dýchať, chudáčik môj. Keby aspoň chápal, že keď mu odsávam soplíky, že mu tým chcem dobre 😢 . Tak sa bráni, ach jaj. Mňa bolí hrdlo, ale dá sa to vydržať. V noci ma pichalo v chrbte, takže pri každom obrátení som bola hore 🙄 .
MM išiel na zápas, príde niekedy v noci, tak som sama celý deň. U nás je krásne, svieti slniečko, 8 stupňov...myslíte, že keď nemá malý teplotu, môžem ísť s ním vonku? Aspoň na chvíľku?
A nad vianočným stromčekom rozmýšľam pomaly aj ja 😀 . No bude to zaujímavé 😀 .

iwuskaaa
21. nov 2009

Elly asi je zbytočné poradiť Ti, aby si si ľahla a oddýchla. Pri našich deťúrencoch to asi veľmi možné nieje 😝 😀 . Ja aj keď malý spí, tak si ľahnúť neviem, po prvé mi doma stojí robota a po druhé zobudím sa ako vyoraná myš, viac unavené ako keď som si ľahla 😀 .

casy30
21. nov 2009

Iwuska, ahoj 🙂 no, už aj mojmu malému tečie z nosa...spal iba hodinku a pol, čo nemohol dýchať....von treba chodiť, pokiaľ nie sú teploty. Aj doktorka mi to povedala...a na nádchu je najlepší čerstvý vzduch....takže keď je u vás krásne , ani neváhaj 😉 u nás prší, takže nemusím ani rozmýšľať 😉 Tak nech sa Dávidko skoro uzdraví, chrobáčik..večer idem aj ja na odsávanie....no, sodoma gomora....už sa teším ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre