Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mhviezdicka
21. jan 2010

ja by som sem najrdsej kazdy den zasla, ale naozaj sa mi neda. ale zbezne si vas vzdy rada precitam 😉

danulik
21. jan 2010

hviezdi - drzime palce, nech ju znicite 😉 a v lete treba ist k moru - nadychat sa morskeho vzduchu 🙂

danulik
21. jan 2010

kape - dobree, toto sa mi zacina pacit 🙂 🙂 🙂 nech sa tami vyjadri 😉

ano, aj tess ma taky, aj tami, neodolali sme, uz som ho chcela davnejsie, ale az teraz sa nam podarilo poskodit ten nas golfac 😀

kape
21. jan 2010

Hviezdi - neboj Lucka je riadny bojovnik ona tu moxarelu znici. Neda jej sancu. My sme este tiez inak nedali ockovat, akurat som hovorila Petovi ze cas sa nam krati.

mhviezdicka
21. jan 2010

dani,
vsak aj ja dufam, ze to tym sprejom zlikvidujeme - strasne nerada davam malej lieky ked nemusim. toto je na prirodnej baze, ale aj tak sa to musi striekat 4x denne, co bude pri nasej slecne naozaj zabavna cinnost 😝

mhviezdicka
21. jan 2010

a v lete sme boli pri mori a ak sa bocian nebude dlhsie ukazovat, tak teno rok pojdeme urcite tiez 😉

mhviezdicka
21. jan 2010

kati,
nikam sa neponahlajte s tym ockovanim. nam aj imunologicka povedala, ze tuto vakcinu je najlepsie podavat az v lete (po chripkovom obdobi), predsa len je to ziva vakcina...

danulik
21. jan 2010

my sme tiez este neboli na ockovani..

mhviezdicka
21. jan 2010

babyi,
ten golfac sa aj mne velmi paci, uz som nad nim ochkala, ked sme sa raz v lete stretli s tess, ale my by sme ho velmi "nevynosili". chodime kadejakymi terenmi a teraz ked v BA napadlo viac snehu ako na horach, to by som s tymi malymi kolieskami asi vela nenachodila 😅

mhviezdicka
21. jan 2010

teraz citam, ze som napisala v lete - ale myslela som jar 😅

mhviezdicka
21. jan 2010

teda ze treba ockovat radsej na jar - bozinku, ja som dnes ako madar (bez urazky) 😀

jancia
21. jan 2010

caute no ako sa to tu rozbehlo takto neskoro a to som uz chcela vypnut 😝

dakujeme, no Tomi ma uz 2x za jeho zivot tie priedusky... tak snad to bude ok ked lieky zaberu.
Lucke tiez prajeme nech sa uzdravi!

no nam sa tiez to ockovanie odkladaaa ale ja neprotestujem...

no inak aj mna napadlo to co kape tak som zvedava ci sem Tami nieco na to napise 😀

kape
21. jan 2010

Hviezdi ved mozete mat oba kociare, my mame Chicco stale v aute a dokonca teraz ked sme boli cez Vianoce v Tatrach zvladol aj "vystup" v Tatrach na Popradske pleso a bolo tam co to snehu na tej ceste. Aj ked nie dnes Petrzalske chodniky. Ale veru som si vtedy dost casto pomyslela na nas Quinak odparkovany domav byte v BA co je do takeho terenu stvoreny, ale fakt to zvladol Chicco da sa povedat ze v pohode.

danulik
21. jan 2010

hviezdi - 😀 😀 😀
hej, ten golfac je taka hkalka, nie velmi do terenu 😉 ale my sme spokojni, do terenu a do snehu mame muru 🙂

jancia
21. jan 2010

hviezdi neboj, surodenec pre Lucku pride v pravy cas 😵

danulik
21. jan 2010

hrkalka

danulik
21. jan 2010

hviezdi - presne tak, babo pride v pravy cas 😉

kape
21. jan 2010

Hviezdi a co na to zeby sa mala podat do tych 18 mesiacov, my sme tiez s lekarkou dohodnuti viac menej ze prehrmi chripka, aj ked Peto je skor za aby sme neockovali, ja som ta co vaha.

Danulik tak aj Tami, tiez cierny ?

A Hviezdi tak potom, ked k moru, mozete skusit ako sme boli my, vies sme sa v aute v Tatrach rozpravali o tom.

A aj nas golfac je hrkalka a Danulik, ze sme poskodili, to bolo umyselne poskodenie ? Mne inak este stale neda spavat ta Teutonia, uz som skusala inak v BB na sestrinu nakliknut nasu vanicku z Quinnyho.

jancia
21. jan 2010

kape ty nevymyslaj furt s tymi kocikmi 😀 😀 😀

mhviezdicka
21. jan 2010

babulky,
ved ja viem, len je to pre mna novy pocit, ze sa nam to zase - ako sa hovori - nepodarilo na prvy sup 😅

kape
21. jan 2010

Jani to vies ze moznoze este 100 x vonku pozriem na nejaky kociar a budem este spekulovat a ked pride raz druhe tak uvidim, ale nedavam za seba ruku do ohna, ze mozno nevymenim. 😀

danulik
21. jan 2010

kape - tami ma z minulorocnej kolekcie ten sierno-sedy s takymi pasikmi - ako tess, ale v ciernom 😉 ten som chcela aj ja, ale medzitym prisla nova kolekcia a tak sme kupili tento cierny 🙂
niee, nebolo to umyselne 😀 roman nechtiac odtrhol taku cast, ktorou sa priklikava strieska na konstrukciu, tak som mala dobru vyhovorku 😉

danulik
21. jan 2010

mna uz teutonia presla.. ale mozno pre druhe bejby..? 😀

kape
21. jan 2010

Hviezdi neboj, teraz mate toho vela a ked by to neprislo do dovolenky tak pohodicka to bude istit. Urcite este babo do Vasej rodinky pribudne.

Ja si v svojej hlave nepripustam myslienku, zeby sa nam nepodarilo mat druhe babo, najvacsia prdel by bola keby to raz boli dvojicky (nie je dedicny predpoklad) tak to by som uz aj ten kociar fakt musela menit.

jancia
21. jan 2010

joooj baby 😀

inak Kati aby som nezabudla vdaka za to CD je velmi pekne 🙂

danulik
21. jan 2010

kape - a vy kedy planujete druhe?

mhviezdicka
21. jan 2010

my mame znamych , ktorych dcera mala teraz v januari 19 mesiacov a tiez este nie su zaockovani, pretoze pri tejto vakcine je dolezite aby dieta bolo uplne zdrave, t.j. bez soplikov, bez teploty. ich dcerka si doslova odtrpi kazdy novy zub - bud ma sople alebo zvysenku ...

kati,
ja by som hned isla - len to bude dost zalezat od financii ... mozno zase zakotvime niekde v Chorvatsku ...

jancia
21. jan 2010

danulik kvoli Tebe som zase zapla FB - no Lili je rozkosna ako sa hra v tom stane, aspon mas o nu postarane 😉

kape
21. jan 2010

Danulik - ked sui ti nasi chlapi "taki sikovni" . Vidis to ma nenapadlo, takto to pekne zmenezovat. 😅

danulik
21. jan 2010

jani - dakujeme 🙂 je uplne happy z toho stanu, rano uz rychlo utekala pozriet vily, co su na nom nakreslene a vsetky mi poukazovala, aj ich "nakrmila" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre