• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
jej odpoved bola :grinning: nie necakaju. takze zienky, mozete tipovat dalej :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaale, skoda :grinning: hviezdi, este si nas mohla trochu nechat v napati :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Hviezdi co ?

Tinka - napis Jancii jej to takto zistovali este v ramci vyskumu, ale ten uz vraj v BA skoncil a uz je to spoplatnene. Spoluziacke tak zistili ze caka dievcatko, maju tiez druhe.

Aj u nas uspava tatino, ale u nas sa este nespi.
25. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak z mojho tipu uz ostava len Iwuska, tak co Iwus ako , lebo si nenapisala ani ano a ani nie :dizzy_face:
25. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v izbe je ticho, cize manzel zaspal tiez :slight_smile:
25. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, normalne nechapem z tych vasich drobcov, ako vam pekne idu na nocnik. Lucka ho len vidi a uz ho dava naspat pod stolik a kruti hlavickou, ze nie -nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katka,
Nico je uz teda riadna chlapina, ked to pojde takto domov, budete mat doma basketbalistu :grinning:

a co sa tyka citrusov a medu - my nedavame a zatial sa neviem odhodlat dat aspon vyskusat. Lucka ma detsku dermatitidu a ta sa moze zhorsit, aj ked imunologicka tvrdi, ze Luckin organizmus bojuje s bacilmi takymto sposobom - no nazorov je vela, len si vybrat ten spravny :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kon ide neskutocne pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je pretazeny, ma to nebavi cakat :unamused:
25. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdi - vsimla som si :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme skusali citrusy, ale uspech nebol, takze uz ani pokusy nemam a caj , ked nahodu pije tak nesladeny, kedze aj my pijeme taky, tak ma ani nenapdane.

A este ste sa tu minule bavili o pyzamkach, tak mi overal a nic pod nim okrem plienky, pripadne ponozky, ak je bez zakrytych noziciek. A spava uz pod velkou perinou, kedze malu si stale skopal a vak na spanie - to by sa velmi spotil, tak som sa nesrkala akupili sme mu super perinu, obliekli do krasneho postelneho pradla a ma ju velmi rad a neodkope sa z nej.

A kon blbne dnes cely den.
25. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Avatar je super (videl ho manzel, ja len utrzkovito, ale sa chystam na cely a poriadne) a ja vobec milujem take filmy. Pan Prstenov u mna boduje, joj a my s Janym sme vobec filmovy experti. My vsetko musime vidiet este pred premierou, kedze do kina sa nedostaneme. Ked sme nemali deticky, tak v kine sme boli stale na nejaku novinku. Ale to bolo uz davno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

U nas pocujem Janyho chrapat, tak predpokladam, ze zaspal ako prvy a deti maju volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
25. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som par foto ...

jani,
tak co sa tyka filmov, tam by sme si spolu nerozumeli :grinning: ja mam radsej take tie nekomercne. malokedy sa mi paci nieco komercne. a velmi mam rada ceske filmy a rozpravky.
25. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,
nasa sa obcas tiez vo vaku spoti, ale perinu napriek nadhernej obliecke neznesie na sebe :sweat_smile: mozno na nu musi este dorast :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak, ze zo zurky dnes nebude nic. odradil vas pomaly konik? ja mam pocit, ze uz ide rychlejsie :confused:
25. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mhviezdi - a mozno by si bola prekvapena. My mame s Janym odpozerane vsetko mozne, zanre ani nehovorim. Ceske mame plnu zbierku a rozpravky ... My mame jednoducho radi filmy, a este divadlo, ale tu v NZ ziadne nie je. Keby sme boli v PO, tak by sme chodili veru do divadla aj s detmi, to by sa im pacilo.
25. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu ...
25. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak divadlo milujem aj ja - to ma taku super atmosku. my mame v BA sice vela moznosti, ale Lucku nam akosi nema kto postrazit. ale ked uz bude vacsia, urcite pojdeme aj s nou na nejake babkove divadielko :dizzy_face:

tak asi by sme nasli predsa len spolocnu rec :grinning:
25. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tu tiez, mne konik neblbne... ja som dnes pri zaspavani Tomiho zaspala s nim, no to sa mi uz dlho nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hviezdi pekne fotecky si pridala :slight_smile: na tej poslednej pozeram ze to je urcite Tvoja sestra, sa podobate a potom citam ze mamina :grinning:
25. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musim na seba prezradit, ze sa mi velmi paci Twilight saga :sweat_smile:
najprv som sa namotkala na knihy a teraz aj na film ... taketo romantaky mam strasne rada - ked ma pri pozerani stiska pri srdiecku. ale napriklad Steelova a tie svedky a norky a neviem este ake autorky tych romantakov, tak to ma nebavi ani trochu, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mhviezdi - tak u nas je tiez problem, kde dat deti, lebo tu nemame rodinu. V PO nam ich ma kto postrazit a s radostou. Zajtra nas napr. znami pozvali na bowling, ale pojde len Jany, lebo deti nemame, kde dat. Nevadi, ja by som tam aj tak len zavadzala ...
25. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam rada aj dramy, filmy podla skutocnej udalosti a trilery. Rada si pozriem nieco psychologicke a aj romanticke. Ale vyberam si, co pozeram. Nepozeram vsetko, co Jany prinesie, uz mam cit na to, co bude hlupost a co bude kvalita.
25. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janci,
mamina sa potesi, ked jej poviem, ze si ju mylia s mojou sestrou :slight_smile: - inak ked sme obcas niekde spolu, tak nam velakrat nechcu verit, ze ja mam tridsat a ze som jej dcera :grinning:
25. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,
keby si bola blizsie, tak by sme si normalne mohli robit filmove stretka, z toho co tu pises, by sme si 100% rozumeli, teda 99% - pan prstenov a pod. by som s tebou nekukala ani za nic :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, zacina ma chrbat pobolievat :confounded: uz dlho sedim. bola som dnes aj zacvicit a uz ma toho asi dost :sweat_smile: dnes to tu budem musiet uz ukoncit, aj ked nerada :frowning2:
25. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mhviezdi - my tu v NZ, kamaratky, co sme na materskej mame kazde dva tyzdne filmovy vecer u niekoho. Jedna kamaratka prinesie taky projektor, ktory svieti na stenu, tak to mame ako v kine a pozrieme dva filmy, pokecame a po polnoci domov. Je to skvela tradicia a som rada, ze ju mame zauzivanu, lebo je to pre kazdu z nas urcita spolocenska udalost, kedze sa ziadna z nas z domu poriadne von nedostane. A samozrejme si pripravime aj obcerstvenie ...
25. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni tak snad si zdedila geny po nej a potom ked pojdes s Luckou na kafe si pomylia Teba :wink:

Ja mam tiez rada filmy podla skutocnej udalosti a psychologicke a tak... ale napr. pana prstenov som vydrzala pozerat, to sa mi pacilo ta krajina a tak, inak stalo sa vam niekedy ze ste odisli z kina lebo film bol onicom? Mne teda nie, no raz sme boli aj so sestrou a s jej frajerom a oni odisli ze ich to nebavi, bolo to divne ale ja som vzdy zvedava co sa z toho nakoniec vykluje a potom nadavam ze aka somarina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc, maminy aj deticky a zajtra krasny den vsetkym :slight_smile:
Dobru Moni :slight_smile:

Janka to mate super, to by som brala aj ja, aj ten projektor... mm o takom davnejsie snival tak snad si ho niekedy poriadime do vacsieho bytiku.
25. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc hviezdi ...

Jani - stalo sa mi, ze som vypla film alebo odisla. Jany to potom dopozeral a tiez skonstatoval, ze to bola hlupost. Prvych desat minut mi ukaze atmosferu v akej sa film ponesie a ta atmosfera je potom zodpovedna za to, ci to dopozeram alebo nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
25. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte klebetnice :grinning: :grinning: :grinning: Tip vám nevyšiel,aj ked by som sa asi aj potešila... teraz momentálne sme prestali riešiť bábo, lebo nevieme, aká situácia nastane u manžela v robote,kedže sa T-Com spojil s T-Mobilom a budú sa spájať pozície... presne bude všetko jasné do júna... takže tak je to s našim tehu... ale keby sa zadarilo, tak sa budeme tešiť a veľa modliť, nech manžel má všetko v práci o.k. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

popísali ste toho veľa, ani neviem, na čo reagovať, lebo som vás len tak zbežne kukla.

ale poprvé... obrovská gratulácia Janke Maníkovej... nech ste hlavne zdravučkí a nech všetko dobre dopadne :slight_smile:

tie, čo držíte 90-dňovú dietu, tak len vydržte, ja som ju držala pred prvým otehotnením a dopadlo to super, schudla som 7 kg a to som ju poctivo držala len 2 týždne, potom len tak zhruba... a aj po skončení mi váha zostala a dokonca išla stále dole. Jedine som poctivo vydržala ovocný a vodný deň. Teraz nedržím nič, len jemne priberám a som akurát na váhe pred otehotnením... no čo už...

odstavila som Sophinku... minulý týždeň ma asi seklo, alebo niečo sa mi stalo s chrbtom, mala som strašné bolesti, stále sa to zhoršovalo, až som šla v piatok k doktorovi, skoro odpadol z môjho chrbta a tak od dnes chodím aj na rehabilitácie. Dostala som také silné lieky, že sa pri nich nesmie kojiť. tak som aspoň konečne naplnila svoje plány o odstavení, lebo stále mi bolo malej lúto a dávala som jej aspoň ráno... ale mám pocit, že už som jej dala dobrý základ a ja som neskutočne zničená, tak už musím myslieť aj na seba... a keby náhodou otehotniem, tak sa chcem trochu zregenerovať...

ak mi ešte niečo napadne, tak napíšem. musím sem chodiť asi častejšie, nech vám zasa niečo nenapadne :slight_smile:
25. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak odkedy malú nekojím, tak sa zobudí zvyčajne okolo 4:30, to si ju preložím k sebe, dám jej napiť vody a väčšinou prespí potom do rána, alebo sa zobudí okolo 6:00-7:00 a ked si pýta ham, tak jej chcem dať UM, ale nehrozí... chvíľku si poplače, chytí ma okolo krku a spí dalej. Už síce nie tak dlho ako doteraz (9:00), teraz vstáva okolo 7:45-8:15.

Čo jej mám dať, aby mi pila mlieko? Zje tak max. 1 jogurt denne, syry nelúbi... Z mlieka vypije maximálne, ked máme dobrý deň, tak 1 dcl... ako do nej dostať potrebné látky? Dík za rady

inak tip na odstavovanie - ja som si prelepila bradavky ráno, cez deň som jej párkrát ukázala, že maminka má "bo", ona to pochopila, a teraz tiež, mi hocikedy kukne cez tričko na prsia a povie bo... vôbec už odo mňa mlieko nepýta...nebolo to až také hrozné, ako som čakala... len občas to ráno...
25. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok