Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
26. jan 2010

Ahojte

vitam strateneho laguanika 😉

Tami tak ty si Iwuske jak "natrela" 😉 😀 tak teraz uz aj keby nebola tehu tak musi na tom cim skor popracovat aby bola 😀

vejinka
26. jan 2010

baby je normalne ze mam take velke brucho? 😅

kape
26. jan 2010

Tami 😀

Iwus a dame Ti teda este nejaky cas, aby si to potvrdila pasom, asi je to velmi cerstve. Boli tu take co to tajili velmi dlho. Tak hlavne nech je aj u Vas vsetko OK.

Inak baby dnes u Basky som prisla na to ,ze Vas uz tolko poznam aj osobne a vzdy ked sa s Vami stretnem akoby sme sa uz poznali 100 rokov.

tamita
26. jan 2010

leguanik - no konečne,ešte popismenkuj trochu-čo a ako timko,čo leguan-nech vieme,ako sa máte

boli sme v poradni na 18-mesačnej kontrole,máme 11,5 kg a 85 centi, že vraj Leuška narástla od augusta 10cm,tak sa dr.čudovala...a ja vlastne tiež,ale potom už ani nie,ked mi došlo,že v auguste sme mali topánky č. 19 a teraz nosí 23-ky 😨

tamita
26. jan 2010

Veji ,neboj, je to normálne a pri treťom bude ešte väčšie 😉

Janci,Kape 😅 😅 - tak-tak

jancia
26. jan 2010

Tami tak Leuska je uz kus babizne 😵

veji ja som tiez pri Tomim na zaciatku mrzla 😝

tamita
26. jan 2010

Ale sa nám vyhádzali nožičky nejakou pliagou,boli sme aj na kožnom,dala nám tiež tú hnusnú hnedú icht.masť a ešte inú,tak ideme mazať

jancia
26. jan 2010

tami 😔 tak nech Vam to rychlo zmizne

danulik
26. jan 2010

kape - to je pravda, tiez mam pocit, ze vas poznam aspon 100 rokov 😀 a tie stretnutia su potom uplne prirodzene 🙂

tami ma doma krasnu velku slecnu 🙂
idem pridat par foto zo vcera, kedze tami ma plnu schranku a inak sa k nim asi nedostane 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

ahojte moje,

tak najprv sa idem pokusit vysvetlit ako treba davat ten puding do kolaca. uf, ja ho davam pomocou naberacky, robim to takymi trhanymi pohybmi,cik-cak, obcas sa aj mne stane, ze je pudung miestami az naspodku, ale to voooobec nevadi 😉 inak mne sa zda, ze liter pudingu je aj dost vela, preto vzdy odlejem do misky pre MM a on sa potom tesi dvojnasobne 😀

tinka,
na manzelovu oslavu by som odporucala medovy kremes, to ti je taka fajnovost, ze ja som schopna zjest aj dva kusy naraz. kraja sa na take vacsie kocky, takze ked si da clovek dva tak ma naozaj dost 😝 😀 ak chces, daj vediet a hodim tu recept 😉 he to podla mna velmi jednoduchy kolacik a myslim, ze trosku viac slavnostnejsi ako mapa mesiaca 😉

danulik
26. jan 2010

uz su v albume 😉

prosiiiim prosiiim, poradte "zufalej manzelke" co ma kupit manzelovi na 30-ku 😕 romanko ma v aprili narodky a uz teraz ma to strasi 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

ja mam cislo na lalunu, tak jej skusim poslat sms, teda ak nezabudnem.
este musim ist chystat veceru pre MM. ja drzim dietu, takze si dam len nejaku zeleninku asi a k tomu mozno syrcek. cez vikend som inak nedodrziavala skoro vobec - boli tu nasi a tak som vyvarala a potom som si samozrejme aj zo vsetkeho po troske dala. napriklad take lasagne su pre mna neodolatelne 😝

no, mala by som prestat o jedle, lebo ma tami a danulik nebudu mat rady 🤐 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

leguanik,
vitaj spat a ukaz sa tu castejsie, mavame tu dobre nocne zurky 😀

vejinka,
gratulujeme k dalsiemu drobcekovi 😵

danulik
26. jan 2010

hviezdiiiiiiiiiiiiiiiiii - ze lasagne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prestaaaaan!!

mhviezdicka
26. jan 2010

tess, ahoooj,
tak som rada, ze som ta vcera tou sms nalakala medzi nas, tajomstvo zabralo 😀

verim, ze na plese budes krajsia ako popoluska a veeelmi by sme chceli potom foto, aby sme videli ako ti to pristalo 😉

a o MM sa neboj, mne pride ako priebojny clovek, ktory sa len tak nevzda 😉

mhviezdicka
26. jan 2010

dani,
sorryyyy ... vies ake slinky som si tu ja narobila 😀

inak MM to vzdal a isiel si robit veceru sam 😅

mhviezdicka
26. jan 2010

tami, kape,
ja mam pocit, ze iwuska bude mat aj strach nieco tu este aj napisat 😀

mhviezdicka
26. jan 2010

dani, tami,
krasne su tie vase slecny 🙂

a Leuska vyzera vedla Lili naozaj starsie 😅

mhviezdicka
26. jan 2010

no, uz si tu pisem sama zo sebou, takze pre tuto chvilu taci.

inak som trosku nas..ta - kurier nam mal okolo stvrtej doniest Tuli vak a akosi ho uz cakame pomaly 3 hodiny a jeho nikde - ide ma porazit 😠

danulik
26. jan 2010

ja som tuuu 🙂

danulik
26. jan 2010

dik hviezdi 😉
jooj, ale som teraz hladna!! hviezdi, strasne chut si mi spravila na tie lasagne!! dam si v stvrtok 😉
a drz sa s dietou, nepodvadzaj 😀

danulik
26. jan 2010

strasnu

elly111
26. jan 2010

danulik nie, ale ja antikoncepciu nepotrebujem 🙂
ok tami, tak danulik nebude sama 😀
tinka prečo??? veď aj vaše je želané a tešíte sa naň, že to bolo prekvapko, no a hlavne že to beriete že príjemné prekvapko 😵
baby ja som minule robila lasagne prvýkrát, aj cesto,...a sme sa ich nevedeli dojesť, som sa tak prejedla 😀 🤐 🤐 🤐 😀 ja už budem dobrá 😀 len neviem kedy
danulik ja by som napr. kúpila okrem iného laserový zameriavač, zaujímavá vec pre muža a zíde sa vám aj pri stavbe aj potom si myslím, napr. ak zabudnete nafotiť kadiaľ vedú elektrické káble a budete vŕtať úchytky na police,...
http://www.darceky-eshop.sk/sitemap-darceky-esh...
http://www.darceky-eshop.sk/laserovy-merac-vzdi...

tamita
26. jan 2010

jéééj, to je ako reklama na PP danuli 😅 Ja som inak vtedy nakupovala v potravinách a danulik cvakala mobilom

Hviezdi, to čo je -že tuli vak?? A recept na krémeš ?-šupy-šup 😝

Na drahého tridsiatku si kup super sexi spodné prádlo a naserviruj mu v ňom večeru s 30-timi chodmi ..... 😵
a ešte predtým pošli celú rodinu do kina a lilienku môžme strážiť my s leuš,to bude zase náš darček romankovi 😀

danulik
26. jan 2010

prestante uz s tym jedlom lebo sem uz nepridem 😀 lasagne, kremes, co este?? 😀

elly - ahaa 😅
dakujem za tip, velmi dobry napad, ale to uz mame 🙂

tami - noo..tiez zaujimavy napad 🙂 🙂 🙂 a to strazenie ti potom pripomeniem 😀

elly111
26. jan 2010

jasné chce to niečo kreatívnejšie a nápad od tami, no ten fakt asi nikto neprekoná 😀
ja keď budem potrebovať s niečím poradiť obrátim sa na tami

ja som si vždy mylsela že najlepšia antikoncepcia je práca, ale omyl, dieťa je istejšia 😀

hviezdi kde je krémeš, dúfam že to nie je nič náročné

elly111
26. jan 2010

ja fičím ukážem sa až zajtra tak pekne napíšte veľa poučného 😀

danulik
26. jan 2010

elly - dieta je skoro 100% antikoncepcia, ale riziko je tam vzdy 😀

dnes som si dala 100 vypadov, namiesto vecere 😀 ale potom som to nevydrzala, hlad bol silnejsi, tak som si dala syrik 😉 zajtra skroby..

danulik
26. jan 2010

baby - a co s tym stretkom?? prosim, vyjadrite sa 🙂

iwuskaaa
26. jan 2010

Tu som 😀 . Idem si všetko dočítať, videla som tu znovu meno skloňovať 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre