Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
28. jan 2010

ahojte, ja pomazanku zatial malej nedávam, lebo som už dávno nerobila, ale keby robím tuniakovú, tak jej dám. ja tam dávam len cibuľku, tuniaka,maslo a syrokrém. Syrokrém malej dávam už od roka, to je jediný syr, ktorý je ochotná zjest, aj si ho sama pýta. Ukaže na chladničku a povie "siiii" Ale kupujem pre ňu len ten od Apetita bez konzervačných látok pre deti- Kidiboo.

jankamanikova - dakujem za tip s tým Acidkom, celkom som naň zabudla... už som jej dávaladávnejšie, ale nechcela, tak vyskúšam znova,možno vyrástla 🙂 . A písala si, že dávaš malému mak. To sa môže??? Ja som mala pocit, že mak od 3 rokov... tak neviem.

Inak dík za povzbudenie ohľadom tých šiat, ste veľmi milé... Naozaj dakujem 🙂

A ešte som vám chcela povedať, koľko má naša Sophinka... Meria 88cm a má 10,4kg. Musela som ju odmerať, lebo mamina mi povedala, že sa jej zdá, že veľmi narástla. a to sme boli na prehliadke v decembri, vtedy mala 86cm. Od leta do decembra narástla 11cm. Ale však má byť po kom taká vysoká....

danulik
28. jan 2010

ja tiez pomazanky nedavam, robim tuniakovo-vajickovu, ale velmi ju neoslovila, skusim nejaku inu 🙂
syrokrem nedavam, len obcas ten detsky kidiboo, co pisala aj tess.. syr ma najradsej platkovu goudu 🙂
acidko nehrozi 😝 sem-tam si cucne z actimelu..

tess - no veru ma byt po kom vysoka 🙂 🙂 🙂

tessie
28. jan 2010

ešte som chcela, (nestihla som sem včera prísť, lebo som žehlila, kedže manžel je na služobke, tak som efektívne trávila večer 🙂 ), že so stretkom súhlasím, takže obnovujeme tému stretnutie a hodím tam aj jeden nový hotel, čo mi prišiel do mailu... asi ma majú niekde zaevidovanú, ked sme hladali tie hotely a penziony...

danulik
28. jan 2010

tess - super, presne na teba sme cakali 🙂 🙂 🙂

tinka66
28. jan 2010

iwuskaa- gratulujem aj ja...

tessie - budes krasavica, uz sa tesime na fotecky 😉

veji - ja som bola prvy krat na kontrole v siestom tyzdni, brali mi aj krv a najblizsie idem az zajtra - zaciatok 13 tt...

danu - aj ja som velmi zvedava na tvoje vysledky, daj potom urcite vediet.....my sme mali tiez velmi vela klientiek, ktorym nic nezaberalo a konecne ta 90 dnova ucinkovala, je to asi o tom kombinovani a zo zdravotneho hladiska je ok, vyvazena...ale stale plati menej jest a viac s hybat, to neoklameme..klasika...

moj muzik bol dnes v telerane, prezentovali novu stranku na obrazky xlposter.eu...a larinka kricala pri telke tato tato...take smiesne to bolo...a reklama im pomohla velmi, hned po skonceni mali kopec objednavok...dufam, ze sa im to rozbehne...teraz prebieha aj sutaz s expresom a vyherca dostane bigbord pre svoju lasku na valentina...a este ine ceny...tak ak nevieme aky darcek, skuste...

mhviezdi - kremesik mam odlozeny, dik dik dik budem robit ten na mm narodky...

elly - dik dik za napad s darcekmi, hned som to manzelovi objednala...

tinka66
28. jan 2010

hribik - drzim palceky nech porod dopadne dobre, ale ty si tak pozitivne naladena, ze uricite bude podla tvojich predstav...ja som uz mala odrodene v tvojom tt...normalne mam zimomriavky za teba..

tinka66
28. jan 2010

danu - tesim sa na novu motivaciu, co vymyslis...dobra si, len tak dalej...naozaj aj ja som sem zacala chodit castejsie...dobrovolne priznavam...

tessie
28. jan 2010

veru, riadne to tu danka rozbehla, ešte stále mám dilemu, či si mám kúpiť ten tehu test, ked mi to kape "oznámila" 🙂 🙂 🙂 aby som nepila na plese a neublížila bábu 🙂 🙂 🙂

leguanik
28. jan 2010

Timko to hopsadielko co poslala elly ma aj toho cerveneho konika aj zltu zirafku, ma ich velmi rad, pekne sa na tom vyblazni....niekedy si ich da dokopy a sedi na oboch...doporucujem

danulik
28. jan 2010

ok, ale musim chvilu pockat, aby to nebolo napadne 😀 zatial budte v strehu 🙂 🙂 🙂

tess - ten hotel vyzera dobre 🙂 a maju aj hojdacky, preliezky, pieskovisko a detsky kutik 😉

leguanik
28. jan 2010

no pekne baby, vy tu riadne tehulkujete, ja som si povedala ze mam este ale dva roky cas...az potom...

inak tess - my sme boli u tej istej fotografky ,,húsenicky,, ako vy 🙂 este ked mal Timko 3mesiaciky....budem musiet tiez zverejnit - krasne fotky ma malinká...

mizulienka
28. jan 2010

tinka, tak tvojho manzela sme potom videli aj my 😉 a podla mna je to super napad, tie fotky na platno...uvazujeme, ze si take nieco dame do noveho domu, uz ked tam budeme mat tolko stien 😀
maju stranku tu exposter.eu?

leguanik
28. jan 2010

tinka - mala je krasny smejo 🙂 😎 😀 😅 😵

hribikana
28. jan 2010

ahojte,
tinka ... super tip ... do 31.01. je dokonca akcia 2+1 zadarmo, dovtedy sa chystam objednat si obrazy na platne, co sme boli v atelieri 😀 konecne budem mat co zavesit na steny
a kto mi pride pozehlit? to neznasam ... este plienky na siroke balenie ma tu cakaju a nejaka prebrata kopka 🙂
katuska - rada sa nabuduce necham obzriet 😀 , ale vcera sme v KE boli len na otocku tam a spat
ja ak pomazanku mame, malej davam, sunkovu penu papala, tuniakovu a tavene syry som zacala asi pred tyzdnom prvy krat do spenatovych halusiek a uz dostala aj na chlebik a dnes sme mali lasagne, tak do besamelovej omacky som zamiesala bambino a karicku a malej tak chutilo
no nic, idem byt uzitocna ... paaa

leguanik
28. jan 2010

mizu - je to xlposter.eu

kape
28. jan 2010

Tinka aj som si myslela, ked som tu stranku objavila na nete a pocula v reklame na expresse, ze asi je to Vase. My sice nie do Vas ale z Nay nieco take doma uz mame kuk http://picasaweb.google.sk/malydudlik/December0..., ol to moj vianocny darcek som Vam to tu aj spominala ako tip a vyzera to velmi dobre, ale zatial to este caka na zavesenie.

No tessie skus, ale jedna uz vysla, tak neslubujem , ze plati aj na Teba, ale neboj pride ten spravny cas aj pre Vas ... 😉

Pomazanky, ked mame, Samkovi davame ochutnat, ale on aj tak nechce, takze sa pomaly s tym len zoznamuje.

Bammbi - aj my ich mame kao nocne, len som sa pytala, preto ze niekedy ju dost vlemi citit, ked sa v noci preberieme, ale neprebalujem ho on ma pocit sucha stale, nie je precurany.

A to hopsadielko co dala Elly je sice lacnejsie, ale obsahuje latex, preto som dala ja link na to drahsie, ale su fakt super. My sme chytili inspiraciu u Simonka a Basky.

Danuli - tak ked prides s dalsim tajomstvom, tak asi ze tehu si Ty 😵

Iwuska - nakoniec beriem sanky od jednej baby cez mmb, len su v Dubnici nad Vahom, mensie za 17 Eur s operadlom. Dik ze si napisala.

kape
28. jan 2010

Tie co mate chlapcov, pozrite co maju vo vypredaji, skode, ze nas uz svadby teraz necakaju, hned by som brala by bol fesak http://www.quelle.sk/sk/q4r/aktuelles/megavypre...

kape
28. jan 2010

ups som to natiahla
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.

kape
28. jan 2010

tak este
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.

kape
28. jan 2010

.:::
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.

..

.

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

..
.
.

.
.
.

.
.

.
.

..
.
.
.
.

.
.
.
.
.
tie strany su nekonecne 🙂

kape
28. jan 2010

.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.

.

.

.
.

.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.

.

.
.
.

.
.
.

.
.

.

.
.

.

.
.
.

.
.
.
.
.

.
..
teda sa riadne napismenkujeme pokym zaplnime jednu celu stranu

kape
28. jan 2010

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

.
.

.
.
.

.
.

.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.

jancia
28. jan 2010

kape no ty to tu bodkujes 😀 😀 😀

jancia
28. jan 2010

ale mne ide v poho ta stranka tak uz asi nemusis 😉

kape
28. jan 2010

.
.
.
.
.
.

.
.

.
.
.

.
.

.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
.
.

.
.

.
.

.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre