Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
31. jan 2010

kape - z teba bude naozaj raz detektivka 😀

hribi - ok, ale potom nam daj vediet 😀

danulik
31. jan 2010

hribi - az teraz som docitala - treba mat oci vsade, mne lili dost casto uteka a obcas sa pozabudnem a potom ju hladam..

katinka0000
31. jan 2010

hribi: a to co bolo za zensku? si viem predstavit, ze ste museli mat poriadny strach. ale ninke to isto problem nerobilo. 😅

katinka0000
31. jan 2010

danulik: lili uz jedava vsetko sama? aj polievocky? to je teda riadna sikovnica. 🙂

danulik
31. jan 2010

kati - ano.. a vies si predstavit, ako potom vyzera 😀 pockaj, hodim nejake foto 😉

kivec
31. jan 2010

Hribi, dakujeme za pochvalu 😵 . Teeeda ti verim, ako si sa musela zlaknut, ked malej zrazu nebolo. A nechapem, ako niekto moze taketo nieco spravit (myslim tu susedu) 🙄 .

Kape, ani moja mala by v kute neostala. Ale je to vraj dobra vychovna metoda. My to teda zavedieme az neskor. 😉

kape
31. jan 2010

Mizu - normalne ho postavim do kuta, poviem mu ze nech sa ukludni a pride za mnou ked prestane plakat a privriem za nim dvere, za chvilku je pri mne, ale uz aspon nereve.

katinka0000
31. jan 2010

dani: tak to nico este polievku sam nepapa, aj ked chce. to by z toho nic nezjedol, vsetko by bolo okolo neho. dnes si ale sam spapal dezert. 🙂

danulik
31. jan 2010

ani lili by neostala v kute, nehrozi 😝

fotky pridane 😉

danulik
31. jan 2010

kati - este sa nam obcas podari tak, ze jednou lyzickou ju krmim ja a druhou sa sama.. ale niekedy nedovoli ani tento kompromis 😀

katinka0000
31. jan 2010

pridam sa do klubu. nico by tiez neostal v kute.

dani: 😀 😀 😀 ale ide jej to fakt vynikajuco. skusim zajtra nicolaska nechat sameho, potom dam vediet, ci aspon steny zostali ciste. 😀

kivec
31. jan 2010

Danulik, mala je strasne zlata, ako sama papa. A ide jej to celkom dobre. Nasa Esther tiez skusa jest sama ale vzdy otoci lyzicku, ze jej z nej vsetko vytecie a do ust si da prazdnu. 😀 Ale aspon neprotestuje, ked jej ju vezmem a zacnem krmit ja. Aspon zatial. A to ti zje naraz cely tanier polievky?! 😲

danulik
31. jan 2010

kati - vyskusajte 🙂 uz som sa zmierila s tym, ze ju prezliekam 10x za den 😝

danulik
31. jan 2010

kivec - ked papa sama, tak ano, ale je to relativne, lebo dost vela z toho skonci mimo ust 😀

katinka0000
31. jan 2010

kivec: tak podobne to robi aj nas nico. vzdy otoci lyzicku alebo vidlicku. pri tuhom jedle to ide, ale pri polievke no neviem - neviem. zajtra skusime. alebo si vytlacim fotku, ako lili papa a dam ju pred neho, nech sa uci. 🙂

danulik
31. jan 2010

kati - 😀 😀 😀

kape
31. jan 2010

Dani - Lili je zlatucka, a ako sa z toho tesi , hviezda mala.

No ja som na polievku este odvahu nenazbierala, aby sa krmil sam, tuhu stravu uz hej. No to prezliekanie ma odradza, uz by som sa mala dokopat do toho umyvatelneho podbradnika s rukavmi a nech si je sam. Dajte tip, kde ste taky kupili ak niekto mate.

V tom kute neostane dlho, fakt chvilku malinku, ale prestane plakat, ved vyskusajte niekolkokrat za sebou. Uvidite coi aspon neprestanu plakat ci trucovat, ked by som to nespravila a zacla ho nejako inak riesit, rev sa stupnuje a je to trucovity rev.

Hribi - no aj ste povedali nieco tej "milej tete " ? 🙄

katinka0000
31. jan 2010

idem do spat, lebo som nejaka unavena. dobru noc!

danulik
31. jan 2010

kape - dik, odkazem 😀

kati - dobru noc!!

danulik
31. jan 2010

inak, dnes som sa vazila, tak uz to ide pomalicky dole 😉

jancia
31. jan 2010

No dobry vecer 😉

danulik Lili je fakt podarena, no aj Tomi takto papava ale s polievkou sa mu snazim pomahat aby volaco z nej aj zjedol... A niekedy papame tak ze on malyzicu, ja mam druhu a prekladame si jedlo z jednej do druhej a bud spapa zo svojej alebo z mojej, no skusam nanho vselico aby popapal. Ale dnes v pohodke, nanho spapal veru dost, aj ranajky, aj obed a na veceru chcel rozok ako my, jasne ze bez sunky 😝, no a co som dnes uplne nadsena ze zjedol asi polku jablka po sto rokoch 🙂 tak sa fakt ze tesiiiim aky uspech!

kape no Samko sa vie riadne jedovat, to mozem potvrdit 😀

hribi ze "skoro som porodila" ty nerob nam take! Ale tak z tej situacie si aj mohla, to co za zensku 🙄

jancia
31. jan 2010

danulik tak supeeeer drz sa!

no akurat mi muzik dnes vravi ze si s kamosmi rezervujeme dovcu v Chorvatsku, tak normalne rozmyslam ze co so sebou... aby som sa nehanbila do plaviek 😨 ale teda do diety nejdem, to skor nejake cvicenie...

kivec
31. jan 2010

Danulik tak to je povzbudive, nie? Ze ta namha za nieco stoji. 😉
Idem ja este nahadzat ingrediencie do pekarnicky, aby sme mali rano chlebik a do postele. Zajtra do prace 😝 . Ta robota by mi ani tak nevadila ale tie rana... To my kym sa vychystame... Tak dobru nocku.

eminkaa113
31. jan 2010

Ahojte dievčatá,

tak my máme za sebou celkom dobrý víkend. V sobotu Emkina oslava menín, dnes oslava krsniatka - 3 narodeniny, medzitým sánkovanie - teda bobovanie (Emka odkedy vyskúšala sánky chce len boby 😖 ). Ani chvíľu sme sa nenudili 🙂

kivec - malá je veľmi zlatá a ten kukuč 😉
dani - Lili je podarená, Emka tiež už všetko papá sama, jednu dobu nechcela veľmi papať, tak som jej dala lyžicu a začala papať sama, aj polievočky a ja ju druhou lyžicou kŕmim. Takže ideme na striedačku 🙂 a pekne sa napapá. Vždy jej vyhrniem rukávy, dám umývateľný podbradník, ale na stolíku je aj tak veľa jedla 🙂

hribi - hrozný zážitok, aj mňa by zaujímalo, čo ste jej na to povedali a čo ona od toho čakala keď ju len tak zobrala.... 😠

aktak - až ma pri srdci zabolelo....

danulik
31. jan 2010

jani - dik 😉 tak tomi je dnes fakt dobry - ze pol jablka 🙂 a ake ovocie este spapa?

lili uz chce aj sama pit z pohara (vtedy viem, ze zase budeme prezliekat) - zoberie si flasku s luckou a musim jej po troske nalievat do pohara a ona to potom cela stastna pije 😀

kape
31. jan 2010

Jani no to vtedy raz mal extra zachvat az taky sa nam nastastie neopakoval. Ale posledne dni 3x klopem. A vidis, som Ti hovorila, ze pojdete 🙂 Ja uz mam tiez Peta pomaly spracovaneho uz len natrafit na dobru cenu 😵

Danulik- to je super,len pekne dalej.

danulik
31. jan 2010

vdaka, baby 🙂

kivec - ano, na toto som cakala 😀

emi - vsetko naj emke k meninam 😉

baby, hodte aj vy nejake "papacie" fotky 🙂 😉

danulik
31. jan 2010

jani - super, a kam presne idete?

kape
31. jan 2010

No ja balim dobru noc.

danulik
31. jan 2010

dobruu, kape 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre