Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

nika.r
5. feb 2010

ahojte 🙂

bammbi, tinka, ďakujem. Keď to porovnám s tým, čo bolo pred troma týždňami, tak mi je vlastne úžasne. 🙂 A naši mi teraz veľa pomáhajú, takže sa to celkom dá zvládnuť.

jancia,Tominko, držte sa! ☹ Veľmi ma to mrzí. Dúfam, že Tomáško to zvláda dobre a že budete čo najskôr doma.

elly111
5. feb 2010

nika tešíme sa že je to aspoň o trošku lepšie 🙂 a super že máš pomoc a oporu v tvojich blízkych 🙂
nika fakt nechcete vopred vedieť čo čakáte 😨
leguanik chápem tvoj postoj a mrzí ma že si mala takúto skúsenosť ☹
preto hľadám niekoho známeho a najlepšie blízko pri nás, ona je totiž jedna z nich neskutočne temperamentná a keď je nevybehaná tak jej z toho šiši a robí zle tej pokojnej, no viacero vecí je v tom, inak by som na túto možnosť nepomyslela 😖
mizulienka pošleš mi receptíky do IP prosím 🙂

kape
5. feb 2010

Hribi - ved cakas chlapceka a pred tym tehu to bola baba, tak jasne ze rastie hlavne brusko, pri dievcatkach sa to uklada aj mimo bruska. Ja to mam zatial potvrdene u mna a aj mojho blizkeho okolia.

My mame nocnik z Ikei (to je cestovny v aute) a druhy domaci mame taky ako Ninka a oba nam vyhovuju. Za pra euracov super nocniky. Nastastie sme nemuseli kupvat ziadne co hraju a podobne.

A ja sa tento krat do verejneho tipovania nezapajam, pockam si na rozlustenie .

Zajtra je u nas maskrany , tak dufam, ze sa tam so Samkom dostaneme a ze nebude v tom case spinkat, mali ist aj Jancia s Tomim, no ale co uz.

Pekny vikend.

leguanik
5. feb 2010

jancia - drzime vam tiez palceky na skore uzdravenie zlaticka....

tess - bola si kraaasna, saty naadherne, hned by som si ich obliekla a uz nevyzliekla 🙂

elly111- a o ake plemena ide prosim ta? oka ved sama musis vediet, jasne nebudem ta presviedcat....traba peclivo najst niekoho vhodneho a navstevovat havinka...drzim palceky nech sa najde ten naj majitellll

hribikana
5. feb 2010

preposlem ti ja, mne poslala

elly111
5. feb 2010

legu uvidíme a dík 🙂
hribi dík za recepty 🙂
malý spinká, obed uvarený tak surfujem lebo cez víkend sa k tomu nedostanem
a hľa čo som našla toto video mi niekto poslal pred pár rokmi a ja som ho nevedela nájsť až dnes, vždy keď si naň spomenieme tak sa pobavíme že aký usmievavý hasič 😀

https://www.youtube.com/watch?v=0Hw308nZrLY
elly111
5. feb 2010

danulik, aktak,... a vy ostatné 🙂

Policajt zastavil auto.
Pane řidiči, nesvítí vám heligon. To bude za 500,-- Snad halogen, ne?
Á tak pán je ještě suterén...

Mestský policajt sa pýta svojho náčelníka:
- Šéfe, nechcete polovicu prasaťa?
- A načo by mi také bolo, veď by sa mi v chlieve prekotilo.

Co je to 90-50-90?
Jízda městem kolem dopravního policajta.

tessie
5. feb 2010

no ahojte, vidím, že tajomstvá na vás fungujú... ale nebudem vás dlho napínať 🙂

elly - dobré tipy, ale VŠ už mám, nad robotou veru už občas začínam premýšľať a nad súkromnou škôlkou som tiež rozmýšľala....... klobúk dole, nejako ma poznáš 😉

keďže kape tak perfektne všetkým predpovedala tehu.......................... a mne ešte stále mešká ms...................... už som sa začala tešiť a vymýšľať spôsob, ako to oznámiť manželovi................. ...tak som si urobila test......................... a výsledok.................................. nič ☹ ☹ ☹ a už je tajomstvo vonku 🙂

leguanik
5. feb 2010

tess - ale ms este neprisla nie? tak este nieje vsetko strateneee

elly111
5. feb 2010

tessie veď práveže ťa ešte málo poznám 😵 a viem že máš VŠ, ale dnes nevadí mať aj 2-3 😀
hmmm ďakujeme že si napísala o čo ide a ak to nebude teraz, tak budeme držať palce budúci mesiac tebe aj mhviezdičke 😵
nike som držala v novembri a hľa,... 😀
tessie a plánujete, či to malo byť veeeeeeeeeeľké prekvapenie aj pre manžela???

tessie
5. feb 2010

elly - plánujeme aj neplánujeme... nechceme veľký rozdiel medzi deťmi, no už som tu spomínala, že manžel teraz ešte nevie, čo bude s robotou, lebo sa spojili s inou firmou a určite sa bude na rovnakých pozíciách prepúšťať... tak ak sa zadarí, budemu šťastní a budeme sa modliť, nech aj robota dobre dopadne. Ale vyslovene "na tom" nepracujeme, ako to bolo pri Sophinke 🙂

kape
5. feb 2010

Tessie, zeby som bola az taka carodejnica? 🙂 Ale ako pise Leguanik, neviem kedy MS mala dojst, ale este to nemusi byt uplne stratene.

kape
5. feb 2010

Inak Tessie, Tinka kuk IP.

elly111
5. feb 2010

tessie tak želám aby sa všetko bolo podľa vašich predstáv 🙂
kape a ja nemám IP?
Ale zasa ma bolí hrdlo nemôžem ísť nikam 😠

kape
5. feb 2010

Elly ak sa pridas na to divadlo, mozes mat aj Ty.

elly111
5. feb 2010

🙂 🙂 🙂

tinka66
5. feb 2010

hribi - ty si este tu? kedy to uz bude???ja si uz myslim, ze budes rodit kazdy den....

tess - dik dik, ze si to odhalila, aspon sa vyspim, dufam, ale drzim palce, aby vam to vyslo tak ako si zelate...

babenky dik za podporu, boli sme s larinkou u lekarky...hruza hodku sme cakali a same romky smradlavucke (vkuse som vetrala) , ani som nevedela, ze ich je tolko v dun. luznej....lekarka malu vysetrila, ze pluca su ok a ze ci chcem vysetrenie z krvicky, ci treba ant?? tak to urobila na pockanie a ze vraj nie...ale nechapem tu 5 dnovu teplotu do 37,5

utekam, mala place

leguanik
5. feb 2010

tinus, mozu to byt aj zubky nieeee? 🙂
alebo dostane kiahnicky....nieee?

nika.r
5. feb 2010

elly, uvidíme, ako dlho vydržíme..zataiľ chceme naozaj prekvapko 🙂

tessie, mne teraz pri druhom nabehli dve čiarky až po týždni meškania. Robila som si test aj zhruba dva dni po predpokladanom termíne a vtedy ešte nebolo nič.

tinka66
5. feb 2010

leguanik - zeby posledne 4? vidis idem kuk do pusy, uz som aj na zuby zabudla...a kiahne sa takto hlasia? dik za rady...

danulik
5. feb 2010

tess - tak ako je to s tebou? to je uz koniec pribehu, ci bude aj nejake pokracovanie? 🙂 🙂 🙂
ja mam stale pocit, ze si nam nepovedala vsetko 😀

ale tieto tajomstva celkom dobre funguju, zase sa trosku zvysila ucast 😉

elly - dakujeme za rozveselenie 😀

danulik
5. feb 2010

so suhlasom druhej strany (rovna sa tami) som dala do albumu fotky zo solnej jaskyne 🙂

elly111
5. feb 2010

krásne fotky, krásne deťúrence a ako sa na vás podobajú 🙂
tuším iba moja účasť sa tu dnes zvýšila 🤐 😅, takže výmena stráží, odchádzam
pekný večer, krásny víkendík a píšte, píšte, píšte 🙂

danulik
5. feb 2010

elly - dakujeme a aj my ti prajeme pekny vikend 😉

vsak sa leusik podoba na maminku? doteraz sa mi zdalo, ze je to cely ocko, ale cim dalej tym viac je to maminka 🙂

mhviezdicka
5. feb 2010

ahojte koceny moje 🙂

tak som sa konecne zase raz prebojovala k PC bez toho aby mi tu za chrbtom stepoval MM 🙄 😀
aj som chcela na vselico reagovat ale vy ste tu toho zase tolko popisali, uf uf 😅

ale neda mi nereagovat na tess - moja, bola si naaaadherna 😵 postavicka ako modelka a ako to tu tami zhodnotila - saty na tebe vyzerali uplne dokonale.
a to druhe babo - ja si stale hovorim, ze ked sa to ma stat tak sa to stane a je asi dobre, ze nevieme kedy ... inak ja ked som si naposledy robila tehu test, tak som si bola na 99,99 % ista ze som v tom a nic - do 10 minut ako som si spravila test som dostala MS 😔 takze teraz sa uz do toho testu nebudem tak hrnut - mam pocit, ze cim viac sa budem na to sustredit, tym mensia pravdepodobnost ze sa to podari...

dufam, ze malemu Tomimu je uz lepsie. chudatko, zapal pluc je neprijemny 😔

kivec
5. feb 2010

Ahojte,
Tessie, veru ze sa este nespoliehaj na ten test, mna testy zradili aj pri prvom aj pri druhom tehotenstve. Priznaky tehu ako hrom a test negativny a negativny. Vsteci mi uz hovorili, ze som urcite tehu a ja ze nie, v ziadnom pripade, ved test bol negativny. No a potom sa to potvrdilo. Kolegyne v robote si uz zo mna robili srandu. A ked sa to stalo aj druhy raz, bola som uz za uplneho debila. 😀 Este nic nie je stratene.

Hribi, mohla by si prosim ta poslat tie recepty od Mhviezdicky aj mne? Vopred dakujeeeem. 😉

Idem pozriet tie fotky od Danulika.

katuska.
5. feb 2010

hviezdi, poznam to.. mm si isiel umyt zuby, tak som sem rychlo skocila.. aspon vam vsetkym zazelat dobru noc a pekny vikend 😉

mhviezdicka
5. feb 2010

inak kukam, ze dnes is tu asi popisem sama so sebou, no ale co som cakala v piatok vecer, vsakze 😝

inak super, ze sa ozvala aj leguanik, pomaly nam to tu zacina zase ozivat 🙂

je to so mnou hrozne, normalne si nepamatam, na co som chcela este reagovat. MM je nezvycajne zhovorcivy - to preto, ze za PC sedim ja a nie on. a ja neviem aj pisat aj s nim debatit 😝 🙄

no idem sa mu povenovat, kedze tu nikoho niet ☹

kivec
5. feb 2010

Joj zienky, tak to vam nezavidim, ze nusite bojovat o pocitace s manzelmi. To by som sa ani ja daleko nedostala, keby som mala superit s mm. NAstastie okrem Notebooku mame aj velky, tak sme obaja zabiti na pocitacoch cele vecery, kazdy si robi svoje a vecer sa stretneme v posteli. No krasne spoluzitie, ani neviem, ako sme prisli k 2 detom. 😀 Ale inak nam to klape, aspon nie je cas na hadky. 😀

Jeej Mhviezdicka, ja tu o tvojich receptoch a ty tu. 😅 A nemohla by si mi ich poslat teda ty, prosim ta?

mizulienka
5. feb 2010

kivec, ked chces ja ti ich mozem poslat, uz som ich poslala hribi aj elly, mam v tom uz prax 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre