Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
17. feb 2010

Výber nechám na Teba, ale nemusíme ísť ďaleko, také Kaskády, hm? All inclusive, bazén, masáže, výrivky... 😀
Mne je v podstate jedno, kde by sme sa stretli, len náš Davidko sa v Europe správa ako odtrnutý z reťaze 😀 , ale tak snáď ho uzemním 🙂 a budeme môcť v kľude pokecať 🙂 . Prípadne zoberiem manžela ako au-pair 😀 ...
Jasné, že aj Kape, ako spomínala, že bude v BB? Myslím že v čase Veľkej noci, alebo...? 😕

kape
17. feb 2010

Aktak, urcite je to na staznost, postar nesmie nechat zasielky bez dozoru.
Listovy dorucovatel ma aspon u nas kluce od nasho vchodu.Nasa doporucene zasielkyi dorucuje k dveram, ostatne vhadzuje do schranky, pripadne ak ta nezastihne necha oznam o ulozeni zasielky na poste. Balikovy dorucovatel, ale kluce od nasho vchodu nema, takze ak sa mi nevie dozvonit spodnym zvoncekom pri vchodovych dverach, tak ma caka potom oznam v schranke o ulozeni balika na poste. Treba rozlisovat ci sa jedna o dorucovanie listov alebo balikov, su to rozny dorucovatelia a nie kazda posta dorucuje aj baliky, neviem ako je to u Vas v novostavbe ci mate otvoreny vstup do bytoveho domu, ale predpokladam , ze asi nie. Takze Ti balik dorucia len po vchodove dvere bytoveho domu. A este ako citam, ak nema u Vas ani listovy dorucovatel kluce od bytoveho domu, tak bohuzial nic ine ako "otravovat" Vas zvoncekom mu neostava. Vsetko v pripade listoveho dorucovatela zalezi od toho, aky ma pristup do Vasho domu, lebo u nas ak bynemal kluce a niekto by ho aj pustil dnu, musel by zas na niekoho cakat,kto ho pusti aj von.

katinka0000
17. feb 2010

ahojte!

ako sa mate?

tami: co leuska? uz je lepsie?

iwus, dani: co tu kujete ake stretko? skoda, ze nebyvame blizsie pri vas. ☹

kape: ti verim, ze si musela mat riadne nervy.

leguanik: ako je drobcekovi?

iwuskaaa
17. feb 2010

Kape nás ignoruje 😠 🙂 😀 a kašle na naše stretko v BB 😝 .
Katinka, aleeee ja tiež bývam až 50 km od BB, Vy to máte koľko od Vás? Že by si sa pridala? 😉

katinka0000
17. feb 2010

iwus: neviem presne kolko je TO vzdialne od BB, ale isto je to viac ako 50 km. 🙂

inak dnes sme boli prvykrat s nicom vlakom. bolo to super! cela vlakova stanica bola jeho. potom vo vlaku sa hrozne tesil. na bud. tyzden ideme uz do nitry, lebo dnes sme mali len taku kratku skusobnu jazdu. 🙂

leguanik
17. feb 2010

dorucovatelia u nas to robia tak, ze napr. na bytovke mi nechavaju oznam v schranke a co sa tyka balikov tie vobec nenosia to automaticky hodia do schranky listok, ved keby mali nsoti baliky asi by ich slahlo...by museli mat koč na to..alebo sane santove...haha....
inak ja som spokojna u nas, tiez si myslim, ze bez dozoru by to nemal nechat, su tam aj doporucene listy, ak by to stratil mal by riadny pruser, asi by som to oznamila veducej posty, nech ho aspon napomenie...aby s nieco nesalo...

kati timko je uz lepsie, len kasle troska a soplikuje snad sa to uz lepsi a nic nas neprekvapí

elly111
17. feb 2010

ahojte konečne som nakukla, ale rodičovský príspevok som ešte neriešila, nestíham ísť na úrad a keď sa tam vyberiem tam majú nestánkové dni, alebo obed alebo nejaké iné dobrodružsvo, tak som poslala len písomne žiadosť o zvýšenie a oni mi zavolajú keď to bude pripravné, kamoška to tak urobila nedávno v Ba a už jej prišiel zvýšený, tak snáď sa aj mne na Záhorí podarí podobne rýchlo vybaviť.
A je pravda že ako sa s tetami jedná také sú, ale samozrejme všade sú výnimky

baby náš drobec sa pýta na nočník cikať, sa teším, ani som ho to neučila a on sám keď potrebuje prinesie nočník, sadne si, tvári sa že potlačí a cííííííííííííííííííííík 😀 , tak 2-3x denne takto prinesie nočník, nechávam to na ňom, nič neriešim iba chválim 🙂

nám na dedine nosila poštárka aj balíky domov, ale som jej to dôrazne zakázala lebo ak som nebola doma zobrala si balík domov alebo s ním chodila po dedine a to ja už by som 10x zašla na poštu a nie takto som ju musela po celej dedine hľadať keď mi to súrilo 😅

leguanik
17. feb 2010

baby supre správa Timko má už tvrdé kako 🙂 - predchvilkou

elly111
17. feb 2010

leguanik super 🙂, dobre už snáď bude

aktak
autor
17. feb 2010

danulik ja by som bola radsej keby rovno vhodil papierik a nebudil mi deti 😔

kape, mame novostavbu ale taku, co ma dole recepciu, s SBSkarom, ten ho v pohode pusti keby chcel, a najlepsie je ze ked tam nechal zasielky bez dozoru tak si odskocil prave "dnu" cize asi k nekomu do bytu alebo kam a to mu sbskar otvoril 🙄

nebol to balik, som sa asi zle vyjadtila, len vecsi list so suknickou vnutri, v druhom bola mikina takze tiez mala zasielka 😔

hribikana
17. feb 2010

ahojte,
tak ja zatial nic, stale som kinderko ... vcerajsi narodeninovy darcek sa nekonal 🙂 maly bude mat svoj den D, nezoberie ho predsa mamke a nebude sa s nim ani s nikym delit 🙂 ale uz asi nestihne byt vodnarom ... a tak som si priala
vidim, ze riesite rodicovsky, ja som este zvysenie nestihla pytat a od 12.01 som uz na materskej, ale o zvysenie urcite opytam, ked budem vybavovat veci okolo maleho, mna zas zarazilo, ze mi prisiel cely ten nizsi rodicovsky a myslela som si, ze dostanem len alikv. cast za tych 11 dni v januari
pre zmenu ja nie som spokojna s materskou, mam pocit, ze mi nejak malo doslo, musim vsak este pockat na rozhodnutie zo SP, kedze mi stale neprislo
som rada, ze deturence sa pomaly z chorob vyhrabavaju

kape
17. feb 2010

Aktak - pozriem presne do nasich predpisov a dam Ti vediet,priapdne sa sytam spoluziacky, je veduca posty. Ako je to presne u VAs , ja bezne s tymito vecami nerobim, len co si pamatam zo skoly.

Iwuska , Danulik - dajte mi info do IP ohladne stretka, ja uvidim, ci budeme v BB alebo na Liptove v tom case a dam vediet ci mozme prist aj my .

elly111
17. feb 2010

hribi čaká na 23 🙂, je Ninka 23, že? Veď vodné znamenie bude tak, či tak 🙂
ty si mala včera narodeniny? Všetko najlepšie, hlavne zdravíčko a pohodičku 🙂

katinka0000
17. feb 2010

elly: super, ze drobcek sa pyta na nocnik.
ja nicolaska davam dvakrat denne na nocnik. aj povie, ze cika, ale sam sa nevypyta. ono to pride samo od seba. 🙂

katinka0000
17. feb 2010

baby este som sa chcela spytat. nepotrebuje niektora z vas dvd do kamery? my sme kupili 10 ks a ten somar, co nam ich predal, tak nepovedal, ze do nasej kamery idu len DVD-RW. my sme kupili DVD+RW. takto vyzeraju. na cene sa dohodneme.
http://www.datacom-ke.sk/dvd-rw-verbatim-1-4x-1...

aktak
autor
17. feb 2010

kape si zlata, ak nezabudnes spytaj sa nech viem na co mam pravo, dakujem 😉

hribi ti zavidim ze ta to caka kazdym dnom, ja este budem svoj balonik dlho nosit pred sebou 😀 drzim palce 😉

hribikana
17. feb 2010

elly - vdaka za blahozelanie
aktak - ked to je teraz uz tak blizko, tak zacinam mat z tej bolesti strach ... a mam teraz dost casto kontrakcie... tak uvidime, ci z toho nieco bude ... ak ano, piste pomenej, aby som to potom stihla docitat 😀

elly111
17. feb 2010

katinka ďakujeme, jasné je to úplne individuálne a ešte to dlllllllllllllho potrvá kým sa to naučia 🙂
hribi držím palce a neboj nič 🙂
aktak a je to lepšie ako pri adelke, vtedy si musela ležať,...len nech sa pekne nosí ešte dlho bábätko
a čo vejinka?

aktak
autor
17. feb 2010

elly ano mas pravdu, vtedy som uz 6 tyzdnov lezala, teraz zatial fungujem tak sa tesim z toho a deti a manzel urcite tiez 😀

hribi aj ja som sa viac pri druhom bala a teraz sa bojim este viac, co uz, uvidi bude dobre 😉

katinka0000
17. feb 2010

elly: vejinka pisala na fb, ze bola s drobcom na poradni. tak je asi vsetko o.k.

kivec
17. feb 2010

Ahojte,
Hribi, aj ja som ti doteraz zavidela, ze to uz mas tak blizko, ale teraz ked ste pisali s aktak o tom strachu, prisiel aj na mna a teraz som ti prestala zavidiet, ale budem znova, ked to budes mat za sebou. 😀 Drzim palce, aby vsetko islo ako ma. 😉

Iwuska, Danulik, Tami a Kape, tak sa teda dohodnime uz teraz na tom stretku. Ja budem na Sk len tyzden, tak az tak vela moznosti nemame. Ja by som navrhovala pondelok 29.3., to by som mala mat uz vsetky rodinne navstevy absolvovane. A miesto stretnutia mozme este dohodnut blizsie k terminu a aj podla pocasia. Veeelmi sa uz teraz tesim. 🙂

hribikana
18. feb 2010

dobre ranko,
staaale nic, malemu sa ocividne v brusku paci, takze vodnara doma mat nebudem 🙂
pekny dnik

elly111
18. feb 2010

aktak tak to je fajn, nech to tak vydrží 🙂

hribi nevadí, stále je to vodné 🙂,

my sme čakali na leva a naštastie august je dlhší v znameniach do 23.8. i keď niektorí uvádzajú do 22.8.
okolo 20.30 som hovorila doktorke rýchlo poďme rodiť aby to bol ešte levík, ona že v pohode to stihneme a stihli sme 🙂

katinka0000
18. feb 2010

dobre ranko!

hribi: tomaskovi sa v mamickinom brusku paci. a citis sa dobre? ci uz to chces mat za sebou?

elly: preco si chcela mat leva? je to dost komplikovane znamenie. hovori sa, ze ludia narodeni v znameni panna, su neskutocne pracovity. a isto to plati. jedna znama a svokor su narodeni v znameni panna a su neskutocne pracoviti. bez roboty si nevedia predstavit svoj zivot. aj vo volnom case stale nieco robia.

hribikana
18. feb 2010

elly - vodnar je vzdusne

hribikana
18. feb 2010

kati - aj my sme xceli leva a stihli sme ltt nina sa narodila 23.08 a citim sa dobre, sice vcera vecer som myslela, ze uz to prichadza, ale hned to aj odislo 😒

angelina22
18. feb 2010

hribi ,,tak sa len drz...myslime na teba,,,,
daniela a danielka

elly111
18. feb 2010

katinka, no aby sa naunavoval hlúposťami ako je práca 😀, veď aj Nico je levík nie? 🙂
ale nie ja som povahu levov predtým nemusela, teda tých čo poznám, sú neskutočne namyslení a sebavedomí, ...
ale levík sa mi zdal krajší ako panna, z chalanov v znamení panny si každí robil vždy srandy, čo si...panna, hahaha
v mojom okolí su dve panny znamenia a obaja taký ťuťmáci pracovití a utiahnutí, ale zasa veľmi milí ľudia
hriby aha 😅, no ale aj rybky sú super nie? o koľkej sa narodila Ninka?
angeli ahoj 🙂

hribikana
18. feb 2010

elly - 1,55 v noci
a alex?

tinka66
18. feb 2010

hribik - kedy uz porodis?, nemozem sa dockat, co povies, ake je to po 2 x....vodnar chlapcek by bol super, mozem potvrdit, moj manzelik je vodnarik 🙂

elly - ja som tutmak pracovity, aj moj otec...ale utiahnuti nie sme ani jeden, obidvaja milujeme ludi...je pravda, ze sme aj velmi poriadkumilovni, myslim, ze je to viac bab medzi nami co su panny🙂

Inac poznam levov, neskutocne uspesni ludia a v niecom vzdy vynimocni, ale aj dost komplikovane povahy na vztahy...ale kto dnes nie je? vsak?

My sa mame super, uzivame slobodu kade tade. Boli sme aj v banke, opat super pristup, skoro ma piclo, asi zmenim banku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre